Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selinacım eline gönlüne sağlık ne güzel bi dua olmuş Rabbim kabul etsin inşallah elif arkadaşımızın babasına şifa versin bizlerde amin diyoruz canı gönülden
Kardelencim sonuçların temiz çıkmış şükür 9 ay hep böyle güzel geçsin inşallah
Berrincim soğanla hamile kalan çok insan var inşallah sanada vesile olur bebeğin gelir hayırlısıyla
Banucum nasılsın görüşemiyoruz tatlım

herkese hayırlı cumalarr

Kızlar basta hepinizden Allah razı olsun Ben kötü bir gece gecirdim sabah 8 e geliyodu uyuduğumda kasıntı ve rahatsızlık vardı uyuyamadım o yğzden de malesef uyanamadım şimdi okudum duayı ve aminlerinizi Rabbim yaşayan tüm Ana babalarımıza uzun sağlıklı ömğrler Hakka ulaşanlarada gani gani rahmetler etsin inşallah Hepinizen tekrar Allah razı olsun kılzar iyiki varsınız

Kızlar basta hepinizden Allah razı olsun Ben kötü bir gece gecirdim sabah 8 e geliyodu uyuduğumda kasıntı ve rahatsızlık vardı uyuyamadım o yğzden de malesef uyanamadım şimdi okudum duayı ve aminlerinizi Rabbim yaşayan tüm Ana babalarımıza uzun sağlıklı ömğrler Hakka ulaşanlarada gani gani rahmetler etsin inşallah Hepinizen tekrar Allah razı olsun kılzar iyiki varsınız

amin cnm inşallah...

ohhh maşallah,ALLAH ARTIRSIN
berrincim geçmiş olsun görümcene canım

kızlar herkezi toplu görmeyi o kadar özledim ki,inşallah yakındır o günler.
ben bugün kan sonuçlarımı aldım,temiz çıktı çok şükür
darısı herkezin başına inşallah,önce bebek,sonra ikili test
sonra da hepimize sağlıklı doğumlar.
canımmmm cok sevndım cok sükur..amın dualarn ıcın de.
canım allah razı olsun basta senden sonra diğer arkadaslardan Rabbim sizlerede gönlünüze göre versi insallahhh

Canım hadi bakalım kuşum Rabbimin izmiyle insallah güzel hABERLERİ ALIRIZ HEM BEBEK HEM EV İÇİN İNSALLAHHH

cANIM HADİ BAKALIM BENDE SOĞAN SUYU YAPTIĞIM AY KALMIŞTIM HAMİLE GERCİ gnc DE KULLANIYODUK BASTA DUALAR TABİDE ALLAH BİR TANESİNİ VESİLE KILDI TABİ DRISI BASINA CANIM

KIZLAR BEN İYİYİM ŞÜKÜR ARADA GELİYO AMA ARTIK COK YATMIYORUM ALLAHA EMANET DİYORUM ABARTMADAN HAREKETLENİYORUM RABBİM UTANDIRMAZ İNŞALLAH
DUALARINIZI EKSİK EMEYİN TEYZELERİ
elifım sagol canım ıns.

canım benım ya cok gecms olsun.umarm bu gece ve 9ay boynca rahat olursun.
Kızlar,cuma vaktı kvye msafr geldı.ayıp olmasn dıye gremedm.snrada hemen dısarı cktk,evde ıslerm vardı...elifimin babasına yaptgnz dualar ıyılesmesıne vesıle olsun ıns.aminnnn dıyorum tum ıctenlgmle...selınam,senınde elıne yuregne saglık,cok guzel olmus...elifim Allah senden de razı olsn ıns cnm ne demek.

kızlar dua vakti olamadım,kusuruma bakmayın,canı yürekten amin diyorum,rabbim şifa versin elifin babasına ve tüm hastalara inşallah
pelincim,derincim,kardelencim teşekkür ederim iyi dileklerinize canlarım.
kızlar benim sabah çok çok erkenden misafirlerim geliyo,güya gece gelceklerdi,ama sabaha geliyolarmış ve ben bir iki gün giremeyebilirim haber vereyim dedim.:KK34:

Selam arkadaslar nasılsınız ınsallah herkess ıyıdır bende aynıyım yatıyorum sureklı su ıcın yapılacak bırsey yokmu dıye soran arkadaslar olmus ben ancak yazabılıyorum gunde uc lıtre su ıcıyorum ancak karsılıyor ınsallah bır kac hafta daha dayanırız da saglıcakla gelır mınıgım dularınızla ayaktayım herkesı optummm

Selinacım eline gönlüne sağlık ne güzel bi dua olmuş Rabbim kabul etsin inşallah elif arkadaşımızın babasına şifa versin bizlerde amin diyoruz canı gönülden
Berrincim soğanla hamile kalan çok insan var inşallah sanada vesile olur bebeğin gelir hayırlısıyla

herkese hayırlı cumalarr
Valla görüşemez olduk özledim inanki.
Selam arkadaslar nasılsınız ınsallah herkess ıyıdır bende aynıyım yatıyorum sureklı su ıcın yapılacak bırsey yokmu dıye soran arkadaslar olmus ben ancak yazabılıyorum gunde uc lıtre su ıcıyorum ancak karsılıyor ınsallah bır kac hafta daha dayanırız da saglıcakla gelır mınıgım dularınızla ayaktayım herkesı optummm
Canım inşallah hayırlısıyla yap doğumunu inşallah.

Ebuşum ya çok özledim ben seni ama bu aralar yoğunsun misafirin var diyede aramıyorum vaktin olursa ara beni canım ya bari sesini duyaım öptüm kuzencimmm.

Derincim kız heyecanla senden haber bekliyorum inşallah burası olur kısss komşu olucaz ne güzel.

Pelin selina kardeloş elif sizleride özledim kızlar bu arada garipcim ve birsencim nerelerde yaaa.Berrin canın sıkkındı iyisindir inşallah.
Hamişler sizler ve bebişlerinizde iyidir inşallah sevcanı facede görüyorum gezenti geziyor maşallah paşalarıyla::))Hepinizi kocaman öptümmm hadi artık gelinde şenlenelim kızlarrrrrr inşallah kulaklarınız çınlarda gelirsiniz.

sevcanım daha iyi olmana sevindim canım yigenlerimi ve seni cok öpüyorum...
kardeloşum misafirlerin geliyomuş kolay gelsin dikkat et yigenime ve kendine cok yorulma...
banucum bak kulaklarm cınladı geldim :KK9:hadi kızlar sizlerde gelin kulaklarınız cınlasın:KK9:

Merhaba kızlarrrr nasılsınız???
Ne var ne yok topic boş kimsecikler yok şuan, sizle sohbet etmeyi çok özledim yaa...

Belki rastlaşırız geceye kadar girip çıkıcam ssürekli bugun izinliyim :):):KK16:

Ne var ne yok topic boş kimsecikler yok şuan, sizle sohbet etmeyi çok özledim yaa...

Belki rastlaşırız geceye kadar girip çıkıcam ssürekli bugun izinliyim :):):KK16:

selam canım ben iyiyim cok şükür sen nasılsın bebişimizde iyidir inş...

Sağol cnm çok şükür bizde iyiyiz,ne var ne yok ovulasyon testi kullandın mı naptın?

iyi olmanıza sevindim canım...ne olsun ovulasyon testi kullandım 16.gün cift cizgiyi gördüm şimdi heycanla bekliyorum inş bu ay hayırlısıyla hamiş kalırım...

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
ALLAHIM SEN ELİF ARKADAŞIMIZIN BABASINA ŞAFİ İSMİNLE şifalar ver .içinde bulunduğu zor günleri hayırlısıyla atlatmasını nasip et .hayırlı sağlıklı bir ömür nasip et YARABBİM .okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

duaya yürekten amin diyorum...elifimizin babasına rabbim acıl şifalar versin en kısa zamanda iyileşir inş...

SeLiNa23+, berrin1985, swcnprlk,banu...kızlar hayırlı cumalar hepinize...sevcanım nasılsın bulantıların azalmıştır inş...kızlar ben cıkıyorum cok işim var sonra görüşürüz...öpüyorum hepinizi...

canım hayırlısı insallah ama düzenli içemiyorum bi sabah bazen öğlen ama 2 defa içiyorum bakalımm dualarımız seninle canım bu arada

selm cnm sana d a hyrlı cumalar.cnm 2 gün oldu yıne bugun ıyı mıdem şükür.gorusuruz cnm kolay gelsınn

sana da hyrlı cumlar cnm nasılsın?

herkese hayırlı cumalarr

herkeze merhaba dualara tüm kalbimle amin diyorum:KK16::KK16::KK16:

kızlar dua vakti olamadım,kusuruma bakmayın,canı yürekten amin diyorum,rabbim şifa versin elifin babasına ve tüm hastalara inşallah
pelincim,derincim,kardelencim teşekkür ederim iyi dileklerinize canlarım.
kızlar benim sabah çok çok erkenden misafirlerim geliyo,güya gece gelceklerdi,ama sabaha geliyolarmış ve ben bir iki gün giremeyebilirim haber vereyim dedim.:KK34:

Pelin selina kardeloş elif sizleride özledim kızlar bu arada garipcim ve birsencim nerelerde yaaa.Berrin canın sıkkındı iyisindir inşallah.
Hamişler sizler ve bebişlerinizde iyidir inşallah sevcanı facede görüyorum gezenti geziyor maşallah paşalarıyla::))Hepinizi kocaman öptümmm hadi artık gelinde şenlenelim kızlarrrrrr inşallah kulaklarınız çınlarda gelirsiniz.

selam kızlar hepiniz iyisiniz bizde iyi sayılırız kaynanam anjü oldu o yüzden hem ev hem çocuklar misafir iş derken giremiyorum hala yatıyo bi 10 gün daha yatacak sanırım dr öyle dedi millet 1 günde kalkıyo biizziimki yoğunmuş sanırım sorun Allah hayırlısını versin napalım banuşum içimden geçtin fırsat bulup girdim kız kızlar sizleride özledim bu hafta topiğe dua okunacakmı okuyalımda başımızdaki dertler bitsin hastalıklarımız geçsin bol bebişler gelsin :nazar::nazar:

X