Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

berrincim canım yeni gördüm gözün aydın cok sevindim maşallah bebiş bekleyenlerin sayısı gitgide azalıyor inş. hamişler topiği olacak bu topik
tebrik ederim canım tekrardan

...PAŞALARIMIZZZ HOŞGELDİNİZZZ ARAMIZAAA...

SEVCANIMMM,,,
GÖZÜNÜZ AYDINNN...RABBİM SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİNNNN...:nazar::nazar::nazar:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

selamlar herkese çok güzel haberler var
SEVCANIM güle güle büyüt paşalarını canım RABBİM hayırlı evlat olmalarını nasip etsin gözünüzaydın olsun .
topiğimizin ilk ikizleri hoşgeldiler aramıza :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
bendende güzel haberler var ANATOLİŞİMDE yarım saat kadar önce doğum yaptı çok şükür yanlız bebişi yoğun bakıma aldılar inşallah oda iyi olursa çok daha mutlu olucaz .anatolişimi göremedim hala doğumhanedeydi benimde çıkmam gerekti tam 26 saattir hastanedeyim uykusuz ve çok yorgunum .ama bu iki güzel haber beni çok mutlu etti .
ANATOLİŞİMİNDE SEVCANIMINDA evlatlarını RABBİM korusun sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin :nazar::nazar::nazar:
arkadaşlar duanızda bebişi unutmayın sağlıkla çıksın yoğunbakımdan inşallah
beni soracak olursanız yorgunum çok ve şimdi uyumayı planlıyorum :))hepinizi öptümmmm
ayrıca topiğimizde bir bereket var nazar değmesin darısıda bizlere olsun inşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:
buarada bende boncuğum için 30 tane okudum haberiniz olsun kızlar :KK34:

kızlar cok sevindim hem sevcan için hemde anatolya için ALLAHIM uzun saglıklı bir Ömür nasib etsin sizlere hayırlı evlatlar olsunlar İNŞALLAH

ALLAHIM bizede nasib eder İNŞALLAH böyle güzel günler İNŞALLAH

Son düzenleme:
selamlar hanımlar hepinize hayırlı cumalar geç oldu ama yinede söyleyim dedim
hepinize çok çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için ALLAHIM nerde hasta varsa şifa versin gerçekten çok zor ALLAHIM kimseyi dermansız hastalıklarla imtihan etmesin .bugün evimdeyim çok şükür okadar uyumuşumki ama dinlenmişim kaç günün yorgunluğu ve uykusuzluğu var .
hastane psikolojimi okadar bozduki anlatamam doğum yapamıyanmı dersiniz .düşük yapanlarmı ,kanser olanlarmı her telden var artık bişey duymak işitmek istemez haldeyim .ALLAHIM herkese yardım etsin ama insan ne olursa olsun haline şükrediyor ya beterin beteri var .
buarada ANATOLİŞİMİ arıyorum ama ulaşamıyorum teli kapalı çokda merak ettim bebeiş nasıl diye hastaneyede gidemedim bugün evde kalmak istedim çünkü bende hasta olmaktan korkuyorum .
AZ öncede BONCUĞUMLA konuştum halen kanaması devam ediyormuş biraz daha azalmış ama çok güzel bir haberde var bebişlerin ikisininde kalp atışı duyulmuş yani ALLAH nasip ederse ikinci ikizlerimiz geliyo .duanızda unutmayın boncuğumu çok stresli hala sevinemedi garibim .selamı var size dua etsinler dedi .gerçi duayı ona okuyoduk ama kalmış sanırsam neyse geç olsunda güç olmasın onun içinde hepinize teşekkür etti boncuğum .
SEVCANIMDAN haber varmı bebişler ve sevcanım iyidir inşallah
buarada SELİNAM negüzel dua etmişsin ALLAH razı olsun kuzum seninde herşey gönlünce olsun
benden bukadar hepinizi çok öpüyorum görüşmek üzere
duanızda bizide unutmayın hanımlar :KK19:
ebrar canım tekrardan cok gecmiş olsun rabbim kimseye dermansız dert vermessinn kimseyi hastahane kapılarında bekletmesin inş.dinlen kuzum ya çok yoruldun rabbim sizede sabır versinn
berrincim canım yeni gördüm gözün aydın cok sevindim maşallah bebiş bekleyenlerin sayısı gitgide azalıyor inş. hamişler topiği olacak bu topik
tebrik ederim canım tekrardan
sağol canım allah razı olsunn.inş.canım rabbim burdaki bütün arkadaslarımıza nasip etsin inş.
kızlar cok sevindim hem sevcan için hemde anatolya için ALLAHIM uzun saglıklı bir Ömür nasib etsin sizlere hayırlı evlatlar olsunlar İNŞALLAH

canım rabbim inş. burdaki bütün arkadaslarıma nasip eder rabbim hepinizin güzel haberlerini duymayı nasip etsin inş.

selamlar nasılsınız emrenin sorunları biraz ev hali giremedim ama hepinizden haberim var kardeloş annen nasıl oldu ameliyatı nasıldı anatolya inşallah bebişin çabucak evine gelir sevcanım sende oğluşlarına kavuştun canım hayırlı evlatlar olsunlar boncuğum seninde bebişlerin sıkıca tutunur sağlıcakla doğurursun inşallah ebuşum seninde görümcene geçmiş olsun canım tahlilleri temiz çıkar umarım berrincim bebişin tekrar hayırlı olsun neyse kızlar kendinize iyi bakın emreyle biz idare ediyoz ama çok uykusuzum hiç uyumuyo dişleri çıkıyo hepinizi öptük bye (kızlar hepiniizn ismini yazmadım diye kusuruma bakmayın unutmadım aklımdasınız ):KK16::KK16::KK16::KK16:

...PAŞALARIMIZZZ HOŞGELDİNİZZZ ARAMIZAAA...

SEVCANIMMM,,,
GÖZÜNÜZ AYDINNN...RABBİM SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİNNNN...:nazar::nazar::nazar:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Hoşgeldiniz topiğimiz ilk ikiz melekleri Allah analı babalı sağlıklı uzun ömürler versin size...

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah.herkes nerelerde ?????

:nazar::nazar:sevcanım gözünüz aydın canım.Rabbim ömür boyu evlatlarına sağlık mutluluk versin inşallah.:nazar::nazar:Allahım analı babalı büyütmek nasib etsin canım.tebrik ederim.öptm sizlerii.

sevcancığım gözünüz aydın canım:emir_bebek::emir_bebek:Rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah:KK71:

selamlar herkese çok güzel haberler var
SEVCANIM güle güle büyüt paşalarını canım RABBİM hayırlı evlat olmalarını nasip etsin gözünüzaydın olsun .
topiğimizin ilk ikizleri hoşgeldiler aramıza :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
bendende güzel haberler var ANATOLİŞİMDE yarım saat kadar önce doğum yaptı çok şükür yanlız bebişi yoğun bakıma aldılar inşallah oda iyi olursa çok daha mutlu olucaz .anatolişimi göremedim hala doğumhanedeydi benimde çıkmam gerekti tam 26 saattir hastanedeyim uykusuz ve çok yorgunum .ama bu iki güzel haber beni çok mutlu etti .
ANATOLİŞİMİNDE SEVCANIMINDA evlatlarını RABBİM korusun sağlıklı hayırlı ömürler nasip etsin :nazar::nazar::nazar:
arkadaşlar duanızda bebişi unutmayın sağlıkla çıksın yoğunbakımdan inşallah
beni soracak olursanız yorgunum çok ve şimdi uyumayı planlıyorum :))hepinizi öptümmmm
ayrıca topiğimizde bir bereket var nazar değmesin darısıda bizlere olsun inşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:
buarada bende boncuğum için 30 tane okudum haberiniz olsun kızlar :KK34:

sevcan anatolia rabbim evlatlarınız hayırlı ugurlu güzel evlatlar olmalarını nasip etsin inş.gözünüz aydınnn

ranam sevcanım ve anotolyam sizlerede çok geçmiş olsun mevlam ebebklerinize sizde sağlıklı beraber ömürler versin inş
ebrarım canım rabbim acil şifalar nasip etsin inş biran evvel kavuşlur sağlığına
diğer kızlar sizler nasılsınz

ii geceler
sevcacım hayırlı olsun alllah analı babalı büyütsün saglıkla büyüt yavrularını inş.
anatoliacım senindegözün aydın inş yavrun çabucak çıkar yogun bakımdan saglıkla büyüsün yavrun analı babalı büyüsün inş.
darısı tüm isteyen arkadaşlarıma olsun inşallah..
ebrşum çok yogun geçirmişsin günlerini allah kolaylık versin
boncugumdan haber varmı acaba inş herşey yolundadır

selamlar hanımlar hepinize hayırlı cumalar geç oldu ama yinede söyleyim dedim
hepinize çok çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için ALLAHIM nerde hasta varsa şifa versin gerçekten çok zor ALLAHIM kimseyi dermansız hastalıklarla imtihan etmesin .bugün evimdeyim çok şükür okadar uyumuşumki ama dinlenmişim kaç günün yorgunluğu ve uykusuzluğu var .
hastane psikolojimi okadar bozduki anlatamam doğum yapamıyanmı dersiniz .düşük yapanlarmı ,kanser olanlarmı her telden var artık bişey duymak işitmek istemez haldeyim .ALLAHIM herkese yardım etsin ama insan ne olursa olsun haline şükrediyor ya beterin beteri var .
buarada ANATOLİŞİMİ arıyorum ama ulaşamıyorum teli kapalı çokda merak ettim bebeiş nasıl diye hastaneyede gidemedim bugün evde kalmak istedim çünkü bende hasta olmaktan korkuyorum .
AZ öncede BONCUĞUMLA konuştum halen kanaması devam ediyormuş biraz daha azalmış ama çok güzel bir haberde var bebişlerin ikisininde kalp atışı duyulmuş yani ALLAH nasip ederse ikinci ikizlerimiz geliyo .duanızda unutmayın boncuğumu çok stresli hala sevinemedi garibim .selamı var size dua etsinler dedi .gerçi duayı ona okuyoduk ama kalmış sanırsam neyse geç olsunda güç olmasın onun içinde hepinize teşekkür etti boncuğum .
SEVCANIMDAN haber varmı bebişler ve sevcanım iyidir inşallah
buarada SELİNAM negüzel dua etmişsin ALLAH razı olsun kuzum seninde herşey gönlünce olsun
benden bukadar hepinizi çok öpüyorum görüşmek üzere
duanızda bizide unutmayın hanımlar :KK19:

hayırlı akşamlar kızlar
ANATOLIA VE SEVCANN gözünüz aydın rabbim analı babalı büyütsün bebişlerinizi anatolıa üzülme canım inş. bir an önce kucagına alacaksın melegini rabbim korusun seni ve onu
BONCUGUM kanaman olmuş cok gecmiş olsun ama pıt pıtları duymuşsun hemde ikiz maşallah sübhanallah rabbim sana bagışlasın onlar annesine tutunmaya calışıyorlar inş. bir an önce gecer kanaman
EBRAR ablacım ne kadar yogun bir hatun oldun sen böyle inş. iyisindir cok öpüyorum senide
KARDELEN PELİN DERİN BANUCUM SELİNAM UNUTTUKLARIM VARSA KUSURUMUZA BAKMAYIN İNŞ. HEPİNİZ İYİSİNİZDİR
Bbizde iyiyiz kızlar artık agırlaşmaya hızlıca başladım az kaldı dr 25 nisan görünüyor dedi dogum sata göre 4 mayıs benim kız maşallah 10 gün önden gidiyor hakkımızda hayırlısı bakalım cooook öptük hepinizi görüşmek üzere

selamlar nasılsınız emrenin sorunları biraz ev hali giremedim ama hepinizden haberim var kardeloş annen nasıl oldu ameliyatı nasıldı anatolya inşallah bebişin çabucak evine gelir sevcanım sende oğluşlarına kavuştun canım hayırlı evlatlar olsunlar boncuğum seninde bebişlerin sıkıca tutunur sağlıcakla doğurursun inşallah ebuşum seninde görümcrrene geçmiş olsun canım tahlilleri temiz çıkar umarım berrincim bebişin tekrar hayırlı olsun neyse kızlar kendinize iyi bakın emreyle biz idare ediyoz ama çok uykusuzum hiç uyumuyo dişleri çıkıyo hepinizi öptük bye (kızlar hepiniizn ismini yazmadım diye kusuruma bakmayın unutmadım aklımdasınız ):KK16::KK16::KK16::KK16:

selam kızlarr.facebooktan yorumlarınızı okudum.tek tek yazamıyorummm.herkese dualarınız ıcın tesekkuır ederım.erkekler uyurken yazayım kısaca :)) bitirim bu cocuklar teyzseleriii :KK70:
spinal olarak oldu doğm yaptım çarşamba günü.korkuyordum fakat hissetmedim hiç.genel tercihimdi o gune dek.fakat yatış yapıldıktan sonra odada doğuma hazırlanırken dr um geldi hiç itiraz etme spinal olacaksın dedii heyecan bastı beni yok hayr fılan dedım drum cocuklar da narkoz almamış olurlar dedi hiç itiraz etme dedi bana inan,güven dedi.inanıyorum size dedim.işin içine çocuklar girince onlar için genelden vazgeçtim.neyse doğum çok kolay geçti iyi ki öyle olmuşum.
bebekleri ilk görmek fılan.acı olmuyormuş hiç hissetmedsim şükür. ama şimdi sancılarım var hal amelıyat yerımde.olsun allaha şükür bu duyguyu yaşadım ya ...yeri gelıyor dikiş yerine bile temas edecek şekilde emzirme oluyor ama olsun diyor insan.hiç yatamadım bu oğluşlardan zaten.çarşambadan beri 10 saat uyku uyuyamamışımdır.hayret edıyorum nasıl dayanıyorm dıye aama rabbı sabrını verıyor işte.5 dakıkalık kestırmelerle ıdare edıyoruz.bu sıpalar çok çığırtkan teyzeleri :)) cıyak cıyaklar :KK70:
evden doğuma gıderken o sabah kuranımı okudum szılerı de unutmadım allah hepınıze nasıp etsın ınşallah canlarımmm.
annem yanımda kalıyor fakat bebeklerle ben ılgılenmyorum e bırını emzır gaz cıkart sonra dıgerı ...alt alam ıslemlerı fılan eşimin destegı ıle goturuyoruz sağolsun bırı emerken dgerını o oyalıyor babacılar çok da ::) bırı bana bırı esıme benzıyor su yoğun gunlerı atlatalım da resımlerını koyacagım teyzelerii...gelen gıden bıtmyıor ben degıl annem ılgılenıyor onlarla evişlerı yemek faslı anneme aıt cocuklar bana.40ımıza kadr kalacak annem bızde sağolsun.doğum hıkayemız boyle kızlrr
oğluşların kımlıgı de cıktı pipirik eşim dün cıkarttırdı gıdıp isimleri:
ediz&erdeniz oldu...

hepınıze tekrardan teşekkur edıyorum...
gozume carpanları yazıyorum.
anatolıa yı bn de merak ettım sımdı neden yoğun bakımda yawrusu ki????
boncugumun da ıkızlerı geklıyormus super bızımkılere arkds gelıyor :)))
darısı hepınıze olcak ınsallah.bebişler hareketlendı cıkıyorummcanlar fırsat oldukca gelırım ınşallah :))))
allaha emanet olunnn teyzoşlaaarrrr:emir_bebek::emir_bebek:

sevcanım cok sevındım cnm yavrularına kavusmussun allah analı babalı büyütsün inşallah çok sevindim:KK16::KK16:
kızlar yazdıklarınızı okudum allah hepınızden razı olsun ıyıkı varsınız bana gelınce ebusum anlatmıs kanama dvm edıyor wc ye gıtmeye korkar oldum yerımden kalkamadım normal bı gebelık gecıremıcem galıba tabı allahım ınsallah bana bagıslar yavrularımı bgn doktora gıttık ıkısıde gayet ıyı dedı kanamalara takma dedı gelde takma ıste bıde süreklı karnımın alt kısmı agrıyor ayaga kalkınca bana kızdı sen cok streslısın dedı doktor nasıl olmazkı dedım ınsan onca zaman bekle sonra böyle olsun hayırlısı olsun bakalım zaman ne gösterıcek inşallah sonuna kadar dvm eder acılarını görmem allaha emanet olun kız dualarım sizlerle:KK16::KK16:

Son düzenleme:
selam kızlarr.facebooktan yorumlarınızı okudum.tek tek yazamıyorummm.herkese dualarınız ıcın tesekkuır ederım.erkekler uyurken yazayım kısaca :)) bitirim bu cocuklar teyzseleriii :KK70:
spinal olarak oldu doğm yaptım çarşamba günü.korkuyordum fakat hissetmedim hiç.genel tercihimdi o gune dek.fakat yatış yapıldıktan sonra odada doğuma hazırlanırken dr um geldi hiç itiraz etme spinal olacaksın dedii heyecan bastı beni yok hayr fılan dedım drum cocuklar da narkoz almamış olurlar dedi hiç itiraz etme dedi bana inan,güven dedi.inanıyorum size dedim.işin içine çocuklar girince onlar için genelden vazgeçtim.neyse doğum çok kolay geçti iyi ki öyle olmuşum.
bebekleri ilk görmek fılan.acı olmuyormuş hiç hissetmedsim şükür. ama şimdi sancılarım var hal amelıyat yerımde.olsun allaha şükür bu duyguyu yaşadım ya ...yeri gelıyor dikiş yerine bile temas edecek şekilde emzirme oluyor ama olsun diyor insan.hiç yatamadım bu oğluşlardan zaten.çarşambadan beri 10 saat uyku uyuyamamışımdır.hayret edıyorum nasıl dayanıyorm dıye aama rabbı sabrını verıyor işte.5 dakıkalık kestırmelerle ıdare edıyoruz.bu sıpalar çok çığırtkan teyzeleri :)) cıyak cıyaklar :KK70:
evden doğuma gıderken o sabah kuranımı okudum szılerı de unutmadım allah hepınıze nasıp etsın ınşallah canlarımmm.
annem yanımda kalıyor fakat bebeklerle ben ılgılenmyorum e bırını emzır gaz cıkart sonra dıgerı ...alt alam ıslemlerı fılan eşimin destegı ıle goturuyoruz sağolsun bırı emerken dgerını o oyalıyor babacılar çok da ::) bırı bana bırı esıme benzıyor su yoğun gunlerı atlatalım da resımlerını koyacagım teyzelerii...gelen gıden bıtmyıor ben degıl annem ılgılenıyor onlarla evişlerı yemek faslı anneme aıt cocuklar bana.40ımıza kadr kalacak annem bızde sağolsun.doğum hıkayemız boyle kızlrr
ediz&erdeniz oldu...

darısı hepınıze olcak ınsallah.bebişler hareketlendı cıkıyorummcanlar fırsat oldukca gelırım ınşallah :))))
canım tekrar geçmiş olsun gerçi biliyosundur ama ne kadar çok hareket edersen gezersen dikişlerin o kadar çabuk iyileşir ben bide hergün hastaneye gidip emreye süt götürüyodum inşallah çabucak düzene girer iyileşirsin :nazar:
sevcanım cok sevındım cnm yavrularına kavusmussun allah analı babalı büyütsün inşallah çok sevindim:KK16::KK16:
kızlar yazdıklarınızı okudum allah hepınızden razı olsun ıyıkı varsınız bana gelınce ebusum anlatmıs kanama dvm edıyor wc ye gıtmeye korkar oldum yerımden kalkamadım normal bı gebelık gecıremıcem galıba tabı allahım ınsallah bana bagıslar yavrularımı bgn doktora gıttık ıkısıde gayet ıyı dedı kanamalara takma dedı gelde takma ıste bıde süreklı karnımın alt kısmı agrıyor ayaga kalkınca bana kızdı sen cok streslısın dedı doktor nasıl olmazkı dedım ınsan onca zaman bekle sonra böyle olsun hayırlısı olsun bakalım zaman ne gösterıcek inşallah sonuna kadar dvm eder acılarını görmem allaha emanet olun kız dualarım sizlerle:KK16::KK16:
boncuğum geçmiş olsun wc harici kalkma dr ilaç vermedimi ben 3 ay crinone jel ve proluton depot iğne progesteron kullanmıştım inşallah bu günler geçecek bebişlerine hayırlısıyla kavuşacaksın :nazar:

canım inş. atlatacaksın üzme kendini stres yapmamk elde değil ama en azından kendini yorma yat dinlen sürekli

ediz&erdeniz oldu...

canım cokk sevindimm duygulandımm rabbim daha cookk güzel günlerini göstersin inş.. yer onları teyzelerii

ediz&erdeniz oldu...

sevcanım ya maşallah benim paşalarıma isimleride güzelmiş duaların icin allah razı olsun canım rabbim kabul eder inş...benim yerimede cennet kokularını icine cek yigenlerimin öpüyorum ücünüzüde..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
canım stres yapma lütfen bebişlerinde etkileniyo hem doktorun her sey yolunda demiş cok sükür rabbimin izniyle hayırlısıyla saglıklı kucaklıycksın bebişlerinini inş ay ne güzel ya topigimizin ikinci ikizleri geliyo kocaman maşallah diyorum darısı hepimizin başına:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

selam kızlar hayırlı pazarlar hepinize...benim kırmızılar tesrif etti malesef yarın doktora gidecem inş tedaviye başlancak inş rabbim vesile eder bu ay olmassada aşılamaya gecilcek bakarsınız aşılamayla benimde ikizlerim oluyomuş :) rabbim hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin sabır versin bizlere...ebrarım,kardeloşum,kerdelen49,derinim,berrinim,ranam,tostim,garipim hepiniz iyisinizdir inş öpüldünüz kocaman:KK54::KK54::KK54:

bu arada anotoliyam bebişin hastenedeymiş inş en yakın zamanda evine getirirsin yuvrunu canım... tebrik ederim allah analı babalı buyutsun hayırlısıyla sglıklı inş...:emir_bebek::nazar::nazar:

Selam kızlar nasılsınız?
Sevcancım ikizler tekrar hayırlı olsun sanada geçmiş olsun.İsimlerde konulmuş kimliklerde çıkmış aman aman hayata karışmaya başlamış tosuncuklar maşallah:nazar::nazar:
Pelincim inşallah tez zamanda tedavin olumlu sonuç verir gayret bizden takdir Rabbimden
Boncuğum dualarımız seninle inşallah geçicek bu günler sağlıkla devam edicek hamişliğin

Kızlar bende dün çatlatma iğnemi oldum dua edin inşallah yumoşlar bebiş olarak geri dönsün bize.Yalnız her zamanki şansım beni bırakmıyo sağolsun dişim iltihaplandı şu an suratımın bi tarafı davul gibi antibiyotik kullanmak zorundayım dr um sakıncası olmadığını söyledi inşallah öyledir.Yalnız ağrı kesici alma şu aşamada yumurta atılımını durdurur dedi.Ben ilk kez duydum kardeloş kesin biliyodur bunu:KK1: Sizinde aklınızda olsun.Herkese iyi pazarlar ben bugün giremem artık malum:KK34:

hepinize hayırlı günler hanımlar iyisiniz inşallah
KARDELENİM hadi hayırlı olsun kuzum yaa yumoşlar bebiş olarak dönsün .kıyamam demek dişin şişti kader işte ama doktorun bişey olmaz dediyse bişeycikler olmaz olacağı varsa oluyo kuzum bende tüpde hasta olmuştum hep aksilikler bizi buluyo malesef .evet ağrı kesiciyi duymuştum bende .geçmişler olsun bitanem sana kolay gelsin diym :))
TOSTİCİM evet çok yoğunum canım hastalık sebebiyle malesef hergünüm nerdeyse hastanede geçiyo napalım bugünlerde geçicek inşallah .sende iyisin inşallah canım
PELİNİM hayırlısı olsun kuzum tedaviye başlıycaksın inşallah vesile olur bebişler gelir .ama moralin iyi sanki ben burdan öyle hissettim hep iyi ol moral bozmak yok .öpüyorum seni
SEVCANIM maşallah paşalarımıza isimleriyle hayırlı yaşasınlar canım tekrardan ALLAH bağışlasın gözünüzaydın ..
BERRİNİM sen nasılsın taze hamiş herşey yolunda inşallah
BONCUĞUM konuştuk zaten kuzum inşallah herşey iyi olucak bak doktorda güzel şeyler demiş hadi bakalım bu sıkıntılı günler tez vakitte geçer umarım
kızlar NATOLİŞİMLE dün konuştum çok morali bozuktu normal olarak hepinizden dua istiyor bebiş hala yoğun bakımda zor bir doğum olmuş oyüzdende oksijen sıkıntsı yaşamış bebiş ama inşallah çabucak toparlıycak .kuzum çok üzgündü içim tuhaf oldu çaresiz kalmak çok zor allahım kimseyi darda bırakmasın .onunda güzel haberlerini alırız inşallah .
buarada KARDELOŞUMUN hepinize çok selamı var 10 gün daha olamıycak aramızda anneciği toparlanbmaya başlamış oda annesiyle ilgileniyo .müjdeleri verdim ona hepinizi tebrik ediyo hanımlar .
bir güzel haber daha vereyim GÖKÇERANAMIZDA ikinciye hamile :nazar:allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah .bebiş süpriz yapmış dün aradı beni bulantıları filan çokmuş annesinde olduğundan giremiyor bana haber vermemi söyledi darısı hepinize olsun dedi .hadi bakalım gökcemize kardeş geliyo allahın izniyle .darısı bizlere hanımlar
BİRSOŞUM,SELİNAM,GARİBİM,ALEYNAM,DERİNİM,BANUM ,DERDAM,RANAM FLANIM,ECEM,CİCİLİM hepinizi öpüyorum hanımlar iyisiniz inşallah sizlerde
bugün görümcem hastaneden çıkıyo çok şükür bende mutlu oldum .yine yoğun olucam gidip gelicem yanına ama hastane ortamı daha farklı oluyordu psikoloji filan kalmadı bende evde daha rahat olucak inşallah .benden bukadar dualarınızda nolur anatolişimin bebişini unutmayın .seviyorum sizleri .

Son düzenleme:
Selam kızlar nasılsınız?
Sevcancım ikizler tekrar hayırlı olsun sanada geçmiş olsun.İsimlerde konulmuş kimliklerde çıkmış aman aman hayata karışmaya başlamış tosuncuklar maşallah:nazar::nazar:
Pelincim inşallah tez zamanda tedavin olumlu sonuç verir gayret bizden takdir Rabbimden
Boncuğum dualarımız seninle inşallah geçicek bu günler sağlıkla devam edicek hamişliğin

Kızlar bende dün çatlatma iğnemi oldum dua edin inşallah yumoşlar bebiş olarak geri dönsün bize.Yalnız her zamanki şansım beni bırakmıyo sağolsun dişim iltihaplandı şu an suratımın bi tarafı davul gibi antibiyotik kullanmak zorundayım dr um sakıncası olmadığını söyledi inşallah öyledir.Yalnız ağrı kesici alma şu aşamada yumurta atılımını durdurur dedi.Ben ilk kez duydum kardeloş kesin biliyodur bunu:KK1: Sizinde aklınızda olsun.Herkese iyi pazarlar ben bugün giremem artık malum:KK34:
amin canım cok sagol...sende catlatma igneni olmuşsun inş bebişin tutunur sana sıkı sıkı bu ay güzel haberler verirsin bizlere...bu arada gecmiş olsun ya agrı kesiciler oylemi yapıyomuş ben cok kullanıyorum agrı kesici başım agrıdıgı icin bundan sonra daha dikkat ederim kendine iyi bak...
KARDELENİM hadi hayırlı olsun kuzum yaa yumoşlar bebiş olarak dönsün .kıyamam demek dişin şişti kader işte ama doktorun bişey olmaz dediyse bişeycikler olmaz olacağı varsa oluyo kuzum bende tüpde hasta olmuştum hep aksilikler bizi buluyo malesef .evet ağrı kesiciyi duymuştum bende .geçmişler olsun bitanem sana kolay gelsin diym :))
TOSTİCİM evet çok yoğunum canım hastalık sebebiyle malesef hergünüm nerdeyse hastanede geçiyo napalım bugünlerde geçicek inşallah .sende iyisin inşallah canım
PELİNİM hayırlısı olsun kuzum tedaviye başlıycaksın inşallah vesile olur bebişler gelir .ama moralin iyi sanki ben burdan öyle hissettim hep iyi ol moral bozmak yok .öpüyorum seni
SEVCANIM maşallah paşalarımıza isimleriyle hayırlı yaşasınlar canım tekrardan ALLAH bağışlasın gözünüzaydın ..
BONCUĞUM konuştuk zaten kuzum inşallah herşey iyi olucak bak doktorda güzel şeyler demiş hadi bakalım bu sıkıntılı günler tez vakitte geçer umarım
kızlar NATOLİŞİMLE dün konuştum çok morali bozuktu normal olarak hepinizden dua istiyor bebiş hala yoğun bakımda zor bir doğum olmuş oyüzdende oksijen sıkıntsı yaşamış bebiş ama inşallah çabucak toparlıycak .kuzum çok üzgündü içim tuhaf oldu çaresiz kalmak çok zor allahım kimseyi darda bırakmasın .onunda güzel haberlerini alırız inşallah .
buarada KARDELOŞUMUN hepinize çok selamı var 10 gün daha olamıycak aramızda anneciği toparlanbmaya başlamış oda annesiyle ilgileniyo .müjdeleri verdim ona hepinizi tebrik ediyo hanımlar .
bir güzel haber daha vereyim GÖKÇERANAMIZDA ikinciye hamile :nazar:allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah .bebiş süpriz yapmış dün aradı beni bulantıları filan çokmuş annesinde olduğundan giremiyor bana haber vermemi söyledi darısı hepinize olsun dedi .hadi bakalım gökcemize kardeş geliyo allahın izniyle .darısı bizlere hanımlar
BİRSOŞUM,SELİNAM,GARİBİM,ALEYNAM,DERİNİM,BANUM ,DERDAM,RANAM FLANIM,ECEM,CİCİLİM hepinizi öpüyorum hanımlar iyisiniz inşallah sizlerde
bugün görümcem hastaneden çıkıyo çok şükür bende mutlu oldum .yine yoğun olucam gidip gelicem yanına ama hastane ortamı daha farklı oluyordu psikoloji filan kalmadı bende evde daha rahat olucak inşallah .benden bukadar dualarınızda nolur anatolişimin bebişini unutmayın .seviyorum sizleri .

eboşum amin canım inş moralimi yüksek tutmaya calışıyorum napıyım bazen sıfırlansada kendimi toparlıyorum rabbim inş hepimizin yüzünü güldürsün bende öpüyorum seni...görümcenin hastaneden cıkmasına sevindim inş daha iyi olur...ay anatolişime bende cok üzüldüm inş bebeişi bir an once yogun bakımdan cıkar dualarım onunla...aaa gökcerana tebrik ederim canım gectin bizi ya maşallah ikinci yolda demek rabbim hayırlısıyla saglıklı kucaklamayı nasip etsin prensesini ve seni öpüyorum...boncugum sende dualarımdasın kanmaların durur ve hamişligin tadını cıkarırsın inş...:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:kardeloşumun annesinin iyi olmasına sevindim yoklugu belli oluyo bendende selam söyle eboşum...

Son düzenleme:
herkeze merhaba sevcancım ve anotonyacım hayırlı olsun kızolaR
ANOTONYA cnm dualarımız seninle ebrar ablam nasılsın inş iyisin
pelinim hala annendemisin canım
gökçerana gebeymiş hayırlı olsun cnm:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
hepinizi öpüyoruz oğlusumla ODA ÖPER ELLERİNİZDEN

sevcanım ya maşallah benim paşalarıma isimleride güzelmiş duaların icin allah razı olsun canım rabbim kabul eder inş...benim yerimede cennet kokularını icine cek yigenlerimin öpüyorum ücünüzüde..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

canım stres yapma lütfen bebişlerinde etkileniyo hem doktorun her sey yolunda demiş cok sükür rabbimin izniyle hayırlısıyla saglıklı kucaklıycksın bebişlerinini inş ay ne güzel ya topigimizin ikinci ikizleri geliyo kocaman maşallah diyorum darısı hepimizin başına:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

selam kızlar hayırlı pazarlar hepinize...benim kırmızılar tesrif etti malesef yarın doktora gidecem inş tedaviye başlancak inş rabbim vesile eder bu ay olmassada aşılamaya gecilcek bakarsınız aşılamayla benimde ikizlerim oluyomuş :) rabbim hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin sabır versin bizlere...ebrarım,kardeloşum,kerdelen49,derinim,berrinim,ranam,tostim,garipim hepiniz iyisinizdir inş öpüldünüz kocaman:KK54::KK54::KK54:

bu arada anotoliyam bebişin hastenedeymiş inş en yakın zamanda evine getirirsin yuvrunu canım... tebrik ederim allah analı babalı buyutsun hayırlısıyla sglıklı inş...:emir_bebek::nazar::nazar:

canım neden olmasınn rabbim inş. hayırlı saglıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin tedavin güzel sonuçlanır inş.

ebrarım canımm görümacene çok gecmiş olsun hastaneden cıkması senin içinde onun içinde çok iyi oluş canımm .ben bu gün cok rahatsızdım yerimden kalkamadım kendi doktorumada g
idemedim henüz persembeye kadar izinliymiş.yarın burda bi doktora gidicem inş.bide bende hipotiroid var içim rahat değil dua edin ne olurr

selamlar hanımlar hepinize hayırlı günler diliyorum iyisiniz inşallah
PELOŞUM sen iyi olmaya devam et canım inşallah herşey çok güzel olucak .ayrıca konuşursam selam söylerim tabiki
BERRİNCİM neden stres yapıyosun kuzum merak etme gittiğinde herşey yolunda olucak sağlıkla gelicek yavrun inşallah hayırlı haberler al umarım tatlım dualarım seninle
CİCİLİ saol canım bende merti öpüyorum
SELİNAM nerdesin kuzum sende yoğunsun galiba merak ettim seni
bugün evdeyim bende temizlik yapıcam havada süper bahar geldi sanırsam artık :KK76::KK76::KK76:
buarada ANATOLİŞİMİN selamı var sizlere dualarınız için teşekkür ediyor bebiş daha iyi çok şükür inşallah daha iyi olucak yanlız göstermiyolar oyüzdende üzgün kuzum .dün azcık süt verebilmiş sıkıntıdan sütüde az geliyo .inşallah tez vakitte bebişini kucağına alıcak ve unutucak bugünleri .ayrıca doğumda hepimizin ismini saymış bolca dua etmiş .RABBİM kabul eder inşallah .duaya devam hanımlar bebişimiz tez vakitte anasının kucağında olur inşallah

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................3,5 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................1,5 YIL

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK):nazar::nazar:

TOSTİ(KIZ):nazar::nazar:

SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:

ECE(KIZ):nazar::nazar:

ELİF(KIZ):nazar::nazar:

BONCUK:nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN :nazar::nazar:

GÖKÇERANA :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA MERHABA DEDİ)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

Son düzenleme:
X