dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Birinci sıradaki arkadaş için okudum 1111 tane canım tlfndan takip edemiyorum yarın işte bakarım ikinci arkadaş için

Arkadaşlar 2. sıra benim olduğu için duamı yazayım...Benim dileğim ailemin sağlıklı olması,hayırlı iş kapılarının açılması ve kendimize ait ev sahibi olmamızdır...Aminnnn...Tüm okuyan arkadaşlardan Rabbim razı olsun..

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr 1111 adet okudu
2- D Debusi 1111 adet okudu
3- Z zencefiltarcin 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi 1250 adet okudu

5- eilenn
6- melisamelisss 1111 adet okudu
7- gulbera 1111 adet okudu
8- guiding1 1111 adet okudu

9- A ay__060
10- Esaskiz43
C cansu_tr dua sırasını kimse almak istemediği için ilk benimle başlıyorum benim duam: '' nişanlımla tez zamanda hayırlı bir şekilde yuvamızın kurulması , onun tekrar namaza başlaması , ailemin , burada dua ettiğim canlarımın ve bütün Müslümanların Rabbim yar ve yardımcısı olsun , Rabbimden başka kimseye muhtaç etmesin amin inşaAllah

hanımlar 9 kişiyiz sayımız da 9999 olduğu için kişi başı düşen sayı : ''1111 adet ''
Hanımlar günaydın dün diş doktorunda olduğum için girmeme fırsatım olmadı hayırlı dualı günler olur inşaAllah

cansucum çok özür diliyorum geciktim bugün bitiriyorum inşallah
hafta sonu ek dersim vardı bide ders çalıştım falan hiç vakit bulamadım

Bismillahirrahmanirrahim

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr 1111 adet okudu
2- D Debusi 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi 1250 adet okudu

5- eilenn 1111 adet okudu
6- melisamelisss 1111 adet okudu
8- guiding1 1111 adet okudu

9- A ay__060
10- Esaskiz43
C cansu_tr dua sırasını kimse almak istemediği için ilk benimle başlıyorum benim duam: '' nişanlımla tez zamanda hayırlı bir şekilde yuvamızın kurulması , onun tekrar namaza başlaması , ailemin , burada dua ettiğim canlarımın ve bütün Müslümanların Rabbim yar ve yardımcısı olsun , Rabbimden başka kimseye muhtaç etmesin amin inşaAllah

hanımlar 9 kişiyiz sayımız da 9999 olduğu için kişi başı düşen sayı : ''1111 adet ''
hanımlar liste ilerlemiyor okuyan arkadaşlar daha sonradan da okuyabilir hepinizden Allah razı olsun sıradaki arkadaşa geçiyoruz Rabbim inşallah duamı sizin sayenizde kabul eder hayırlısıyla bende tez zamanda yuvamı kurabilirim

Bismillahirrahmanirrahim

1- C cansu_tr mazeretli
2- D Debusi
4- Yagmurun_kizi 1111 adet okudu

5- eilenn
6- melisamelisss
8- guiding1
9- A ay__060
10- Esaskiz43
.Benim dileğim ailemin sağlıklı olması,hayırlı iş kapılarının açılması ve kendimize ait ev sahibi olmamızdır...Aminnnn...Tüm okuyan arkadaşlardan Rabbim razı olsun..
sayı yine 1111 adet olsun çünkü ben okuyamıyorum canlarım tez zamanda bitirmek nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…