Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

nasılsınız canlar ben iyiyim şükür
kardelenim mevlam sana ve bebeğine uzun ömür versin ahmet bebein ömrü uzun sansı bol olsun
eceecim bebeği çok tatlı maşallah
derinim sen burdasın galiba nasılsın canım
hepinizi tek tek öptüm canlar şimdi çıkmak zorunayım eşim bekliyo pc yi
mevlam yar ve yardımcınız olsun

cnm geç oldu ama selam derdam yoktum burda ya kusura bkma..öptüm tatlım

herkese hayırlı günler canlarımmmmmm

slm millet nasılsınız biz iyiyiz çok şükür herkes nasıl bilmiyorum vaktim olmadığı için geçmişi pek okuyamıyorum umarım herkes iyidir gecen gece uğraşırken buldum nasıl resim konduğunu beğenmişsiniz okudum maşallah gün geçtikce büyüyor ilk günlerinde ele gelecek kadar değildi biraz daha büyüsün elbiseler denk gelsin elbiselileride koyarım teyzeleri neyse kızlar ravzayı kaynanama koydum işlerimi yapacağım diye ağlamadan işlerimi bitireyim uzun uzun yazmak istiyordum ama prenses kimsenin yanında durmuyor beni arıyor onun için hemen işlerimi bitireyim ben k.i.b a.e.o öptüm hepinizi iyi günler

Selam millet kimseler uğramamış nerelerdesin yazlıklarda seriliyomusunuz yoksa evde pişiyomusunuz::)))

Bu arada tüp bebek ilaçlarımı aldım ben ağustos dedim ama o ay doktor izne ayrılıyomuş onun için eylülde anlaştık ilaçlarım eczanede durucak şimdilik artık herşeyin hayırlısı.

sagol tatlım sende iyisin inşevet ravzacık çok tatlı MAŞALLAHdemek babaanneye verdin :))napıcan işlerde beklemez bi yandan bebek bi yandan ev Allah kolaylık versin cnm.öptüm.
Bu arada tüp bebek ilaçlarımı aldım ben ağustos dedim ama o ay doktor izne ayrılıyomuş onun için eylülde anlaştık ilaçlarım eczanede durucak şimdilik artık herşeyin hayırlısı.

canm benimmm eylülde olacak demek.hadi hayırlı olsun banuşum benim.inşALLAH bebiş gelecek eylül de...o zamannnn buna bi şarkı yakışırrr
EYLÜLDE GEEELLLLLLLLLLLLLLL
EYLÜLDE GELLLLLLLLLL

herkese slmlar canlarımm biz dün doktora gitiik bize pozlar verip durdu teyzeleri yarın da renkli ultrasyona gidecem inş. dua edin de birseyi olmasın teyzelerii

teşekkür ederim kızlarr

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
ALEYNA................4 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................2 YIL

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ

HAMİŞLERİMİZ

KARDELEN49 (TAZE HAMİŞİMİZ )

SEMRA(ERKEK)

BONCUK(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN (TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(BERAT)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

ECE (RAVZA)

ELİF (ZEYNEP ASLI)

TOSTİ (ZEYNEP NİSA)

KARDELOŞ (AHMET )

Son düzenleme:
saol garibim misafirlerimi dün akşam yolcu ettim bugünde bütün gün temizlikle uğraştım baya yoruldum ama şimdi rahatım .
sen nasılsın canım bende özledim yahuuu :))
canım konuştuk zaten senide ahmetide çok öptüm kolaylıklar diliyorum sana canımm
kuzumm nasılsın özledim ya bugün konuştuk gerçide msn sohbetlerimizi özledim :))
tutişim beratın tatlış annesi nasılsın kuzu nasıl herşey yolunda inşallah özledim senide yaa
peloşum demek ailenin yanına gidiyosun ohh tatilin tadını çıkar buarada özledim senide canım herşey yolundadır inşallah öpüyorum seni
ececim ravza çok tatlı canım maşallah allahım bahtını ömrünü hayırlı etsin inşallah öpüyorum ikinizide
canom arıycaktım seni ama meşgul etmek istemedim naaptın işleri kolayladın inşallah .işin zor valla hem hamilelik hem gökce allah kolaylıklar versin yakın olsaydık yardıma gelirdim :))buarada doktoru sadece tvden tanıyorum zaten konuşmuştuk bu konuyu senle hakkında hayırlısı olsun ablacığının inşallah tutar tüp
canım doktora gitmişsin sonunda sevindim yaa aynı sorun bendede var ameliyat olmam gerekde korkuyorum malesef :))geçmişler olsun
bugün konuştuk inşallah enkısa zamanda buluşucaz canım
derdam nasılsın canım esma nasıl öptüm seni .buarada artık yaşına girdi değilmi maşallah kocaman oldu esmacık
banum hayırlısı olsun canım vardır bir hikmeti dilerim bu sefer sıkı sıkı tutunsun bebişler öptüm seni görüşücez zaten kuzum
herkese slmlar canlarımm biz dün doktora gitiik bize pozlar verip durdu teyzeleri yarın da renkli ultrasyona gidecem inş. dua edin de birseyi olmasın teyzelerii

berrinim nasılsın canım demek yarın detaylı ultrason var hayırlı haberler alırsın inşallah canım öpüyorum senide
selinoşum sen nasılsın canım özledim yaa kavuşalım artık :))öptüm senide
boncuğum sen nerelerdesin canım herşey yolunda inşallah uğramadın bayadır merak ettim
ranam ,sevcanım,aleynam,tostim,birsoşum,berenim,cicilim,
hepinizi öpüyorum canlarım siz ve bebişler iyidir inşallah bebişleride çok çok öptüm

BENİM MİSAFİRLERİM GİTTİ CANLAR
hepinizi özledim valla baya oldu görüşemedik ama okadar yoğun günler geçirdimki hiç fırsatım olmadı bundan sonra bütün yaz evdeyim
bizim tatil nasipse bayramda yani bayramın 2. günü yola çıkıcaz
buarada ben hastaydım biliyosunuz doktora gittim ilaç verdi fakat o ilaçlada iyileşemedim doktor mecburen tekrar antibiyotik yazdı ama yine aynı şey oldu hastanelik oldum ve artık kesinlikle antibiyotik kullanamıycam alerjim varmış gerçi bundan önce yoktu ama galiba yaş geçtikce sorunlar çıkıyo ortaya :))neyseki busefer geçen seferki kadar kötü olmadaım .şimdi çok dikkatli olmalıyım hasta olmamak için :))
sonrasındada hep yorgunluk ve koşturmaca .benden havadisler bukadar canlar hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

slm kızlar herkes iyidir inş
nvbr canım inş minigin renklidede bakarsanız saglıklı oldugunu ögrenirsiniz :)
ebroşum kaçırdım seni ya çok geçmiş olsun tekrardan rahatsızlanmışsın ay bi daha kullanma o zaman antibiotik onun alternatifi yokmu acaba cano dorsaydın dr a başka bişey verirdi belki kib canım
cicili hayırlı olsun canım ogluşa kardeş geliyo demek gözün aydın:)
banucum tüp e başlıyomuşsun hadi hayırlı olsun şimdiden
derinim geçmiş olsun canım allah şifa versin bende var burun kemiginde egrilik ve et büyümesi ameliyat olmam gerek bende korkuyom:)
hepinizi ii geceler diliyorum

banuuuu canım hayırlısı olsun
Sağol canım inşallah...
İnşallah arkadaşım çok özledim.
Ebuş ay kıyamam sana hiç haberimde olmadı teyzemdede biranda çıktı çapaya git oranın allerji bölümü çok iyi teyzem oraya gidiyor.
Sağol canım inşallah hayırlısıyla kısmetse başlıcaz sen nasılsın bebişler nasıl.

canım Allah kolaylık versin sana da.hem gökçe var hem hamilesin hemde ev taşıcaksın.hayırlısıyla taşınıp atlat inşallah bu yükü.kolay gelsin.öptm sizi.
herkeze selam nasılsınız kızlar?
yeni hamişlere hayırlı olsun sanırım bende yine hamileyim testler hep çitcizgi
daha doktora gitmedim
hayırlısı olsun Rabbim kucağına almak nasib etsin canım.bikaç yıl zorluğu olur belki ama rahatlığınıda sonra yaşarsın.2si birden büyür gider.tebriklerr..
geçmiş olsun canım hayırdır ya.şimdi iyisin inşallah.hayırlısı canım Rabbim hepimize yaşatsın en kısa zamanda 9 ay bebiş yolu gözlemeyi.amin.
canım nasılsınız bakalım.şimdi doyuyordur inşallah ahmet?bol bol sütün olsun Ahmete yarasın inşallah tosuncukk olsun.öptm siziii.
maşallah canım yaa büyümüş bile kuzu.Allahım bahtını güzel eylesin inşallah.öptm canım
geçmiş olsun canım gökçeye.Acil şifalar inşallah.zaten telaşlısın zor oluyordur.bu doktora bi tanıdığım gitti 2 sefer tüp yaptırdı 2si de tuttu.ilki problemli oldu düşük yaptı ama dr dan çok memnun kalmışlardı.zaten tv de baya ünlü olduğunu duymuştum.Allahım hakkında hayırlı eylesin inşallah ablanın da hasreti dinsin.tüp fiyatı normal.ameliyatı pek bilemicem.
hayırlısı olsun canım ya.zaten çok yoruluyodun.kafanı dinle biraz sonra daha güzel bir iş kapısı açılır inşallah canım.bu durumun ameliyat harici bi kolaylığı yokmu yaa.ama bildiğim kadarıyla burun kemiği ameliyatı korktuğunuz kadar değildi.olmadım ama olanlardan bildiğim kadar işte.Allah gerek bıraktırmasın ama uyurken falan çok rahatsızlık veriyorsa nefeste tıklanıklık gibi ihmal etmeyip ameliyat olmakta fayda var derim.öptm derinim dinlen toparlan bomba gibi gel canım.
banumm canım yaa hakkında hayırlısı inşallah.yeterki gelsin bebişler eylülde olur inşallah.Rabbim emeklerinin karşığını versin inşallah canım yılların özlemini dindirsin inşallah.
hadi gözün aydın abla.misafirler gitmiş ev temizlenmiş keyif yap şimdi inşallah.öptmm
ayy ablacım yaa geçmiş olsun yok sen kesinlikle antibiotiğin yanına yaklaşma artık.zaten etki edermi etmezmi korkusu bile yetiyordur insana.hastalıkla uzak olsun evlerimizden inşallah ablacım.bir daha yaşatmasın Rabbim böyle korkuları.öptm canım.

selam kızlar herkese hayırlı günler.bugun fırsattan istifade cam silip perde yıkadım.şuan kollarım çok acıyo tabi.bikaç gün dinlenince geçer inş.öptm herkesi.hoşçakalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…