Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlarrr msnde de yoksunuz burda da... Eşim yokken bi kaçamak yapıyım dedim ama kimsecikler yok şansıma...

anatolişkom ben dün hiç giremedim gece canım...karşılaşırdık kesin girseydim...başka zaman inş.

selam canlarım bitaneciklerim kimseler de yok ama olsun...elbet gelen olurrr.:KK31:

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisiniz inşallah maşallah topic azcık hareketlenmiş sevindim :))
öncelikle DERİNİM çok geçmiş olsun canım Allahım şifa versin ama endişelenme düşer ilaçlarla hiçmi farketmedi buzamana kadar yaa bayada yüksek değeri ayrıca galiba hipo yani az çalışıyor .inşallah ilaçlarla düzene girer sende kendini yıpratma kuzum .öpüyorum seni
BİRSENİM canım az çok biliyorum sıkıtılarını ALLAHIMDA herşeyi görüyor sıkıntı yapma inşallah büyüklerde azcık insafa gelirler bukadar fedakarlığı görmezden gelmek çok tuhaf yani .allahım sabır versin mükafatını versin sizlere .
DERDAM saol kuzum duaların için ayrıca açıklama yapmana gerek yok seni biliyoruz rahat ol .öptüm seni çok güzel kalpli arkadaşım .
BERENİM zaten konuştuk ama yinede söyleyim kırılmadım canım sadece açıklama yapma gereği duydum :))öpüyorum sizi .berende inşallah düzelmiştir .
KARDELOŞUM canım demek iftarlara gittiniz hee yerim ben küçük adamımı teyzesi için gıdışından öpermisin :))
RANAM burda dile getirilmesede eminim herkes birbirini merak ediyordur kuzum çünkü bir geçmişimiz var .demek rana buğlem hareketlendi yerim ben onu benim için mis gıdısından öp annesi senide öpüyorum
KARDELENİM okadar çok sevindimki canım anlatamam sağlıkla dünyaya gelicek minik oğluş topiğimize bir erkek daha geliyo maşallah kuzularımıza ..
BONCUĞUM iyi olmanıza sevindim canım demek kuzuların biri sana diğeri eşine benziyo yerim ben onları allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ayrıca evham yapma kuzum allahın izniyle bişeycik olmaz köyde hiç doktora gitmeyen insanlar var ayrıca benim bir arkadaş var okadar ilaca karşı tiroit normale dönmüyordu şimdi doğurdu maşallah çokda sağlıklı .rahat ol canım öpüyorum seni
BERRİNİM kıyamam kuzum ya yine rahatsızlanmışsın dikkat et kendine sıcaklar seni çok etkiliyo galiba .allahım sağlık afiyet versin .
GARİBİM sendede durumlar düzelmiş çok şükür canım yazmasan baya merak etmiştim allahım daha iyi etsin seni bu aralara görüşemedik gerçekten özledim :))
ECECİM ravza düzelmiş çok şükür canım allahım yavruları korusun inşallah .
GÖKCEM iyi olmanıza sevindim canom allahım daha iyi etsin demek artık çift sayılara düştünüz .sağlıkla kucağına al gökcemi ve seni öpüyorum canım
SELİNOŞUM kuzum özledim seni yaa nasılsın kolyladınızmı işlerinizi ?ayrıca teşekkür ederim sana :KK34:
benden havadislere gelirsekde baya yoğun günler geçiriyorum davetler filan ramazan maşallah bereketli ayrıca bayramdada tatile çıkacağımız için biraz çarşı pazar dolaşıyorum .düğünümüz var ama ben kıyafet bulMADIM henüz açıkcası herşey okadar uçukkiyani kapalı insanlara yakışmıycak şeyler görüyorum tesettür mağazalarında öyle oluncada bişey bulamıyorum :))daha 15 gün var bakalım bulabilcekmiyim .
hepinizi öpüyorum anlarım allaha emanet olun

aa unutmadan birsoşum doğum günün kutlu olsun canım ailenle nice sağlıklı huzurlu senelere inşallah

ohh ne güzel ebrarım hareketli bi ramazan geciriyorsun ben ev kuşu gibi oldum cıktığım zaman da eşimin basına iş acıyorum mutlaka :)kıyafat bulmak çok zor gercekten canım aynı sıkıntıyı bende cok cekiyorum bide düğün olunca inş.bulursun gönlünce canımm.evet canım ya ben sıcaklara dayanamıyorum sabaha kadar vantilatörle dolaşıyorum o da sağolsun sırtımdan kımıldayamıyorum feci bi agrı var mahfettii beni su ayları hayırlısıyla bi atlask inş.

Hayırlı geceler arkadaslar nasılsiniz herkes iyidir inşallah
Berrincim evet canım maalesef öyle ama çok şükür dün buldum kıyafet hem benim hem esimin hosuna gitti :)) canım inşallah az kaldı sıcakların bitmesine gerçi 2 gündür İstanbul azıcık serinledi darısı sizin oralara :))
Derinim hala ablandamisin canım fac d e görüyorum paylaşımlarını ama merak ettim eşinin sonucları çıktımı .

Hepinizi öpüyorum görüşmek üzere arkadaslar

selam kızlar hayırlı günler herkese mutlu haftasonu diliyorum.
çok şükür ev temizlemeside yerleşmeside bitti.Allah ağız tadıyla oturmak nasib etsin hepimize kendi evini alıp oturmak nasib etsin inşallah.
geçmiş sayfalardan birsenimin ve berrinin yazdığı tarihleri bulayımda ticker yapayım

Merhaba Kızlar,

Çook uzun zaman oldu kk'yı takip etmeyeli.Nasılsınız? Kim ne durumda?

Oğlumu kucağıma aldım,bugün 27 günlük oldu, paylaşıım dedim :KK16:

Berrincim evet canım maalesef öyle ama çok şükür dün buldum kıyafet hem benim hem esimin hosuna gitti :)) canım inşallah az kaldı sıcakların bitmesine gerçi 2 gündür İstanbul azıcık serinledi darısı sizin oralara :))
Derinim hala ablandamisin canım fac d e görüyorum paylaşımlarını ama merak ettim eşinin sonucları çıktımı .

ohh güle güle kullan kuzumm iyi günlerde inşAllah:KK16:
evet ablamdayım ama pazartesi gidicem inşAllah canım eve..dün konuşmuştuk sonuçları zaten bitanem altada yazıcam kızlara.öptüm seni:KK16:
çok şükür ev temizlemeside yerleşmeside bitti.Allah ağız tadıyla oturmak nasib etsin hepimize kendi evini alıp oturmak nasib etsin inşallah.
geçmiş sayfalardan birsenimin ve berrinin yazdığı tarihleri bulayımda ticker yapayım
güle güle iyi günlerde otursunlar inşAllah canım yaa.aminn aminn dualarına..rabbim önce saglık sonra güzel huzurlu yuvalar nasip etsin hepimize:nazar::KK16:
Merhaba Kızlar,

portii hoşgelmişin canımm evet çok uzun zaman oldu yaa hiç girmiyor muydun?bebiş dogdu demek MAAŞALLAH:nazar:ALLAH analı babalı büyütsün canım çok öptüm sevindim ugramana bu arada:KK34:

kızlar,eşimin sonuç çıkmış.ultrasonda lenflerde sorun görülmüş ama öyle çok korkulacak bişy yok demiş.bikaç tahlil daha yaptırıcakmış pazartesi günü..ona göre ilacın dozunu ayarlıcam demiş.böyle yani..şimdide lenfler konusunda korku girdi içime..Allahım korktuklarımıza ugratmasın:KK43:

Son düzenleme:
evet ablamdayım ama pazartesi gidicem inşAllah canım eve..dün konuşmuştuk sonuçları zaten bitanem altada yazıcam kızlara.öptüm seni:KK16:

güle güle iyi günlerde otursunlar inşAllah canım yaa.aminn aminn dualarına..rabbim önce saglık sonra güzel huzurlu yuvalar nasip etsin hepimize:nazar::KK16:

portii hoşgelmişin canımm evet çok uzun zaman oldu yaa hiç girmiyor muydun?bebiş dogdu demek MAAŞALLAH:nazar:ALLAH analı babalı büyütsün canım çok öptüm sevindim ugramana bu arada:KK34:

kızlar,eşimin sonuç çıkmış.ultrasonda lenflerde sorun görülmüş ama öyle çok korkulacak bişy yok demiş.bikaç tahlil daha yaptırıcakmış pazartesi günü..ona göre ilacın dozunu ayarlıcam demiş.böyle yani..şimdide lenfler konusunda korku girdi içime..Allahım korktuklarımıza ugratmasın:KK43:

Hoşbulduk derincim, evet uzun zaman oldu girmiyordum,sadece bir kaç kez özel mesajlarıma bakıp çıktım. Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah. Hamileliğimde de doğumumda da hep dua ettim,şimdi de şükrediyorum Allahım nasip ettiği için.

Eşine geçmiş olsun,inşallah tez zamanda şifasını bulur.Kötü şeyler düşünme

nasılsınız kızlarrrr ???
uzun bi süredir girmedim daha doğrusu girdim fakat yazmadım...bu arada EBRAR ablacım ve KARDELOŞ saolun bi siz hatırladınız ...
RANA BUĞLEM iyi sıcaklarla uğraşıyor zavallı kuzum artık baya baya büyüyor...çenesi hiç durmuyor her saniye ağzı lafla dolu yerinde artık hiç ama hiç durmaz oldu popoyu bi taraftan bi tarafa ata ata dönüyor yakında emeklicek yani o derece yavastan adımlar atılıo artk daha neler neler desteksiz oturmayada başladı çok şükür herşey yolunda ...
bu arada yine taşınma durumumuz var hemde KIBRISa ...eşim şuan orda bayrama döncek eğer patronuyla anlaşırlarsa bayrm sonu bizde evi kapatıp hep beraber gidicez...bi yanım istiyor ama bi yanımda hiç razı olmuyor RABBİM hayırlısını versin inşşş...
şuan için bizden haberler böyle hepinizi öpüyorum...dua yapılırsa katılmayı çok isterim...
ALAHım bu güzel günlerde dualarınızı boş çevirmesin inş...bi an önce kucaklarınız ciyak ciyak seslerle dolsun...her zaman dualarımdasınız unutmayın...!!!
canım hayırlısı olsun taşınmak zordur rabbim kolaylık versin...prensesimde baya buyumuş maşallah ikinizide cok öpüyorum...
canım o gün aşı olmuştuk ondan çıktı sanırım sağol
bende banyo yaptırdım ılık suda ama düşmedi te ya anlattığın aşıyı ben duymamıştım keşke bileydim geçen ay yaptırırdım ravzam 4 aylık oldu şimdi olmazmı bu aşı bide adı ne bu aşının yapılıyorsa hemen yaptırayım beni bi bilgilendirirsen sevinirim k.i.b a.e.o hayırlı ramazanlar

canım ablam ravzam iyi çok şükür geçti artık ateşi ama hala huysuz inşallah düzelir artık sen nasılsın ramazan nasıl geciyor

slm kızlar nasılsınız herkese alıntı yapamadım çünkü devamlı ravzanın yanına gidiyorum elimden geldiğince beğeni yaptım kusura bakmayın bizler iyiyiz ravza biraz huysuz onunla uğraşıyorum k.i.b a.e.o öptük hepinizi iyi geceler hayırlı sahurlar
canım ya ne kadar buyumuş maşallah ravzamıza şimdi iyidir inş öpüyorum ikinizide...
ay güya hiç alıntı almıcaktım ama bunu almam gerek
çünkü ben geceki randevuyu unuttummmm:KK17:
ama suç ahmet in,bir de uyudu,bende yorulmuştum ne çok yatasım vardı,kk aklıma bile gelemedi malesef
eboşum biz iyiyz canım,sen de iyisin inşallah,rastlaşsak iyi olcekti ama yoksunnnn
bizde sizden kıskandık,dedik gidelim bi belediye iftarına,ama buranın ki istanbul gibi şatafatlı değil,genede bi değişiklik oluyo
inşallah kimseyi unutmam
berencim,rota yı yaptırmayı istiyorum ama devlet karşılamıyo ya,para konusu giriyo işin içine,illa gerekli değil diyende var,gerekli diyende,o yüzdende insan para meselesini düşünüyo,yoksa hiç umursamayız da
tutişcim seni gördüğüme sevindim ama arada uğra kız,berat bey nasıllar?
kardelencim,inşallah çok çok mutlu olarak dönersin,yarın gündüz girmeye çalışcam senin haberin için
garipcim kayıplardasın gene,hiç bitmedi bu sene senin misafir,artık msn de de karşılaşamaz olduk,özlüyorum her ne kadar çok gelemesemde
birsen de yok ortalarda
rana da yok,bi gelir inşallah
peloşcum sen de iyisin inşallah
derdacım senide minik kuzuyu da öpüyorum,gerçi o artık abla,miniklikten çıktı değil mi:KK1:
gökçecim sizde sıcaklarla boğuşuyosunuz sanırım,hatta en fazlası sizde sanırım,rabbim kolaylık versin,Allahtan hamileliğin son ayı değil.
banucummmmmmm,nerelerdesin gene
ay genel olarak çoğunuz tek tek isim yazmıcam demiş,ben bari yazayım dedim,inşallah unuttuğum olmadı derkennnnnn herzamanki gibi
selinoş,size kolay gelsin canım,ben normalde bile yeni taşınılan evin temizliğinden korkarım,hele bide inşaat olunca,rabbim yardımcınız olsun,öpüyorum senide
ececim rotayı bize dr söylemedi,nette gördüm ben,ama bazı drylar beş yedi ay diyomuş diye duydum,bi sor sen
iyiyim kardeloşum sagol ahmet bebişinde kırkını ucurmuşsunuz maşallah ya ne cabuk buyuyolar o mis kokusundan benim icinde kokla ne güzel bebek kokuyodur o şimdi ay sevesim geldi ya rabbim nazarlardan korusun...
nasılsınız canlar dilerim herkez iyidir ben iyiym çok şükür
ebrarım canım ben sana katılıyorun çok iyi anlıyorum ayrıca dua konusunda bende ihmakarlik yaptımsada çok özür diliyorum inana fark etmeden olmuştur olduysada ben hep söğlüyorum çok zor bir yıl geçirdim rabbim berterinden korusun inş şimdi herşey yoluna girdi ama bazen sizi ihmal ettim ben siz söğlemesenizde farkındayım üzülüyorumda ama elden bişey gelmiyo ama şunu biliyorum benim canım arkadaşlarım analr beni
derinim canım ben size hep dua ediyorum ben sadece dün gece aklıma geldi bir fikir sunuyum dedim ama sizde haklısınız bend duamı ederim rabbim inş ona ihtiyacı aolan herkeze yardımeder
kardelenim balım inş iyidir benim kuzu miş gibi kokar şimdi öp olurmu esma iyi napsın büyümeye çaılışıyoı
şimdi aklımda bukadar kaldı hepinizi öptüm teker teker
derdacım iyi olmana sevindim bebişini ve seni öppüyorum...
selam kızlar bi ara anlatırım biz bu aralar biraz karışığız ailesel sorunlar var ve baya sorunluyum canımsıkılıyo içim daralıyo neyse sonra anlatırım aşıyı soranlara biz premature olduğumuz halde dr önermedi bende deneyim kazandığımız için hiç istemiyorumhangi virüsün nerden geleceği belli değil ishali her şekilde kapabilir ha isteyen yaptırır ama ben yaptırmadım başka
ihtiyaçlarımız olduğu için ona para veremem ateşi düşmeyen bebişlerinize 6 aya kadar yarım fitil verirseniz oda 4 saatte veriliyo daha faydasını görürsünüz neyse sonra gelmeye çalışacaam beni merak edenlere teşekkür ederim etmeyenlerde canları sağolsun
canım ya inş rabbim feraha ulaştırsın seni okudugum kadarıyla zor zamanlar geciriyosun allah ıslah etsin onları ne diyebilirimki paşamı op benim icin senide öpüyorum...
Merhaba arkadaslar.kontrol iyi gecti cok şükür hersey yolundaymis dualarınız için teşekkürler.Topige bir erkek daha geliyormuş insallah.yoldayim telden yazıyorum annemlere geciyorum yine herkese hayirli iftarlar
ayy cok sevindim kardelenim bi paşa daha geliyo ne güzel rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin öpüyorum ikinizideç...
canımm demek bebek arabası aldın:KK1:güle güle kullansın.aynen çok sıcak cnm ya sorma.o küçük adamıda senide gökçeyide öpüyom kuzum:KK16:

evet iyi geldi cnm ya..bi de ayrılmak olmasaydı:KK31:

aa kıbrısa mı hadi hayırlısı cnm inş.

olsun kardeloşum ya taktıgın şeye bak.konustuk dün nasılsa öptüm canım:KK19:

canım derdam bilmez miyim Allah razı olsun.bu fikri sunman bile okumuş kadar memnun etti beni şahsen.sagol kuzum.:KK16:

hayırdır inşALLAH birsoş ya neler oluyo :KK43:
aşı için ben bişy diyemicem anlamıyorum malum.hayırlısı neyse o olsun.

ooo bi paşa daha mı geliyoooo:emir_bebek::nazar:hadi hayırlısı canımmm küçük adama arkadas geliyo demek:KK1::nazar:

kızlar selam...bakmayın konuşurken gülüyom ediyom ama moralim sıfır...koray sabah aradı hastanedeymiş:KK5:perşembe günü bayılmış ama bana söylememiş.bunun üzerine testler yapılmış hipertiroid çıkmış bayada yüsek.parşembe günü ultrasonla bakılcakmış bazı testlerde isticekmiş.çok canım sıkıldı..sadece ALLAH beterinden korusun diyorum.Anneme üzülrken bide korayda çıktı şimdi:KK43:(korkuyorum kızlar kötü bişy olmaz dimi:KK43:(şuanda durumu iyi hastanede degil.zaten yatmak için degil tahliller için gitmiş bugün.
canım benim cok gecmiş olsun rabbim şifa versin eşine inş her şey yolunda gider derinim cok öpüyorum seni...
herkese slmlamr canlarımm ben yine bitkin haldeyim troid ilacım için doktora gitmiştim sıcaktan bayıldım tansiyonum da baya düşmüş tüm gün yattım fazla alıntı da yapamadım kusura bakmayın hepinizi öpüyorum
canım gecmiş olsun sıcaklarda zor gecer hamişlil rabbim yardımcın olsun dikkat et kendine öpüyorumseni ve bebişini...selina
selam canlarımm.hepinizii çok özledim.ama bitmiş durumdayımm.geceleri arada tlfndan okuduğum ve son sayfada gördüğüm kadarıyla yazmaya çalışıcam.
ebrar ablam dua konusunda çok haklısın.takibi çok zor bu zorluğu üstelenecek biri olursa aynen hepimiz okuruz.öptm seni
derdam düşüncen çok güzeldi ve ayrıca herzaman bizlere dua ediyor olduğun içinde Allah razı olsun.Rabbim seninde gönlün gibi güzel yaşantı nasib etsin.esmayı öptüm
birsencim canım inşallah aşılamayacak sorunlar değildir.Rabbim kolaylık versin ferah kapılar açsın inşallah.bu arada geçen gün ben emreme ticker yapıp yazmıştım ama silinen sayfadaymış bi ara tekrar yapıcam.öptm
berrinim geçmiş olsun canım dikkat et kendine.aynı gün senin içinde ticker yapmıştım keşke birsene de sana da özel msj da gönderseymişim :KK43: kk nın bakımı bana denk geldi öptm canım
kardelenim kontrol güzel geçmiş çok sevindim hayırlısıyla sağlıkla gelsin paşamızz ahmete arkadaş olur :) kendine iyi bak canım
derinim çok geçmiş olsun canım sende üzülme Rabbim dermansız dert vermesin ilaçlarla düzelir inşallah.belki başlangıçta anlamaları ve ilaç tedavisiyle atlatılır canım.Rabbim şifa versin eşine ve tüm hastalara.
kardelenim nasılsın canım Ahmet nasııll bi vakit bulduğumda arasam hep aklımdasın vıyaklamasınıı dinlemek istiyorum.öptm canım Ahmetide mıncıkla bacaklarından :)
pelinim,ranam,ececim,garibim,boncuğum,anatoliam,gökçemm,aleynacım kızlar hepinizi öpüyorum geceleri ara ara okuduğum için aklımda kalanları yazdım yanlış bişey yazmayayım diye ama hep aklımdasınız,dualarımdasınız.Rabbim bu mübarek günlerde tüm dualarımızı kabul etsin inşallah.sağlıkla kalın Allaha emanetsiniz..
selinam baya yorulmuşsun ama cok şükür bitmiş temizligin sıcak havalarda da zor olur temizlik yapmak bide oruclu olunca bende seni cok öpüyorum...amin canım rabbim hepimizin yüzünü güldüsün inş...
selinacım bende seni çok çok öpüyorum canım aeo kib
kardelen49 cum gözün aydın tekrardan deme topige bi tosuncuk daha geliyo hadi saglıkla dünyaya gelsin inş.....
garipcim sen nasılsın epeydir karşılaşmamıştım senle herşey yolunda inş kib öptm senide...
ebroşum sen alemdesin canım hala misafirlerin çok geliyomu?allah kolaylık versin canım...
derdanurcum sen nasılsın?
ececim senden naber bebiş nasıl ?
unuttugum olunca affola olurmu hatunlar kib aeo
bu arada bende çift sayılara düşmüşüm 98 gün kalmış yazıyo ticker da hadi hayırlısı inş benide dualarınıza alın olurmu:):KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK19::KK19:
canım az kalmış gercekten rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin ...gökcemizi ve seni öpüyorum...
slm kızlar nasılsınız benı sorucak olursanız bütün gün böbrekten dolayı soluma yatıyorum testler yapıldı ultrasyonum ve seker yüklemem ıyı cıktı ama benım tsh yıne düşük cıktı hamılelıkten önce t3 ve t4 normal cıktıgı ıcın ılacı bıraktırmıstı doktor hamıle kaldııgmda bakıldı normal cıkmıstı sımdıde bu yıne ankaraya kan tahlıllerı yollandı yrnda boğazzdan ultrasyonım var kendım umrumda degıl ama ılk basta normal cıkan tsh belası umarım bebeklerımı etkılememıstır bu fıkır çürütüyor beynımı taramalarımıda yaptırmadım çünkü ınsallah saglıklıdırlr yavrularım:KK43:erkek bı hafta gerıden gellıyor resımlerını gördüm kız babaya erkekk bana benzıyor dua edıyorum testlerım normal cıksın ve bebkler etkılenmesın böbrekte büyümeye dvm edıyor bakalım ne olcak sonu:KK14:
oy yerim ben onları ya maşallah ikizlerimizi aklına kotü şeyler getirme canım...allahımın izniyle hayırlısıyla saglıklı kucaklıycaksın bebişlerini öpüyorum ücünüzüde...
selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisiniz inşallah maşallah topic azcık hareketlenmiş sevindim :))
öncelikle DERİNİM çok geçmiş olsun canım Allahım şifa versin ama endişelenme düşer ilaçlarla hiçmi farketmedi buzamana kadar yaa bayada yüksek değeri ayrıca galiba hipo yani az çalışıyor .inşallah ilaçlarla düzene girer sende kendini yıpratma kuzum .öpüyorum seni
BİRSENİM canım az çok biliyorum sıkıtılarını ALLAHIMDA herşeyi görüyor sıkıntı yapma inşallah büyüklerde azcık insafa gelirler bukadar fedakarlığı görmezden gelmek çok tuhaf yani .allahım sabır versin mükafatını versin sizlere .
DERDAM saol kuzum duaların için ayrıca açıklama yapmana gerek yok seni biliyoruz rahat ol .öptüm seni çok güzel kalpli arkadaşım .
BERENİM zaten konuştuk ama yinede söyleyim kırılmadım canım sadece açıklama yapma gereği duydum :))öpüyorum sizi .berende inşallah düzelmiştir .
KARDELOŞUM canım demek iftarlara gittiniz hee yerim ben küçük adamımı teyzesi için gıdışından öpermisin :))
RANAM burda dile getirilmesede eminim herkes birbirini merak ediyordur kuzum çünkü bir geçmişimiz var .demek rana buğlem hareketlendi yerim ben onu benim için mis gıdısından öp annesi senide öpüyorum
KARDELENİM okadar çok sevindimki canım anlatamam sağlıkla dünyaya gelicek minik oğluş topiğimize bir erkek daha geliyo maşallah kuzularımıza ..
BONCUĞUM iyi olmanıza sevindim canım demek kuzuların biri sana diğeri eşine benziyo yerim ben onları allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ayrıca evham yapma kuzum allahın izniyle bişeycik olmaz köyde hiç doktora gitmeyen insanlar var ayrıca benim bir arkadaş var okadar ilaca karşı tiroit normale dönmüyordu şimdi doğurdu maşallah çokda sağlıklı .rahat ol canım öpüyorum seni
BERRİNİM kıyamam kuzum ya yine rahatsızlanmışsın dikkat et kendine sıcaklar seni çok etkiliyo galiba .allahım sağlık afiyet versin .
GARİBİM sendede durumlar düzelmiş çok şükür canım yazmasan baya merak etmiştim allahım daha iyi etsin seni bu aralara görüşemedik gerçekten özledim :))
ECECİM ravza düzelmiş çok şükür canım allahım yavruları korusun inşallah .
GÖKCEM iyi olmanıza sevindim canom allahım daha iyi etsin demek artık çift sayılara düştünüz .sağlıkla kucağına al gökcemi ve seni öpüyorum canım
SELİNOŞUM kuzum özledim seni yaa nasılsın kolyladınızmı işlerinizi ?ayrıca teşekkür ederim sana :KK34:
benden havadislere gelirsekde baya yoğun günler geçiriyorum davetler filan ramazan maşallah bereketli ayrıca bayramdada tatile çıkacağımız için biraz çarşı pazar dolaşıyorum .düğünümüz var ama ben kıyafet bulMADIM henüz açıkcası herşey okadar uçukkiyani kapalı insanlara yakışmıycak şeyler görüyorum tesettür mağazalarında öyle oluncada bişey bulamıyorum :))daha 15 gün var bakalım bulabilcekmiyim .
hepinizi öpüyorum anlarım allaha emanet olun

aa unutmadan birsoşum doğum günün kutlu olsun canım ailenle nice sağlıklı huzurlu senelere inşallah
canım baya yogun geciyo günlerin allah kolaylık versin elbiseyide bulmışsun gule gule giy bende seni öpüyorum...
Kızlarrr msnde de yoksunuz burda da... Eşim yokken bi kaçamak yapıyım dedim ama kimsecikler yok şansıma...
canım ya keşke karşılaşsaydık uzun zamandır görüşemiyoruz iyisindir inş seni ve ogluşunu öpuyorum...
Merhaba Kızlar,

maşalah paşaya ama ben senin hamiş oldugunu da bilmiyodum canım ya ne güzel bebişini kucagına almışsın darısı başımıza inş...

selam kızlar epeydir alıntı yapmıyodum moralim bozuktu biraz ne oldugunu biliyosunuz zaten alıştım desemde ara sıra kotü oluyorum iyiyim demek adettendir sizlerinde moralini bozmak istemedigim icin bişey söylemiyorum rabbim hepimize sabır versin...bende kac gündür giremiyodum anneme gittik iftara misafir filan geldi...bu arada araba aldık rabbim hayırlısıyla kullanmayı nasip eder inş benden şimdilik bu kadar hepiniz allaha emanet olun:KK16::KK16:

Hoşbulduk derincim, evet uzun zaman oldu girmiyordum,sadece bir kaç kez özel mesajlarıma bakıp çıktım. Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah. Hamileliğimde de doğumumda da hep dua ettim,şimdi de şükrediyorum Allahım nasip ettiği için.

Eşine geçmiş olsun,inşallah tez zamanda şifasını bulur.Kötü şeyler düşünme
aminn canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin sagol duaların için.:KK16:
geçmiş olsun dileklerin içinde sagol canım..herşey bir sınav..rabbim korktuklarımıza ugratmasın tek dilegim bu saglıktan önemli hiçbirşey yok.:KK5:
canım hayırlısı olsun taşınmak zordur rabbim kolaylık versin...prensesimde baya buyumuş maşallah ikinizide cok öpüyorum...

canım ya ne kadar buyumuş maşallah ravzamıza şimdi iyidir inş öpüyorum ikinizide...

iyiyim kardeloşum sagol ahmet bebişinde kırkını ucurmuşsunuz maşallah ya ne cabuk buyuyolar o mis kokusundan benim icinde kokla ne güzel bebek kokuyodur o şimdi ay sevesim geldi ya rabbim nazarlardan korusun...

canım ya inş rabbim feraha ulaştırsın seni okudugum kadarıyla zor zamanlar geciriyosun allah ıslah etsin onları ne diyebilirimki paşamı op benim icin senide öpüyorum...

ayy cok sevindim kardelenim bi paşa daha geliyo ne güzel rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin öpüyorum ikinizideç...

canım benim cok gecmiş olsun rabbim şifa versin eşine inş her şey yolunda gider derinim cok öpüyorum seni...

canım gecmiş olsun sıcaklarda zor gecer hamişlil rabbim yardımcın olsun dikkat et kendine öpüyorumseni ve bebişini...selina

selinam baya yorulmuşsun ama cok şükür bitmiş temizligin sıcak havalarda da zor olur temizlik yapmak bide oruclu olunca bende seni cok öpüyorum...amin canım rabbim hepimizin yüzünü güldüsün inş...

canım az kalmış gercekten rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin ...gökcemizi ve seni öpüyorum...

oy yerim ben onları ya maşallah ikizlerimizi aklına kotü şeyler getirme canım...allahımın izniyle hayırlısıyla saglıklı kucaklıycaksın bebişlerini öpüyorum ücünüzüde...

canım baya yogun geciyo günlerin allah kolaylık versin elbiseyide bulmışsun gule gule giy bende seni öpüyorum...

canım ya keşke karşılaşsaydık uzun zamandır görüşemiyoruz iyisindir inş seni ve ogluşunu öpuyorum...

maşalah paşaya ama ben senin hamiş oldugunu da bilmiyodum canım ya ne güzel bebişini kucagına almışsın darısı başımıza inş...

selam kızlar epeydir alıntı yapmıyodum moralim bozuktu biraz ne oldugunu biliyosunuz zaten alıştım desemde ara sıra kotü oluyorum iyiyim demek adettendir sizlerinde moralini bozmak istemedigim icin bişey söylemiyorum rabbim hepimize sabır versin...bende kac gündür giremiyodum anneme gittik iftara misafir filan geldi...bu arada araba aldık rabbim hayırlısıyla kullanmayı nasip eder inş benden şimdilik bu kadar hepiniz allaha emanet olun:KK16::KK16:
selam peloşumm:KK19:demek gelmeyesice gene teşrif etti:KK4:boşver bozma moralini canım yaa..bigün gelmeyecek ve o haberi alıcaz senden hayırlısıyla :emir_bebek:sagol bu arada canım..bakalım pazartesi inşAllah iyi çıkar sonuçlar.

ohh güle güle giy canımm eşler begenmezse olmaz zaten :)valla insallah canım ya rahat rahat nefes almak istiyorum artık suya gir cık balık gibi oldum :)

canımm ben sana söyliyeyim gerilerde arama 12 kasım insallah rabbim nasip ederse çokk tşk ederim canım allah razı olsun

canım korkma insallah bişeyciği yokturr aklına kötü birsey getirme rabbim şifa versin insallahhh

canım rabbim sabır versinn insallahh...hayırlı olsun canım rabbim agız tadıyla kullanmayı nasip etsinn .sende allaha emanet ol canım öpüyorum

selam canlarım..şehitlerimize çok üzüldük yine..Allah rahmet eylesin bıktık artık yaaa kahrolsun şu pkk Allah onların topunun kökünü kurutsun:KK14:

Benim eşimde orada görev yapıyor, beni götürmedi hem işimden hemde tehlikeli olur diye, Allah şehitlerimizi yakınlarına sabır versin.

haber dinlemeye korkuyorum ya rabbim rahmet eylesin yakınlarına sabır versin inşallahh ...aminnn
evet berrincim gerçekten bende hergün haber alcaz diye korkuyorum ki hergün alıyoruz neredeyse:KK5:
Benim eşimde orada görev yapıyor, beni götürmedi hem işimden hemde tehlikeli olur diye, Allah şehitlerimizi yakınlarına sabır versin.

demek eşin orda,rabbim hepsinin yardımcısı olsun canım.evet seni götürmemesi mantıklı.çok varmı görevi daha ?

X