DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :
BİTİS TARİHİ:
LİSTEDEN BITENE KADAR CIKMAK YOK

ARLADASLAR BU HAFTA MALUMUNUZ KADİR GECESİ HAFTASİ O NEDENLE BAYRAMA KADAR BİR DEFA TOPLU OKUMA YAPİP BAYRAMDAN SONRA KİSİ KİSİ OKUYALİM DEDİK DİLEKLER İCİN TOPLU NİYETLENİP NİYETLER ASAGİDA YAZİYOR BİR ARKADASİMİZ KALDİ ONUDA YAZİCAM YA LATİF VE SALAVATİ MECULE OKUYORUZ
KİSİ BASİ 1386 YA LATİF 51 ADET SALAVATİ MECULE OKUYORUZ
(Bu duada 9 adet eksik ya latifi ben okurum bundan sonrasinda duasi okunan arkadasin sayisina ekleriz)

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin
salaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz HZ.Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

Lale kozan
O Ozzgeee [/COLOR]
Patronicee
@rude girl
gulbera
C cansu_tr
eilenn (Aylin)
@ayselcsb
cilekli_sut
@evTik
changelife

DUALAR
Lale kozan Tedavisinin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc[/USER]
F Ftszynp rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee tedaviye gerek kalmadan hamile kalmak hayirli evlatlara sahip olmak
@rude girl Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş
gulbera Rabbim gönül muradımı hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip etsin
C cansu_tr Nişanlımla hayırlı bir yuva kurmak
eilenn Aylinin Eşine hayırlı bir iş, ablasi (arzuya) ve eniştesi (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
@ayselcsb Rabbim sağlıklı ve huzurlu kötülüklerden uzak hayırlı bir iş imkanı nasip etsin
cilekli_sut Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmek[/USER]
changelife

O Ozzgeee ayy esraa ben bişey yaptımm son eklenen arkadaşı farketmemişim eski listeye göre hepimizin duasına niyetlenerek ya latifi ve salavatı okudum napim ben şimdi

canmmm nasılsın bebiş nasıll ne zaman doktora gidicen bidahaa :)
Canım bende halsizlik mide bulantısı çok var hiç bişi yiyemiyorum herşey gözümde kararmış bi nar ekşisi ne bide kıvırcık yiyorum rabbime şükürler olsun itiraz etmiyorum ama zorlanıyorum
İnşallah bayramdan sonra gidicem doktora rabbim sanada tüm isteyenlere de nasip etsin canım benim

canım benimm kıyamam sade maden suyu iyi geliyor diye duymuştum arkadaşlarımdan
içebilirsen bir dene istersen canım çok yakın arkadaşımda şuan 4 aylık hamile yemek kokusuna midesi bulanıyor
mutfağa giremiyor birde zayıf göbeğide büyümüyo pek bişey yiyemediğinden hep vitamin kullanıyo ve aşırı limon yiyo ben dedim kesin kızın olur oğlu olcakmış :)
hayırlısıyla inşallah canım :)

Maden Suyu çok içiyorum şimdilerde ara vermiştim zararlı olabilir diye
içerim öyleyse
korkuyorum bende çok zayıf ım çocuk benim gibi olursa benimde göbek yok

O Ozzgeee ayy esraa ben bişey yaptımm son eklenen arkadaşı farketmemişim eski listeye göre hepimizin duasına niyetlenerek ya latifi ve salavatı okudum napim ben şimdi
Cnm bilemedimki kadir gecesi o arkadasimiz icin ayrica dua edebilirsin zaten duasinida simdi yazdi sen erkenden okumussun ben kadir gecesini bekliycem mesela isimlerde netlesir dedim bu toplu okuma ayrica zaten o arkadasimizada okuyacagiz bayramdan sonra kadir gecesinde gonlunden gecen bir dua ile dua edebilirsin aklima o geldi amac zaten mubarek gunlerde dua almak dua etmek ama kendisi ne der bilemedim

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :
BİTİS TARİHİ:

ARLADASLAR BU HAFTA MALUMUNUZ KADİR GECESİ HAFTASİ O NEDENLE BAYRAMA KADAR BİR DEFA TOPLU OKUMA YAPİP BAYRAMDAN SONRA KİSİ KİSİ OKUYALİM DEDİK DİLEKLER İCİN TOPLU NİYETLENİP NİYETLER ASAGİDA YAZİYOR BİR ARKADASİMİZ KALDİ ONUDA YAZİCAM YA LATİF VE SALAVATİ MECULE OKUYORUZ
(Bu duada 9 adet eksik ya latifi ben okurum bundan sonrasinda duasi okunan arkadasin sayisina ekleriz)

salaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

“Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz HZ.Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”

Lale kozan (Veysiye)
O Ozzgeee (Zeynep)[/COLOR]
Patronicee
@rude girl
gulbera
C cansu_tr
eilenn (Aylin)
@ayselcsb
cilekli_sut
@evTik
changelife

DUALAR
Lale kozan (Veysiye)Tedavimin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc[/USER]
F Ftszynp (Zeynep)rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee tedaviye gerek kalmadan hamile kalmak hayirli evlatlara sahip olmak
eilenn Aylinin Eşine hayırlı bir iş, ablasi (arzuya) ve eniştesi (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
@ayselcsb Rabbim sağlıklı ve huzurlu kötülüklerden uzak hayırlı bir iş imkanı nasip etsin
changelife
Kızım Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı mutlu bir hayatı olsun.ailemiz huzurlu mutlu olsun

Cnm şimdi gördüm
Duam
Kızımız Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı mutlu bir hayatı olsun.ailemiz huzurlu mutlu olsun
Hatirliyorum seni cnm daha hamileyken okumustuk hatta testin mi kontrolunmu ne vardi sira vermistim sana duan ayninidir bilemedim Bir arkadasimiz erken okumus duan yoktu kadir gecesi ayrica dua etse uyarmi sana ismen duanla edemedi

içerim öyleyse
Kuzum sen duani degistirmek istermisin masallah bin sukur bebis geldi mesela hayirli saglikli bir hamilelik kolay dogumla saglikla kucagina almak gibi onceki duan tedavinin sonuclanmasi hamile kalman icindi sen bilirsin yinede ismi yazarken dikkatimi cekti ondan yazdim cnm

içerim öyleyse
Cnm cok tecrubeli degilim ama bircok arkadasim firinlanmis dilim ekmek (bayat ekmekleri dilimleyip firinda kuruyana kadar firinliyorlardi)yada sade grisini ile bayagi bir sure hasir nesir oldu mideyide bastiriyormus bol su ic ayran ic malum yaz susuz kalma bol bol yat dinlen uyu ay hayirlisiyla kucaginada almak nasip olsun insallah ay popisini isirttiricam daha yerime

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :
BİTİS TARİHİ:

Lale kozan (Veysiye)
Patronicee (Meltem)
@rude girl
gulbera
C cansu_tr
eilenn (Aylin)
@ayselcsb
cilekli_sut
@evTik
changelife

DUALAR
Lale kozan (Veysiye)Tedavimin olumlu sonuclanmasi hamile kalip saglikli sihhatli bebeklerinin olmasi.
F Ftszynp (Zeynep)rabbim peygamber egendimizin yuzu suyu hurmetine mubarek ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine sen zeynep kulunun bebeginin sag saglikli eksiksiz fazlaliksiz ayipsiz kusursuz dunyaya gelmesini nasip et. Amin
Patronicee (Meltem) tedaviye gerek kalmadan hamile kalmak hayirli evlatlara sahip olmak
changelife
Kızım Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı mutlu bir hayatı olsun.ailemiz huzurlu mutlu olsun

Canım yazdığın duanın aynısıyla deyiştir duâ mı canım benim tşk ederim

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :
BİTİS TARİHİ:

Lale kozan (Veysiye)
Patronicee (Meltem)
@rude girl
gulbera
C cansu_tr
eilenn (Aylin)
@ayselcsb
cilekli_sut
@evTik
changelife

DUALAR
Lale kozan (Veysiye)Allahim Veysiyenin nin sorunsuz sikintisiz saglikli mutlu bir hamilelik gecirip saglikla sihhatle kolay bir dogumla bebegini kucagina almasini nasip eyle
O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc nasip eyle [/USER]
Patronicee (Meltem) Meltemin tedaviye gerek kalmadan hamile kalmasini hayirli evlatlara sahip olmasini nasip eyle
@rude girl Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip kismet eyle
gulbera Rabbim gönül muradıni hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip eyle
C cansu_tr Nişanlisiyla hayirli bir yuva kurmayi cok mutlu olmayi nasip eyle
@ayselcsb Rabbim sağlıklı ve huzurlu kötülüklerden uzak hayırlı bir iş imkanı nasip eyle
cilekli_sut Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmeyi nasip eyle [/USER]
changelife
Kızı Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı sansli mutlu bir hayatı olsun.ailesiyle saglikli ve mutlu onurler nasip eyle

Ya hiç tereddüt olmasın ben bidaha okurum benim hatam sonuçta dikkat etmeliydim ben vaktim varken hazır mudur yokken hemen okiyim dedim ama acele ettim cuma günü tekrar okiyim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…