dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİN DUASINA KATILACAKLAR LİSTESİ .

إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına

Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr
2- D Debusi
3- Z zencefiltarcin
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi
5- eilenn eilenn
6- melisamelisss melisamelisss
7- gulbera gulbera
8- @tubis2014
9- A ay__060
C cansu_tr dua sırasını kimse almak istemediği için ilk benimle başlıyorum benim duam: '' nişanlımla tez zamanda hayırlı bir şekilde yuvamızın kurulması , onun tekrar namaza başlaması , ailemin , burada dua ettiğim canlarımın ve bütün Müslümanların Rabbim yar ve yardımcısı olsun , Rabbimden başka kimseye muhtaç etmesin amin inşaAllah

hanımlar 9 kişiyiz sayımız da 9999 olduğu için kişi başı düşen sayı : ''1111 adet ''

Rabbim dualarıni kabul etsin. :KK36:
Ben 1250 okumuştum bile:KK76::KK76:

Bismillahirrahmanirrahim

NİYET ETTİK ALLAH RIZASI İÇİN 9999 ADET 'İnna fetahna leke fetham mübına ' ayetini çekmeye .
1- C cansu_tr
2- D Debusi
3- Z zencefiltarcin 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 1250 adet okudu
5- eilenn eilenn
7- gulbera gulbera 1111 adet okudu
8- @tubis2014
9- A ay__060
10- Esaskiz43 Esaskiz43 ( canım sen benim için ister oku ister okuma sana kalmış bir şey 2.kişiye geçtiğimizde böleceğim sayıyı)
C cansu_tr dua sırasını kimse almak istemediği için ilk benimle başlıyorum benim duam: '' nişanlımla tez zamanda hayırlı bir şekilde yuvamızın kurulması , onun tekrar namaza başlaması , ailemin , burada dua ettiğim canlarımın ve bütün Müslümanların Rabbim yar ve yardımcısı olsun , Rabbimden başka kimseye muhtaç etmesin amin inşaAllah

hanımlar 9 kişiyiz sayımız da 9999 olduğu için kişi başı düşen sayı : ''1111 adet ''

ALLAH'A mani ismiyle sığının.. Muheymin ismiyle korunun ve Vekil ismiyle yardım isteyin. o bize kafidir.
ALLAH'I vekil kılın ve Hadi ismiyle yavrularınıza, eşlerinize hidayet dileyin. o en güzel yardımcıdır.
Kimse ALLAH'IN kendisine ne vereceğini bilemez. hayır olanı niyetle isteyen kul huzura eren kuldur.
Hayat seni yorduğunda hemen RABB'ine dön ve de ki : '' Ya Berr.. Sensin kolaylaştıran.. Sana sığındım .. Senin rahmetinle ısınıyor yüreğim... (Uğur Koşar'ın Bana Allah Yeter kitabından bir dua )

ben de yeni başlayacağım cansucum bildiririm biraz yoğunum ama bitiririm iki güne inşallah.. süresi var mı turun geç kalmak istemiyorum

konu sahibinin hellaliğini istiyorum başta
Bir aksama olmaz ise çarşamba günü günahların affı,duaların kabulü için Hatm-i Tehlil e geçiyoruz.her arkadaşımız için toplamda 70.000 kelime-i tevhid okuyacağız.listede ki sayımıza göre bölüştürülecektir.aramıza katılmak isteyenleri bekleriz.Allah yar ve yardımcınız olsun...
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...be-estagfurullah.897339/page-63#post-45032536

Bismillahirrahmanirrahim

1- C cansu_tr 1111 adet okudu
2- D Debusi
3- Z zencefiltarcin 1111 adet okudu
4- Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi 1250 adet okudu
5- eilenn eilenn
7- gulbera gulbera 1111 adet okudu
8- @tubis2014
9- A ay__060
10- Esaskiz43 Esaskiz43 ( canım sen benim için ister oku ister okuma sana kalmış bir şey 2.kişiye geçtiğimizde böleceğim sayıyı)

X