dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr 1111 adet okudu

2- D Debusi 1111 adet okudu
3- Z zencefiltarcin *** 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 1111 adet okudu

5- eilenn eilenn mazeretli
6- melisamelisss melisamelisss 1111 adet okudu
7- gulbera gulbera 1111 adet okudu

8- guiding1 guiding1 1111 adet okudu
9- A ay__060

guiding1 guiding1 hanımdayız .
Duam...
Vatan millet olmazsa bizde olmayız Rabbim düşmanlarımıza fırsat vermesin...Vatanımızı milletimizi askerimizi polisimizi askerlik yapan eşimi korusun..
Eltime, arkadaşım meryeme ve evlat hasretiyle yanan herkese hayırlı evlat nasip etsin...
Eşimle aramızdaki sevgi bağını artırsın evime huzur bereket sağlık sıhhat versin...
duası bitti maşallah Rabbim kabul olan dualar arasına katsın inşallah canım benim

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr

2- D Debusi
3- Z zencefiltarcin *** 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi

5- eilenn eilenn mazeretli
6- melisamelisss melisamelisss
7- gulbera gulbera

8- guiding1 guiding1 1111 adet okudu
9- A ay__060

A ay__060 hanımın duasına geçtik hanımlar

C cansu_tr
ben listeyi tamamladığımda listede olan okudugum iki arkadaş gitmiş (esas kiz ve Tugba sanirim)
yeni arkadaş eklenmiş guiding onun için okumamistim.Simdi gordum okudum 1111 tane Rabbim kabul buyursun insallah.

Salavatı Fatih diye bir salavat var
ilk önce 1.000 adet YA LAtif okunuyor bitince ardindan 100 adet salavati fatih okuyarak gonlumuzden geldigince duamizi ediyoruz.

Salavati fatih
Okunuşu:
Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

Salavatı Fatih diye bir salavat var
ilk önce 1.000 adet YA LAtif okunuyor bitince ardindan 100 adet salavati fatih okuyarak gonlumuzden geldigince duamizi ediyoruz.

Salavati fatih
Okunuşu:
Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym

Manası:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.
olabilir mazeretliyken okunuyor mu

C cansu_tr
ben listeyi tamamladığımda listede olan okudugum iki arkadaş gitmiş (esas kiz ve Tugba sanirim)
yeni arkadaş eklenmiş guiding onun için okumamistim.Simdi gordum okudum 1111 tane Rabbim kabul buyursun insallah.
canım ya hakkın geçmiş oldu ben nik değiştirmiştim tubiş2014 tü çok özür dilerim napayım bende sana okuyayım liste bitince tmm

X