DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

Tek yapınca geliyor ama bir önceki bildirim filan gelmedi. Bugün baktım yeni arkadaşa geçmişiz başladım ben de duaya. Niye gelmiyor anlamıyorum da :) O Ozzgeee

O Ozzgeee canım ben bugün akşam şehirdışına çıkacağım. Pazar akşamına döneceğim. O zamana kadar Patronicee'nin duası da yapılmış bitmiş olacak. Ben ya bugün okuyabilirim ya da pazartesi. Sizin ve arkadaşın da içine sinerse bugün okuyayım bitireyim diyorum. Zaten bugünkü arkadaşın duası öğlene bitmiş olacağı için diğer arkadaşı okumaya başlayayım dedim ama soramadan da edemedim. Haberine göre okumaya başlayayım ya da başlamayayım.

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUA BİTENE KADAR LİSTEDE. CİKİS OLMUYOR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:13/05/2016 ÖĞLEN

DUASI OKUNAN KİŞİ 87 ADET DİĞER KİŞİLER 83 ER ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: N nesne
DUASİ:Rabbim bana hayırlı bir evlat ver ve yeni yerleşeceğim şehirde maddi manevi doyuma ulaşabileceğim bir işim olsun. İyi insanlarla karşılaştır Ya Rabbim.

Safransari
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
piskKo OKUNDU
N nesne
Patronicee OKUNDU
Sealand
rudecute
gulbera OKUNDU
evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Cnm dua zamanimiz oglen ama sanirim yeni listeyi yapmam aksami bulur 5 kisi kaldi okumayan
Sen nasil musaitsen oyle oku bizlerde bu aksam baslariz olmadi en gec sabaha baslariz ara cok acilmiyor yani

Canim benim duam;Rabbim bir dusugum iki negatifimin ardindan tedaviye tekrar gerek kalmadan banada hayirlisiyla hamileligi yasat hamile kalmami,hayirlisiyla bebegimi kucagima almayi nasip eyle..islerimizin eskisi gibi guzel ve bol kazancli olmasini nasip eyle...

Tefriciye dua topiğinde beraberdik. O yüzden duanı az buçuk biliyordum. İsmini de biliyordum. İsmen dua ettim canım. Tez vakitte sağlıkla, sıhhatle, huzurla, imanla, hayırlarla hamile kalıp hamilelik dönemini çok sağlıklı, heyecanlı şekilde geçirip zamanı geldiğinde cennet kokulu,sağlıklı yavrularını kolay doğumla kucağına alıp vakti saati geldiğinde ona kardeş istediğinizde hemen olsun diye içimden geçirmiştim. İşlerinizde de bolluk, bereket gelsin inşaallaah. Çok şükür cuma vaktinde bitirebildim. Allah kabul etsin inşallah. O Ozzgeee , Patronicee için canım 83 ER ADET SALAVAT VE İSTİGFAR okudum.

nesne için okudum canım bana bildirimler gelmiyor canım
işe dalıp unutuyorum bazen demir ve b12 eksikliği var uçup gidiyor aklımdan burası
herkes hakkını helal etsin lütfen

insallah canim benim sende hep benim dualarimdasin inan rabbim seninde dualarini tez vakitte kabul etsin

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:13/05/2016 ÖĞLEN

DUASİ OKUNAN KİSİ: N nesne
DUASİ:Rabbim bana hayırlı bir evlat ver ve yeni yerleşeceğim şehirde maddi manevi doyuma ulaşabileceğim bir işim olsun. İyi insanlarla karşılaştır Ya Rabbim.

Safransari OKUNDU
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
piskKo OKUNDU
N nesne
Patronicee OKUNDU
Sealand
rudecute OKUNDU
gulbera OKUNDU
evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn OKUNDU

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”[/QUOTE]

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:15/05/2016

DUASİ OKUNAN KİSİ: Patronicee
DUASİ:Benim duam;Rabbim bir dusugum iki negatifimin ardindan tedaviye tekrar gerek kalmadan banada hayirlisiyla hamileligi yasat hamile kalmami,hayirlisiyla bebegimi kucagima almayi nasip eyle..islerimizin eskisi gibi guzel ve bol kazancli olmasini nasip eyle...

Safransari
O Ozzgeee
F Ftszynp
piskKo
N nesne
Patronicee
Sealand
rudecute
gulbera
evTik
C cansu_tr
eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…