dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

arkadaşlar sadece tavsiyeydi benimkisi kolayınıza gelen bir dua varsa onu okuyalım uyarım ben size her türlü inşaallah :)
sağol canım ezberimde yok o yüzden
yok kuzum sen okuma benim icin :)
helal olsun hakkim varsa.
senin nasibinmis o dua
Rabbim kabul buyurur dualarını kabul eder inşallah .
amin canım Allah razı olsun Rabbim yüreğinden geçen bütün dualarını kabul etsin seni darda koymasın sıkmasın iyilerle karşılaştırsın
sadece fikir ediniyoruz canım benim kesinleşen bir şey yok
anladım canım
olabilir çabuk ezberleyebilirim

amin canım inşallah yeni dua listesi için var mı aklında bir şey

Allahümme innî e’ûzü bike min şerri ma ‘amiltu ve min şerri ma lem a’mel.

Allah’ım! Şimdiye kadar yaptığım, bundan sonra yapacağım işlerin şerrinden sana sığınırım.

bildiğim bu dua var. :))

1. Salavatı Fatih diye bir salavat var
    ilk önce 1.000 adet YA LAtif okunuyor bitince ardindan 100 adet salavati fatih okuyarak gonlumuzden geldigince duamizi ediyoruz.

Salavati fatih
    Okunuşu:
    Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
    Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

2. HasbiyAllahu lailahe illahu aleyhü tevekkeltü ve hüve Rabbül Arşil Aziym”

3.Allahümme innî e’ûzü bike min şerri ma ‘amiltu ve min şerri ma lem a’mel.
Allah’ım! Şimdiye kadar yaptığım, bundan sonra yapacağım işlerin şerrinden
sana sığınırım.

gulbera , Yagmurun_kizi , @Papatya , guiding1 hanımlar şuan elimde 3 tane seçenek var bunlar sizlerden aldığım öneriler ortak karar verelim . Liste yaparsak şuan az kişiyiz isterseniz okuyacağından haber vereceğinden emin olduğunuz hanımlara da söyleyebilirsiniz ..

melisece için okumuyoruz değilmi?Arkadaşlar ben listeye devam etmek isterim....salat-ı tefriciyede okuyabiliriz...

Cansucum ben listeyi tamamladim Allah dualarimizi kabul etsin. Aslında yeni dua icin fikrim az ve duzenli okumak yani mesela hergun on ayetel kursi gibi. Allah affetsin ama duamiz kisa ise katilabilecegim bu tura durumum bunu gosteriyor kararlassin duamiz bildirim yaparim cnm.
Cuma gunune giriyoruz herkese hayirli cumalar dualarinizda bizi katmayi unutmayin

canım salavatı tefricifiye olsun ister misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…