dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Ben kabul etmiyorum itirazım var:KK12: seni şikayet edeceğim sürüm sürüm süründüreceğim :KK12::KK12:

Ne fark edecek canım seve seve okurum 1 taneyle ne olacak da.
O zaman herkes duasını paylaştıktan sonra okumaya başlayayım bende:KK76::KK76:
bi an tırstım başını okuyunca dedim noluyor naptım ben Allah iyiliğini versin senin emi :KK70::KK70:

Cansucum ben su an net bisey diyemicem bu ara biraz yogunlugumuz var ve tefriciye okumam yavas surebilir. Liste baslasin ben durumuma gore katilayim okuyacagim diyip yari yolda birakmak istemiyorum cnm. Hayirli geceler.
canım ben senin eksiklerini tamamlamana yardımcı olurum..:KK69:sende listeye eklet kendini..:KK200:.Arkadaşlar süre ne kadar...:KK25:

Rabbim şu sıkıntılı günlerde eşimi koru. Evlatlarımızla beraber geçireceğimiz sağlıklı ömürler ver. Eşimin hayırlısıyla bir belediyeye geçiş yapmasını nasip et ya Rabbim..

C cansu_tr yazdım canım duamı...

Niyet ettik Allah rızası ve dualarımızın kabul olması için 4444 Salat-ı Tefriciye okumaya
1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
2- Bir defa “euzu besmele” çekilip kimin adina okunacaksa ona niyet edilip okumaya başlanmalıdır..

****6 kişiyiz şuan itibariyle ilk 4 arkadaşımız 741 adet okuyacak diğer 2 arkadaşımız 740 adet okuyacak ancak böyle bi ortalama bulabildim bi tane eksik yada fazla okumamız hiç birimiz için önemli olmadığı için ilk 4 dedim sıkıntı olmayacağını biliyorum . ****

1. gulbera gulbera 741 adet
2. Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 741 adet (***Rabbim şu sıkıntılı günlerde eşimi koru. Evlatlarımızla beraber geçireceğimiz sağlıklı ömürler ver. Eşimin hayırlısıyla bir belediyeye geçiş yapmasını nasip et ya Rabbim..***)
3. @Papatya 741 adet
4. guiding1 guiding1 741 adet
5. D Debusi 740
6. C cansu_tr 740 adet ( *** nişanlımla hayırlı bir yuva kurmak, onun tekrar namaza başlaması, gerçekleri görmesi, ikimizin mutluluğunu istemeyen insanların şerrinden bizi koru Ya Rabbim ... ***)
Hanımlar dualarınızı kısa bir şekilde yazın isminizin yanına ekleyeceğim . okumaya başlamadan önce hepimizin duasını okuyup öyle başlayalım inşallah . ben bugün müsait değilim o yüzden çarşamba günü okumayı düşünüyorum ve abdestli ve başım kapalı bir şekilde okumayı planlıyorum o yüzden çarşambadan önce okuyamam bilgilendirmek istedim.

X