DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

canım bence 3 gun çok 2 gun olabilir bence ama diğer arkadaşların da fikri önemli. kızlar ayrıca ben 25 haftalık hamileyim ve bebğimde down sondromu riski var. bu gece benim için dua ederseniz seinirim. ismim zeynep

canım bence 3 gun çok 2 gun olabilir bence ama diğer arkadaşların da fikri önemli. kızlar ayrıca ben 25 haftalık hamileyim ve bebğimde down sondromu riski var. bu gece benim için dua ederseniz seinirim. ismim zeynep

Allah büyük canım benim bir arkadaşımada neler dediler şöyle böyle anca kızın moralini bozdular
bebişimiz bir doğduki tosuncuk maşallah çokta sağlıklıydı içini ferah tut sen :)

Ben etiketlenmediğim için başladığını göremedim kusura bakmayın. Bugün 1. Arkadaşımıza okurum inşallah. Nacizane fikrim 2 günde bir yeni kişiye geçelim bence. Ezberde olmadığından zor okunabilir

Canim insallah degildir, saglicakla kucagina al insallah

O Ozzgeee ben dun 100Tövbe İstiğfar okudum
Bugun dahab
10 tane salaten Tüncina (Münciye) okudum bugun tammlarım onuda ısteyım o arada da okumaya casıom ama 1 saat olmadan bıtrıp haber verıcem
cnm sayılı dua bu her gun bir defa sayfaya bakmanı rica ediyorum o zaman 10 kişi olursak diye konuşmuştuk ancak sımdı 13 kişi olduk dolayısıyla sayı 100 degıl ben okumayan arkadaşlardan bırınden kendı sayısını eksık okumasını rıca edıcem ama bekle lutfen sayıyı belırleyelım oyle oku
zaten sımdı sayıyı belırleyıp lısteyı kapatıp surede koyucam dolayısıyla daha saglıklı olacak

Son düzenleme:

başlangıc oldugu ıcın bılerek belırtmedım cnm toparlanalım dıye dua grubundan tanıdıgım okudugum arkadaslarda var okumadıklarımda o yuzden oturması acısından hemen sure koymadım ben 2 gun dusunuyorum cunku sayımız eılende geldıgı ıcın dahada dustu ezberınde olmayan arkadaslarda ezberleyınce 1 gune cekerız

Arkadaşlar duamızı başlatıyorum başka gelen kimse olmadı .Niyetine okudugumuz kişi Safransari arkadaşımız kendisi girdiğinde niyetini yazıcaktır şimdilik biz onun yerine niyetlenelim. sayımız 12 kişi olarak kalırsa herokumada duası okunan kişi 87 adet diğer kişiler 83 er adet okuma yapacaktır.

Dua sahibi : Safransari
Duası:Haziran ayindaki memur atamalarinda,hayirli bir kuruma atanabilmek memur olmak.

1- Safransari 87 ADET İSTİGFAR 87 ADET SALAVAT
2- O Ozzgeee OKUNDU ( 50 ADET ) 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
3- F Ftszynp OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
4- piskKo OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
5- N nesne OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
6- Patronicee OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
7- Sealand OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
8- rudecute 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
9- gulbera OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
10- evTik OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
11- C cansu_tr OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
12- Patsi53 OKUNDU 100 ADET İSTİGFAR 100 ADET SALAVAT
13- eilenn OKUNDU 33 ADET ISTIGFAR 33 ADET SALAVAT

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

OLSUN CNM OKURSUN AMA BİR RİCAM VAR BİR ARKADAŞIMIZ 100 ADET OKUMUŞ SEN 83 YERİNE 70 ADET OKURMUSUN SALAVATIDA TOVBEYIDE rudecute (Dikkatini çekdin diye buyuk yazdım kusura bakma :)

ederim cnm Takılma sakın ama tanıdıgım tum hamılelere aynı seyı soyledıler bır test varmıs cok deneyımlı degılım ama sırf o testı yaptırsınlar dıye hıc bırındede sorun olmadı hepsı sağlıklı geldi dunyaya sakın takılma Allahın ıznıyle olmaz birşey inşallah

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDIR

Arkadaşlar ben duasını bıtırıp devam etmek isteyenler için yeni listeyi yaptım. Sıra bende Hepinizden Allah razı olsun Bu mübarek gece hürmetine rabbim hepinizin dualarını avuclarınıza kondursun Amin

ARKADAŞLAR BUNDAN SONRAKI DUALARIMIZDA DUASI OKUNAN KİŞİ 88 ADET DİĞER KİŞİLER 76 ŞAR ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK ARTIK SAYIMIZ FIX

Dua sahibi : O Ozzgeee
Duası:Gönlüme göre hakkımda hayırlı helinden rızkımı kazanacağım bir iş bulmak.

1- Safransari
2- O Ozzgeee
3- F Ftszynp
4- piskKo
5- N nesne
6- Patronicee
7- Sealand
8- rudecute
9- gulbera
10- evTik
11- C cansu_tr
12- Patsi53
13- eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”[/QUOTE]

OkunduTövbe İstiğfar100 adet

Salaten Tüncina (Münciye)100 adet
cnm bundan sonra 76 adet okuyoruz 13 kısı olduk cunku 76 adet ıstıgfar 76 adet salavat sadece sıra sana geldıgınde 88 adet okursun
bu okudugun fazlayı ben kendıme eksık okur dengelerım Allah razı olsun rabbım senınde dualarını avuclarına kondursun

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDIR

Arkadaşlar ben duasını bıtırıp devam etmek isteyenler için yeni listeyi yaptım. Sıra bende Hepinizden Allah razı olsun Bu mübarek gece hürmetine rabbim hepinizin dualarını avuclarınıza kondursun Amin

ARKADAŞLAR BUNDAN SONRAKI DUALARIMIZDA DUASI OKUNAN KİŞİ 88 ADET DİĞER KİŞİLER 76 ŞAR ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK ARTIK SAYIMIZ FIX

Dua sahibi : O Ozzgeee
Duası:Gönlüme göre hakkımda hayırlı helinden rızkımı kazanacağım bir iş bulmak.

1- Safransari
2- O Ozzgeee
3- F Ftszynp
4- piskKo
5- N nesne
6- Patronicee
7- Sealand
8- rudecute
9- gulbera OKUNDU
10- evTik
11- C cansu_tr
12- Patsi53 OKUNDU
13- eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”[/QUOTE][/QUOTE]

Nese ben ısteyım bıraz gec okuom eve gelınce solrım sıze okudum dıe yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…