DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :
BİTİS TARİHİ:
LİSTEDEN BITENE KADAR CIKMAK YOK

ARLADASLAR BU HAFTA MALUMUNUZ KADİR GECESİ HAFTASİ O NEDENLE BAYRAMA KADAR BİR DEFA TOPLU OKUMA YAPİP BAYRAMDAN SONRA KİSİ KİSİ OKUYALİM DEDİK DİLEKLER İCİN TOPLU NİYETLENİP NİYETLER ASAGİDA YAZİYOR BİR ARKADASİMİZ KALDİ ONUDA YAZİCAM YA LATİF VE SALAVATİ MECULE OKUYORUZ
KİSİ BASİ 1386 YA LATİF 51 ADET SALAVATİ MECULE OKUYORUZ
(Bu duada 9 adet eksik ya latifi ben okurum bundan sonrasinda duasi okunan arkadasin sayisina ekleriz)

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin
salaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz HZ.Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

Lale kozan (Veysiye)OKUNDU
O Ozzgeee (Zeynep) OKUNDU[/COLOR]
Patronicee (Meltem) OKUNDU
@rude girl(Gizem) OKUNDU
gulbera (Yasemin) OKUNDU
C cansu_tr (Cansu) OKUNDU
eilenn (Aylin) OKUNDU
GAD2015
cilekli_sut OKUNDU
@evTik(Sefik kizi Burcu) OKUNDU
@poeticcry OKUNDU

DUALAR
Lale kozan (Veysiye)Allahim Veysiyenin nin sorunsuz sikintisiz saglikli mutlu bir hamilelik gecirip saglikla sihhatle kolay bir dogumla bebegini kucagina almasini nasip eyle
O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc nasip eyle [/USER]
F Ftszynp (Zeynep)rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee (Meltem) Meltemin tedaviye gerek kalmadan hamile kalmasini hayirli evlatlara sahip olmasini nasip eyle
@rude girl (Gizem)Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip kismet eyle
gulbera (Yasemin)Rabbim gönül muradıni hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip eyle
C cansu_tr (Cansu)Nişanlisiyla hayirli bir yuva kurmayi cok mutlu olmayi nasip eyle
eilenn Aylinin Eşine hayırlı bir iş, ablasi (arzuya) ve eniştesi (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
GAD2015 Rabbim sağlıklı ve huzurlu kötülüklerden uzak hayırlı bir iş imkanı nasip eyle
cilekli_sut (Sefik kizi Burcu)Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmeyi nasip eyle [/USER]
@poeticcry
Kızı Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı sansli mutlu bir hayatı olsun.ailesiyle saglikli ve mutlu onurler nasip eyle

Arkadaslar kismetse yarin kisi kisi okumalar icin liste yapacagim ama GAD2015 den bu okuma icin haber alamadim yarinda biraz bekleyip haber alamazsam ya latif icin evtik in okumasini dusup yeniden duzenleyebilirim o yuzden okuma icin bekleyelim olurmu genelde okuyan bir arkadasimiz ama haber verme sikintisi olabilir Net sikintisi olup basladigimizi gormeyebilir

günaydın herkeseın geçmiş bayramı mubarek olsun il dışındaydım nete giremedim okudum duamızı

liste alıma açık değil mi. en azından yeniden başa dönünce falan ALLAH kabul etsin dualarınızı

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :
BİTİS TARİHİ:

ARLADASLAR BU HAFTA MALUMUNUZ KADİR GECESİ HAFTASİ O NEDENLE BAYRAMA KADAR BİR DEFA TOPLU OKUMA YAPİP BAYRAMDAN SONRA KİSİ KİSİ OKUYALİM DEDİK DİLEKLER İCİN TOPLU NİYETLENİP NİYETLER ASAGİDA YAZİYOR BİR ARKADASİMİZ KALDİ ONUDA YAZİCAM YA LATİF VE SALAVATİ MECULE OKUYORUZ
KİSİ BASİ 1386 YA LATİF 51 ADET SALAVATİ MECULE OKUYORUZ
(Bu duada 9 adet eksik ya latifi ben okurum bundan sonrasinda duasi okunan arkadasin sayisina ekleriz)

salaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz HZ.Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

Lale kozan (Veysiye)OKUNDU
O Ozzgeee (Zeynep) OKUNDU[/COLOR]
Patronicee (Meltem) OKUNDU
@rude girl(Gizem) OKUNDU
gulbera (Yasemin) OKUNDU
C cansu_tr (Cansu) OKUNDU
eilenn (Aylin) OKUNDU
GAD2015 OKUNDU
cilekli_sut OKUNDU
@poeticcry OKUNDU

DUALAR
Lale kozan (Veysiye)Allahim Veysiyenin nin sorunsuz sikintisiz saglikli mutlu bir hamilelik gecirip saglikla sihhatle kolay bir dogumla bebegini kucagina almasini nasip eyle
O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc nasip eyle [/USER]
F Ftszynp (Zeynep)rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee (Meltem) Meltemin tedaviye gerek kalmadan hamile kalmasini hayirli evlatlara sahip olmasini nasip eyle
@rude girl (Gizem)Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip kismet eyle
gulbera (Yasemin)Rabbim gönül muradıni hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip eyle
C cansu_tr (Cansu)Nişanlisiyla hayirli bir yuva kurmayi cok mutlu olmayi nasip eyle
eilenn Aylinin Eşine hayırlı bir iş, ablasi (arzuya) ve eniştesi (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
GAD2015 Rabbim sağlıklı ve huzurlu kötülüklerden uzak hayırlı bir iş imkanı nasip eyle
cilekli_sut (Sefik kizi Burcu)Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmeyi nasip eyle [/USER]
@poeticcry
Kızı Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı sansli mutlu bir hayatı olsun.ailesiyle saglikli ve mutlu onurler nasip eyle

günaydın herkeseın geçmiş bayramı mubarek olsun il dışındaydım nete giremedim okudum duamızı
Canim seninde gecmis bayramin mubarek olsun tahmin ettim giremedigini donmus olurmusun diye bekledim agzina saglik Rabbim kabul etsin

liste alıma açık değil mi. en azından yeniden başa dönünce falan ALLAH kabul etsin dualarınızı
Cnm biz bir defa toplu okuduk kadir gecesi icin simdi kisi kisi okuyacagiz ama bir arkadasimiz haber verme sikintisi olur diye kisi kiside okudu o sebeple baslamis olduk sana okumamis olacak hak gecmesinide hic istemeyen bir arkadasimiz ona okuyamadim diye sikinti yapar bir sonraki listemizde etiketlerim musait olursan baslarsin olurmu

olur olur. teşekkür ederim

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :2 Gun
BİTİS TARİHİ:13/07/2016 Saat 12 00

ARLADASLAR KISI KISI OKUNALARIMIZA GECTIK RABBIM KABUL ETSIN

DUASI OKUNAN ARKADASIMIZ Lale kozan DUA SAHIBI 1530 ADET YA LATIF 51 ADET SALAVATI MECULE OKUYOR BIZLER 1525 ADET YA LATIF 51 ADET SALAVATI MECULE OKUYORUZ

Lale kozan (Veysiye)
O Ozzgeee (Zeynep)[/COLOR]
Patronicee (Meltem)
@rude girl(Gizem)
gulbera (Yasemin)
C cansu_tr (Cansu)
eilenn (Aylin)
cilekli_sut
@poeticcry

DUALAR

@poeticcry

Son düzenleme:
Canım bende ayrılmak istiyorum hergün 3 kilo serum vuruyorum okuyamam kendimi iyi hissedince devam ederim hakkınızı helal edin

Lale kozan F Ftszynp Patronicee @rude girl gulbera C cansu_tr eilenn cilekli_sut @poeticcry

Arkadaslar 1 kısı daha cıkıcam dedı boyle sayı belırledıkten sonra tekrar bolusturmek sıkıntı oluyor bırı gorup başlamış oluyor hak gecıyor vs mısal evtık herkese okudu ayrılacak baska arkadas varsa soyleyın kalanlar devam etmek ısterse yenı lıste yaparım bır arkadas daha gelmek ıstıyordu hanı ona gore bır ayarlama yapayım yada devam etmek ıstemıyorsanız burada kalsın haber beklıyorum
aysel ve lale kozan ayrıldı aramızdan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…