Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ayy valla üzüldüm canım allah razı olsun sen okumussun bben daha fazla okuyabilirim canım adet olmadığım müdeet vaktim çokkk :)

saol tatlım ALLAH seninde gönlüne göre versin
üzülmene gerek yok canım olabilir böyle aksilikler yinede çok çok saol

valla kardeloşum şükürler olsun gördük bugünleri inşallah bebeişi kollarına aldığın günleride görücez hayırlısıyla
neyse yetiştin yine cano ALLAHIM kabul etsin
aminn ya negüzel dua ettin ALLAHIM sizlernde gönlüne göre versin inşallah
herkese hayırlı cumalar hepinizi kocaman öptümmm

berrincim allah kabul etsin canım görüşmek üzere çok öptüm bende

kızlar bana da müsade şu böreği halledeyim.oturursam bi daha yapamam.öptm hepinizi.hoşçakalınn..

kardeloşum ,selinam benimde çıkmam gerek kuzular eşim gelir camiden kahvaltıyı hazırlayım
tekrardan ALLAHIM kabul etsin inşallah dualarımız kabul olsun
öpüyorum ikinizide görüşürüz sonra

ben hergun kalkıyorum ama uykuma yenık dustugum ıcın gıremıyordum...ama bu aralar gece de uyuyamıyorum o yuzden gırebılıyorum sbh cnm.aman yaptıklarına say cnm boşver yat dınlen...hamarat şey seni ))

cnm ben de hamıle kalmadan once tek bebeğin hareketlerını bıle merak edıyordum.evet cnm ayırt ediliyo.soldakı vurunca ayrı anlıyorum sağdakını de ayrı.bazen ıkısı de kuduruyor :)))) artık sert darbeler başladı ve sırt ağrımdan da gece uyuyamıyorum sureklı soluma yatmaktan sola yatmak lazımmıs aklınızda bulunsun belkı bılıyorsunuzdur yıne soylıyım.sağa veya düz yatmak tehlıkelıymış pis kan gerı gelırmıs.sola yatınca ve ayakları karna cekıp yatınca kalıtelı kan pompalanırmış bebeklere cnm...ama hep sola yatmaktan batıyo artık sırtım gecelerı uyku yok artık 2 ay boyle dayanacagım ...

annemlerden girebildim.kardeloş ablamın duasına amin dıyorum.rabbım yavrusunu sağlıkla kucağına almasını nasıp etsın ınşallah...
herkese hayrlı günler arkadaşlar opuyorum.

zaten ben de kaçıyodum,iyi oldu hepinizin çıkması

canım keşke duana yetişebilseydim Rabbim sağlıklı bebekler sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah analı babalı büyüsün hayırlı evlat olsun size evlendirdiğinide görürsün inşallah canım

selam kızlar nasılsınız?
ben mertten vakit bulup pek giremiyorum
herkez iyidir umarım kardelencim basın ağrıyormus geçmiş olsun
gebişlerde ve bebişleride iyidir inşallah

o zaman onlar sağdan sola yer değiştirmiyolar
gerçi alan dar,nasıl değiştirsinler değil mi?

amin canım amin,sağolasın
nasılsın,senin delikanlı nasıl?
daha sık gel
selam kızlar nasılsınız?
ben mertten vakit bulup pek giremiyorum
herkez iyidir umarım kardelencim basın ağrıyormus geçmiş olsun
gebişlerde ve bebişleride iyidir inşallah

teşekkür ederim cicili

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürlerr arkadaşlar.
Kardelencim duana canı gönülden amin diyorum inşallah sorunsuz bebğini kucağına alırsın canım.

Çok şükür filmi çekildi tümör yok Allaha binlerce şükür pazartesi daha detaylı görüşücez dedi doktor.

Selamünaleyküm kızlar nasılsınız?

Selinam sanırım adet olmamışsın cnm inşaallah hayırlı hbrlerler alırız cnm...
Banucum ayşeciğe de geçmiş olsun cnm

Kızlar tek tek yazamıyorum umarım hepiniz iyisinizdir...

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.mutlu haftasonları hepinize.ben bu sabah kırmızılarla uyandım.gecikmenin 17.ci günü geldi.biraz sancım var.haber vereyim dedim.öptüm hepinizi.
abla bu arada dün ben kayrama 50 tane okumuştum haberin olsun.cumaya kadar temizlenirsem yinede eksik olursa okurum.öptmm

Son düzenleme:

yok canım daha öğrenemedik
pazartesi gidicem bakalım belki gösteririr

amin amin amin
sorunsuz bir gebelik gecirip bebeğine kavusursun inş. kardelencim

hayırlısı olsunn canım üzme kendini olur mu rabbim insallah hepimize o duyguyu yasatr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…