dileklerimiz için 5000 kez Hasbinallahü ve nimel vekil çekelim mi ?

Hz Yunus'un balığın karnında ettiği dua
Okunuşu: ''Lâ ilâhe illâ ente sūbhâneke innî kūntū minazzâlimiyn''
Manası: ''Allâh'ım! Senden başka hiçbir ilâh (ibâdet edilecek mâbüd) yoktur. Seni bütün noksanlıklardan uzak tutar, tenzih ederim. Gerçekten ben,haksızlık edenlerden (zâlimlerden) oldum.''
demektir.
Hz Yunus Peygamberi balık yuttuğu zaman,balığın karnında, o karanlık ve sıkıntılar içinde Yunus (A.S.),bu duası ile Allah 'a yalvarmış ve o sıkıntıdan kurtulmuştur.
1
bal10cukk bal10cukk --------- 500 **+100
2
GirLookingForLove GirLookingForLove -- 600 **
3
C cansu_tr -----------600 **
4
@mustafabusra ---- 600 **
5
687403_igt 687403_igt ------
6
tubatesbih tubatesbih ----- 600 **
7
kitapseverim kitapseverim --
8
Sealand Sealand ----------600 **
9
cerenery cerenery --------
10
@whitepearll ----500 **
11
@Papatya --------
12
damla_22 damla_22 ------
13
eilenn eilenn ----------- 750**
14
@merve1603 -----
15
D Duambelli ------ 600 **
16
D Debusi -------- 700**
187
melisamelisss melisamelisss -----
18
J jasminej --------
19
@ozzge81 ------ 600**
20
Sryytlg Sryytlg ---
21
M melodysilk ----

okunan 6750
kalan 5250 haydi hanımlar listeyi bitirmemize az kaldı

20. ve 21. iki arkadaşımız kaldı rica ediyorum okumaları hızlandıralım hatta mümkünse iki arkadaşın duasını aynı anda okuyup dualarını yapalım .
Sryytlg Sryytlg hanım daha önce hastalık nedeniyle giremeyeceğini söylemişti bizim ona okuyacağımız dua belki onun şifa bulmasına vesile olacaktır

ben fetih süresinin 1. ayetinin okunmasından yanayım istersen şimdiden biraz oku ne kadar sürede ne kadar okuyorsun ona göre düşünüp karar verirsin canım

okudum bu ayeti daha önce canım eğer sayı 100-200 ü geçmezse katılabilirim

ben oyle bi dua grubundayım ama katılmak isterim cnm ins zorlanmam. adetliyken okunmuyor ama

200 okudum. Ben okuyamiyorum arkadaslar. Beni listeden cikarir misiniz lutfen. Gene de arada okuyabilirsem bildiririm. Arada katkida bulunurum boylelikle.

Selamlar son iki arkadaşımıza 600 /600 okuyorum. Teldeyim listeyi toparlayamiyorum malesef.

Yeni duamiz ne olcak. Hangi duaya geciyoruz.Bu sefer sanki sayiya takili kalmasak mi diye düşünüyorum. Herkes edebildigi icindem razi oldugu kadar. Hergun 1 kişinin duasi ve 2 gun okumayan ciksin seklinde.tabi ortak karar olsun hepimizin rızasıyla. Dualarda bulusmaya devam edelim insallah.

Hz Yunus'un balığın karnında ettiği dua
Okunuşu: ''Lâ ilâhe illâ ente sūbhâneke innî kūntū minazzâlimiyn''
Manası: ''Allâh'ım! Senden başka hiçbir ilâh (ibâdet edilecek mâbüd) yoktur. Seni bütün noksanlıklardan uzak tutar, tenzih ederim. Gerçekten ben,haksızlık edenlerden (zâlimlerden) oldum.''
demektir.
Hz Yunus Peygamberi balık yuttuğu zaman,balığın karnında, o karanlık ve sıkıntılar içinde Yunus (A.S.),bu duası ile Allah 'a yalvarmış ve o sıkıntıdan kurtulmuştur.
1
bal10cukk bal10cukk --------- 500 **+100
2
GirLookingForLove GirLookingForLove -- 600 **
3
C cansu_tr -----------600 **
4
@mustafabusra ---- 600 **
5
687403_igt 687403_igt ------
6
tubatesbih tubatesbih ----- 600 **
7
kitapseverim kitapseverim --
8
Sealand Sealand ----------600 **
9
cerenery cerenery --------
10
@whitepearll ----500 **
11
@Papatya --------
12
damla_22 damla_22 ------
13
eilenn eilenn ----------- 750**
14
@merve1603 -----
15
D Duambelli ------ 600 **
16
D Debusi -------- 700**+100
187
melisamelisss melisamelisss ----- 600**
18
J jasminej --------
19
@ozzge81 ------ 600**
20
Sryytlg Sryytlg ---
21
M melodysilk ---- 200

okunan 7650
kalan 4350 haydi hanımlar listeyi bitirmemize az kaldı

20. ve 21. iki arkadaşımız kaldı rica ediyorum okumaları hızlandıralım hatta mümkünse iki arkadaşın duasını aynı anda okuyup dualarını yapalım .
Sryytlg Sryytlg hanım daha önce hastalık nedeniyle giremeyeceğini söylemişti bizim ona okuyacağımız dua belki onun şifa bulmasına vesile olacaktır

Selamlar son iki arkadaşımıza 600 /600 okuyorum. Teldeyim listeyi toparlayamiyorum malesef.

Yeni duamiz ne olcak. Hangi duaya geciyoruz.Bu sefer sanki sayiya takili kalmasak mi diye düşünüyorum. Herkes edebildigi icindem razi oldugu kadar. Hergun 1 kişinin duasi ve 2 gun okumayan ciksin seklinde.tabi ortak karar olsun hepimizin rızasıyla. Dualarda bulusmaya devam edelim insallah.
yeni duamız büyük olasılık fetih süresinin ilk ayeti olacak sayı konusunda bir şey konuşulmadı ama ben herkese aynı sayıda okunmasından yanayım mesela herkes 100 tane okur kimisine çok kimisine az okunduğunda ben kendimi iyi hissetmem açıkçası hakka girmiş olurum . bir gün iki gün okumayan çıksın ben bunu da istemiyorum kimsenin hakkına giremem belki girememesinin haklı sebebi vardır evet keyfi olarak girmiyorsa o kişinin kendi ayıbı kendi günahı...

X