DİLEKLERİMİZ İÇİN 201 AYETEL KÜRSİ

benim için uygun kurallar nedir bir kişi yarım gündeni bir gündemi okunacak yazarsanız başlayalım ben okurum

ne zaman başlayacağız bir de nasıl olacak ayrıntıları ile yazabilir misiniz? ben 23.30 a kadar burada olmayacağım. geldiğimde görürüm

17 kelimeleri sayısınca 50 harfleri sayısınca 170 resuller ve ashabı kiram sayısınca 313 defa okuyan kişinin her arzusu yerine gelir. Cesareti artar. Halk arasında sevgi saygısı ve itibarı çoğalır. İstediği makama ulaşır. Hiç kimse ona zarar veremez. Peygamber Efendimiz in S.A.V. isimleri sayısınca 201 defa okursa dünya ve ahiretle ilgili istekleri geri çevrilmez.

Arkadaşım yarın senin dileğin duanla başlıyoruz Allah'ın izniyle sen 25 adet biz 22 şer adet okursak tamamlanacak. Yarın saat 22.00 a kadar bitirmiş ve bildirim yapmış olalım arkadaşlar. aryalorinn vuslatvakti O Ozzgeee hmbg 5816bursa @Minik peri L likear vuslatvakti

Toplam 201 adet kişi başına 6 kişi olursak 33 tutuyor 3 artıyor onu ben okurum önce bi arkadasimiz için sonra diğeri için yani 6 kişi için hepimiz dua okumuş ve dua etmiş olucaz en tesirlisi de bu olur Allahın izniyle

Hesapladım canım 9 kişiyiz kişi başı 22 adet düşüyor niyetine okuduğumuz kişi 25 adet okursa tamam oluyor. Senden başlamak istedim.

Arkadaşlar ben şimdi son 1 saat içinde yorum atan arkadaşları etiketli yorum başta kim varsa ilk ondan başlarız duaya kişi başına 30,35 düşse en gec yarım saatte biter bi gün içinde hepimizin duasını gerçekleştiririz yani yeterki herkes ayni anda başlasın ce bitirdim diye yazsın ki şüphe kalmasın okundum u diye

Rastgele liste yazdım bu siraya göre gidelim kızlar dua konusundada bazı arkadaşlar söyleme k istemeyebilir biz dua ederken Allahım arkadaşımızın hacetinide hayirlisiyla makbul eyle diye dua edelim Allah hepinizden razi olsun şimdiden saat kaçta kimler için okuyacagimiz yazıyor belli bi duzen olsun diye

aryalorinn (19 nisan 00.00- 00.30)
Cestlaviee (11.00 , 12.00)
O Ozzgeee (12.30 -13.00)
hmbg . (13.30, 14.00)
N nedennicin (14.30, 15.00)
5816bursa (15.30 ,16.00)
vuslatvakti (16.30, 16.00)
L likear (16.30, 17.00)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…