Dileklerimiz İçin 4444 Salavat-ı Tefriciye

Listemiz;

D dilbaz
bonjorno bonjorno
Patronicee Patronicee
Denas14__ Denas14__
Cemrenaz3 Cemrenaz3
@Hülya(benim arkadaşım forumda değil)
@whitepearll
E evremmstf
muhat muhat

Evet arkadaşlar 9 kişiyiz, dilekte bulunan kişi 500, diğerleri 493 adet okuyacak. İsmini yazdıklarım tamam derse herkesin katılacağını anlarım ve hemen ilk bonjorno arkadaşımızın dileği ile başlarız. Sizlerden haber bekliyorum
çoook mutlu oldum .Benim birden fazla dusugum var ve tıbbı bır sorunumuz gozukmuyor..Hayırlı eli ayağı dügün bir evlat için dua istiyorum.
Sanırım 500 tane okumalıyım fakat kac günde tamamlamalıyız?

sizi takipteyim.

ilk tamam benden olsun:KK3:

çoook mutlu oldum .Benim birden fazla dusugum var ve tıbbı bır sorunumuz gozukmuyor..Hayırlı eli ayağı dügün bir evlat için dua istiyorum.
Sanırım 500 tane okumalıyım fakat kac günde tamamlamalıyız?

sizi takipteyim.

ilk tamam benden olsun:KK3:

Canım en kötü ihtimal 3 günde tamamlarız gibi geliyor, Rabbim sana hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah, canı gönülden dua edeceğim:anneadayı:

Merhaba canım, toplam 6 kişi olduk böyle olursa kişi başına 740 civarı salavat düşüyor. Sayı fazla olabilir ama az kişi olunca da sıra çabuk gelir. Ben öğlene kadar bekleyelim sonra sayımız artmazsa bile başlayalım diyoruma. Diğer arkadaşlarımızda düşüncelerini paylaşırlarsa iyi olur. Beraber karar vermiş oluruz.
Biraz daha bekleyelim bence. Diğer dua gruplarına mesajla link paylaşabilirsin.görüp gelenler olacaktır.

Arkadaşlar zaten okudukça insan ezberliyor. İlk başlarda okumak zor gelebilir ama zamanla ezberleyeceksiniz ve daha çok okumaya başlayacaksınız. Ben ezbere bildiğim için bir saatte yaklaşık olarak 250 civarı okuyabiliyorum. Bir başlayalım inşallah çok hızlı ilerleriz diye düşünüyorum

Arkadaşlar zaten okudukça insan ezberliyor. İlk başlarda okumak zor gelebilir ama zamanla ezberleyeceksiniz ve daha çok okumaya başlayacaksınız. Ben ezbere bildiğim için bir saatte yaklaşık olarak 250 civarı okuyabiliyorum. Bir başlayalım inşallah çok hızlı ilerleriz diye düşünüyorum
Benim küçük bebeğim var çok hızlı ilerlenicekse ben şimdiden çıkıyım canım yetişemem.ama zaman koymadan rahat ilerliceksek kalayım.kimsenin hakkına girmiyim.

Benim küçük bebeğim var çok hızlı ilerlenicekse ben şimdiden çıkıyım canım yetişemem.ama zaman koymadan rahat ilerliceksek kalayım.kimsenin hakkına girmiyim.

Canım zaman koymayız ama sürüncemede kalmaması için de yine 3-4 günde bitirmeye çalışmalıyız. Günde 150 okuyamaz mısın. Eksik kaldığında hep beraberde tamamlamaya çalışırız, sonuçta Peygamber Efendimize salavat çekiyoruz sevabı yeter...

Canım zaman koymayız ama sürüncemede kalmaması için de yine 3-4 günde bitirmeye çalışmalıyız. Günde 150 okuyamaz mısın. Eksik kaldığında hep beraberde tamamlamaya çalışırız, sonuçta Peygamber Efendimize salavat çekiyoruz sevabı yeter...
Hıııı tamam o zaman 1.5 - 2 günde tamamlarım canım.

Benimde kücük bebegim var canım bende cok hızlı okuyamam maalesef bide günde 150 taneyi bölerek okuyabilırmiyiz

İlk kimin icin ve ne diye niyet ediyoruz?
Canım saat dörde kadar bekleyelim dediğimiz için dört olmasını bekliyorum. Listemizdeki sıraya göre kişilere okumaya başlayacağız. İlk bojorno var, saat dörtte ayrıntılı olarak yazacağım.

Listemiz;
bonjorno bonjorno
Denas14__ Denas14__
Cemrenaz3 Cemrenaz3
@Hülya(benim arkadaşım forumda değil)
@whitepearll
E evremmstf
muhat muhat
M mavibilgisayar
D dilbaz

Evet arkadaşlar nihai listemiz böyle, E evremmstf arkadaşımıza mesaj çektim ama dönmedi, belki bakma imkanı olmamıştır diye listeden silmedim.

Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” diyoruz ve bir defa “euzu besmele” çekip kimin adina okuyacaksak ona niyet edip okumaya başlıyoruz. Arkadaşlar önemli olan inanarak şüphe duymadan okumaktır. Allahım şimdiden kabul etsin...

İlk bonjorno arkadaşımız için okuyoruz;

Arkadaşımızın niyeti: Hayırlı, eli ayağı düzgün bir evlat sahibi olmak.

Allahım tez zamanda hayırlı ve sağlıklı bir bebekle müjdelesin inşallah...
AMİNN

Niyet sahibi yani bonjorno 500, geri kalan 493 adet okuyacaktır.

X