DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

Patronicee
Sealand @rude girl hosgeldiniz arkadaslar 2 kisi daha katilirsa baslayalim diyoruz ben linki bir kac yere kopyaladim ama cok talep olmadi cagirabileceginiz kisiler varsa sizde cagirabilirsiniz hatta 10 kisiden fazla olsak dahada iyi olur daha seri ilerleriz

Hosbulduk canim sormak istedigim birsey var bu dua abdestli mi okunmak zorunda regl iken falan okunuyor mu?malum benim is yerinde abdest alma gibi bir imkan yok olsada bile hemen bozulma gibi sebebim var malum musteriler gelen gidenler

Hosbulduk canim sormak istedigim birsey var bu dua abdestli mi okunmak zorunda regl iken falan okunuyor mu?malum benim is yerinde abdest alma gibi bir imkan yok olsada bile hemen bozulma gibi sebebim var malum musteriler gelen gidenler

Cnm salavat zaten tövbede salavattta adetken ve abdestsiz okunuyor

Hanımlar sayımız çoğaldığında (haftasonu giren çok olmuyor biraz beklemek durumunda kalabiliriz)duamız sizinde onayınızdaysa aşşağıdaki gibi olacak olup kişi başı 1000 istigfar 1000 adette selaten tüncina okunmuş olacak .İnşaallah 10 kişi olabilirsek 100 adet İstigfar 100 adette salavat düşüyor kişi başına.

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

1-@sarfansari
2- O Ozzgeee
3-@Ftszynp
4-@piskKo
5-@nesne
6- Patronicee
7- Sealand
8-@rude girl
9- gulbera

O Ozzgeee canım sayı fazla olur da okuyamazsam diye çekiniyorum,son durumda kaç kişi oluyoruz benim de katıldığım durumda diyordum ki tmm 100er tane olacaksa ben de varım canım 10.luğa talibim

O Ozzgeee canım sayı fazla olur da okuyamazsam diye çekiniyorum,son durumda kaç kişi oluyoruz benim de katıldığım durumda diyordum ki tmm 100er tane olacaksa ben de varım canım 10.luğa talibim
sende katılırsan kişi başı 100 tövbe 100 salavat düşüyor cnm

bende varım

Hanımlar sayımız çoğaldığında (haftasonu giren çok olmuyor biraz beklemek durumunda kalabiliriz)duamız sizinde onayınızdaysa aşşağıdaki gibi olacak olup kişi başı 1000 istigfar 1000 adette selaten tüncina okunmuş olacak .İnşaallah 10 kişi olabilirsek 100 adet İstigfar 100 adette salavat düşüyor kişi başına.

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

1-@sarfansari
2- O Ozzgeee
3-@Ftszynp
4-@piskKo
5-@nesne
6- Patronicee
7- Sealand
8-@rude girl
9- gulbera
10- evTik
11- C cansu_tr
12 Patsi53

!!!ETIKETLEDİĞİM BAZI ARKADAŞLAR İÇİN SAAT 16:00 KADAR BEKLEYIP (KATILMAK İSTEYEN OLURSA DIYE)SONRA LİSTEYİ KAPATARAK DUAMIZI SARFANSARI ARKADASIMIZIN NIYETI ICIN BAŞLATACAĞIM ARKADAŞLAR RABBIMIN GERİ CEVIRMEDİĞİ DUALARDAN OLSUN İNŞALLAH

Tövbe İstiğfar

1-@sarfansari
2- O Ozzgeee
3-@Ftszynp
4-@piskKo
5-@nesne
6- Patronicee
7- Sealand
8-@rude girl
9- gulbera
10- evTik
11- C cansu_tr
12 Patsi53 [/QUOTE]

o arada en son 10.luktu da ondan 10.luğa talibim dedim canım sen beni en sona al, içim rahat etsin
Ben görmedim ama yazmıssın sen benım hatam oldu cnm o ara liste düzeltiyim derken kacırmısım çok rahatsız olacaksan senle ben yer değişelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…