Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Kizlar affiniza siğinarak secil kardesimiz buralara gelirse ona dua paylasacagız evlat isteme duasi bolumune bi bakabilir mi diye ileti düsmek istedim.
Secilcim bi evlat isteme bolumune bakabilir misin canim

KURALLARIMIZ:
Her gün belli sayıda kişiye okunacak diye bir kuralımız yok tamamen gün içindeki gidişatımıza göre hareket ediyoruz.

Mazeretsiz 3 arkadaşa okumayan arkadaşlar liste sonuna alınacak ve pasif hale getirilecektir.Döndüğünde aktif olur amaliste sonunda kalır.Bu durum devam ederse listeden direkt çıkarılır.

Mazeretli olan arkadaşlar vebitenarkadaşlar bildirim yapmayıunutmasınlar.

Her arkadaşımız için mutlaka niyet edip ardından kabulü için duamızı edelim kiRabbimiz kabul etsin inşallah.

@glmserser SEÇIL hayırli saglıklı evlat mazeretli
@compeng -------
tugce0640 tugce0640 TUĞCE hayırlı sağlıklı evlat
GlySn GlySn GÜLAY hayırlı saģlıklı evlat
@blondgunes ----------
Esseteacher Esseteacher ESRA hayırlı saģlıklı evlat mazeretli
@Tazegelin33 ALI KİZİ KÜBRA --------
M Masalyuzlusevdam -----------
4 41EEEEE41 --------
@ftmclk FATMA hayırlı saģlıklı evlat
Z Zehra_gns --------
yelsem yelsem ----------
R Rhm2323 ----- hayirlı sağlıklı evlat
Kadifepembe Kadifepembe ----------mazeretli
@yesilbahar ----------
@Mirac46 ----------
@Pamuksekersevenben FATMA eşiveçocuklarıyla hayırlı sağlıklı ömür
_asmunikal_ _asmunikal_ -----Rabbim bu sıkıntılı günlerinden bir an önce feraha cıkarması mazeretli
C cibilicibilisaksak06 ------ eşiyle birliktegörevli olarak yurtdısına gitmek

Umutvar123 Umutvar123 ----- hayırlı evlatlara hamile kalmak oçin
G Greeneliton --------#
Listemiz alıma açıktır
Allah okunan dualarımızı kabul etsininşallah

kusura bakma canim bilemedim baska bi arkadasi cagiriyor sandim
sen burdan hic gitme❤
Estağfurullah canım sağ ol :-) gönlün temiz ki sen grubu aldığından beri yeniden hareketlendi sanki burası yeni arkadaşlar da geliyor ben devam edeceğim canım Allah razı olsun senden devam ettirdin ben yetisemiyordum artık hakkını veremiyordum ellerine emeğine sağlık :KK200:

Estağfurullah canım sağ ol :-) gönlün temiz ki sen grubu aldığından beri yeniden hareketlendi sanki burası yeni arkadaşlar da geliyor ben devam edeceğim canım Allah razı olsun senden devam ettirdin ben yetisemiyordum artık hakkını veremiyordum ellerine emeğine sağlık :KK200:
hepimizden razi olsun insallah Rabbim❤birbirimiz icin dua ediyoruz insallah kabul olur dualarimiz
ben buraya dua icin konu acmaya uye olmustum nasip oldu sizlerle karsilastim ben tesekkur ederjm❤

X