Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

glmserserSEÇİLHAYIRLISAĞLIKLIEVLAT(LAR) mazeretli
@compengGÖKÇEHAYIRLISAĞLIKLIEVLAT(LAR)
@tugce0640 TUĞÇE HAYIRLISAĞLIKLIEVLAT(LAR)
@GlySnGÜLAY HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAT(LAR)
F flower world
@EsseteacherESRAHAYIRLISAĞLIKLIEVLAT(LAR)
@Tazegelin33 ALİ KIZI KÜBRA MAZERETLI
@Masalyuzlusevdam
@41EEEEE41 EVLADINISAĞLICAKLAKUCAĞINA ALMAK
@ftmclk FATMA HAYIRLISAĞLIKLIEVLAT(LAR)
@Zehra_gns MAZERETLI
@ yelsem
@ rhm2323 Hayırlı sağlıklı evlat
@ kadifepembe mazeretli
@ yesilbahar
@Mirac46
@Bilgecee
_asmunikal_ _asmunikal_ mazeretli

Son düzenleyen: Moderatör:
Canlarım yarın sabah itibari ile kürtaj olucam hepinize dualarınız için sonsuz teşekkürler bir kaç gün giremeyebilirim dualarınıza katılamayabilirim haklarınızı helal edin.Her zaman rabbimden hayırlı olanı diledim olması gereken buymuş demekki ben gelene kdr gzl haberler bekliyorum hepinizden görüşmek üzere

Canlarım yarın sabah itibari ile kürtaj olucam hepinize dualarınız için sonsuz teşekkürler bir kaç gün giremeyebilirim dualarınıza katılamayabilirim haklarınızı helal edin.Her zaman rabbimden hayırlı olanı diledim olması gereken buymuş demekki ben gelene kdr gzl haberler bekliyorum hepinizden görüşmek üzere
Ahh cnmm cokk gecmis olsunn hadi inss bundan sonrasi cok guzel olucakkk dualarimiz seninle

çok geçmiş olsun canım benim allah yardımcın olsun

X