DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

gulbera cnm nesne arkadasımızdan haber alamadık rude gırl un duasındada yoktu onun eksiğinibiz okuduk rabbim kabul etsin sendede istersen okuyalım istersen bekleyelim cnm

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUA BİTENE KADAR LİSTEDE. CİKİS OLMUYOR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:25/05/2016

DUASI OKUNAN KİŞİ 87 ADET DİĞER KİŞİLER 83 ER ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: gulbera
DUASİ:Allahım bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hata ve günahlarımızı, yaptığımız işlerdeki israfı affet. Şayet sen onları affetmezsen, onlar bizi mahvederler.Rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eyle. Dünyamız, dinimiz, ahiretimiz için hayırlı bereketli güzel ve kolay olanı nasip et. Gönül muradımızdaki kapalılıkları tez zamanda aç önümüzdeki engelleri tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır.Rabbim her saniye azalan bir ömrün aksine her nefeste artan bir imana sahip olabilmeyi ve Senin affına erişebilmeyi nasip eyle Amin

Safransari OKUNDU
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
piskKo OKUNDU
N nesne
Patronicee OKUNDU
Sealand OKUNDU
rudecute OKUNDU
gulbera OKUNDU
evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn OKUNDU

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.

canım haber yoksa okuyabiliriz paylaşarak mı okudunuz
Benle dua sahibi okuduk cnm zaten bundan sonraki listede bolucem mecbur insallah kotu birseyi yokturdur gelirse yine eksiltirim gelmezse yapicak bise yok senin duandada 83 tesbih ve 33 salavatini ben aldim 50 salavat kaldi

Son düzenleme:
Hanimlar oglene evTik icin liste yapicam ama bir arkadasimizdan ses seda yok sayisini bolusturucem mecbur bu arada listemiz Hayirlisiyla bitsin devam etmek isteyen arkadaslara dua onayi sorucam bir salavat buldum kitaptan nasip olur sizde isterseniz onu okuruz
evTik cnm duani yazar misin

Benle dua sahibi okuduk cnm zaten bundan sonraki listede bolucem mecbur insallah kotu birseyi yokturdur gelirse yine eksiltirim gelmezse yapicak bise yok senin duandada 83 tesbih ve 33 salavatini ben aldim 50 salavat kaldi
canım ben müsaidim kendimde tamamlayabilirim sayıyı senin işlerin yogunsa sen alma istersen

O Ozzgeee canım duam:
Hazinesi sonsuz, sevgisi sınırsız olan Rabbim duası okunan Şefik kızı Burcu kulunu, ailesini, sevdiklerini ve bizleri (ailemizi,sevdiklerimizi) sevginle,sıcaklığınla sar. Biz de öyle sevelim ki sevdiğimiz SEN'i incitmekten, yanlış yapmaktan ödümüz kopsun. Bugüne kadar tüm ölmüşlerimize bol rahmet ver. Kabir azabından koru. Her an SEN'i anmaktan kendimizi alamayalım. İbadetlerimizi, dualarımızı şu işimiz olsun diye değil de SEN'i kazanmak için yapalım. AMİN.

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUA BİTENE KADAR LİSTEDE. CİKİS OLMUYOR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:28/05/2016

DUASI OKUNAN KİŞİ 100 ADET DİĞER KİŞİLER 90 ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: evTik
DUASİ:
Hazinesi sonsuz, sevgisi sınırsız olan Rabbim duası okunan Şefik kızı Burcu kulunu, ailesini, sevdiklerini ve bizleri (ailemizi,sevdiklerimizi) sevginle,sıcaklığınla sar. Biz de öyle sevelim ki sevdiğimiz SEN'i incitmekten, yanlış yapmaktan ödümüz kopsun. Bugüne kadar tüm ölmüşlerimize bol rahmet ver. Kabir azabından koru. Her an SEN'i anmaktan kendimizi alamayalım. İbadetlerimizi, dualarımızı şu işimiz olsun diye değil de SEN'i kazanmak için yapalım. AMİN.

Safransari
O Ozzgeee
F Ftszynp
piskKo
N nesne BILGI VERMIYOR
Patronicee
Sealand
rudecute
gulbera
evTik
C cansu_tr
eilenn

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.

devam etmek isteyen hanımlar önerileriniz varsa şimdiden yazın şu duayı okuyalım diye benim önerim yine bir salavat olacak (Dilek ve hacet okumalarında 1100 adet okunan bir salavat hem yeni bir salavat ezberlememize vesile olur hemde anlamı güzel bir salavat çok ayrılan arkadaş olmazsa yine okuması kişi başı 100 adeti geçmez sanırım ama sizin önerilerinizde çok önemli bekliyorum.

Hangi salavat o merak ettim

ben devam etmek isterim
hangi salavat olduğunu bende merak ettim :)

Ben de devam etmek isterim ben de nerak ettim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…