Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Ya Halık Ya Bari Ya Musavvir...
Rabbim sen Seçil kuluna bu ay ummadığı zamanda bir sevinç nasip et. Dualarımız sana, sen yaratansın, Rahmansın, Rahimsin... Bizlere merhamet et. Kucaklarımızı tez zamanda hayırlısıyla doldur Allah'ım... @glmserser
Kayınvalide ağır toplardan canım girememen normal :) canım ne güzel dua etmişsin o kadar içten Amin diyorum ki kendim ve senin ve isteyen herkes için senin kalbinin bu güzelliği için Rabbim senin de tez vakitte kucağını doldursun inşallah canım çok teşekkür ederim ne güzel insansın sen

Kayınvalide ağır toplardan canım girememen normal :) canım ne güzel dua etmişsin o kadar içten Amin diyorum ki kendim ve senin ve isteyen herkes için senin kalbinin bu güzelliği için Rabbim senin de tez vakitte kucağını doldursun inşallah canım çok teşekkür ederim ne güzel insansın sen
ne demek canım kendim için ne kadar istiyorsam burada canı gönülden isteyen herkes için istiyorum. Allah doğru zmanı biliyordur. biz dua ve sabır edelim hep.

Kızlar kan verdim bugün nolur dua edin inşallah hamileyimdir 4 ye çıkacak sonuç :dua::KK17:
Fatmacım Rabbim gönlüne göre versin şu mübarek günde inşallah dualarımız kabul olsun sağlıkla hayırlı evlatların olsun amin amin amin.İdrar yapmısmıydn bu arada cnm

Allah razı olsun kızlar Rabbim sizlerede bana da nasip eder inşallah çok heyecanlıyım inşallah Ümit’lerimiz boşa gitmez hepinizi seviyorum :dua::KK54:

Fatmacım Rabbim gönlüne göre versin şu mübarek günde inşallah dualarımız kabul olsun sağlıkla hayırlı evlatların olsun amin amin amin.İdrar yapmısmıydn bu arada cnm
Canım ovülasyon testi vardı elimde onunla yaptım silik çıkmıştı ama o hep silik çıkarmış zaten diyorlar o yüzden kan verdim beklemekten daha iyidir sonucu bilirim en azından

X