dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

kızlar biraz okumalarımıza özen göstersek olur mu zaten az sayımız kaldı çok yoğunum , bazen okurken uyuyakaldığım bile oluyorama aksatmamaya çalışıyorum. haydi hızlanalım duamızı bitirelim hep beraber.
ben guiding1 arkadaşımızın niyetinin kabulü içinde duamı bitirdim bu arada cansucum

guding1 için 1111 tane okudum...:KK69:Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin....:KK37:

kızlar biraz okumalarımıza özen göstersek olur mu zaten az sayımız kaldı çok yoğunum , bazen okurken uyuyakaldığım bile oluyorama aksatmamaya çalışıyorum. haydi hızlanalım duamızı bitirelim hep beraber.
ben guiding1 arkadaşımızın niyetinin kabulü içinde duamı bitirdim bu arada cansucum
Allah razı olsun canım hepinizden bende yavaş gittiğini düşünüyorum diğer gruplarda daha çabuk okuyorduk

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr 1111 adet okudu *** guiding1****

2- D Debusi 1111 adet okudu
3- @lilyumdelisi *** 1111 adet okudu

4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 1111 adet okudu
5- eilenn eilenn mazeretli
6- melisamelisss melisamelisss 1111 adet okudu
7- gulbera gulbera 1111 adet okudu
8- guiding1 guiding1 1111 adet okudu
9- A ay__060
10- melisece123 melisece123 (listeye ekledim ancak listeye devam etmen için baştan itibaren herkese okuman gerekiyor canım aksi takdirde listeye ekleyemem kimseye hak geçmesin )
11- umutlu2525 umutlu2525 ( listeye sonradan eklendi benim için duasını bitirmiş D Debusi hanım için okuyor şuanda bilginiz olsun )
gulbera gulbera hanımın duası : Rabbim sağlık, mutluluk , iman versin inşallah iki cihan saadetini nasip etsin inşallah kendisi ve ailesinin her konuda haklarında hayırlı olan neyse onu nasip et Allahım yanlışa düşmekten onları koru Ya Rabbim , kendisinin ailesine ve çevresindekilere karşı hayırlı evlat olmasını nasip eyle, isminin her daim hayırlı işlerde anılmasını nasip eyle Allahım amin inşallah .
gulbera gulbera canım benim duanı bitiriyorum ... Rabbim kabul eder inşallah .

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr 1111 adet okudu

2- D Debusi 1111 adet okudu
3- @lilyumdelisi *** 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 1111 adet okudu

5- eilenn eilenn mazeretli
6- melisamelisss melisamelisss 1111 adet okudu
7- gulbera gulbera 1111 adet okudu

8- guiding1 guiding1
9- A ay__060

guiding1 guiding1 hanımdayız .
Duam...
Vatan millet olmazsa bizde olmayız Rabbim düşmanlarımıza fırsat vermesin...Vatanımızı milletimizi askerimizi polisimizi askerlik yapan eşimi korusun..
Eltime, arkadaşım meryeme ve evlat hasretiyle yanan herkese hayırlı evlat nasip etsin...
Eşimle aramızdaki sevgi bağını artırsın evime huzur bereket sağlık sıhhat versin...

ben bekleyince unutuyorum çünkü :KK28:sonra okuması daha zor geliyor yaşlanıyorum galiba :KK51:
yaşlanmıyorsun daha da gençleşiyorsun aynısı bende de oluyor bundan sonraki listede burada sürekli okuyanlarla devam edeceğiz inşallah aklınızdan geçen bi dua var mı okuyalım

X