Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese mrb , anne olmaya karar verdim ayın 6 sında regl olmuştum şimdi tam yumurtlama zamanindayim tavsiyeleriniz var mi benim iliskiden sonra spermler dışarı çıkıyor normal mi hangi gün kritik 3 aydır denedik olmadı yardum lütfen herkese kolay gelsin sevgilerle

herkese hayirli gunler arkadaslar:KK3:hepiniz iyisiniz insallah?benden haberlere gelicek olursak yaklasik 1,5 haftadir evimizde net yok,gerci tekrar aktiflestirdik uyeligi ama baglamalari belli bir zaman aliyor sanirim.telimde net var ama yazmasi cok zor oluyor,arada okuyorum sadece.bu aralar gunlerim o kadar yogun geciyor ki,tabiri caiz ise kafami kasimaya bile vaktim yok,bir yandan mubarek ayin verdigi yogunluk misafirler davetler vs,diger yandan ev temizligi,tatil hazirligi,alisveris vs vs,neyse rabbim saglik versinde gerisi olur insallah.tatile cok az kaldi bu arada 5 gun sonra tr olucagim rabbimden bir mani olmaz ise,cok heyacanliyim:KK52::KK52:gecmisi okudum ama telden yazmak cok zor oluyr kizlar kusuruma bakmayin hepinize yazamaz isem .ayrica gecmis kandiliniz murabarek olsun insallah.:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

ebrarcim esin ameliyat olmus cok gecmis olsun,neyse ki simdi iyi imis,allah bir daha yasatmasin insallah.aramak istiyorum ama belki misafirlerin vs yogunsundur diye rahatsiz etmek istemedim.
diger tum arkadaslar sizlerede selam olsun insallah
garipcim yogunmuşsun kolay gelsin türkiyeyede hayırlısıyla gelirsin inş cok öpüyorum seni canım...
Selam kızlar,kadir geceniz mübarek olsun geç de olsa...
Birsenim kaybolmadım cnm ben buralardayım,arada bakıyorum eşim evde olunca telden girip ama bişey yazmıyorum gücenmeyin bana ne olur...
Pek keyfim yok arada da facede bakınıyorum kafa dağıtmaya çıkıyorum,asla ama asla çocuğu oldu gelmiyor falan diye de düşünmeyin kızlar ne olur belki aklınızdan da geçebilir ama inanınki sıkıntılı günler geçiriyorum ve bu bir ay iki aydır süren bişe değil, artık takatim kalmadı patlama noktasındayım...Allah isyan etmeden başımdan defetsin şu belayı başka bişe istemiyorum...
Rabbime sürekli dua ediyorum,siz bnm hep aklımdasınız tek dostum sizsiniz asla ama asla nankörlük etmem size Allah biliyor bnm çektiklerimi... Neyse daha fazla şişirmiyim kafanızı anlayışla karşılayacağınızı biliyorum aslında umudediyorum...
Allah'a emanet olun...

Bu arada kardeloşum çocuk iki aylık oldu ben hala eni arıycam,eboşum seni de arayamadım Hakkınızı helal edin ne olur...
Derinim bu arada gözün aydın cnm eşin yanındaymış...
Kardelenim bebek büyüdüğü için o ağrılar normal ayrıca hareketlerde ilk gebelikte genelde 18.haftadan sonra hissediliyormuş Allah'ın izniyle herşey yolunda gidecek sen moralini yüksek tut cnm bnm...
Boncugum seninde az kalmış maşallah yavrulara sağlıcakla kucağına alırsın inşaallah...
Banudan haberiniz var mı tedaviye başladı mı durum nedir?
Selinam sen nasılsın,pelinim cnm sen nasılsın?
Bu yazıyı bile yarım saate yazdım git gel,ismini sayamadığım diğer arkadaşlarım hepiniz Allah'a emanet olun...
canım ne sıkıntın varsa rabbim en kıa zamanda feraha ulaştırsın inş..bende iyiyim cok şükür tutişim seni ve bebişini cok öpüyorum...
sagol canım evet eşim yanımda çok şükür iyi de..öptüm seni:KK16:

aynen öyle selinoşum çok şükür.herşeyde bi hayır oluyor işte...bnde seni çok öpüyorum kuzum:KK16:

canım benim..ben şahsen senin için öyle düşünmüyorum aslada düşünmedim aklımın ucundan bile geçmedi..biz seni bilmiyor muyuz..sen iyi ol canım o yeter bize..başındaki bela herneyse inşAllah tez vakitte def olur kuzum üzüldüm şimdi:KK43:Allah tüm zorda olanlara sıkıntısı olanlara yardım etsin.sen rabbine sıgın gerisi yalan canım.:KK19:
derinim eşin gelmiş gözünaydın canım :KK16:
herkese hayırlı geceler canım arkadaşlarım nasılsınız herkes iyidir inşallah beni soracak olursanız iyiyim şükür eşim iyi olunca bende iyiyim :))dün dikişlerini aldırdık şükürler olsun bir sorun yok .allahım nerde şifa bekliyen hasta varsa ŞAFİ ismiyle şifa versin .
bu ara biraz yoğunum nasipse bayramın 2. günü yolcuyuz hazırlıklar var .eşimin ameliyat işi olunca herşey son ana kaldı .sağlık olsunda koştururum ben :))
BİRSOŞ sende yoğunmuşsun Allah kolaylık versin canım öpüyorum seni
BONCUĞUM tahlillerin iyi çıkmış sevindim canım inşallah sorunsuz vaktinde doğar bebişler .çok öptüm seni
SELİNOŞUM sende yoğunsun allahım kolaylıklar versin kuzum öptüm çok
ECECİM ravza baya yaramaz galiba allah kolaylık versin sağlıklı olsunda yavrucak geçicek bugünlerde .öptüm sizi
GARİBİM demek netin yoktu bende diyorum nerde bu hatun dün hatta msnde kulağını çınlattık .seninde telaş başladı hayırlısıyla gelirsiniz vatana inşallah
DERİNİM sen mutlusun allahım hep mutlu etsin canım
ANATOLİŞİM asla öyle bişey düşünmüyoruz canım rahat ol .ama azcık canım sıkıldı sorunlarına inşallah mübarek günler hürmetine kolaylıkla atlatırsın kuzum beratıda senide çok öptüm .
KARDELOŞUM dün epeyce konuştuk zaten öpüldünüz
BERRİNİM sen nasılsın canım doktora nezaman gidiceksin yavruş el sallar sana belki :))
PELOŞ sen nasılsın canım hiç yazmamışsın kendinden herşey yolundadır inşallah
KARDELENİM sen nasılsın ağrıların rahim büyüdüğündendir zaten konuştuk rahat ol inşallah sağlıkla alıcaksın oğluşunu kucağına
GÖKCEM sen nasılsın canım minik gökcem ve minik oğluş nasıl canım
bua arada SEVCANIMIN hepinize selamı var dün faceden yazmıştı hepinizin kadir gecesini kutladı ileteyim üzerimde kalmasın
şimdilik bukadar galiba hepinizi çok öptüm
eşinin iyi olmasına sevindim eboşum...iyiyim canım yazamadım kusura bakma yogundum biraz bu hafta sadece girip okuyabildim cok öpüyorum senide...
hepinize hayırlı bi gün diliroyum kızlar bizde hafta sonu annemlere gidicez orda kalırım artık 26 sında yegenimin dügünü var onuda geçirir gelirim inş sonrada kpss sınavı için giderim oda eylülün 26 sında::::::::KK43: bu göbüşle ve hiç çalışmadan nie sınava giriyosam artık dua edinde 80 felan alıyım gerçi 80 alayım diyom ama kendim bile bu dedigime inanmıyorum:)neyse çok konuşmaym öptm sizleri kib
hayırlı yolculuklar canım inş sınavın cok güzel gecer ogluşunu kızını ve seni cok öpüyorum...

berrincim inş her şey yolundadır doktordan hayırlı haberlerle dönersin bebişi ve seni öpüyorum...kardeloşum,kardelen49,birsenim,sevcanım,ranam hepinizi cok öpüyorum...

bana gelecek olursak iyiyim cok şükür ramazanda cok güzel gecti ve bitiyo bile bizde bayramın ikinci günü anneme gitcez o zamana kadar gelemeyebilirim şimdidden hepinizin bayramını kutluyorum rabbim nice bayramlar görmek nasip etsin inş...allaha emanet olun :KK16::KK16::KK16:

mrb kızlar bugünden annemlere gitcez kocişi ikna ettim:) cumarteside dr kontrolum var bakalım ogluş ne alemde göbüşten igneyi bırakıcakmıyız görenicem:) gökcede 7 aya girdigimizde bıraktık :) neyse hazırlık yapıyorum şimdide bayramınızı şimdiden kutluyorum annemlerde net yok malesef kib aeo geldigimde güzel haberler almak ve güzel haberler vermek dilegiyle....
ramazan bayramımız mubare olsun nice güzel bayramları birlikte geçirmek dilegiyle .... hayırlı bayramlar:KK16:

selam kızlar hayırlı günler.tatil telaşı başladı bende.hazırlıkları tamamladım yarın Allah nasib ederse yolcuyuz,perşembe dönücez.şimdiden hepinizin mübarek Ramazan bayramını kutluyorum,hep beraber nice bayramlar görmek nasib etsin Rabbim.sevdiklerinizle sağlıklı mutlu iyi bayramlar diliyorum.hepinizi çok öptümm Allaha emanetsiniz.hakkınızı helal edin.:KK54:

herkese hayırlı geceler canım arkadaşlarım nasılsınız herkes iyidir inşallah beni soracak olursanız iyiyim şükür eşim iyi olunca bende iyiyim :))dün dikişlerini aldırdık şükürler olsun bir sorun yok .allahım nerde şifa bekliyen hasta varsa ŞAFİ ismiyle şifa versin .
bu ara biraz yoğunum nasipse bayramın 2. günü yolcuyuz hazırlıklar var .eşimin ameliyat işi olunca herşey son ana kaldı .sağlık olsunda koştururum ben :))
BİRSOŞ sende yoğunmuşsun Allah kolaylık versin canım öpüyorum seni
BONCUĞUM tahlillerin iyi çıkmış sevindim canım inşallah sorunsuz vaktinde doğar bebişler .çok öptüm seni
SELİNOŞUM sende yoğunsun allahım kolaylıklar versin kuzum öptüm çok
ECECİM ravza baya yaramaz galiba allah kolaylık versin sağlıklı olsunda yavrucak geçicek bugünlerde .öptüm sizi
GARİBİM demek netin yoktu bende diyorum nerde bu hatun dün hatta msnde kulağını çınlattık .seninde telaş başladı hayırlısıyla gelirsiniz vatana inşallah
DERİNİM sen mutlusun allahım hep mutlu etsin canım
ANATOLİŞİM asla öyle bişey düşünmüyoruz canım rahat ol .ama azcık canım sıkıldı sorunlarına inşallah mübarek günler hürmetine kolaylıkla atlatırsın kuzum beratıda senide çok öptüm .
KARDELOŞUM dün epeyce konuştuk zaten öpüldünüz
BERRİNİM sen nasılsın canım doktora nezaman gidiceksin yavruş el sallar sana belki :))
PELOŞ sen nasılsın canım hiç yazmamışsın kendinden herşey yolundadır inşallah
KARDELENİM sen nasılsın ağrıların rahim büyüdüğündendir zaten konuştuk rahat ol inşallah sağlıkla alıcaksın oğluşunu kucağına
GÖKCEM sen nasılsın canım minik gökcem ve minik oğluş nasıl canım
bua arada SEVCANIMIN hepinize selamı var dün faceden yazmıştı hepinizin kadir gecesini kutladı ileteyim üzerimde kalmasın
şimdilik bukadar galiba hepinizi çok öptüm
kuzumm dikişler alındı demek.Allah daha iyi etsin eşini caNIM.dualarına amin diyorum bitanem.saglıktan önemlisi yok...evet cnm kociş yanımda olunca bendenm mutlusu yok:))bu arada çok özledim cano yaaa msn dedin içim burkuldu heee:KK5:
hepinize hayırlı bi gün diliroyum kızlar bizde hafta sonu annemlere gidicez orda kalırım artık 26 sında yegenimin dügünü var onuda geçirir gelirim inş sonrada kpss sınavı için giderim oda eylülün 26 sında::::::::KK43: bu göbüşle ve hiç çalışmadan nie sınava giriyosam artık dua edinde 80 felan alıyım gerçi 80 alayım diyom ama kendim bile bu dedigime inanmıyorum:)neyse çok konuşmaym öptm sizleri kib
canooo inş alırsın istedigin puanı canımmm:KK16:
garipcim yogunmuşsun kolay gelsin türkiyeyede hayırlısıyla gelirsin inş cok öpüyorum seni canım...

canım ne sıkıntın varsa rabbim en kıa zamanda feraha ulaştırsın inş..bende iyiyim cok şükür tutişim seni ve bebişini cok öpüyorum...

eşinin iyi olmasına sevindim eboşum...iyiyim canım yazamadım kusura bakma yogundum biraz bu hafta sadece girip okuyabildim cok öpüyorum senide...

hayırlı yolculuklar canım inş sınavın cok güzel gecer ogluşunu kızını ve seni cok öpüyorum...

berrincim inş her şey yolundadır doktordan hayırlı haberlerle dönersin bebişi ve seni öpüyorum...kardeloşum,kardelen49,birsenim,sevcanım,ranam hepinizi cok öpüyorum...

bana gelecek olursak iyiyim cok şükür ramazanda cok güzel gecti ve bitiyo bile bizde bayramın ikinci günü anneme gitcez o zamana kadar gelemeyebilirim şimdidden hepinizin bayramını kutluyorum rabbim nice bayramlar görmek nasip etsin inş...allaha emanet olun :KK16::KK16::KK16:
sagol canım.sende anneye gidiyomuşun hayırlı bayramlar kuzum:KK16:
mrb kızlar bugünden annemlere gitcez kocişi ikna ettim:) cumarteside dr kontrolum var bakalım ogluş ne alemde göbüşten igneyi bırakıcakmıyız görenicem:) gökcede 7 aya girdigimizde bıraktık :) neyse hazırlık yapıyorum şimdide bayramınızı şimdiden kutluyorum annemlerde net yok malesef kib aeo geldigimde güzel haberler almak ve güzel haberler vermek dilegiyle....
ramazan bayramımız mubare olsun nice güzel bayramları birlikte geçirmek dilegiyle .... hayırlı bayramlar:KK16:
hadi bakalım gidyosun demek annişe sanada hayırlı bayramlar canımmm:KK16:
selam kızlar hayırlı günler.tatil telaşı başladı bende.hazırlıkları tamamladım yarın Allah nasib ederse yolcuyuz,perşembe dönücez.şimdiden hepinizin mübarek Ramazan bayramını kutluyorum,hep beraber nice bayramlar görmek nasib etsin Rabbim.sevdiklerinizle sağlıklı mutlu iyi bayramlar diliyorum.hepinizi çok öptümm Allaha emanetsiniz.hakkınızı helal edin.:KK54:

hayırlı yolculuklar sanada canım benim öptüm hayırlı bayramlar:KK16:

sağolasınn canım çok şükür bi sorun yokumş arada olabilir dedi doktor bizde seni öpüyoruuz canım

herkese slmlar bu gün doktora gitmiştim ancak bu satte kendime gelebildim çok yorulmuşum baya dolaştık hastane cıkışı çok şükür hersey yolunda gidiyo sadece ben 2 ayda birden cok kilo almışım ona sasırdım 72 kilo oldum kızlar ama herkes kilo almamışsın diyo aqnlamadım cok şişiyorum o kiloya etki eder mi bilmiyorumm .dedim eşime bundan sonra bişey yemeyecem kızıyo bana saka diyorum ama ne yalan sölim moralim bozuldu benden bu kadar canlar hepinizi çokk öpüyorum

Selam kızlarrr belki giremem diye bayramınızı kutlamak istedm,Bayramınız mübarek olsun...

canım benim..ben şahsen senin için öyle düşünmüyorum aslada düşünmedim aklımın ucundan bile geçmedi..biz seni bilmiyor muyuz..sen iyi ol canım o yeter bize..başındaki bela herneyse inşAllah tez vakitte def olur kuzum üzüldüm şimdi:KK43:Allah tüm zorda olanlara sıkıntısı olanlara yardım etsin.sen rabbine sıgın gerisi yalan canım.:KK19:
Canımm sağoll,amin inşaallah inşaallahh etrafta namussuz çok...
tutişcim aramaman hiç önemli değil,ben ona takılmıyorum da,bi rastlaşsak isterdim yani
inşallah başındaki dert neyse atlatmayı başarırsın canım
Sağol kardeloşum karşılaaşırız inş bi ara:)
Ablamm sağol aminn inşaallah berat da eni öpüyor teyzesi çok çok...

:KK16::KK16:
Pelinim amin cnm inşaallahhh bizde seni öpüyoruz cnm bnm :)

selam kızlar,hepimizin bayramı şimdiden mübarek olsun,bu bayram kimse evde değil sanırım,bizde yarın gidiyoruz,ben kalabilirim bi hafta falan eşim dönse bile
bu arada ben açıköğretim ilahiyat kazanmışım:21::21:

Hepinize hayirli geceler dostlar
Gordugum kadariyla herkes iyi cok sukur bende iyiyim hamdolsun kosturmaca icersindeyim mubarek ay bitti gidiyor Rabbim nice guzel ramazanlara ulastirsin bizleri saglik sihhatle
Selinosum tatile gidiyosunuz demek iyi tatiller canim bolca dinlen bomba gibi dön Allaha emanetsin canim
Derinim cok sükür canomhersey yolunda sen nasilsn diycem ama iyisin biliyorum cunku kocisin yaninda :)))
Kardelosum hayirli olsun canim cok sevindim sende gidiyormussun saglikla gidip gelin optum sizi
Anatolisim bende beratimin mis gidisindan optum
Gokcem sende gidiyorsun demek doktordan hayirli haberler al canim sanada iyi bayramlar optum sizi
Pelosum onemli degil canim sadece merakettim seni sende ailenin yanina gidiyorsun neguzel iyi bayramlartatlim optum
Berrinim masallah yavrun iyiymis cok sevindim canim kiloyu ne dert ediyorsun be tatlim ben hamile olmadigim halde o kilodayim :))merak etme dogumdan sonra verirsinbebis iyi olsunda gerisi bos
Gidnlere hayirli yolculuklar Allahima emanetsiniz hayirli bayramlar simdiden
Bizim daha 2 gunumuz var ozamana kadar gorusuruz nasipse :KK34:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar nasılsiniz bir sürü yazdım yazdım ama kk sagolsun giriş yapmadınız dedi hepsi gitti yeniden deniycem insallah olur

Hepinize hayirli geceler dostlar
Gordugum kadariyla herkes iyi cok sukur bende iyiyim hamdolsun kosturmaca icersindeyim mubarek ay bitti gidiyor Rabbim nice guzel ramazanlara ulastirsin bizleri saglik sihhatle
Selinosum tatile gidiyosunuz demek iyi tatiller canim bolca dinlen bomba gibi dön Allaha emanetsin canim
Derinim cok sükür canomhersey yolunda sen nasilsn diycem ama iyisin biliyorum cunku kocisin yaninda :)))
Kardelosum hayirli olsun canim cok sevindim sende gidiyormussun saglikla gidip gelin optum sizi
Anatolisim bende beratimin mis gidisindan optum
Gokcem sende gidiyorsun demek doktordan hayirli haberler al canim sanada iyi bayramlar optum sizi
Pelosum onemli degil canim sadece merakettim seni sende ailenin yanina gidiyorsun neguzel iyi bayramlartatlim optum
Berrinim masallah yavrun iyiymis cok sevindim canim kiloyu ne dert ediyorsun be tatlim ben hamile olmadigim halde o kilodayim :))merak etme dogumdan sonra verirsinbebis iyi olsunda gerisi bos
Gidnlere hayirli yolculuklar Allahima emanetsiniz hayirli bayramlar simdiden
Bizim daha 2 gunumuz var ozamana kadar gorusuruz nasipse :KK34:

evet ebrarım bitti bi mübarek ay daha rabbim nice ramazanlarda bi arada olmayı nasip etsin inşallah..canım çok sükür iyi ne bileyim canım ya ben hep en fazla 50 kilo olurdum evlenmeden 1 sene kadar önce birden 60 oldum şimdide böyle olunca bi garip oldum ama dediğin gibi oğluş saglıklı olsunda öpüyorum canım senii

canım arkadaşlarım RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
RABBİM nice güzel bayramlara sevdiklerimizle ulaştırsın inşallah
her bayram sabahı duygu yüklü olurdum gözyaşlarıma hakim olamazdım niye evladım yok diye üzülürdüm ama bu bayram öyle olmadı çok şükür sevdiklerim yanımda ve mutluyum şükürler olsun RABBİME .
nasip olurda inşallah evlatlarımızlada bayram yaşarız inşallah .
burukluk var mübarek ramazanın bitmesinden dolayı inşallah seneyede ramazana sağlıkla mutlulukla ulaşırız
hepimize hayırlı bayramlar dostlar öpüyorum sizleri

herkese gunaydin arkadaslar,ya da tunaydin mi demeliydim acaba:KK53::KK1:
hepinizin ramazan bayrami mübarek olsun,rabbim nice bayramlara saglik,afiyet ve sevdiklerimiz ile bizi ulastirsin insallah...arkadaslar yarin girip yazmaya firsatim olamayabilir diyerekten bugunden yazmak istedim,bizim yarin aksam allah nasip ederse ucagimiz kalkiyor,yarin gece tr de olacagiz.4 haftaligina gidiyoruz insallah,tr de yazmaya firsatim olabilirmi bilmiyorum yazamaz isem de kusura bakmayin insallah.hepiniz her halukarda hakkinizi helal edin insallah,benden yana helal olsun.gönlunuzce gecireceginiz bir bayraminiz olmasi dilegi ile,hepinizi öptum:KK54::KK54:

hepinizin ramazan bayrami mübarek olsun,rabbim nice bayramlara saglik,afiyet ve sevdiklerimiz ile bizi ulastirsin insallah...arkadaslar yarin girip yazmaya firsatim olamayabilir diyerekten bugunden yazmak istedim,bizim yarin aksam allah nasip ederse ucagimiz kalkiyor,yarin gece tr de olacagiz.4 haftaligina gidiyoruz insallah,tr de yazmaya firsatim olabilirmi bilmiyorum yazamaz isem de kusura bakmayin insallah.hepiniz her halukarda hakkinizi helal edin insallah,benden yana helal olsun.gönlunuzce gecireceginiz bir bayraminiz olmasi dilegi ile,hepinizi öptum:KK54::KK54::KK54:

herkese haayırlı bayramlar arkadaslar rabbim nice bayramlarlara saglıkla huzurla ulaşmamızı nasip etsin inşallah

herkese iyi bayramlar rabbim bu güzel bayramı herlese hayırlı kılsın inşallah umarım bayramınız güzel geçiyordur
kızlar gec girdim kusura bakmayın gelenden gidenden anca girebildim akrabalara gidiyoruz derken geç oldu neyse canlarum ben çok yazamayacağım k.i.b a.e.o iyi bayramlar öpüldünüz aaaa bu arada ravza teyzelerinin ellerinden öpüyor :KK42::KK42: :KK54::KK54: bay

herkese slmlar bu gün doktora gitmiştim ancak bu satte kendime gelebildim çok yorulmuşum baya dolaştık hastane cıkışı çok şükür hersey yolunda gidiyo sadece ben 2 ayda birden cok kilo almışım ona sasırdım 72 kilo oldum kızlar ama herkes kilo almamışsın diyo aqnlamadım cok şişiyorum o kiloya etki eder mi bilmiyorumm .dedim eşime bundan sonra bişey yemeyecem kızıyo bana saka diyorum ama ne yalan sölim moralim bozuldu benden bu kadar canlar hepinizi çokk öpüyorum

cnm olsun ya takma kiloları nolcak.İyi olun da bebişle.Öptm berrinim.
Selam kızlarrr belki giremem diye bayramınızı kutlamak istedm,Bayramınız mübarek olsun...

Canımm sağoll,amin inşaallah inşaallahh etrafta namussuz çok...

Sağol kardeloşum karşılaaşırız inş bi ara:)

Ablamm sağol aminn inşaallah berat da eni öpüyor teyzesi çok çok...

Pelinim amin cnm inşaallahhh bizde seni öpüyoruz cnm bnm :)

aynen öyle tutiş namussuz ahlaksz cok.Allah uzak etsn hepımızden.
selam kızlar,hepimizin bayramı şimdiden mübarek olsun,bu bayram kimse evde değil sanırım,bizde yarın gidiyoruz,ben kalabilirim bi hafta falan eşim dönse bile
bu arada ben açıköğretim ilahiyat kazanmışım:21::21:

kuzum ne guzel bi haber.Hadı hayırlısı.Tebrık ederim:KK66:
canım arkadaşlarım RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
RABBİM nice güzel bayramlara sevdiklerimizle ulaştırsın inşallah
her bayram sabahı duygu yüklü olurdum gözyaşlarıma hakim olamazdım niye evladım yok diye üzülürdüm ama bu bayram öyle olmadı çok şükür sevdiklerim yanımda ve mutluyum şükürler olsun RABBİME .
nasip olurda inşallah evlatlarımızlada bayram yaşarız inşallah .
burukluk var mübarek ramazanın bitmesinden dolayı inşallah seneyede ramazana sağlıkla mutlulukla ulaşırız
hepimize hayırlı bayramlar dostlar öpüyorum sizleri

canommm sagol senınde,mutlu olmana sevındım.Rabbım evlatlarımızlada nice bayramlar gösterır ins.Öptm iyi gezmeler canım.
hepinizin ramazan bayrami mübarek olsun,rabbim nice bayramlara saglik,afiyet ve sevdiklerimiz ile bizi ulastirsin insallah...arkadaslar yarin girip yazmaya firsatim olamayabilir diyerekten bugunden yazmak istedim,bizim yarin aksam allah nasip ederse ucagimiz kalkiyor,yarin gece tr de olacagiz.4 haftaligina gidiyoruz insallah,tr de yazmaya firsatim olabilirmi bilmiyorum yazamaz isem de kusura bakmayin insallah.hepiniz her halukarda hakkinizi helal edin insallah,benden yana helal olsun.gönlunuzce gecireceginiz bir bayraminiz olmasi dilegi ile,hepinizi öptum:KK54::KK54:

cnm,helal olsun varsa hakkım.İyi gezmeler.Hosgeldin ülkene kuzum:KK66:

canlarım selam.gecmis bayraminız mubarek olsun,bayramda giremedim.zaten suan sinir oldum kendime.bu telden kkya grıs yapamıyodum,diger teldekı tarayıcıyı yuklemek de hıc aklima gelmedi neysekı demın bi denîyim ddm ve oldu.hepınızi cok özledm.

Selam canim arkadaslarım suanda rizedeyim haber veremedim yola çıkmadan çok yogun birkaç. Gün geçirdik ilk firsat buldum size yazmak istedim telden yazıyorum pc bulunca tekrar yazarım hepinizi öptüm Allah'a emanet olun

X