Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

valla sevdim çok güler yüzlü ilgili çogu kişi tavsiye üzrine gelmişti zaten dua et teyzesi sag salim alayım kucagıma

sagolasınn canımm yaa tansiyonum iyi canım 11.7 genelde sen ne yapıyosun canım nasıl cocuklarr

he bana niye yazmadın bakem neyse görmemişsindir sen iyi olda sorun yok
iyi sayılırım canım evde durumlar gel gitler var canları sıkılınca aynılar sen gezdin geldin eşin nasıl oldu özlettin kendini
selinam sağol canım ellerine sağlık inşallah yakında kendi bebişine yaparsın
sagolasınn canımm yaa tansiyonum iyi canım 11.7 genelde sen ne yapıyosun canım nasıl cocuklarr

sgl canım iyi olmaya çalışıyoz işte kendine dikkat et sende

olsun cnm benim hatırlamaya gerek yok hep aklımda gidecegi zatenya koray 10 ekim diyoda hesaplayınca 8 ekim oluyo.asker maaşını almaya gidince iyice ögrenicem diyo.
canım benim yanlış anlama selinam kız öyle bişy demek istemedim ben sana...tabiki bende hep bunu savunuyorum sık yazamasakta iyi oldugumuzu yazalım yeter diye..hep öyle oluyo yaa kimse yazmamış diye hevesi kaçıyo insanın banada oluyor yani

çatla patla bilerek yazmadımdeli ne bilim atlamışım kusura bkma cnm..çocukları öp benim için

selinam ohh oh negüzel sevindim güzel geçmesine ee artık belki kış kaçamağı yaparsınız yada hamiş olda kaçamak filan yapama emi :)))
valla sevdim çok güler yüzlü ilgili çogu kişi tavsiye üzrine gelmişti zaten dua et teyzesi sag salim alayım kucagıma
dualarım seninle canım inşallah sağlıkla alıcaksın paşayı kucağına
birsoşum gelgitler hep olur büyük sorunlar olmasın inşallah .
eşim iyi çok şükür canım memleket havasınıda aldı daha iyi oldu :))bende özledim canım ya

canom neys daha 1 aya yakın varmış hayırlısı olsun sağlıkla tamaamen dönsün gelsin inşallah bu geliş piyango gibi oldu size :))
dün gece bekledim msnde ne sen nede başkası gelmedi

selam canım arkadaşlarım nasılsınız ?
ben bugün biraz turşu filan yaptım kışa hazırlık daha sos yapıcam azcık geç kaldım ama malum tatil olunca .şimdide kahvemi alıp geçtim pc başına kimsecikler yok ama neyse .
bizim kardeloşun dönmesi gerekti nerelerde acep recep ??
garip kuzusuda yok acep dönmedimi türkiyeden
neyse hepinizi öptüm görüşmek üzere

canım benim ellerine saglıkktursu deyince gözümün önüne geldi birden ohhh:))
ya kuzum ben dün çok hastaydım.daha dogrusu felaket başım agrıdı giremedim pek gündüz.gecede bakim dedim hafiflemişti biraz.ama msnde yoktunuz (

canım ya geçmiş olsun gerçi dün msnde azda olsa konuştuk .
sorma bende dün turşuyu kurduktan sonra bir anda boynum tutuldu dün feciydim eşim masaj yaptı yağla bugün daha iyiyim .

selamlar hanımlar güzel bir haftasonu diliyorum size

biliyorum inşallah canım allah razı olsun.tursuyu iyi demedin tam bi tursu canavarıyım ben :)ben hiçbirşey yapmadım kv annem yapacaklar bişey sölim mi ben hiç tursu yapmadım:)ne becerikliyim dimi msn bende bakıyorum kimsecikler yok ama yaaa

sağolasınn canımm benim sana da dikkat et canım boyun agrısı cok zor boyun tutunca ilave bas da ekleniyo muhtesem ikili benim hep öle oluyo

derininm çok gecmiş olsun canımm bi dahada hiç uğramaz inş. foto cok güsel bu arada rabbim bozmasın inş.

selammmm
ben döndüm,iyiyim diyelim,iyi olalım inşallah
sizlerinde iyi olmanızı umut ediyorum
görüşürüz

sagol canım yaa.evet demiştin boynunu sevindim biraz iyi olmasına kuzum...
derininm çok gecmiş olsun canımm bi dahada hiç uğramaz inş. foto cok güsel bu arada rabbim bozmasın inş.
sagol tatlım..ama geçmiyo yaa..arada bi dönem geliyo böyle bana baş agrısı...bide çok midem bulanıyor sürekli..sıcak havalarda yedik dondurmaları içtik soguk suları şimdi acısı çıkıyo midemden
selammmm
görüşürüz

hoşgeldin canım.

selammmm
görüşürüz

Hoşgeldin kardeloş ekip yavaş yavaş tamamlanıyo nihayet yokluğunuz belli oluyo söyliiim
Eboşum bende bayılırım turşuya yaa.Ama bende kurmadım turşu hazır alıyorum maalesef.Aşırıya kaçmadan tüketmeye başladım.Geçmiş olsun boynun tutulmuş.Bahar havası tehlikeli hele de hava değişikliği olmuşsa daha çok dikkat etmek lazım kendine iyi bak canım
Derincim sanada geçmiş olsun midede çok zor oluyo kendimden biliyorum
Nvbr cim sen tetanoz aşısını oldunmu.Dr u aradım ama hemşire çıktı ol dedi.Cumartesi kontrol var o zaman dr un kendi ağzından duysam daha iyi sanki.Aslında olmak lazım biliyorum ama.
Birsencim ayrıntılı ultrasonu sordum hemşirede bana girdiğim ultrasonun zaten ayrıntılı olduğunu söyledi.Demiştimya ya 3 yada 4 boyutlu bişeydi.Bebeğin heryerini söylüyodu dr bakarken bende görüyodum.Sağol hatırlattığın için

Hepinize hayırlı haftalar kızlar.Selinam nerelerdesin kuzum topiğimizi hep sen açardın

sagol canımbugün çok şükür daha iyiyim..annem için doktora gittik zehirli guatr kontrolümüz vardı.çokkk şükür çokk çok iyi dedi doktor nasıl sevindim anlatamam...rabbim tüm hastane yollarına düşenlere böyle güzel haberler almayı nasip etsin yaaa.çok şükür Allahım..iyiydim sabah..annemin iyi oldugunu ögrenince dahada iyi oldum..saglıktan önemli bişy yok dünyada.

he he demek sende turşu canavarısın benim eşimde aynı :))ben pek yemem sadece kurufasulye olursa :))olsun seninde anneler yapıyomuş afiyet şeker olsun .
aslında beceriksiz değilsindir ama turşu filan azcık zevk işi ben yaparken keyif alıyorum yoksa dükkan turşu dolu ama ben yapmayı tercih ediyorum hem ev turşusuda başka oluyo .zor bir iş değil sende yaparsın kuzum
selammmm
görüşürüz
çok şükür canım dönmüşsün inşallah karşılaşır konuşuruz .ahmedim nasıl özledim valla
saol kuzum allah razı olsun sanada geçmişler olsun

keşke yakın olsakda beraber yesek canım .gerçi bugün konuştuk ama :))

selam hanımlar hepinize hayırlı günler

sagol bebem bugün iyiym şükür ya dedigim gibi

kızlar yaa bişy sorucam,ya kaç gündür adet olacakmışım gibiyim ya karnım adet sancısı gibi agrıdı hep.bugün de kahverengi akıntı geldi hep yaa.üşütmekten öyle olur mu bileniniz var mı?baya bildigin adet oluyom galiba.oysaki daha 18 gün falan var yaa.doktoruma görünsemmi ya bilemedim:26:

canım ya bence bekle biraz en azından fazlalaşırsa ona göre gidersin hadi inşallah bebiş vardır sürpriz yapmıştır

canım ya bence bekle biraz en azından fazlalaşırsa ona göre gidersin hadi inşallah bebiş vardır sürpriz yapmıştır

birsoş Allahın bildigi kuldan saklanmaz,ümit ediyoz ya hep işte,insanın aklına hemen o geliyo ama sanmam be canım...ama böyle adete çokkk varken hiç böyle akıntım oldugunu hatrlamıyorum.bide idrar zoru gibiyim sistik mi diyolar yanma falan var üşütmüşümdür büyük ihtimalle..üşütmekten dolayı iltahap gelir benim bildigim,kahve leke hiç duymadım.dur bakalım hayırlısı.ahh keşke o dedigin olsa be can

zor oluyo derinim bas agrısı benim basım tutunca mutlaka mideme vuruyu .ooo benim içtiğim soğuk suyun hesabı yok hala dolaptan devam bi kış gelseydi hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…