Dileklerimiz İçin 4444 Salavat-ı Tefriciye

İyi geceler arkadaşlar, herhangi bir bilgi vermediği için mavibilgisayarıda çıkarıyorum. 5 kişi kaldık, artık bir değişiklik olmaz diye düşünüyorum. Ben 400 okudum, arkadaşım Hülya da okuyor bitirince haber verecek. Beş kişi kaldığımız için bizler 888 okuyacağız bonjorno da 892 okuyacak.

Yarın şehir dışında olacağım için yolculuk sırasında bol bol okurum ama yine bu saatlerde ne kadar okuduğumu yazarım. Hepinize mutlu bir haftasonu diliyorum...

Ben okumaya baslamistim 33 okumusum dun ama buyuk rakam olunca yazacaktim

Listeden cikarildiysam eger okudugum sayiyida biri alsin ben ilk arkadasin niyeti ile baslamistim cunku okufugum ziyan olmasin

yanlış anlamadım değilmi kişi başı 888
Evet canım kişi başı 888 adet okuyacağız, sadece bonjorno 892 adet okuyacak.

650 deyim şuan, bitmesine az kaldı yarın olmazsa pazartesiye bitirim diye düşünüyorum.

bende ezbere bılmıyorum 84 kere okudum sımdılık sabaha kadar elımden geldıgınce tamamlayacagım Allah!ın ıznıyle..
yenıden tesekkur ederım D dilbaz .
Bu arada ben okudugum kadarını yarın aksam atarım belıkı kısı basına dusen okuma sayısı artacak benı bılgılendırırsen kac tane okuyacagım hakkında cok sevınırım
bu gün sen ezberlersin zaten merak etme benim ezberim çok kötü ben bile ezberlediysem

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar, bende bitirdim Allah kabul etsin. Hülya da yarın öğlene kadar bitirecek, muhat muhat ve bonjorno siz kaçtasınız?

117 okudum, 131+117=248
888-248=640

muhat muhat , 640 okuman gerekiyor canım.

X