DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUA BİTENE KADAR LİSTEDE. CİKİS OLMUYOR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:15/05/2016

DUASI OKUNAN KİŞİ 87 ADET DİĞER KİŞİLER 83 ER ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK

DUASİ OKUNAN KİSİ: Patronicee Patronicee
DUASİ:Benim duam;Rabbim bir dusugum iki negatifimin ardindan tedaviye tekrar gerek kalmadan banada hayirlisiyla hamileligi yasat hamile kalmami,hayirlisiyla bebegimi kucagima almayi nasip eyle..islerimizin eskisi gibi guzel ve bol kazancli olmasini nasip eyle...

Safransari Safransari
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
piskKo piskKo
N nesne OKUNDU
Patronicee Patronicee
Sealand Sealand
rudecute rudecute OKUNDU
gulbera gulbera
evTik evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Okudum ben de.
Allahım kabul eder inşallah.
Geç okudum çok özür diliyorum dua sahibinden de sıradaki arkadaştan da.
Hakkınızı helal edin.

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

DUASİ:Benim duam;Rabbim bir dusugum iki negatifimin ardindan tedaviye tekrar gerek kalmadan banada hayirlisiyla hamileligi yasat hamile kalmami,hayirlisiyla bebegimi kucagima almayi nasip eyle..islerimizin eskisi gibi guzel ve bol kazancli olmasini nasip eyle...

Safransari Safransari
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
piskKo piskKo OKUNDU
N nesne OKUNDU
Patronicee Patronicee OKUNDU
Sealand Sealand
rudecute rudecute OKUNDU
gulbera gulbera OKUNDU
evTik evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

Safransari Safransari
O Ozzgeee OKUNDU
F Ftszynp OKUNDU
piskKo piskKo OKUNDU
N nesne OKUNDU
Patronicee Patronicee OKUNDU
Sealand Sealand
rudecute rudecute OKUNDU
gulbera gulbera OKUNDU
evTik evTik OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

okudum cnm

X