dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Duam...
Vatan millet olmazsa bizde olmayız Rabbim düşmanlarımıza fırsat vermesin...Vatanımızı milletimizi askerimizi polisimisi askerlik yapan eşimi korusun..
Eltime, arkadaşım meryeme ve evlat hasretiyle yanan herkese hayırlı evlat nasip etsin...
Eşimle aramızdaki sevgi bağını artırsın evime huzur bereket sağlık sıhat versin...

ey şaşkınlığımda bana yol gösteren rabbim kederli anımda imdadıma koşanım ey beni en iyi anlayanım merhametine sığınarak kapına geldim beni kapından boş çevirme ey bağışlaması bol şanı yüce rabbim diyorsun ki sen istemezsen istemesini bilmezsen nasıl vereyim şuanda boynum bükük kalbim kederli bir yaprak gibi titremekteyim acı bana kapından boş çevirme ey bağışlaması bol ALLAH'IM beni bağışlamadan affettim kulum demeden karşından gitmeme izin verme yüreğim bir yaprak gibi titremekte senden başka gidecek kapım yok rahmetinden bir damla almaya geldim beni rahmetinden mahrum etme neolur yarab şu zavallı kuluna acı merhamet et ey merhametlilerin en merhametlisi rabbim gönderdiğin kur'anı kalbime nur kabrime yoldaş eyle kur'an ilmiyle ilimlenmemi nasip eyle kur'anı kerim hürmetine bu dünyada ve öbür dünyamızda bizlari mutlu eyle aşk acısıyla yanan kalbime ferahlık ver bu aşk imtihanını kazanmama yardım et ey şanı yüce ALLAH'ım sana güvendim kapına geldim gazabından korkup merhametine sığındım beni sevdiğin kullar arasına alıncaya kadar yaşat sevdiklerinin arasına aldıktan sonra en sevdiğin MUHAMMED s.a.v min şefaatına nail olarak imanımı kurtarak yanına al neolur yarab ey beni en iyi bilen ALLAH'ım bazı yüzlerin ağarıp bazı yüzlerin kararacağı günde yüzümü ak gönlümü pak eyle mahşer günü peygamber efendimiz s.a v efendimizin sancağı altında toplanan mesut insanların arasına bizleride katıver orada mubarek cemalini görmeyi bizlerede nasip eyle ey en güzel isimlerin sahibi ALLAH'ım en güzel anımda en sevdiğin amelimi yaparken canımı aldırt neolursun yarab kabre vardığımda kabrimi cennet bahçelerinden bir bahçe et biliyorum senin herşeye gücün yeter istediklerimi nasip eyle neolur yarab tüm muhammed ümmetine yardım et günahlarını bağışla ihtiyacı olanların ihtiyacını nasip eyle sevdiğin kullar arasında bulundur seni anan diller seni düşünen kalpler ver bize neolur yarab dualarımızı kabul günahlarımızı affeyle şeytanın bizi saptırmasına fırsat verme ey şanı yüce ALLAH'ım bu duayı okuyanlarında dua içinde geçenleri ve kalplerinden geçen muratlarını nasip eyle onlarıdasevdiğin kullar arsında bulundur imanlarını kurtarmadan karşına çıkarma yarabbi

AMİN

AMİN... AMİNNNN...

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr 1111 adet okudu

2- D Debusi 1111 adet okudu
3- @lilyumdelisi *** 1111 adet okudu

4- Yagmurun_kizi 1111 adet okudu
5- eilenn mazeretli
6- melisamelisss 1111 okundu
7- gulbera 1111 adet okudu
8- guiding1
9- A ay__060
10- melisece123 (listeye ekledim ancak listeye devam etmen için baştan itibaren herkese okuman gerekiyor canım aksi takdirde listeye ekleyemem kimseye hak geçmesin )
11- umutlu2525 ( listeye sonradan eklendi benim için duasını bitirmiş D Debusi hanım için okuyor şuanda bilginiz olsun )
gulbera hanımın duasına geçtik hanımlar mübarek cuma gününe bitirelim inşallah rica ediyorum hepinizden

Bismillahirrahmanirrahim

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr 1111 adet okudu *** guiding1****

5- eilenn mazeretli
6- melisamelisss 1111 adet okudu
8- guiding1 1111 adet okudu
9- A ay__060
10- melisece123 (listeye ekledim ancak listeye devam etmen için baştan itibaren herkese okuman gerekiyor canım aksi takdirde listeye ekleyemem kimseye hak geçmesin )
11- umutlu2525 ( listeye sonradan eklendi benim için duasını bitirmiş D Debusi hanım için okuyor şuanda bilginiz olsun )
gulbera hanımın duasına geçtik hanımlar mübarek cuma gününe bitirelim inşallah rica ediyorum hepinizden
A ay__060 canım yeni kişiye geçmek için senin okumanı bekliyoruz

fetih süresine benide eklermisiniz

Bismillahirrahmanirrahim

5- eilenn mazeretli
9- A ay__060
A ay__060 hanım duasını daha sonradan okusa olur mu bana da mesaj atmadı uzun süredir bekliyoruz gulbera

Bismillahirrahmanirrahim

5- eilenn mazeretli
9- A ay__060
gulbera hanımın duası : Rabbim sağlık, mutluluk , iman versin inşallah iki cihan saadetini nasip etsin inşallah kendisi ve ailesinin her konuda haklarında hayırlı olan neyse onu nasip et Allahım yanlışa düşmekten onları koru Ya Rabbim , kendisinin ailesine ve çevresindekilere karşı hayırlı evlat olmasını nasip eyle, isminin her daim hayırlı işlerde anılmasını nasip eyle Allahım amin inşallah .
Duayı bitirmiyorum çünkü eilenn de daha okumamış en azından birinin okumasını bekleyelim böyle haksızlık olur gulbera duanı böyle yazdım ama değiştirebilirim istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…