Dileklerimiz İçin 4444 Salavat-ı Tefriciye

Evet arkadaşlar, bonjorno için okuduğumuz tefriciyeleri bitirmiş olduk. Allah'ım okuduğumuz tefriciyeler ve Peygamber Efendimizin hürmetine bonjornonun dileğini kabul eylesin. Sevgili bonjorno duanı edip esmalarını okuyabilirsin.

Listemizde sırada Hülya arkadaşımız var.

Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” diyoruz ve bir defa “euzu besmele” çekip kimin adina okuyacaksak ona niyet edip okumaya başlıyoruz. Arkadaşlar önemli olan inanarak şüphe duymadan okumaktır. Allahım şimdiden kabul eylesin.

Hülya arkadaşımız için okuyoruz;

Arkadaşımızın niyeti ne ise Allah hayırlısıyla nasip eylesin inşallah...

AMİN

Arkadaşlar ben başladım okumaya, 90 dayım şimdi. Hergün kaç tane okuduğumuzu yazarsak eğer birbirimizden haberdar olmuş oluruz, hemde bitiren arkadaşlar diğerlerine yardım eder.

Hülya 892, bizlerde 888 okuyacağız. Allah kolaylık versin...

hülya kardeşimiz için888 okudum rabbim gönlündeki dualarını kabul etsin tez zamanda olsun inşallah

D dilbaz bibarkadasin duasi yetismemis kabede dualanacakmis ona yardim ettim. ama basladim. insaallah kisa surede bitiririm

Günaydın arkadaşlar, ben de 650 okudum. Bu aralar biraz yoğunum, fazla okuyamıyorum.

Allah razı olsun,biraz geç gördüm kusura bakmayın

Arkadaşlar bende bitirdim, Allah kabul etsin. bonjorno ve muhat sizlerde bitirdiğinizde sıradaki arkadaşımıza geçebiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…