Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
ALLAHIM SEN SEVCAN ARKADAŞIMIZA HAYIRLISIYLA VAKTİYLE DOĞUMUNU NASİB EYLE.EVLATLARININ İKİSİNİDE SAĞLIKLA,MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMASINI NASİB EYLE YARABBİM.okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

Doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur Bunlardan sonra da şu âyet okunur:
İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin (Araf 54)

Meali :

Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden Allah`tır Gündüzü, durmaksızın kendisini kovalayan geceyle örten, güneşe, aya ve yıldızlara kendi buyruğuyla baş eğdirendir Haberiniz olsun, yaratmak da, emir de (yalnızca) O`nundur Alemlerin Rabbi olan Allah ne yücedir (A`arf suresi, 54)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
sevcanım duana amin diyorum kusura bakma geç oldu gününde sağlıcakla doğur canım SELİNAM nasılsın emrede dilarada iyiler canım biz bugün anneme geldik bikaç gün evden uzak kalmak bana iyi gelecek çok bunaldım hiç olmazsa azcık kafam dağılır
cnm sen nerdeydın kı benım kafa gıttı yıne ????
burada gece 1 bucuk gıbı başladı hala da devam edıyor ama yerler tutamadı bır türlü
amanın ankarayı kar esir aldı çok fena buralar sağ salim zamanında bebişlerini al kucağına canım
canım tekrar çok çok geçmiş olsun
flancım sen nasılsın karneniz nasıl oğluşun iyiidir inşallah
Selamlar kızlar...gec olsada girebildim.inanın sayfayı actım ama bı turlu yazamadım kactan berı.ztn dua vaktide giremedım özur dilerim sevcanım duana canı gönülden AMİN diyorum.evlatların zamanında ve sağlıkla kolayca gelsın canım benim...
SELİNOŞUM duayı hazırlayan ellerin,yüregin dert görmesin.orda yazıldıgı gibi yaptm kuşum duayı okudum Allahım ettigimiz duaları kabul buyursun.amin.
EBUŞUM canım arkadasım gıttın görusemedik canom kazasız belasız git gel arkadasım iyı bak kendine.
KARDELOŞUM cnm ya valla özlemisim cnm ya.bız sana kızmayız merak etme delüş:)
kızlar şmdilik cıkmam gerek.eksik yazdm bugun ama girerm yine bi ara.ôptüm hepinizi:KK66:
derinim sen nasılsın evi tuttunuzmu canım özledim sizleri
Sağol canım teşekkürler.
banucum ayşenin sonuçları temiz çıkmış sevindim inşallah hep hayatı sağlıklı devam eder sende kendine iyi bak canım
amin sevcancım
rabbim sanada sağlıklı ve kolay doğum nasib etsin,evlatlarına sağ salim kavuşasın inşallah
duada yoktum ama bugün aşım da vardı,tüm gün bi o hastane,bi sağlık ocağı dolaştım

öyle olmuş çok şükür selinacım
rabbim hepimize önce yarılamayı,sonra tamamlamayı nasib etsin inşallah

ayyyyyy çok mutlu oldum işte şimdi,ellerine sağlık

teşekkürler canım,iyisin inşallah

ben de sezleri özledim ama net yoktu annemlerde,neyse sonunda geldim işte
kardeloş hoş geldin canım inşalla sonuçların iyi çıkar hayırdır ne testi yaptırdın bu arada tetanoz aşınızı oldunuzmu sakın unutmayın doğumda hem bebek hem sizin için önemli canım sonuçlarını internetten görebilirsin halk sağlığı laboratuvarı diyip girersen biz barkod numarasıyla netten bakıyoruz neyse hepiniz kendinize iyi bakın :KK16::KK16:

Selamlarr hayırlı aksamlar...
Selinoş sanada hayırlı haftasomları kuzum.bugun daha ıyısnz ıns sen ve eşin?
Kardeloşum gecmıs d.gunun kutlu olsun canom.bende bilmıyodum vallah kuzum.iyiki dogdun.rabbim saglıklı ve mutlu uzunca bi ömur nasip etsın sevdiklerınle bırlıkte.
Birsoş sagol cnm.sen naslsn sıkıntlımsn braz bana mı öyle geldi?bizim durum aynı.eşim buranın devretmesını bekledı kaclara kadar canı cktı ayakkabı satarken.bı kez daha ınsanlara guvenmemesı gerektnı ögrendk...ıs btsn fabrıkaya gel bız senı brakmayz vs dedıler.gıttı hicbı halt olmadı.yok efendm yenı sezonda magaza acıcklarms oraya alcklarmş...hikaye yanı...bunları beklemekten 1bucuk aydır oyalandık boşa ona yanıyorum...şmdı karar verdık bu semtten ayrlmcz.ben burda ıs baktm.eşim de ayarlıcak bsyler.evıde burda bakcz.bugun ıyıce karar verdık yanı.hayırlısı.banuşlarn semte cok ıstedm ama olmadı:KK43:

Selam canlarım benim...bu ne yahu dün gece ben yazdktan snra kimse gelmemiş hayırdır inşallah...diyene bakın bu saat olmuş yenı giriyom:KK66:
EBUŞUM muhtemelen dönmusundur konyadan kuzum...ıyısn ıns.dün dgl öncekı gun aradım ama duymadın bitanem.öptm senı.
KIZLAR az önce Birsen aradı,KAYRA bu gece yada yarın doguma alınabilirmiş.hepimizden dua istemis...Rabbim saglıcakla kurtarsn inşallah Kayra.ins cok sancı cekmeden dogum yaparsn hadı hayırlısı.

amin sevcancım
rabbim sanada sağlıklı ve kolay doğum nasib etsin,evlatlarına sağ salim kavuşasın inşallah
duada yoktum ama bugün aşım da vardı,tüm gün bi o hastane,bi sağlık ocağı dolaştım

öyle olmuş çok şükür selinacım
rabbim hepimize önce yarılamayı,sonra tamamlamayı nasib etsin inşallah

ayyyyyy çok mutlu oldum işte şimdi,ellerine sağlık

teşekkürler canım,iyisin inşallah

ben de sezleri özledim ama net yoktu annemlerde,neyse sonunda geldim işte
amin cnm sağolasın sen de sağlıkla al yavrunu kucağına inşallah
sevcanım duana amin diyorum kusura bakma geç oldu gününde sağlıcakla doğur canım SELİNAM nasılsın emrede dilarada iyiler canım biz bugün anneme geldik bikaç gün evden uzak kalmak bana iyi gelecek çok bunaldım hiç olmazsa azcık kafam dağılır

amanın ankarayı kar esir aldı çok fena buralar sağ salim zamanında bebişlerini al kucağına canım

banucum ayşenin sonuçları temiz çıkmış sevindim inşallah hep hayatı sağlıklı devam eder sende kendine iyi bak canım

kardeloş hoş geldin canım inşalla sonuçların iyi çıkar hayırdır ne testi yaptırdın bu arada tetanoz aşınızı oldunuzmu sakın unutmayın doğumda hem bebek hem sizin için önemli canım sonuçlarını internetten görebilirsin halk sağlığı laboratuvarı diyip girersen biz barkod numarasıyla netten bakıyoruz neyse hepiniz kendinize iyi bakın :KK16::KK16:
saolasın cnm amin inşallah.gezmelerdeymişsiniz oh oh ne güzel.burada da az önce baktım da müthiş kar var akşama dek böyle yağarsa ne olur bilemiyorum

Kardeloşum gecmıs d.gunun kutlu olsun canom.bende bilmıyodum vallah kuzum.iyiki dogdun.rabbim saglıklı ve mutlu uzunca bi ömur nasip etsın sevdiklerınle bırlıkte.
Birsoş sagol cnm.sen naslsn sıkıntlımsn braz bana mı öyle geldi?bizim durum aynı.eşim buranın devretmesını bekledı kaclara kadar canı cktı ayakkabı satarken.bı kez daha ınsanlara guvenmemesı gerektnı ögrendk...ıs btsn fabrıkaya gel bız senı brakmayz vs dedıler.gıttı hicbı halt olmadı.yok efendm yenı sezonda magaza acıcklarms oraya alcklarmş...hikaye yanı...bunları beklemekten 1bucuk aydır oyalandık boşa ona yanıyorum...şmdı karar verdık bu semtten ayrlmcz.ben burda ıs baktm.eşim de ayarlıcak bsyler.evıde burda bakcz.bugun ıyıce karar verdık yanı.hayırlısı.banuşlarn semte cok ıstedm ama olmadı:KK43:
cnm en yakınına bile güvenmeyeceksin ki millete ne kalmış.baştan konuşurlar icraata gelince foss allah başka kapılar açar inşallah takmayın.

Selam canlarım benim...bu ne yahu dün gece ben yazdktan snra kimse gelmemiş hayırdır inşallah...diyene bakın bu saat olmuş yenı giriyom:KK66:
EBUŞUM muhtemelen dönmusundur konyadan kuzum...ıyısn ıns.dün dgl öncekı gun aradım ama duymadın bitanem.öptm senı.
KIZLAR az önce Birsen aradı,KAYRA bu gece yada yarın doguma alınabilirmiş.hepimizden dua istemis...Rabbim saglıcakla kurtarsn inşallah Kayra.ins cok sancı cekmeden dogum yaparsn hadı hayırlısı.
ay hadi allah kurtarsın sağlıkla doğum gercekleşsın ınşallah yavrusunu kucağına alsın kayra...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

birsenciğim iyiyim kuzum sağol sizde iyisiniz değil mi?karneyi aldık şükür zor bela teşekkürü aldık lise zor gerçekten oğlanın eli yüzü sıkıntıdan sivilce döktü yemin ederim dersane,özel ders haşat oldu geçen öğretmeni tatildede çalıştırayım demişde yok dedi babası biraz dinlensin iyice bunaldı çünkü Allah'tan takdir koca okulda hiç yok teşekkürüde sınıflarda ortalama 5 kişi aldıda bu seferde takdir diye bunalıma girmedi :KK50:

saolsın derinim iyiyiz çok şükür.toparlandık.inş. istediğin gibi bi ev bulursun canım.öptm seni.

birsenim iyiyim canım çok şükür sende iyisin inşallah.

ayy hayırlısıyla sağlıkla kucağına alsın inşallah yavrusunu.canım ya maşallah gününü güzelce doldurdu çok şükür.

flanım tebrik ederim canım oğlunu.gerçekten lisede teşşekkür çok iyi bence.dersleri hep böyle iyi ve çok iyi derecelerde gitsin inşallah..

selam kızlar hayırlı günler.kimseler uğramıyo gerçi ama gören olursa selamlarrr

ebrar ablam sende geldin inşallah.öptm herkesii.

önemli olan işin karar kısmı bundan sonrası için kararınızı vermişsiniz inşallah herşey gönlünüzce olur canım:KK31:

sağol selinacığım gerçekten lise zormuş bizde geçtik o sıralardan ama insan dışarıdan bakınca sanki daha iyi anlıyor işin içindeyken anlayamamışız gibi işin açığı şimdi daha çok korkmaya başladım malum bir sonraki adım inşallah üniversite babasının da benim de uzatarak bitirdiğimizi düşünürsek asıl zor olan kısım ileride gibime geliyor neyse hayırlısıyla kazansında artık 10 senede biter herhalde birde mühendislik istiyorki atılana kadar yolu var bu arada bir çocuk daha yapabilirsem iyi olacak yoksa bu gidişle oğlan evlenecek gelin doğuracak bende torun bakacağım seneler durmuyor,yaş ilerliyor hayırlısı artık:KK31:

herkese iyi akşamlar hanımlar ben geldim şükürler olsun çok yorucu ve stresli bir yolculuktan sonra
güzel bir 3 gün geçirdim ama soğuk ve kar bizi mahvetti ALLAHIM dışarda olanların yardımcısı olsun
ben hayatımda bukadar soğuk görmemiştim konya feci soğuktu istanbula geldik burası cennet geldi inanın aslında istanbulda bizi beyazlar içinde karşıladı ama konya kadar soğuk değil.okadar şükrettimki evime geldiğime .sizleri özledim hepiniz çok çok iyisinizdir inşallah .şimdilik haber veriyim dedim merak etmeyin diye daha sonra görüşürüz .geçmişe hiç bakamadım kusura bakmayın .maceralarımı daha sonra anlatırım :)))öpüyorum sizi

Ben geldimmmmm.
EBUŞUM canım benım hoşgeldin ya.ay istanbul fena bugun.şükürki sağsalım evceğzindesın bebem özledım ya.konusalım en yakın zamanda.bi dinlen de.
SEVCANIM sorma valla.benim eşim herkesı kendı bilir güvenir.daha bastan ddm ona bunlara guven olmaz.gitti diger ısi brakp yine onlara.nasip napalım.sagol canım dualarn icin.
SELİNAM aman hep ıyi ol ins cnm.havalarda cok soguk dıkkat et valla.
KARDELOŞ naber canım.iyisın ınsallah.

herkese iyi akşamlar hanımlar ben geldim şükürler olsun çok yorucu ve stresli bir yolculuktan sonra
güzel bir 3 gün geçirdim ama soğuk ve kar bizi mahvetti ALLAHIM dışarda olanların yardımcısı olsun
ben hayatımda bukadar soğuk görmemiştim konya feci soğuktu istanbula geldik burası cennet geldi inanın aslında istanbulda bizi beyazlar içinde karşıladı ama konya kadar soğuk değil.okadar şükrettimki evime geldiğime .sizleri özledim hepiniz çok çok iyisinizdir inşallah .şimdilik haber veriyim dedim merak etmeyin diye daha sonra görüşürüz .geçmişe hiç bakamadım kusura bakmayın .maceralarımı daha sonra anlatırım :)))öpüyorum sizi

hoşgeldinn canımm gercekten insanın evi gibisi yokk rahatalamışsındr konya çok soğuk oluyo canım ama soğuğu dokunmaz allahtann

annemlerde bol bol yattık gibi bişey selinacım,anlatılcak bişey yok,annem rahatsız,ben dikkat ediyorum diye hiç kıpırdamadık desek yeri anlıcan
bi yere gidilcekse de arabayla gidip geldik,yani ev oturmalarından bahsediyorum,zaten öyle kar kıyamıt vardı ki,tabi don da vardı,dışarı çıkmamak daha iyiydi bizim için
benim profilde doğum günü yazmıyo sanırım,ben size takılmak istedim sadece,yoksa gaipten ses duycak değildiniz ya
tahlil sonuçlarına gelince daha alamadım,ben dr dan gelene kadar sağlık ocağındakiler gitmişlerdi,pazartesi öğrenirim heralda
yorulmayı hiç sorma,ondan geçtim de bu baş ağrıları var ya,az bişeyde başlıyo,beni mahfeden o
neyse rabbim dermansız dert vermesin de
sen nasılsın,dinlenmeye mi aldın kendini gene?

ben geldim ama inşallah yazana kadar çıkmamışındır
Kaçırmışız canım gene birbirimizi.

Sağol birsencim inşallah canım sen nasılsın emrecik kızn nasıl...
Canımcım herşeyin hayırlısı...
Allah bir avazda kurtarsın inşallah.
Canımmm hoşgeldin inan aklım sendeydi aklıma geldikce dua ettim hayırlısıyla gel diye dinlende anlatırsın maceralarını düğünü kocaman öptüm seni.

Kızlar buralar karlar altında heryer bembeyaz yollar kapalı eşim bu saatt oldu hala gelemedi trafikte kalmış dinlemedi beni erken çık demiştim şimdi çilesini çekiyor ne yazıkki....

hoşgeldin ablacığım...
umarım değmiştir o yolu çektiğine.eğlenmişsindir bol bol.evet abla ya ıstanbul gıbısı yok.burda doğup buyuynce vazgecılmez oluıyor

Ben geldimmmmm.
EBUŞUM canım benım hoşgeldin ya.ay istanbul fena bugun.şükürki sağsalım evceğzindesın bebem özledım ya.konusalım en yakın zamanda.bi dinlen de.
SEVCANIM sorma valla.benim eşim herkesı kendı bilir güvenir.daha bastan ddm ona bunlara guven olmaz.gitti diger ısi brakp yine onlara.nasip napalım.sagol canım dualarn icin.
yok cnm güvenmeyecek.ben guvenmemeyı ogrendım ınsanlara geç de olsa.

Kızlar buralar karlar altında heryer bembeyaz yollar kapalı eşim bu saatt oldu hala gelemedi trafikte kalmış dinlemedi beni erken çık demiştim şimdi çilesini çekiyor ne yazıkki.. ..

cnm burası da aynı.ben de eşim için endışelendım sabah ofısıne varana dek uyuyamadım vardım haberını alana dek yanı.erken cık dedım ben de sen gıbı zaten herke 3 bucukta cıkmış o da çıkmış ama anayollar acıkmış ara sokaklarımız kar dolu.olsun ara sokaklarda.bu görüntüye bayılıyorum.
sabah eşimi uğurlarken balkondan baktım kar sevdıgımı bılıyor cıkamıyorum da kayarım dıye ızın vermıyor.özenmıyım dıye sağolsun aşağıdan bana kartopu attı yavaşça.1 tanesı göbişime isabet ettı :)) oğluşlar karla tanışmış oldular.içersi hep kar doldu.o gitti ben kar temızledım :)) bu kadarı da yetti napalım
kımsecıkler yok yıne herkese ıyı akşamlar dılıyorummmm

İyi geceler kızlarrr...
Banuşum amin cnm hayırlısı artık canom öptüm senı.
Sevcanım yaa gözumun önune getırdım şmdı sen balkonda esın asagıdan atıyo:)oğluşlar da karla tanıştı ohh.MAAŞALLAH size kuzum.
Kızlar az önce birsoş aradı Kayra çok şükür ki bu gece saat 11:30da kızı BEREN'i kucagına almış.2kilo 650gr mış kücükmüs.ama saglıklı olsunda buyur.darısı tüm hamişlerimize ve hamis olmak ısteyenlere canlar.amin.hepınızede selamı var birsoşun...bu arada kayranın doğum haberini benim verecegım hic aklıma gelmezdi...en yakın zamanda hepinizin haberini vermeyı nasip etsin rabbim başta EBUŞ VE BANUŞUMUN AMİNN.

sağol selinacığım gerçekten lise zormuş bizde geçtik o sıralardan ama insan dışarıdan bakınca sanki daha iyi anlıyor işin içindeyken anlayamamışız gibi işin açığı şimdi daha çok korkmaya başladım malum bir sonraki adım inşallah üniversite babasının da benim de uzatarak bitirdiğimizi düşünürsek asıl zor olan kısım ileride gibime geliyor neyse hayırlısıyla kazansında artık 10 senede biter herhalde birde mühendislik istiyorki atılana kadar yolu var bu arada bir çocuk daha yapabilirsem iyi olacak yoksa bu gidişle oğlan evlenecek gelin doğuracak bende torun bakacağım seneler durmuyor,yaş ilerliyor hayırlısı artık:KK31:
valla zaman ilerledikçe dersleri zorlaştırıyorlar.en yakın zamanda liseden mezun olan ben varım ve ilk okul 3yeğenimin dersleri beni bile zorluyor.ki babam da matematik fen bölümü mezun üniv. ama oda çözmekte zorlanıyor torunun derslerini.yani çocuklara hak vermek lazım gerçekten güçlü bi okul hayatından geçiyorlar.Allah hepsine zihin açıklığı versin inşallah.olur canım inşallah olur.hem çok var öyle torunu olduğu halde kendi çocuğunu doğuran.kime ne.zaten öylede böylede neticede kaynana oluyosun her şekilde laf ediliyorda çocuk doğursan kime ne.inşallah öncesinde doğurursun canım.öptm.
hoşgeldin ablam yaa vallahi haberlere baktıkça aklıma hep sen geldi yüreğim hop hop etti yaa.inşallah o kadar zahmetli yola eziyete değmiştir bol bol eğlenmişsindir ablam benim.dinlen gel en kısa zamanda öptm seni.
Ben geldimmmmm.
Allah razı olsun derinim hep iyi olalım hepimiz.vallahi ben dikkat ediyom canımda.bizimki dışardan yakalayıp eve getiriyo hastalığı.ama yinede çok şükür halsizlik eklem ağrısıyla fln atlattım.Rabbim bütün hastalara şifa versin inşallah.güven mevzusuda kesinlikle sevcana katılıyorum.insanın en yakın dostu bile maddi kazancı varsa dostunu kapı önünde bıraktırır.asla ama asla insan kendinden başka kimseye güvenmeyecek.sonrasında hep üzülen o olur yoksa.hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canım.Rabbim hayırlı bir kapı açar en kısa zamanda.öptm.
hoşgeldin ablacığım...
umarım değmiştir o yolu çektiğine.eğlenmişsindir bol bol.evet abla ya ıstanbul gıbısı yok.burda doğup buyuynce vazgecılmez oluıyor

cnm burası da aynı.ben de eşim için endışelendım sabah ofısıne varana dek uyuyamadım vardım haberını alana dek yanı.erken cık dedım ben de sen gıbı zaten herke 3 bucukta cıkmış o da çıkmış ama anayollar acıkmış ara sokaklarımız kar dolu.olsun ara sokaklarda.bu görüntüye bayılıyorum.
sabah eşimi uğurlarken balkondan baktım kar sevdıgımı bılıyor cıkamıyorum da kayarım dıye ızın vermıyor.özenmıyım dıye sağolsun aşağıdan bana kartopu attı yavaşça.1 tanesı göbişime isabet ettı :)) oğluşlar karla tanışmış oldular.içersi hep kar doldu.o gitti ben kar temızledım :)) bu kadarı da yetti napalım
ayyyy benim yeğenlere kim kartopu atmış öyle.aaaaaaa hasta etcekler yaaa.:KK20::KK20::KK20::KK20: merak etme canım büyüyünce ikiside kar yağdığında dışarı fırlar o zaman sende çıkacaksın mecbur,o zaman doya doya oynarsın inşallah.öptüm sizide.
İyi geceler kızlarrr...
Sevcanım yaa gözumun önune getırdım şmdı sen balkonda esın asagıdan atıyo:)oğluşlar da karla tanıştı ohh.MAAŞALLAH size kuzum.
Kızlar az önce birsoş aradı Kayra çok şükür ki bu gece saat 11:30da kızı BEREN'i kucagına almış.2kilo 650gr mış kücükmüs.ama saglıklı olsunda buyur.darısı tüm hamişlerimize ve hamis olmak ısteyenlere canlar.amin.hepınızede selamı var birsoşun...bu arada kayranın doğum haberini benim verecegım hic aklıma gelmezdi...en yakın zamanda hepinizin haberini vermeyı nasip etsin rabbim başta EBUŞ VE BANUŞUMUN AMİNN.

ayyy çok şükür yaa maşallahhhhh:nazar::nazar::nazar:Allahım analı babalı büyütmek nasib etsin inşallah.demek Beren kızımız gelmiş hoşgelmişşş.:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:küçük olsun daha iyi oluyo anne sütüyle çabuk toparlanıyo minikler.benim yeğende böyle doğmuştu şimdi benden kilolu tosuncukk.doğduğundada süt çabuk yarayıp toparlamıştı.önemli olan sağlıklıymış yaa çok şükür.kayram da iyidir.normal mı doğmuş?duana canı gönülden amiinn diyorum.Rabbim ebrar ablamla banuya 2şer 2 şer nasib etsin inşallah.amiiiiiiinnnn.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallahh....

İyi geceler kızlarrr...

maşallah yavruya,rabbim analı babalı hayırlı bi evlat olmasını nasib etsin
kayra ya da geçmiş olsun,gözü aydın
rabbim ebroşa,banu ya,sana yani tüm isteyenlere nasib etsin,tabi bize de sağlıkla doğurmayı nasib etsin inşallah

hoşgeldin ablacığım...

Gördüm canım facete resimlerinizide oh oğluların ilk kartoplarını babalarından yediler demek::))))))
İyi geceler kızlarrr...
Amin kuzum amin inşallah hepimiz bir gün o mutluluğa ulaşırız.Kayranında bebeği hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün.
maşallah yavruya,rabbim analı babalı hayırlı bi evlat olmasını nasib etsin
kayra ya da geçmiş olsun,gözü aydın
rabbim ebroşa,banu ya,sana yani tüm isteyenlere nasib etsin,tabi bize de sağlıkla doğurmayı nasib etsin inşallah
Amin kardeloş nasılsın canım nasıl gidyor hamişlik.

X