dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

cansucum sanırım ben de yeni listede olamayacağım
işlerin yoğunluğu nedeniyle bir süre ara vermek zorundayım

+100 okuyayim hemen okundu yazabilirsiniz. Cnm yeni listede bnde yokum yazmıştım daha once ama yine hatırlatayim. Listenin başında oldugum için herkes okuyunca sonradan fark etsemde cikamiyirum.

yeni dua listesinde Fetih süresinin ilk ayeti ''inna fetahna leke fethan mübina'' okunmasından yanayım sayıyı kendimiz belirleriz yada başka dua için sayı belirleriz yeni listeye katılmak isteyenler isimlerini listeye eklesin lütfen ...
1- C cansu_tr

Hz Yunus'un balığın karnında ettiği dua
Okunuşu: ''Lâ ilâhe illâ ente sūbhâneke innî kūntū minazzâlimiyn''
Manası: ''Allâh'ım! Senden başka hiçbir ilâh (ibâdet edilecek mâbüd) yoktur. Seni bütün noksanlıklardan uzak tutar, tenzih ederim. Gerçekten ben,haksızlık edenlerden (zâlimlerden) oldum.''
demektir.
Hz Yunus Peygamberi balık yuttuğu zaman,balığın karnında, o karanlık ve sıkıntılar içinde Yunus (A.S.),bu duası ile Allah 'a yalvarmış ve o sıkıntıdan kurtulmuştur.
1
bal10cukk --------- 500 **+100
2
GirLookingForLove -- 600 **
3
C cansu_tr -----------600 **
4
@mustafabusra ---- 600 **
5
687403_igt ------
6
tubatesbih ----- 600 **
7
kitapseverim --
8
Sealand ----------600 **
9
cerenery --------
10
@whitepearll ----500 **
11
@Papatya --------
12
damla_22 ------
13
eilenn -----------
14
@merve1603 -----
15
D Duambelli ------ 600 **
16
D Debusi -------- 700**
187
melisamelisss -----
18
J jasminej --------
19
O Ozzgeee ------ 600**
20
Sryytlg ---
21
@eoe ----

okunan 6000
kalan 6000 haydi hanımlar listeyi bitirmemize az kaldı

20. ve 21. iki arkadaşımız kaldı rica ediyorum okumaları hızlandıralım hatta mümkünse iki arkadaşın duasını aynı anda okuyup dualarını yapalım .
Sryytlg hanım daha önce hastalık nedeniyle giremeyeceğini söylemişti bizim ona okuyacağımız dua belki onun şifa bulmasına vesile olacaktır

Son düzenleme:
benim için farketmez....duaya ihtiyacı olan arkadaşlarlada değişirim...önemli olan günlük duamın olması , okuyacak olmam ve sevabıdır..

benim için farketmez....duaya ihtiyacı olan arkadaşlarlada değişirim...önemli olan günlük duamın olması , okuyacak olmam ve sevabıdır..
listeyi oluşturmak açısından dedim canım benim karıştırmayım diye duaya ihtiyacı olan olursa bende seve seve yer değiştiririm hiç problem değil önemli olan birbirimiz için dua etmemiz

C cansu_tr canım 20. ve 21. arkadaşlarım için 750şer tane alıyorum okumaya başladım işte vakit buldukça okuyacağım inşallah

canım çok istiyorum ama maalesef sayı yüksek olursa katılamıycam iş ve dersane yoğunluğundan durumu biliyosun canım napalım bilemedim.
ben fetih süresinin 1. ayetinin okunmasından yanayım istersen şimdiden biraz oku ne kadar sürede ne kadar okuyorsun ona göre düşünüp karar verirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…