DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUA BİTENE KADAR LİSTEDE. CİKİS OLMUYOR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:10/05/2016

ARKADAŞLAR BEKLEDİM AMA PATSİ CVP VERMEDİ DAHA FAZLA BEKLEYİP SİRADAKİ ARKADASİN HAKKİNA GİRMEK İSTEMİYORUM LİSTEDEN CİKARDİM SAYİMİZ DEGİSTİ BİLGİNİZE
DUASI OKUNAN KİŞİ 87 ADET DİĞER KİŞİLER 83 ŞAR ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: piskKo piskKo
DUASİ:
Ya Rabbim anneannemin diz ağrılarının geçmesini nasip eyle, şifa eyle.
Şüphesiz ki sen kullarının kalplerini en iyi bilensin, beni sevdiğin kullardan eyle.
Gönlümdeki dualarımı hayırlı eyle, hayırlı eyle ki öyle kabul eyle. Amin.

1- @sarfansari OKUNDU
2- O Ozzgeee OKUNDU
3- F Ftszynp OKUNDU
4- piskKo piskKo OKUYACAK
5- N nesne OKUNDU
6- Patronicee Patronicee OKUNDU
7- Sealand Sealand
8- @rude girl OKUNDU
9- gulbera gulbera OKUNDU
10- evTik evTik OKUNDU
11- C cansu_tr OKUNDU
12- eilenn eilenn OKUNDU

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Sealand Sealand cnm senden hber bekliyorum
piskKo piskKo Sen duanı oku cnm sealand genelde forumda dua gruplarında olan bır arkadasımız daha oncede okumuslugum var duasını aksatmaz muhtemelen haber verememıstır

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:13/05/2016 ÖĞLEN

DUASI OKUNAN KİŞİ 87 ADET DİĞER KİŞİLER 83 ER ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: N nesne
DUASİ:

@sarfansari
O Ozzgeee
F Ftszynp
piskKo piskKo
N nesne
Patronicee Patronicee
Sealand Sealand
@rude girl
gulbera gulbera
evTik evTik
C cansu_tr
eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

N nesne canım duanı okudum Rabbim sana hayırlı evlat nasip eder inşallah canım benim. Yeni yerleşeceğiniz şehird Rabbim maddi ve manevi her konuda yar ve yardımcınız olsun Ya Rezzak isiyle Rabbim sana hayırlı rızık kapılar nasip etsin inşallah hayırlı insanlarla karşılaştırsın inşallah amin ...

Ben de okudum N nesne , Rabbim duanı ve gönlünden geçirip istediklerini hayırlara çevirip kabul eylesin inşallah . O Ozzgeee canım önceki duada eksiğimi tamamladın Allah razı olsun hakkını ödeyemem bu duada senin adına 5'er tane okudum. Tekrardan hakkını helal et lütfen.

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUASİ:Rabbim bana hayırlı bir evlat ver ve yeni yerleşeceğim şehirde maddi manevi doyuma ulaşabileceğim bir işim olsun. İyi insanlarla karşılaştır Ya Rabbim.

@sarfansari
O Ozzgeee
F Ftszynp
piskKo piskKo
N nesne
Patronicee Patronicee
Sealand Sealand
@rude girl
gulbera gulbera OKUNDU
evTik evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

N nesne canım duanı bitirdim. rabbim sana haırlı sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin. yaşayacağın yeni şehirde bol huzurlu sağlıklı ve çok kazançlı bir iş nasip etsin inşallah. her zmaan iyi insanlarla karşılaştırsın rabbim.

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUASİ:Rabbim bana hayırlı bir evlat ver ve yeni yerleşeceğim şehirde maddi manevi doyuma ulaşabileceğim bir işim olsun. İyi insanlarla karşılaştır Ya Rabbim.

@sarfansari
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
piskKo piskKo
N nesne
Patronicee Patronicee OKUNDU
Sealand Sealand
@rude girl
gulbera gulbera OKUNDU
evTik evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

X