Dileklerimiz İçin 4444 Salavat-ı Tefriciye

Tamam canım acelemiz yok, ben 100 tane alıyorum senden, yarın işe giderken okurum.
Ben çıkıyorum iyi geceler kızlar.
Allah razı olsun cnm saolun hepınızden Allah razı olsun.
Bu arada en son bıtınce bır sey verıcem onu okuycaksın demıstın ,hatırladın mı?

Kızlar bende kendim için başlamıştım ama belli bir süresi varmı şu kadar günde bitmesi lazım diye 1 hafta mesela,yoksa süre kısıtlaması yokmu,abdestlimi okumak lazım,mesela ezberimde benim işe filan giderken yolda okusam kabul mü?bide ojeli filan okumamak mı gerekir.hepimizn dualarını kabul etsin Allahım inşallah.

Kızlar bende kendim için başlamıştım ama belli bir süresi varmı şu kadar günde bitmesi lazım diye 1 hafta mesela,yoksa süre kısıtlaması yokmu,abdestlimi okumak lazım,mesela ezberimde benim işe filan giderken yolda okusam kabul mü?bide ojeli filan okumamak mı gerekir.hepimizn dualarını kabul etsin Allahım inşallah.
abdest gerekmiyor canım her türlü okuyabilirsin şuanda biz kısıtlama yapmıyoruz fakat makbulü kısa sürede bitmesi diye biliyorum bende.fazladan 55 tane daha yaz canım

Allah razı olsun cnm saolun hepınızden Allah razı olsun.
Bu arada en son bıtınce bır sey verıcem onu okuycaksın demıstın ,hatırladın mı?

Evet canım herkes bitirdiğinde 3 ihlas 1 fatiha okuyup Peygamber Efendimize ve ölmüşlerimizin ruhuna hediye et, sonrada dileğin daha çabuk olsun diye 37 Ya Evvel, 55 Ya Mucib esmalarını okuyacaksın.

3-5-7 gün içinde bitmesi makbuldur derler, 7 günü geçirmemek için birkaç kişi beraber okuyoruz ama tabiki Allah bilir, o yüzden gönlünüzü ferah tutun yapabiliyorsanız birilerinden yardım alın daha çabuk bitirirsiniz.

bıtırdım cnm ben :eek:hala ınanamıyorum bıtırebıldıgıme
Allah kabul etsin canım, muhat ve hülya kaldı sadece Hülya öğlene bitecek dedi haber bekliyorum ondan, muhatta gelir birazdan heralde ondan da öğreniriz herkesin bittiğinde dediğim esmaları okuyup duanı edersin :anneadayı:

Allah kabul etsin canım, muhat ve hülya kaldı sadece Hülya öğlene bitecek dedi haber bekliyorum ondan, muhatta gelir birazdan heralde ondan da öğreniriz herkesin bittiğinde dediğim esmaları okuyup duanı edersin :anneadayı:
Allah razi olsun

Arkadaşlar Hülya da öğlen bitirdi, muhat kaldı sadece.

400 okudum 100 de dilbaz vermisti. bana gece yarisina kadar muhlet verieseniz bitiririm

400 okudum 100 de dilbaz vermisti. bana gece yarisina kadar muhlet verieseniz bitiririm
muhat muhat cım whitepearll arkadaşımız 55 tane daha okumuştu sayından düş kalanı oku, yarın öğlene kadar bitirirsin sanırım bittiğinde yazarsın buraya sıradaki arkadaşımıza geçeriz.

canim 173 tanem kaldi arkadasin 55 tanesini dusunce. 6. aya yeni girdik. diş cijartiyoruz.dun bitirecektim. bitiremedim. cok ozur dilerim

canim 173 tanem kaldi arkadasin 55 tanesini dusunce. 6. aya yeni girdik. diş cijartiyoruz.dun bitirecektim. bitiremedim. cok ozur dilerim

Estağfirullah canım, aslında dün söyleseydin bizde okurduk, şimdi işim var ama akşam yetiştiremezsen kaç tane kaldığını söyle beraber okuyalım. Ama bizi haberdar et çünkü ne olduğunu bilmediğimiz için diğer arkadaşa geçelim mi geçmeyelim mi karar veremiyoruz. Bu arada geçmiş olsun canım, inşallah çabuk atlatırsınız...

X