Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Kızlar gebelik belirtiniz oldu mu hiç ben adet takvimime göre yumurtlama gününü değerlendim adetime de 4 5 gün var ama herhangi bi belirti yok hamile olan arkadaşlar belirtiniz oldu mu neler yaşadınız eğer yine olmadiysa artık umudumu kaybedecem ben 2 yıldır hiç hamilelik yaşamadım psikolojikmen çöktüm

Kızlar gebelik belirtiniz oldu mu hiç ben adet takvimime göre yumurtlama gününü değerlendim adetime de 4 5 gün var ama herhangi bi belirti yok hamile olan arkadaşlar belirtiniz oldu mu neler yaşadınız eğer yine olmadiysa artık umudumu kaybedecem ben 2 yıldır hiç hamilelik yaşamadım psikolojikmen çöktüm
Bende hiç bir belirti yok sadece sık idrara çıkma oluyor bende bide acıkıyorum işte o kadar mide bulantısı falan yok ilkinde de olmamıştı hiç

Allahtan umit kesilmez canim benim nedn olmuyor peki problem nedir
Bende hiç bir belirti yok sadece sık idrara çıkma oluyor bende bide acıkıyorum işte o kadar mide bulantısı falan yok ilkinde de olmamıştı hiç

@tugce0640 (Tugce - hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (mazeretli )

K Khvekokusu20 (Büşra- evladımın saglıklı olması ve Saglıkla kucagıma almak, kızımında hayırlı saglıklı uzun ömürlü olması ) (21 adet ayetel kürsi )

@dior34 (Didem- hayırlısı ise kızına kardes hayırlı evlat/evlatlar sahibi olmak) (mazeretli )

@derin sularda (Ogluna baht acıklıgı) (21 adet ayetel kürsi )

C cansu_tr (hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) ( 21 adet ayetel kürsi )

sera44 sera44 (Sevda-Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak) (21 adet ayetel kürsi )

@denizimdnz (Yadigar - tez zamanda hayırlı saglıklı imanlı evlat sahibi olmak) (21 adet ayetel kürsi )

@Luceyn (Borclarını ödeyebilmek ve kardeslerinin hayırlı evlilik yapmaları) (21 adet ayetel kürsi )

@EbruBL (Kredi borçlarını kolaylıkla ödeyebilmek) (21 adet ayetel kürsi )

M Minikbirmucizemeselesi (Gül- hayırlı saglıklı salih/Saliha evlatlar sahibi olmak) (21 adet ayetel kürsi )

B Bademmm388 (Fatoş- kardesinin sag salim askerden gelmesi, küçük kardesinin de universite sınavını kazanması) (20 adet ayetel kürsi)

@Kurkmantolumdnn (Şerife- hayırlı ve tez zamanda saglıklı bir evlat sahibi olmak) (25 adet ayetel kürsi okudu)

@Podik (Nadire Berna-hayırlı saglıklı Salih evlat sahibi olmak) (20 adet ayetel kürsi )

B Beto2012 Betül-Saglıklı evlat sahibi olmak (20 adet ayetel kürsi)

B Beto2012 kayinvalidesi Hülya- Rabbim borclarını ödeyebilme kolaylığı versin inşallah (20 adet ayetel kürsi )

@ferdaw (20 adet ayetel kürsi )

L Lovely118 (20 adet ayetel kürsi)

@hiranur3419 Hayırlı saglıklı evlat sahibi olmak (mazeretli )

Kızlar listemiz bu şekilde dilerseniz isimlerinizi ve dualarınızı da ekleyebilirim bir de mazeretli olan varsa bildirirse yazayım baslayalım inşallah okumaya

Dua sırası B Beto2012 kayınvalidesi (Hülya) ablamız da Duası Rabbim borclarını ödeyebilme kolaylıgı versin inşallah ♥

En gec pazartesi geceye kadar bitiriyoruz kızlar pazartesi geceye kadar bildirim yapmayanı listeden cıkarıyorum bilginiz olsun, okuyamadıysanız söyleyin yardımlasırız
Okudum rabbim kabul etsin

Canım belirtisi olan da var olmayan da benim ilk gebelikte belirtim yoktu sadece beklenen adet gununde bulantım olmustu hafif, ama ikinci de agrım olmustu o degişiyor yani

Hadi bakalım bekliyorum guzel haberlerinizi♥
2289247

Canım bakar mısın baya koyu
Inşallah sağlıklı bi şekilde alırım kucağıma dua edin bana kizlar❤❤

X