DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

liste alıma açık değil mi. en azından yeniden başa dönünce falan ALLAH kabul etsin dualarınızı
Cnm ayrilan arkadaslarimiz olsu aeni istersen yeni listeye alayim okuyan bir arkadasimiz vardi sira ona ve sana gelince seni muaf tutariz ben eksikleri tamamlarim boylece hak gecmemis olur seninle daha once okuduk sen okudun diye skinti yapmazsin biliyorum ama o arkadas hak gecti ben okuyamadim ona diye sikinti yapabilecek bir arkadasimiz boyle bir cozum buldum senin icinde uygunsa

olur olur sağolun

Liste ne zaman oluşur bir an önce baslasak ne güzel olur
Cnm kimse donmedi daha takibe gecmediler sanirim ben listeyi olustururum sikinti degilde bu defada okudunuz mu diye bekleme durumu olacak gizem buralarda biliyorumda zeynebe falan ratlamadim cilekli sut gelsinler baslaticam zaten cok cabuk okundugu icin su gibi akar insallah

Son düzenleme:
Arkadaslar bildirim skinti ama yaptigim yapamadigim birseyden degil sanirim diger dualardanda nisal gulbera 3 Alinti yapsa banada bir tane geliyor veya hic gelmiyor artik ozel mesaj gondericem boylece kacmazda duamiza baslayalim listeyi hazirliyorum hayirlisiyla

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :2 Gun
BİTİS TARİHİ:15/07/2016 Saat 12 00
LİSTEDEN BITENE KADAR CIKMAK YOK

ARLADASLAR KISI KISI OKUNALARIMIZA GECTIK RABBIM KABUL ETSIN

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ evTik
DUA SAHIBI 1530 ADET YA LATIF 51 ADET SALAVATI MECULE OKUYOR BIZLER 1525 ADET YA LATIF 51 ADET SALAVATI MECULE OKUYORUZ

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin
salaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz HZ.Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

evTik (sefik kizi Burcu)
O Ozzgeee (Zeynep)[/COLOR]
Patronicee (Meltem)
@rude girl(Gizem)
gulbera (Yasemin)
C cansu_tr (Cansu)
eilenn (Aylin)
cilekli_sut
changelife
Y yesil_zeytin_

DUALAR
evTik (Sefik kizi Burcu)Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmeyi nasip eyle [/USER]
O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc nasip eyle [/USER]
F Ftszynp (Zeynep)rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee (Meltem) Meltemin tedaviye gerek kalmadan hamile kalmasini hayirli evlatlara sahip olmasini nasip eyle
@rude girl (Gizem)Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip kismet eyle
gulbera (Yasemin)Rabbim gönül muradıni hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip eyle
C cansu_tr (Cansu)Nişanlisiyla hayirli bir yuva kurmayi cok mutlu olmayi nasip eyle
eilenn Aylinin Eşine hayırlı bir iş, ablasi (arzuya) ve eniştesi (rıfata) şifalar ver Yarabbi.

cilekli_sut
Kızı Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı sansli mutlu bir hayatı olsun.ailesiyle saglikli ve mutlu onurler nasip eyle[/USER]
Y yesil_zeytin_ Rabbim sen nasil ki yunus peygamberi balığın karnindan kurtardiysan Asmunikal kulunuda sıkıntılardan kurtar feraha cikar.İş yerinde yasadigi sorunlari bitsin.Ona yapilan haksizliklardan alninin akiyla kurtulmayi,hayirli gonlune gore tayinin bir an once cikmasini nasip eyle.

Son düzenleme:
Cnm duani yazarmisin.Zorunlu degil ama ismen edilmesini istiyorsan birde ismini rica ediyorum
sıkıntılı dönemlerden geçiyorum.rabbim nasil yunus peygamberi balığın kurtardiysa, benide sıkıntılarımdan kurtarsın. İş yerindeki sorunlarım bitsin, Alnımın akıyla çıkayım bana yapılan haksızlıktan. tayinimin biran önce çıkmasını nasip et.

evTik
F Ftszynp
Patronicee
@rude girl
gulbera
C cansu_tr
eilenn
cilekli_sut
changelife
Arkadaslar lale kozan cikinca evtiki basa aldim hem hepimiz icin fazlasiyla okumustu biliyorsunuz hemde son giderken hastasi vardi yazmisti buralarda duaya ihtiyaci vardir diye dusundum (hepimizin var elbette hastalik malum)
Insallah sizler icin sikinti olmaz
birde sinav asilama dr vb durumu olan varsa yazsin Y yesil_zeytin_ cnm sen bu duamizda okuma senin sayinida ben okurum malum bu arkadasimiz erken okumustu sen yoktun 2. Siradan baslarsin

şimdi ne yapmam lazım. anlatırsan hemn uygulamak isterim
Cnm 15 inde bana sira gelmis olacak malum sdn evtige okumuyorsun 15 inde benim duama niyetlenip 1525 ya latif cekiyorsun ardindan 51 tane selavati mecule okuyorsun.sonra 3. Arkadasa gecince onun niyetine niyetlenip yine 1525 latif ve 51 salavat okuyorsun boyle boyle listemiz bitiyor toplamda her bir kisi icin 16641 ya latif ve 561 salavat okunmus oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…