Dilegim icin meryem suresi..

hayat_gun

Herşey güzel olacak..
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2013
6.264
4.986
Mrh,benim dilegim icin meryem suresini ve yasin suresinin son iki ayetini okuyabilecek arkadaslar var mi?Olursa cok sevinirim.Ben bugün basladim,bir tane okudum.41 e tamamlamak istiyorum ama olmasa da okudugumuz kadar.Hayirli,saglikli evlat icin.Simdiden cok tesekkür ederim..

Arkadaslar okuyacak kimse yok mu?'Baskasinin ettigi dua kabul olurmus'derler.O yüzden sizlerden rica ediyorum.Allah razi olsun okuyandan da okumayandan da..

Cok tesekkür ederim arkadaslar saolun.Cok iyi niyetlisiniz,Allah gönlünüze göre versin sıkıntılardan uzak tutsun insallah..
Kizlar dua kitaplarim var ama meryem suresi yoktu.Arapcasi var da ben bilmiyorum.Konuyu actigim gün internttn okudum.Sonra esimden bilgisayardan ciktisini getirmesini söyledim,henüz getirmedigi icin devam edemedim.Sonra devam etsem olur mu acaba?Yoksa farketmez mi?

Son düzenleme:
meryem suresinin son 2 ayetiyle
yasin suresinin son 2 ayetini birer kez okudum. Rabbim kabul etsin İnşallah canım

Şimdi Meryem suresinin tamamıyla yasin suresinin son iki ayeti değil mi ? Yanlış mı anladım yoksa o_O

Meryem suresini 41 gun araliksiz mi okumak gerekiyor,yoksa farketmiyor mu canim?

Valla canm bildigim kadariyla 41 gun araliksiz her gun 1 tane okunuyormus ben ilk okumaya basladigimda 15.gunde galiba hamile oldugumu ogrenmistim ve yarim.birakmistim
Ben gecen gün birkere internetten okudum ama evde olmadigi icin devam edemedim.Duanin bilgisayardan ciktisini alip düzenli devam edecem ins.Hamile kalmak icin henüz adim atmadik,hamile kaliyorum fakat genetik sorun oldugu icin olumsuz sonuclandi iki defa.Bir oglum var.Pgt ile tüpbebek ya da dogal yoldan düsünecez.Ben hayirli güzel sonuc alabilmek icin meryem suresini okumak istedim,Allah kabul eder ins dualarimizi.

Ben gecen gün birkere internetten okudum ama evde olmadigi icin devam edemedim.Duanin bilgisayardan ciktisini alip düzenli devam edecem ins.Hamile kalmak icin henüz adim atmadik,hamile kaliyorum fakat genetik sorun oldugu icin olumsuz sonuclandi iki defa.Bir oglum var.Pgt ile tüpbebek ya da dogal yoldan düsünecez.Ben hayirli güzel sonuc alabilmek icin meryem suresini okumak istedim,Allah kabul eder ins dualarimizi.
Amin ins.duanin gucune inaniyorum rabbim ol derse olur benim ilk hamileligim tup bebekti tedaviye basladigim zaman okumaya baslamistim hamilr oldugumu ogrenince yarim biraktim o da dusukle sonuclandi

Amin ins.duanin gucune inaniyorum rabbim ol derse olur benim ilk hamileligim tup bebekti tedaviye basladigim zaman okumaya baslamistim hamilr oldugumu ogrenince yarim biraktim o da dusukle sonuclandi
Gecmis olsun canim.İnsallah tez zamanda hamile kalir,hayirli,saglikli evlat ya da evlatlarini kucagina alirsin.Ben de acaba tedaviye baslayinca mi düzenli bir sekilde okumaya baslayim?Simdi okuyup tedaviden önce bitirsem olur mu sence?Benim bir bilgim yok bu konuda.

X