dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

1. Salavatı Fatih diye bir salavat var
    ilk önce 1.000 adet YA LAtif okunuyor bitince ardindan 100 adet salavati fatih okuyarak gonlumuzden geldigince duamizi ediyoruz.

Salavati fatih
    Okunuşu:
    Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
    Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.
    2. HasbiyAllahu lailahe illahu aleyhü tevekkeltü ve hüve Rabbül Arşil Aziym”

3.Allahümme innî e’ûzü bike min şerri ma ‘amiltu ve min şerri ma lem a’mel.
    Allah’ım! Şimdiye kadar yaptığım, bundan sonra yapacağım işlerin şerrinden sana sığınırım.
4. Salavatı tefriciye

gulbera gulbera , Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi , @Papatya , guiding1 guiding1 , D Debusi , melisamelisss melisamelisss hanımlar bende beraber 7 kişiyiz çoğunluk hangi duayı okumak isterse onu okuyalım yorumları bekliyorum ...
Bu arada hayırlı cumalar Rabbim duaları kabul olanlardan eylesin hepimizi size bi söz paylaşacağım belki biliyorsunuzdur insana asla umudunu kaybetme mesajını veriyor ...
''' En büyük felaketler içinde bile ümidini kaybetme . Unutma ki ilik; sert kemiğim içinden çıkar Hafız Şirazi '''

1. Salavatı Fatih diye bir salavat var
    ilk önce 1.000 adet YA LAtif okunuyor bitince ardindan 100 adet salavati fatih okuyarak gonlumuzden geldigince duamizi ediyoruz.

Salavati fatih
    Okunuşu:
    Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
    Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.
    2. HasbiyAllahu lailahe illahu aleyhü tevekkeltü ve hüve Rabbül Arşil Aziym”

3.Allahümme innî e’ûzü bike min şerri ma ‘amiltu ve min şerri ma lem a’mel.
    Allah’ım! Şimdiye kadar yaptığım, bundan sonra yapacağım işlerin şerrinden sana sığınırım.
4. Salavatı tefriciye

gulbera gulbera , Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi , @Papatya , guiding1 guiding1 , D Debusi , melisamelisss melisamelisss hanımlar bende beraber 7 kişiyiz çoğunluk hangi duayı okumak isterse onu okuyalım yorumları bekliyorum ...
Bu arada hayırlı cumalar Rabbim duaları kabul olanlardan eylesin hepimizi size bi söz paylaşacağım belki biliyorsunuzdur insana asla umudunu kaybetme mesajını veriyor ...
''' En büyük felaketler içinde bile ümidini kaybetme . Unutma ki ilik; sert kemiğim içinden çıkar Hafız Şirazi '''
bana salavatı tefriciye uyar ezberimde çünki diğerleri ezberimde yok 2 numaradaki duayıda ezberleyebelirim çalıştığım için kağıttan bakarak okumak zor olur ezberimde olunca heryerde okuyabiliyorum servis beklerken serviste yolda yürürken

Cansucum ben su an net bisey diyemicem bu ara biraz yogunlugumuz var ve tefriciye okumam yavas surebilir. Liste baslasin ben durumuma gore katilayim okuyacagim diyip yari yolda birakmak istemiyorum cnm. Hayirli geceler.

Niyet ettik Allah rızası ve dualarımızın kabul olması için 4444 Salat-ı Tefriciye okumaya
1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
2- Bir defa “euzu besmele” çekilip kimin adina okunacaksa ona niyet edilip okumaya başlanmalıdır..

****6 kişiyiz şuan itibariyle ilk 4 arkadaşımız 741 adet okuyacak diğer 2 arkadaşımız 740 adet okuyacak ancak böyle bi ortalama bulabildim bi tane eksik yada fazla okumamız hiç birimiz için önemli olmadığı için ilk 4 dedim sıkıntı olmayacağını biliyorum . ****

1. gulbera gulbera 741 adet
2. Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 741 adet
3. @Papatya 741 adet
4. guiding1 guiding1 741 adet
5. D Debusi 740
6. C cansu_tr 740 adet
Hanımlar dualarınızı kısa bir şekilde yazın isminizin yanına ekleyeceğim . okumaya başlamadan önce hepimizin duasını okuyup öyle başlayalım inşallah . ben bugün müsait değilim o yüzden çarşamba günü okumayı düşünüyorum ve abdestli ve başım kapalı bir şekilde okumayı planlıyorum o yüzden çarşambadan önce okuyamam bilgilendirmek istedim.

müsaitsen başlayabilirsin canım sayıyı paylaştırdım
Ben kabul etmiyorum itirazım var:KK12: seni şikayet edeceğim sürüm sürüm süründüreceğim :KK12::KK12:

Ne fark edecek canım seve seve okurum 1 taneyle ne olacak da.
O zaman herkes duasını paylaştıktan sonra okumaya başlayayım bende:KK76::KK76:

X