DİLEKLERİMİZ İÇİN 201 AYETEL KÜRSİ

Cestlaviee
O Ozzgeee buradasınız demi kızlar sizden ses çıkmadı

Canim. Ben birden regl oldum ya beklemiyordum keşke dün tamamlasaydik liste orada arkadaşlar 7 kisi oldunuz kişi başına 28 düşüyor bir arkadas+ 5 okusun 28×7 : 196 +5 :201 oluyor hesaplama bu ben çok üzüldüm ya

olsun canım canın sağolsun ne olacak :) sıkıntı yapma elinde olan birşey değil. Okuruz Allah'ın izniyle

Cestlaviee
O Ozzgeee buradasınız demi kızlar sizden ses çıkmadı
Buradayim hergun duzenli araliklarla girerim hatta gurubunda benim listemde 1 senedir okuyan arkadaslarda var ancak gece gunduz burada yatmiyorum takdir edersinizki gece 00-30 sirasinda alinmis karari gormemis !ve cevap vermemis olmamiz normal simdi ilk liste icin okuyacagim sonraki listeye katmayin beni lutfen saat saat mantikli degil benim icin yani bana uygun degil daha dogrusu kisinin cocugu olur hastasi olur vs o saat okuyamaz okuyamadim diye sikinti yapar yada isi vardir alel acale okur kendini veremez abdest alamaz A.kurside abdestli okunmasi evla dualardandir o yuzden ben hakkini veremem belki siz beni katmayin sonraki listeye
her dakika girip haber veremeyebilirim saatlerinizde okur aksam hepsine okudugumu yazarim
Sevgiler

Bende saat saat okuma fırsatı bulamadım hastanedeyim duşük tehlikesi oldugu icin akşam hepsini okur yazarım İnş

Arkadaşım kac kere daha belirtmemiz gerekecek saat önemli değil diye sert cikismaniz hos bi durum değil karışıklık olmaması adına söyledik bunu yoksa akşam 7 ye kadar biter 9 saat içinde herkesin duası bitebilir anormal bişey söylemedik saat konusunda okumaya başlansa 1 saate bile biter biz kimseyi okuyacagimiz duaya zorla katmayiz merak etme sen okumak isteyen yazar. Sevgiler sizede

Bende saat saat okuma fırsatı bulamadım hastanedeyim duşük tehlikesi oldugu icin akşam hepsini okur yazarım İnş
Saatler temsili arkadaşlar. Belirtilmiş aslında. Okuma sırasına göre herkese başlarken Rabbim .... Hacetini dualarını kabul et deyip sayısında ayetel kürsi okunacak. Sonuçta Allah rızası için biraraya geliyoruz kalp kırmaya gerek yok O Ozzgeee

Yanlış anlama olduysa kusura bakmayın ben kimseye sert cıkmak amaçlı birsey demek istemedim hastanede moralim bozuldu o yüzden bilgi amaçlı yazdım kusura bakmayın saat temsili biliyorum ama kaç saat yazmayınca okumuyor sanılmasın dıye

Yok canım sana değildi o cümlem Özgeye idi. Sen sadece okumaların saatli olmadığı konusunu dikkate al

Kalp kirmiyorum arkadasim bir liste yapilmis tamam herkesin amaci belli bizde duadan uzak insanlar degiliz bin sukur karsiliksizda okumuslugumuz cok ama birsey belli degil misal bir kisi gunde 201 Adet okuyacak diye belirtme yok normalde buralarda 201 kisi sayisina bolunur az sa gunde iki kisi coksa bir kisi okunur arada pek bilgide olmadi kabul etmek lazim yani genelde bu oldugu icin sahsen bunu dusunerek girdim e girdim birgunde herkes okunuyor bide saat yaİlmis yanina gece 00.30 kaRar alinmis sabah hemen etiketlenmis haber vermedimi diye insan ister istemez tepkileniyor onun icin bir yanlis anlasilma olmasi dogal
Ben sahsim adina gunde 201 adet okuyamam koparim uzaklasirim kuranin ve bakaranin en kiymetli hazinesi ozen ihtimam ister sahsim olarak ortulu kibleye karsi abdestli okurum dualarimiz hakka girerim bu listeyi annemle bolusup okuyorum okuyayamayacagim icinde ikincisinde musade istiyorum hepsi bu
Kimseyide kirmak degil amacim cok duzenli olmadigi icin anlam sikintisi olmus hepsi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…