DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

O Ozzgeee canım ben hergun okıyamıcam ıs yogun sen ıstersen cıkr benı lısteden ben gene okurum hayrıma arkadslara
Cnm sayimiz fixlendi zaten yazdim ya ve bir kisinin duasina 2 gun sure veriyoruz simdi sen 2 kisiye okudun hak gecmesin zorlandigin yerde soyle ben yardimci olurum
İlla yinede cikicam dersen israr etmiyim ama zorlada dua olmaz

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDIR

Arkadaşlar ben duasını bıtırıp devam etmek isteyenler için yeni listeyi yaptım. Sıra bende Hepinizden Allah razı olsun Bu mübarek gece hürmetine rabbim hepinizin dualarını avuclarınıza kondursun Amin

ARKADAŞLAR BUNDAN SONRAKI DUALARIMIZDA DUASI OKUNAN KİŞİ 88 ADET DİĞER KİŞİLER 76 ŞAR ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK ARTIK SAYIMIZ FIX

Dua sahibi : O Ozzgeee
Duası:Gönlüme göre hakkımda hayırlı helinden rızkımı kazanacağım bir iş bulmak.

1- Safransari Safransari
2- O Ozzgeee
3- F Ftszynp
4- piskKo piskKo
5- N nesne
6- Patronicee Patronicee
7- Sealand Sealand
8- rudecute rudecute
9- gulbera gulbera
10- evTik evTik
11- C cansu_tr
12- Patsi53 Patsi53
13- eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”
[/QUOTE]
76 ŞAR ADET SALAVAT VE İSTİGFAR okudum canım Rabbim vesile olup okuttuğun için ne muradın varsa versin inşallah iki cihanda da seni sevdiklerini koruyup kollasin inşallah

Cnm sayimiz fixlendi zaten yazdim ya ve bir kisinin duasina 2 gun sure veriyoruz simdi sen 2 kisiye okudun hak gecmesin zorlandigin yerde soyle ben yardimci olurum
İlla yinede cikicam dersen israr etmiyim ama zorlada dua olmaz
2gun hak varsa okurum ben mazada mudurumde ıste yogun oluodu bugun ıznlıydım okurum ozamn

76 ŞAR ADET SALAVAT VE İSTİGFAR okudum canım Rabbim vesile olup okuttuğun için ne muradın varsa versin inşallah iki cihanda da seni sevdiklerini koruyup kollasin inşallah [/QUOTE]
cnm benim Alh razı olsun ettiğin duanın mislisini melekler sana etsin inşallah Hayırlı kandiller:)

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDIR

Arkadaşlar ben duasını bıtırıp devam etmek isteyenler için yeni listeyi yaptım. Sıra bende Hepinizden Allah razı olsun Bu mübarek gece hürmetine rabbim hepinizin dualarını avuclarınıza kondursun Amin

ARKADAŞLAR BUNDAN SONRAKI DUALARIMIZDA DUASI OKUNAN KİŞİ 88 ADET DİĞER KİŞİLER 76 ŞAR ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK ARTIK SAYIMIZ FIX

Dua sahibi : O Ozzgeee
Duası:Gönlüme göre hakkımda hayırlı helinden rızkımı kazanacağım bir iş bulmak.

1- Safransari Safransari
2- O Ozzgeee
3- F Ftszynp
4- piskKo piskKo
5- N nesne
6- Patronicee Patronicee
7- Sealand Sealand
8- rudecute rudecute
9- gulbera gulbera OKUNDU
10- evTik evTik OKUNDU
11- C cansu_tr
12- Patsi53 Patsi53 OKUNDU
13- eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Ben kendimimkini okudum
O Ozzgeee ben okudum. Bitirdim allah kabul etsin. Allah Safransari Safransari nin ddualrini kabul etsin. Ama kendisinin haberi var mi basladigimizdan acaba?

O Ozzgeee bitirdim canim Safransari Safransari nin niyetini allah kabul etsin

O Ozzgeee 33 istigfar 33 salavat okudum canim
Safransari Safransari arkadaşımızın gönlündeki duası hayırlısı ile kabul olur insallah

sarfansari için okudum

Safransari Safransari için 83 er defa okudum Rabbim kabul eder inşallah

83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT okudum sarfansari arkadaşımız için, Allah kabul etsin inşaAllah. :dua: O Ozzgeee
Arkadaslar hepinize ayri ayri tesekkur ederim Allah razi olsun. Rabbim gonlumuzdekini hayirli eylesin, dualarimizi kabul etsin insalah.

Safransari Safransari cnm senın duanda birtek rude gırl kaldı onunlada ozelden mesajlastım su dakıkalarda okuyordur muhtemelen Allah kabul etsin sanada tez zamanda gönlüne göre bir memuriyet nasip kısmet etsin

Safransari Safransari ARKADASİMİZİN DUAAİNİ TAMAMLADİK ALLAH KABUL ETSİN
OKUMAK İSTEYENLER İCİN BEN LİSTEMİ YAYİNLAMİSTİM

Dua sahibi : Safransari Safransari
Duası:Haziran ayindaki memur atamalarinda,hayirli bir kuruma atanabilmek memur olmak.

1- Safransari Safransari OKUNDU 87 ADET İSTİGFAR 87 ADET SALAVAT
2- O Ozzgeee OKUNDU ( 50 ADET ) 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
3- F Ftszynp OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
4- piskKo piskKo OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
5- N nesne OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
6- Patronicee Patronicee OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
7- Sealand Sealand OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
8- rudecute rudecute OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
9- gulbera gulbera OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
10- evTik evTik OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
11- C cansu_tr OKUNDU 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
12- Patsi53 Patsi53 OKUNDU 100 ADET İSTİGFAR 100 ADET SALAVAT
13- eilenn eilenn OKUNDU 33 ADET ISTIGFAR 33 ADET SALAVAT

Tövbe İstiğfar

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:YARİN OGLEN

DUASİ OKUNAN KİSİ: O Ozzgeee
DUASİ:Gönlüme göre hakkımda hayırlı helinden rızkımı kazanacağım bir iş bulmak.

1- Safransari Safransari
2- O Ozzgeee OKUNDU
3- F Ftszynp
4- piskKo piskKo
5- N nesne
6- Patronicee Patronicee
7- Sealand Sealand
8- rudecute rudecute
9- gulbera gulbera OKUNDU
10- evTik evTik OKUNDU
11- C cansu_tr
12- Patsi53 Patsi53 OKUNDU
13- eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

O Ozzgeee canım ben fırsat buldukça diğer arkadaşlara okuyorum ama uygun mudur sizin içinde sormak istedim :)
cnm ben birlikte okumaktan yanayım senin içinde sakıncası yoksa beraber gidelim derim neden dersen aynı zaman diliminde birbirini tanımayan 13 kişi Allaha diğer kardeşinin sıkıntısı için dua ediyor ama otekı turlu hızlı okuyan arkadaslar lısteyı tamamlayıp bıtırıyor mısal yavaşlar arkadan gelıyor bıraz boluk porcuk oluyor duanın bır kısmı 5 gun 7 gun once okunmus bır kısmı arkadan tamamlanıyor falan zaten bır kac gune daha da oturunca 1.5 gunde okuruz gıbıme gelıyor senın ıcınde sıkıntı yoksa beraber gıdelım yok sıkıntı olursada okuyabılırsın elbet

cnm ben birlikte okumaktan yanayım senin içinde sakıncası yoksa beraber gidelim derim neden dersen aynı zaman diliminde birbirini tanımayan 13 kişi Allaha diğer kardeşinin sıkıntısı için dua ediyor ama otekı turlu hızlı okuyan arkadaslar lısteyı tamamlayıp bıtırıyor mısal yavaşlar arkadan gelıyor bıraz boluk porcuk oluyor duanın bır kısmı 5 gun 7 gun once okunmus bır kısmı arkadan tamamlanıyor falan zaten bır kac gune daha da oturunca 1.5 gunde okuruz gıbıme gelıyor senın ıcınde sıkıntı yoksa beraber gıdelım yok sıkıntı olursada okuyabılırsın elbet
benim için sıkıntı yok canım tamam oyle yaparız sorun olmaz benim için :)

sayfanda link paylaştım hakkını helal et canım

X