dilekleimiz icin 313 ayetel kursi

Cilekkokusu12345

Cok sukur allahim****
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2014
2.516
2.120
Liste kapalidir** DİLEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN ***

AYET-EL KÛRSİ ve " ÇOK ÖZEL FORMÜLÜ "

- Herhangi bir dileğin gerçekleşmesi için Ayet-el Kûrsi 313 kere okunduğunda, dünya ve Ahiret hakkındaki o istek ALLAH'ın C.C. izniyle hasıl olur

( Tam 313 kere okunmalı, eksik, fazla okunmamalıdır. Sayının önemi büyüktür )

- Peygamber Efendimiz'in(SAV) Ayet-el Kûrsi'de bulunan "Yâ Hayyu - Yâ Kayyumu"

"Hayy ve Kayyum olan ALLAH'ım Senin Rahmetinle yardım istiyorum" buyurarak (üzüntü ve keder anında) ettiği duadır.

- Ayet-el Kûrsi'de bulunan Esma-i İlahiye hiçbir Ayet-i Kerimede yoktur. Çünkü bu Ayet-i Kerime'de, bazısı açık, bazısı gizli olmak üzere onyedi yerde ALLAH'u Teâlâ'nın İsmi geçmektedir.

- Yatmadan önce okuyana ALLAH'u Teâlâ tarafından bir koruma verilir, sabaha kadar hiçbir şeytan yaklaşamaz,,,,,,,!
dileklerimiz icin 313 adet ayetel kursi okumaya baslatmak istiyorum ,,, katilmak isteyen olursa birlikte baslatim inssalah Rabbim sesimii zi duyar duamizi kabul eder insallah,,,,!

1.@elfce92
2.@cry-
3.@mini87
4.@ whitepearll
5.@Cilekkokusu12345
6.@cider13
7.@m merve
8.@Kelebekcim
9@Elaray
10.@yumiti
11.@esimaa
12.@kirmizi86

Son düzenleme:
*** DİLEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN ***

AYET-EL KÛRSİ ve " ÇOK ÖZEL FORMÜLÜ "

- Herhangi bir dileğin gerçekleşmesi için Ayet-el Kûrsi 313 kere okunduğunda, dünya ve Ahiret hakkındaki o istek ALLAH'ın C.C. izniyle hasıl olur

( Tam 313 kere okunmalı, eksik, fazla okunmamalıdır. Sayının önemi büyüktür )

Kizlar 5 kisiyiz 5 günde biticek insallah Rabbim dualarimizi kabul etsin, ,,,, siralamayi katilim göre ayarladim ama isteyene ilk baslayabiliriz cunku 5 kisiyiz 5 günde biticek insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…