Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese hayırlı günler canım arkadaşlarım
geçmişe bakamıyorum kusura bakmayın işlerim var sizle vedalaşmak için girdim hepiniz RABBİME emanet olun nasipse pazar akşamı dönücem .
SELİNAM dualar tamam sayılır birtek berrin arkadaşımız haber vermedi yada verdiysede benim gözümden kaçtı .onun haricinde eksik yok canım .şimdiden SEVCANIMIN duasına amin diyorum bebişler vaktinde sağlıkla gelirler anne babalarına hayırlı evlatlar olurlar inşallah .(amin).
selinam saol canım duayı yapacağın için allahda senin gönlüne göre versin .
hepinizi çok çok öpüyorum dua edin hanımlar kazasız belasız dönelim inşallah
buarada ayşeminde sonuçları çıkıcaktı inşallah hayırlı sonuçlar çıkar .
hadi ben kaçtım görüşmek üzere dostlar

Canlarım selam hepınıze...
ANATOLİŞİM olsn cnm ya aynen bende telde actgm ıcın hıc gormuyorum bana yazanları.eşimde kızıyo bugun o zaman acık bırakma dıye,e napım acık unutuyorum.
SELİNAM iyi olmana sevındım canım.hep ıyı ol kuzum öptm.
KARDELOŞ nerelerde kaldın yav gorusemez olduk canom.
SEMRACM hgmşn öptm senide.
SEVCANCIM evet mutlaka sor doktoruna cnm ıns bşy yoktr tabı ama varsada bi şekilde hallolur inş.
Of yorucu bi gundu.kocişle gezdık bıraz.snra anneme gectık ablişim gelmis.tuananın dogum gunu de perşembe günü:)ay cocuklar birleşti,abiminkiler,ablamınkiler ve tunis beynim şıştı:)Rabbim tez vakıtte hepimıze sesten basımızı şişircek saglıklı akıllı evlatlar nasıp etsn.
Kızlar ya bide benım kac gundur özellıkle sol kasıgım agrıyor ve de belim.bıde o kadar cok beyaz akıntm varkı adet oldum sanıyorum.tam yumurtlama gunlerım ondan sanırım bu agrı ya.bu ay doktorada gıtmedım ıns kist fln olmadı.
.soracağım cnm ctesı gunu bakalım..

selam kızlar hayırlı günler inşallah.
ben yatıyorum sürekli elim kolum kalkmıyo bitkin durumdayım valla.
hayır olsun inşallah rüyamda sevcanımın duasını erkenden yapıyoruz diye topikte duayı yaptım.hayırdır inşallah.
öptm kızlar hepinizi.hoşçakalın.
hayr olsun cnm erken dua gormussun bızımkıler erken mı gelecek ne :S

derinim hayırdır canom tunişin neyi varki geçmiş olsun gerçi msnde konuştk ama ben bilmiyodum doktora gittiğinizi

canım maşallah paşaya hep iyi olun inşallah canım sağlıklı hayırlı bir doğum olur inşallah
evet bende nasipse gidiyorum yarın öpüyorum seni canım
buarada başınağrıyomuş geçmiş olsun bitanem

sevcanım saol canım kalın giyinmeye çalışıcam dediklerini dikkate alıcam tatlım
dualar tamam çok şükür yani eksik yok ALLAHIM kabul etsin oğluşların vaktinde sağlıkla gelsinler inşallah

selinam sorma kuzum kışda kıyamette düoğün işte bizde baya endişeliyizde hayırlısıyla gidip geliriz inşallah
sen nasılsın diycem ama hala rahatsızmışsın aklıma ne geldi sen tam adet oldunmu üstüne görme filan değildir dimi kuzum bikez dahamı test yapsan şüphelendim ya

saol sevcanım aleykümselam bende peydir görüşmedim elifimle inşallah herşey yolundadır grüşürsen sende selam söyle

semracım nasılsın canım hayırdır önemli bişey yok inşallah

tunişin doğumgünü kutlu olsun şimdiden canım
seninde bence yumurtlama ağrısı onlar hemen kötü düşünme

selinam kıyamam ya allah şifa versin tekrardan bolca dinlen inşallah çabucak geçer eşin nasıl oldu buarada
ayrıca sevcanıma dua hazırlamışsın ellerin dert görmesin kuzum

selam hanımlar hepinize hayırlı günler az önce kardeloşumla konuştum hepinize selamı var yarın nasipse dönüyormuş
bende hazırlık yapıyorum görüşmek üzere öptüm sizi
soyledım abla senın de selamını elıfe ozledım dıyor o da.abla bak konyada kar var.devam da edecekmış ona gore sağ salim git gel inşallah.oranın havaalanı da çok soğuk oluyor ona gore abla :KK66:

hoşbuldum canım bende oğluşlarımda seni öpüyoruz :KK49::KK55::emir_bebek:

çok şükür iyiym canım.merak ettiğim şeyler var biraz araştırdım ama çokta tatmin olamadım açıkçası geçenlerde doktora gitmiştimya doktor bebeğin olması gereken gramdan fazla olduğunu söyledi bütün vitaminleri bıraktırdı normalde 350. 400. gr olması gerekirken benim bebeiş 750 gr şişko yani .doktor iri bir bebek olucak dedi .hı bide ben bebeğime park beşik almak istiyorum tavsiyede edebileceğiniz bir marka model varmı bide kafama takılan şey biz 60 .120 düşünüyoruz herkez 70.110 alın diyor kararsız kaldık kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse çok sevinirim :26:şimdiden teşekkürlerrrrrrrrrrrr:KK49:
cnm çivil bebe magazası senın oldguun yerde varmı bılmıyorum ama orda oyunparkları uygun fıyatta suanda ındırımdde.200e fılan var oraya bak ıstersen.
www.civilim.com.tr adresınden de bakabılırısn ben yakından baktım güzellerdı

Canlar selam...
SELİNOŞ noldu böyle sana ya geçmş olsn valla.ebuşun ddgi gbi tam adet oldun mu sen cnm?
SEMRACIM bebişe alacagın yatak şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah...ben pek anlamasamda ben olsam büyük olanı tercih ederdim heralde arada çok fark olmasa gerek cnm.
EBUŞUM BANUM,tuanayı kbb ye göturmştu zeynom,sonra doktor kulak arkasında bi sıvı görünüyo demiş.film istemiş.bizde hasekiye gittik.sonucu topculardaki doktoruna göstercez.inş önemli bi sorun dgldr...ben netten braz baktm da ortakulak iltahabı oluyo sanırım.EBUŞUM doğum gununu kutladıgın için sagol teyzesi...rabbim hepimize evlatlarımızın sağlıcakla dogumunu ve nice d.günlerini göstersin ins kuzum benim.
GÖKÇEMMM Canım ya kıyamam ona ben demek sevındı cıkınca.ama soguk yav korkuyo insan kuşum.bu arada sagol tatlım inş ebusun ve benım vede tum rüya görenlern rüyaları hayıra cksn bebişler sağlıkla gelsin.
Kızlar aynı agrılar devam.bugun 17.günüm tam benim yumurtladgm gün doktora giderken ilacla hep 17ve18.gun yumurtluyorum.midemde bulanıyo çok yaf adet yakın olsa acaba bşymi var dicem o derece hallerim var kızlar.hayırlısı inşallah hepımız için.
cnm hayrdır ınşallah zaten duramazsın da ben soylemesem de yap bır test bırsey kaybetmezsın

geçmişe bakamıyorum kusura bakmayın işlerim var sizle vedalaşmak için girdim hepiniz RABBİME emanet olun nasipse pazar akşamı dönücem .
SELİNAM dualar tamam sayılır birtek berrin arkadaşımız haber vermedi yada verdiysede benim gözümden kaçtı .onun haricinde eksik yok canım .şimdiden SEVCANIMIN duasına amin diyorum bebişler vaktinde sağlıkla gelirler anne babalarına hayırlı evlatlar olurlar inşallah .(amin).

hayrlı yolculuklar ablam.iyi

Canlarım selam hepınıze...
ANATOLİŞİM olsn cnm ya aynen bende telde actgm ıcın hıc gormuyorum bana yazanları.eşimde kızıyo bugun o zaman acık bırakma dıye,e napım acık unutuyorum.
SELİNAM iyi olmana sevındım canım.hep ıyı ol kuzum öptm.
KARDELOŞ nerelerde kaldın yav gorusemez olduk canom.
SEMRACM hgmşn öptm senide.
SEVCANCIM evet mutlaka sor doktoruna cnm ıns bşy yoktr tabı ama varsada bi şekilde hallolur inş.
Of yorucu bi gundu.kocişle gezdık bıraz.snra anneme gectık ablişim gelmis.tuananın dogum gunu de perşembe günü:)ay cocuklar birleşti,abiminkiler,ablamınkiler ve tunis beynim şıştı:)Rabbim tez vakıtte hepimıze sesten basımızı şişircek saglıklı akıllı evlatlar nasıp etsn.
Kızlar ya bide benım kac gundur özellıkle sol kasıgım agrıyor ve de belim.bıde o kadar cok beyaz akıntm varkı adet oldum sanıyorum.tam yumurtlama gunlerım ondan sanırım bu agrı ya.bu ay doktorada gıtmedım ıns kist fln olmadı.

selam kızlar hayırlı günler inşallah.
ben yatıyorum sürekli elim kolum kalkmıyo bitkin durumdayım valla.
hayır olsun inşallah rüyamda sevcanımın duasını erkenden yapıyoruz diye topikte duayı yaptım.hayırdır inşallah.
öptm kızlar hepinizi.hoşçakalın.

derinim hayırdır canom tunişin neyi varki geçmiş olsun gerçi msnde konuştk ama ben bilmiyodum doktora gittiğinizi

canım maşallah paşaya hep iyi olun inşallah canım sağlıklı hayırlı bir doğum olur inşallah
evet bende nasipse gidiyorum yarın öpüyorum seni canım
buarada başınağrıyomuş geçmiş olsun bitanem

sevcanım saol canım kalın giyinmeye çalışıcam dediklerini dikkate alıcam tatlım
dualar tamam çok şükür yani eksik yok ALLAHIM kabul etsin oğluşların vaktinde sağlıkla gelsinler inşallah

selinam sorma kuzum kışda kıyamette düoğün işte bizde baya endişeliyizde hayırlısıyla gidip geliriz inşallah
sen nasılsın diycem ama hala rahatsızmışsın aklıma ne geldi sen tam adet oldunmu üstüne görme filan değildir dimi kuzum bikez dahamı test yapsan şüphelendim ya

saol sevcanım aleykümselam bende peydir görüşmedim elifimle inşallah herşey yolundadır grüşürsen sende selam söyle

semracım nasılsın canım hayırdır önemli bişey yok inşallah

tunişin doğumgünü kutlu olsun şimdiden canım
seninde bence yumurtlama ağrısı onlar hemen kötü düşünme

selinam kıyamam ya allah şifa versin tekrardan bolca dinlen inşallah çabucak geçer eşin nasıl oldu buarada
ayrıca sevcanıma dua hazırlamışsın ellerin dert görmesin kuzum

selam hanımlar hepinize hayırlı günler az önce kardeloşumla konuştum hepinize selamı var yarın nasipse dönüyormuş
bende hazırlık yapıyorum görüşmek üzere öptüm sizi
soyledım abla senın de selamını elıfe ozledım dıyor o da.abla bak konyada kar var.devam da edecekmış ona gore sağ salim git gel inşallah.oranın havaalanı da çok soğuk oluyor ona gore abla :KK66:

hoşbuldum canım bende oğluşlarımda seni öpüyoruz :KK49::KK55::emir_bebek:

çok şükür iyiym canım.merak ettiğim şeyler var biraz araştırdım ama çokta tatmin olamadım açıkçası geçenlerde doktora gitmiştimya doktor bebeğin olması gereken gramdan fazla olduğunu söyledi bütün vitaminleri bıraktırdı normalde 350. 400. gr olması gerekirken benim bebeiş 750 gr şişko yani .doktor iri bir bebek olucak dedi .hı bide ben bebeğime park beşik almak istiyorum tavsiyede edebileceğiniz bir marka model varmı bide kafama takılan şey biz 60 .120 düşünüyoruz herkez 70.110 alın diyor kararsız kaldık kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse çok sevinirim :26:şimdiden teşekkürlerrrrrrrrrrrr:KK49:
cnm çivil bebe magazası senın oldguun yerde varmı bılmıyorum ama orda oyunparkları uygun fıyatta suanda ındırımdde.200e fılan var oraya bak ıstersen.

Canlar selam...
SELİNOŞ noldu böyle sana ya geçmş olsn valla.ebuşun ddgi gbi tam adet oldun mu sen cnm?
SEMRACIM bebişe alacagın yatak şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah...ben pek anlamasamda ben olsam büyük olanı tercih ederdim heralde arada çok fark olmasa gerek cnm.
EBUŞUM BANUM,tuanayı kbb ye göturmştu zeynom,sonra doktor kulak arkasında bi sıvı görünüyo demiş.film istemiş.bizde hasekiye gittik.sonucu topculardaki doktoruna göstercez.inş önemli bi sorun dgldr...ben netten braz baktm da ortakulak iltahabı oluyo sanırım.EBUŞUM doğum gununu kutladıgın için sagol teyzesi...rabbim hepimize evlatlarımızın sağlıcakla dogumunu ve nice d.günlerini göstersin ins kuzum benim.
GÖKÇEMMM Canım ya kıyamam ona ben demek sevındı cıkınca.ama soguk yav korkuyo insan kuşum.bu arada sagol tatlım inş ebusun ve benım vede tum rüya görenlern rüyaları hayıra cksn bebişler sağlıkla gelsin.
Kızlar aynı agrılar devam.bugun 17.günüm tam benim yumurtladgm gün doktora giderken ilacla hep 17ve18.gun yumurtluyorum.midemde bulanıyo çok yaf adet yakın olsa acaba bşymi var dicem o derece hallerim var kızlar.hayırlısı inşallah hepımız için.
cnm hayrdır ınşallah zaten duramazsın da ben soylemesem de yap bır test bırsey kaybetmezsın

hayrlı yolculuklar ablam.iyi eğlenceler şimdiden.abla sağolasın amin inşallah

Hayır olsun selinacım kaçırırım diye korkuyosan ondan görmüşsündür.

Sağol canım inşallah bakalım yarın gidicez doktora.

Kardeşimin kızıda hep önden gidiyodu ama onun vitaminlerini kesmediler ama sen dr güven tabiki.

haklısın canım teşekkürlerrrrrrr:KK49:
Canlar selam...

teşekkür ederim canım sağolasın :KK16:

güle güle git güle güle gel canım bende bu hafta evde olmayacağım malum çocuğun tatili gezdirmek lazım kuzuyu:KK55:

hayrlı yolculuklar ablam.iyi

evet canım civil var :KK34: zaten civil ve lwc olmasa çocuk çıplar kalır :26:bende baktım civile ama boyutlarında pek karar veremiyorum:26: sen ne aldın ufaklıklara:26: bizim oğlanın genç odası olduğu için ekstra birşey almıyacağız:KK55: bellonanın beşiğide var:emir_bebek: ama o yatak odasında duracağı için oturma odasına almamız gerikiyor:emir_bebek: bizde park beşiğin uygun olduğunu düşünüyoruz

haklısın canım teşekkürlerrrrrrr:KK49:

teşekkür ederim canım sağolasın :KK16:

güle güle git güle güle gel canım bende bu hafta evde olmayacağım malum çocuğun tatili gezdirmek lazım kuzuyu:KK55:

evet canım civil var :KK34: zaten civil ve lwc olmasa çocuk çıplar kalır :26:bende baktım civile ama boyutlarında pek karar veremiyorum:26: sen ne aldın ufaklıklara:26: bizim oğlanın genç odası olduğu için ekstra birşey almıyacağız:KK55: bellonanın beşiğide var:emir_bebek: ama o yatak odasında duracağı için oturma odasına almamız gerikiyor:emir_bebek: bizde park beşiğin uygun olduğunu düşünüyoruz
cnm bence de oyunparkı al .ben oda yaptım ikizlere buyuyen beşik aldık takımın içinde.ayrıyetten yatak odasına başta koymak ıcın alacaktım oyunparkı fakat cok sıkısık olacaktı bız onların odada kalırız başlarda sık emzırme donemınde dedık ve almadık oyunparkı.cnm boyutlarını bılemıyorum ama buyuk almanın da cok anlamı yok bebekken ıdare etsın yeter oyle degıl mı?

cnm bence de oyunparkı al .ben oda yaptım ikizlere buyuyen beşik aldık takımın içinde.ayrıyetten yatak odasına başta koymak ıcın alacaktım oyunparkı fakat cok sıkısık olacaktı bız onların odada kalırız başlarda sık emzırme donemınde dedık ve almadık oyunparkı.cnm boyutlarını bılemıyorum ama buyuk almanın da cok anlamı yok bebekken ıdare etsın yeter oyle degıl mı?

haklısın canım. bir tane mobilya varken ikincisini almak mantıksız bende babasıda biraz pipirikli olduğumuz için gözümüzün önünde durmalı .bizde park yatak almaya karar verdik zaten bir 60 120 var birde 70 110 var bu boyutlar arasında karar veremedik .yarın kontrolum var tekrardan civile uğrarım
rıca ederım cnm.varmı sızın orada sen hangı semtteydın?

var canım ben sakaryada oturuyorum .akyazı kuzuluk

sevcancım çıktın galiba bende çıkıyorum valizimizi hazırlıyayım malum yarın yolculuk var .herkeze selammmmm allaha emanet olun canlarrrrrrrrr:KK49:

Son düzenleme:
haklısın canım. bir tane mobilya varken ikincisini almak mantıksız bende babasıda biraz pipirikli olduğumuz için gözümüzün önünde durmalı .bizde park yatak almaya karar verdik zaten bir 60 120 var birde 70 110 var bu boyutlar arasında karar veremedik .yarın kontrolum var tekrardan civile uğrarım

var canım ben sakaryada oturuyorum .akyazı kuzuluk
evet cnm haklısın.bebekken zaten gözönünde durmalı bız de bebeklerın odada yatacagız artık bır sure.cnm boyutları bılemıycem işte.balkarsın ozaman cnm.

sevcancım çıktın galiba bende çıkıyorum valizimizi hazırlıyayım malum yarın yolculuk var .herkeze selammmmm allaha emanet olun canlarrrrrrrrr:KK49:
cnm çıkmadım da mutfaga gıtmıstım yazdıktan sonra tıkındım unutmusum afedersın sımdı geldım.sana ahyrlı yolculuklar cnm opuyorm

ablam sende Rabbime emanetsin hayırlısıyla git gel inşallah.rica ederim ablacım ne demek Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.dualarımız seninle.iyi eğlenceler hayırlı yolculuklar ablacım.

hayrlı yolculuklar ablam.iyi eğlenceler şimdiden.abla sağolasın amin inşallah
yok canım biz öyle yorumlamadık sende öyle yorumlama.vaktiyle gelsin yavrular inşallah.öptm canım seni.

kızlar bu kardeloş nerelerde bugun gelecekti diye hatırlıyorum amaa

berrincim yazıyı görürsün diye yazıyorum burdan,duayı okuduysan ebrar ablama özel msj atma bakamayabilir.burdan yazarsan sevinirim.yada bi aksilik olduysa okuyamayacak olursan yine dua vaktinden önce haber et canım olurmu?öptm.

Canlar selam...
Canım geçmiş olsun inşallah önemli değildir...
Konuştuk canım ama burdanda yazıyım güle güle git gel canım benim....

Kızlar çok şükür binlerce şükür Ayşecimin tahlilleri temiz çıktı koca bir ohhhhh çektimmmmmm artık bir ay sonra çağırdı lenf bezlerine bakıcaklar ama sonuçları düzelmiş artık tehlikesi yok dedi Rabbim bu hastalığı kimseye vermesin olanlarada acil şifalar ailelerine sabır versin biz bir şüpheyle perişan olduk onları düşünemiyorum bile...Tüm desteğiniz ve dualarınız için Allah hepinizden razı olsun canım arkadaşlarım.....

Kızlar bir aat önce ebuşla konuştum yol güzelmiş kar yağıyomuş ama yollar açık dedi büyük ihtimal varmak üzeredir inşallah kazasız belasız gidip gelsinler.Hepinize selam söyledi.

aaaaaaa canımmm nereye yaa nerden çıktı nie gidiyon yaa.kimse gelmiyo ama ben hep geliyom bana da mı küstünn :26:

güle güle git güle güle gel canım Allah'a emanetsiniz beni sormuşsun Allah razı olsun iyi diyelim iyi olalım canım bebek gitti biliyorsun toparlanmaya çalışıyorum işte kürtaj sonrası 30-40 gün arası adet beklenir dedi bana dr. ama bu aralar gelecek gibi henüz 24. gün bugün en azından 6 gün daha gelmesede dr.un dediği gibi çıksa adet olmaktan kork olmamaktan kork bayan olmak zor gerçekten:KK50:oğlumu sormuşsun kuzum bu sene liseye başladı anadolu lisesini kazanmıştı biraz zorluyor ki bu zamana kadar takdir,teşekkür,onur belgesi gibi ne kadar belge varsa almıştı çocuğum bu sene sadece sınıfı geçmeye çalışıyoruz bu arada ergenlik de var malum biraz stres atsın diye de spora başladı kick boks çalışıyor bende malzemeci gibi dolanıyorum ortalarda :KK42:

cicili hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin inşallah
mert beye öpücükler canım

berrincim korkma canım ama keşke bi test yapsan üstüne filan görmüş olmayasın .hakkında hayırlısı olsun bitanem

canım demek annenlere gidiyosun güle güle gidip gel hayırlısıyla inşallah bebiş ve sen RABBİME emanetsin canım

selinam çok güldüm kuzu ama gerçekten öyle siparişle gelmiyo bu sıpalar :))sen nasılsın kuzum

hiranurcum bence yanlış yapıyosun tatlım mutlaka doktorunu ara 10 gün uzun bir zaman ben enson düşüğümde 1 hafta kadar olmuştu zaten doktor kanaman kesildiyse tekrar muayeneye gerek yok demişti
bence gidip muayene olmalısın sağlık bu ihmal etme .Allahım birdaha yaşatmasın canım

berrinim stres yapma canım inşallah hayırlı haberler alırsın

maşallah canım ya kocaman olmuş oğluşun ALLAHIM kolaylık versin derslerinde oğluşuna
buarada nasılsın canım toparlanmana sevindim öpüyorum seni

derinim ya sağlık olsun bitanem üzülme hakkında hayırlısı buymuş inşallah önümüzdeki aya kendiliğinden gelir miniş
ara vermeyi düşünüyosun demek kendini nasıl iyi hissediceksen öyle yap canom .öptüm seni

boncuğum ya hoşgeldin canım özlemiştim seni valla arıyamadımda cano yoğunlukltan herşey yolunda inşallah aklımda ve duamdasın kuzum

saol berrincim ağzına yüreğine sağlık

selamlar hanımlar hepinize iyi akşamlar herkesler iyidir inşallah ben iyiyim şükür
şu iki gün yine yoğunum yarın anneciğimin misafiri var ona yardıma gidicem perşembede benim misafirlerim var baya kalabalık olucak neyse atlatırız inşallah
BANUM arıyorum ama kapalı telin merak ettim kuzum

Öyle valla canım Allah korudu.

Üzüldüm canım ama inşallah arkadan hemen kalırsın moralini yüksek tut.

Sağol selinacım çok şükür atlattık sayılır.

Amin valla canım.

Araştırdılar demekki takamasınlar bir kere Allah korusun.

Güle güle git gel kardeloş.

Canım iyi yaparsın dinlendir biraz vücudunu.

Hoşgeldin boncuk nerelerdesin sen bakıyım.

Canımcım şarjım bitmişti zaten görüştükte....

evet cnm üzülüyorum bu durumlarına hareketlerı kısıtlanıyor.belkı de o yuzden cok vuruyorlar oynuyorlar...sen de annene gıdecekmıssın gule gule gıt gel cnm...

cnm çok gecmıs olsun ıyı cıkmıs tahlıl,sonuclar sevındım...

olsun cnm hayrlısı dıyoruz her zamankı gıbı olacak olacak ama kısmet ne zaman baklım :)

cnm bu kez aşılaman tutar ınşallah da bebişin gelır ınşallahhhh
yıne boynun tutulmus gecmıs olsun cnm yaaaa

selam abla kacırdım senle banuşu sanırım gecmısteydım 3 gunde bayağı coğalmıs ne zamandır olmuyordu bu sasırdım :KK70:
iyi abla minişler hep anneyı tartaklıyorlar :))
abla ozelden yazdım gelmedyse okudum ben :KK66: burdan da yazıyım dedım

Canlar hepınıze selamlar...coklu alıntıda arıza var galıba almıyo mannak.neyse aklımda kaldıgı kadar yazim...
EBUŞUM,evet hasret bıttı canom,arada özletıyorm dımı hihi.bende özluom valla.dun konustk bol bol gene konuscz öptm kuzum.
BERRİNCİM takibe gtcekmşsn cnm,hayrlısı olsun ıns hersey harıka gıer kuzum.
UNUTMADAN KAYRANIN DUASINA AMİN DİYORUM ALLAH KABUL ETSİN...EBUŞUM DUALARI HAZIRLAYAN ELİNE O GÜZEL YÜREGINE SAGLIK CANIM ARKADASIM.İYİKİ VARSIN.

KARDELOŞ Kac gundur gorukmuyon ks napıyosun.
SEVCANN cnm ya kız demek 7ay bıttı ay ne cabuk gecıyo gunler ya...MAAŞALLAH kuzucuklara tatlım benim.
SELİNOŞUMMMMM napıyon kuzum örgücükler örmuşsun elıne saglık ben her kıs atkı şal fln öruyorm ama bu kıs örmedım hiç...ay yanls şu şalı keşkem öyle yaymayaydın benim lavabodan cıkan böcük gibin duruyo ayyynıııı ayyyyyyyy!:)
ANATOLİŞŞ Nerelerdesn can?öptm seni iyisn umarım.
BONCUGUM ugramşsn cnm ztn kırk yılın bası ugruon karsılasamıyoruz özledm cnm.
ELİFİMsen naslsn kuşum?baban başladı kemoterapıye ıns ıyıdır.bebısten naber ne zmn gttn en son doktora?öptm cnm.

Ay şimdilik bu kadan kızlar.ben ıyıyım soracak olursanız.kvde gecıyor gunler.iş durumu bı netlık kazanmadıgı ıcın semt degısıklıgı yapıp yapmayacagmzda bellı dgl dolayısyla.o yuzden ev de bakmadım.böyle olması en son ıstedgm seydı yanı burda kalmak.ama evde de kalamıyorum.hala tikleniyorum gece yatarken:KK43:hem tek sorun bu dgl...dedgm gıbı kocisn dukkan devrolmasıda ustune kapak oldu.belırszlık ıcındeyız.bu ay sonu cıkıcam ddm ev sahıbınede...hayırlısı artık.ama buyuk ıhtımalle banuslarn oraya tasıncam.

Selamlar kızlar,hepiniz iyisiniz inşaallahh...
Ben geçen haftadan beri hastayım tam iyileşmiştim daha kötü oldum yeni yeni ayaklandım,hala burnumu çeke çeke dolaşıyorum :)
Sizlerde ne var ne yok pek gelen giden olmamış,derinim cnm söylediğim gibi hastydım cnm sen nasılsın ne var ne yok cnm?
Banum ayşeciğin tüm sonucları çıkmadı mı daha?
Selinam maş. ne hamarat hatunsun ben hiç beceremem :)
Sevcanım cnm maş oğluşlarına zamanında sağlıcakla gelsinler inş,cicişleri hazır mı bebişlerinin?
Kardeloş sen nerdesin kızz oğluş napıyo?
Eboşum sen napıyosun nasılsın?
Elifcim cnmbaban iyidir inş,prenses nasıl hazırlıklar nasıl gidiyor?
Boncugum,birsenim sizlerde iyisiniz inş,bu arada Birsenim kızın hastaymış geçmiş olsun cnm...
Kızlar Allah'a emanet olun cümleten...

slm kızlar hayırlı geceler bende çok ugrayamıyorum küsmeyin banada olurmu :KK43:
banucum ayşenin sonuçları iyi çıkar inş canım dualarım onunla ...
herkes iyidir inş bizde iyiyiz gökcenin durmak bilmeyen yaramazlıklarını saymazsak tabi:) bide kocişsin emirlerini onu yap yok bilmem neee :) bu aralar kpss ye bakıyom gene vakit buldukça ugramaya çalışırım kib öptm hepinizi :KK16:

selam hanımlar hepinize hayırlı birgün diliyorum
MEVLA mübarek günler hürmetine gönül muratlarımızı versin sağlık sıhhat versin inşallah
hepiniz iyisinizdir inşallah .
KARDELOŞUM nerde kaldın canım 10 gün olmadımı hayla yaaa

ahanda tüm bunlara cevap veremeden çıkıyorum,hatta çok çok okuyamadıklarım kaldı arada
ama napim yazmıyodunuz yazmıyodunuz,almış başını yürümüş ben gittikden sonra
bu arada geçmiş olan doğum günümü kimse hatırlamamış,onun da farkına vardım hemen:KK19:
ebroşum rüyandan çok etkilendim
duaları yapılanlara buradan amin diyemesem de evden beri amin dedim,rabbim kabul etsin
şimdi ben sağlık ocağına gitmeliym,açım ve rutin testler var,o yüzden ne dikkatli okuyabildim,ne de yazabiliyorum,kusuruma bakmıcanızdan da eminim nedense:KK53:
birde kotamız dolmuş değl,geçmiş bile,komşudan şifreyi alabilirsem girerim,alamazsam çok ara girip kaçarım,onuda haber eder,gözlerinizden öperim:KK24::KK24::KK24:
heeeee baştan vermediğim selamı da şimdi veriyorum,herkeze selammmmmmmmmmmmmmmm

Kızlar çok şükür binlerce şükür Ayşecimin tahlilleri temiz çıktı koca bir ohhhhh çektimmmmmm artık bir ay sonra çağırdı lenf bezlerine bakıcaklar ama sonuçları düzelmiş artık tehlikesi yok dedi Rabbim bu hastalığı kimseye vermesin olanlarada acil şifalar ailelerine sabır versin biz bir şüpheyle perişan olduk onları düşünemiyorum bile...Tüm desteğiniz ve dualarınız için Allah hepinizden razı olsun canım arkadaşlarım.....
çok sevindim cnm hadi gözümüz aydın...allah birdaha telaşını bıle vermesın cnm.yaşayanlara da sabrını versın ınşallah

ahanda tüm bunlara cevap veremeden çıkıyorum,hatta çok çok okuyamadıklarım kaldı arada
ama napim yazmıyodunuz yazmıyodunuz,almış başını yürümüş ben gittikden sonra
bu arada geçmiş olan doğum günümü kimse hatırlamamış,onun da farkına vardım hemen:KK19:
ebroşum rüyandan çok etkilendim
duaları yapılanlara buradan amin diyemesem de evden beri amin dedim,rabbim kabul etsin
şimdi ben sağlık ocağına gitmeliym,açım ve rutin testler var,o yüzden ne dikkatli okuyabildim,ne de yazabiliyorum,kusuruma bakmıcanızdan da eminim nedense:KK53:
birde kotamız dolmuş değl,geçmiş bile,komşudan şifreyi alabilirsem girerim,alamazsam çok ara girip kaçarım,onuda haber eder,gözlerinizden öperim:KK24::KK24::KK24:
heeeee baştan vermediğim selamı da şimdi veriyorum,herkeze selammmmmmmmmmmmmmmm
hoşgekdın cnm geçmiş doğum günün kutlu olsun.sevdıklerınle nıce yıllara ınşallah

selina selam canm hayırlı cumalar nasılsın?gelmişsin erkenden .bizden başka kimse gelecek mi acaba?:26::26::26::26:

X