Dileklerimiz İçin 4444 Salavat-ı Tefriciye

@whitepearll arkadaşımızın tefriciyesini de bitirmiş olduk Allahım kabul eylesin inşaallah, gönlünde ne varsa hayırlısıyla gerçekleşsin.

bonjorno (bitti)
@Hülya (bitti)
@whitepearll (bitti)
muhat
D dilbaz
Listemizde sırada muhat arkadaşımız var.

Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” diyoruz ve bir defa “euzu besmele” çekip kimin adına okuyacaksak ona niyet edip okumaya başlıyoruz.

Arkadaşımızın niyeti ne ise Allah hayırlısıyla nasip eylesin inşallah...

AMİN

muhat 892 adet okuyacak, diğerleri 888 adet okuyacak.

Arkadaşlar ben 300 okudum akşamda 100 kadar okuyabilirim heralde. Sizlerin nasıl gidiyor?

Arkadaşlar merhaba, Hülya ve ben de bitirdik, Allah kabul etsin inşallah.

kizlartt allah razi olsun. benim eksigim var annem.tamamlayacak onu. yemi arkadasimiza gecebiliriz

muhat arkadaşımızın tefriciyesini de bitirmiş olduk Allahım kabul eylesin inşaallah...

bonjorno (bitti)
@Hülya (bitti)
@whitepearll (bitti)
muhat (bitti)
D dilbaz
Listemizde sırada dilbaz yani ben varım

Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” diyoruz ve bir defa “euzu besmele” çekip kimin adına okuyacaksak ona niyet edip okumaya başlıyoruz.

Arkadaşlar eşimle benim uzun bir süredir öde öde bitiremediğimiz bazı borçlarımız var, sizlerden borçlarımızı tez zamanda hayırlısıyla ve helal yolla ödemek, kazancımızın artması ve bereketlenmesi için dua bekliyorum. Allah'ım şimdiden hepinizden razı olsun...

Ben 892 adet okuyacağım,sizlerde 888 adet okuyacaksınız.

Arkadaşlar ben de bitirdim okumamı, Allah'ım kabul eylesin inşallah. bonjorno ve muhat sizlerden de 100'er tane alıyorum, siz 100 düştükten sonra kalanı okuyun. Sonrasında yine bakarız eksiğiniz olursa paylaşırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…