Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

tugce0640 tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( adet ayetel kürsi )

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( adet ayetel kürsi )

@denizimdnz (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (mazeretli )

@Luceyn (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (adet ayetel kürsi okudu )

@Gulll098 (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) ( adet ayetel kürsi )

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması) (adet ayetel kürsi)

ferdaw ferdaw (adet ayetel kürsi )

L Lovely118 ( adet ayetel kürsi)

hiranur3419 hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (mazeretli )

yalutserkan yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı

Aomine Daiki Aomine Daiki

Dua sırası tugce0640 tugce0640 arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ♥️

Yeni listemiz bu sekilde kızlar mazeretli olan yada baska cıkmak isteyen varsa bildirsin lütfen☺️

En gec carsamba geceye kadar bitiriyoruz inşallah

tugce0640 tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 25 adet ayetel kürsi )

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 24 adet ayetel kürsi )

@denizimdnz (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (mazeretli )

@Luceyn (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (24 adet ayetel kürsi okudu )

@Gulll098 (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) ( 24 adet ayetel kürsi )

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması) (24 adet ayetel kürsi)

ferdaw ferdaw (24 adet ayetel kürsi )

L Lovely118 ( 24 adet ayetel kürsi)

hiranur3419 hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (24 adet ayetel kürsi )

yalutserkan yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (24 adet ayetel kürsi)

Aomine Daiki Aomine Daiki (24 adet ayetel kürsi)

lucina06 lucina06 (24 adet ayetel kürsi)

E Endoplazmik_garipbikulum (24 adet ayetel kürsi)

xyzabc00 xyzabc00 (24 adet ayetel kürsi)

Dua sırası tugce0640 tugce0640 arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ♥

Yeni listemiz bu sekilde kızlar mazeretli olan yada baska cıkmak isteyen varsa bildirsin lütfen☺

Kızlar liste bu sekilde mazeretli olan varsa bildirsin yazalım. Ben bu tur yokum ama takibe devam edecegim. KurkmantoluS KurkmantoluS yogunsun diye eklemedim ama istersen ekleyim canım hemen. ferdaw ferdaw sen devam etmek istiyor muydun canım hatırlayamadım.. lucina06 lucina06 yalutserkan yalutserkan xyzabc00 xyzabc00 E Endoplazmik_garipbikulum Aomine Daiki Aomine Daiki kızlar sizleri de ekledim.. Baska katılmak veya cıkmak isteyen varsa gun içinde bildirsin lütfen duzenleme yapalım liste ilerlemeden

Kızlar liste bu sekilde mazeretli olan varsa bildirsin yazalım. Ben bu tur yokum ama takibe devam edecegim. KurkmantoluS KurkmantoluS yogunsun diye eklemedim ama istersen ekleyim canım hemen. ferdaw ferdaw sen devam etmek istiyor muydun canım hatırlayamadım.. lucina06 lucina06 yalutserkan yalutserkan xyzabc00 xyzabc00 E Endoplazmik_garipbikulum Aomine Daiki Aomine Daiki kızlar sizleri de ekledim.. Baska katılmak veya cıkmak isteyen varsa gun içinde bildirsin lütfen duzenleme yapalım liste ilerlemeden
Canım teşekkür ederim ben bu listede olmayacağım. Rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah ❤️😇

tugce0640 tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 25 adet ayetel kürsi )

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 24 adet ayetel kürsi )

@Luceyn (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (24 adet ayetel kürsi okudu )

@Gulll098 (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) ( 24 adet ayetel kürsi )

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (24 adet ayetel kürsi)

hiranur3419 hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (24 adet ayetel kürsi )

yalutserkan yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (24 adet ayetel kürsi)

Dua sırası tugce0640 tugce0640 arkadasımızda Duası tez zamanda saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ♥

Yeni listemiz bu sekilde kızlar mazeretli olan yada baska cıkmak isteyen varsa bildirsin lütfen☺

tugce0640 tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( adet ayetel kürsi )

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( adet ayetel kürsi )

@Luceyn (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (adet ayetel kürsi okudu )

@Gulll098 (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) ( adet ayetel kürsi )

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması) (adet ayetel kürsi)

ferdaw ferdaw (adet ayetel kürsi )

L Lovely118 ( adet ayetel kürsi)

hiranur3419 hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (mazeretli )

yalutserkan yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı

Aomine Daiki Aomine Daiki

Ben mazeretliuim canm mazeretliyken okunuyor okunmuyor mu napaym

tugce0640 tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 29 adet ayetel kürsi )

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 29 adet ayetel kürsi )

@Luceyn (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (29 adet ayetel kürsi okudu )

@Gulll098 (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) ( 29 adet ayetel kürsi )

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması ve yavrusunu sag salim kucagına alabilmek) (29 adet ayetel kürsi)

yalutserkan yalutserkan (Hatice kızı Tülay) eli ayagı duzgun saglıklı hayırlı evlat sahibi olmak ve borclarına ödeme kolaylığı (mazeretli )

Sağol canım teşekkürler:KK200:

K Khvekokusu20 listeye sonradan alım yapacak mısın? Eğer sonradan alım yapacaksan beni çıkar.

Zira bazı listelerde 20 kişi başlıyoruz 30 kişi 40 kişi oluyor sonradan katılanlarla. Ben o kadar uzun süre takıp edemiyorum. İki üç kişi sonradan eklenir sıkıntı değil ama listeye artmaya devam ettikçe hem takıp etmekte zorlanıyorum hem uzadığı için okumak istemiyorum. Kimsenin de hakkına girmek istemiyorum öyle olunca.

Bu şekliyle devam edecekse listede varım. Mesajıma cevap yazarsan ona göre arkadaşa okumaya başlayacağım canım.

K Khvekokusu20 listeye sonradan alım yapacak mısın? Eğer sonradan alım yapacaksan beni çıkar.

Zira bazı listelerde 20 kişi başlıyoruz 30 kişi 40 kişi oluyor sonradan katılanlarla. Ben o kadar uzun süre takıp edemiyorum. İki üç kişi sonradan eklenir sıkıntı değil ama listeye artmaya devam ettikçe hem takıp etmekte zorlanıyorum hem uzadığı için okumak istemiyorum. Kimsenin de hakkına girmek istemiyorum öyle olunca.

Bu şekliyle devam edecekse listede varım. Mesajıma cevap yazarsan ona göre arkadaşa okumaya başlayacağım canım.
Yok alım olmayacak canım gun içinde bildirim gelirse alırım dedim yarından itibaren alım yok ☺️

X