Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

senin dediğin şey bendede vardı o yüzden kalamaıyo olabilirsin demişti dr rahim ağzı sıvısının sorunu ama aşılamada sorun çözülüyo umarım olur

evet ama 3 aşılama yaptırdım zaten tutmadı üçüde sen kaçıncı aşılamada hamile kaldın bu arada Allah analı babalı büyütsün çok tatlı bir bebek.inşallah bakalım bu ayın sonunda tüp bebek yaptırıcam.

iyigeceler kızlar
derınım ümıdını kaybetme cnm umarım melegın senınledır dualrım senınle cnm benım
ebusum cok gecmıs olsun cnm hıc canını sıkma ben ınanıyorum cok yakında bütün bunlar bıtıcek ve kavusucaksın melegıne

benim ilk aşılamamda tuttu dr sağolsun yumurtanın çatlayıp çatlamadığına baktı ve sürekli crinone jel proluton depot ve clexan iğne kullandırdı bence iki ay klomen kullanp öyle aşılamama yaptır rahim filmini çektirmediysen onuda yaptır faydası oluyo

boncuğum nasılsın canım sen neler yapıyosun

peloş naber kız ne var ne yok

ben 1 hafta puregon iğne kullandım 3 aşılamamda da aynı iğneyi kullandım başka hiç bişey kullanmadım zaten doktor çatalatma iğnesi yaptıktan sonra hiç ultrasonla bile bakmadı çatlayıp çatlamadığına çatlatma iğnesini kullandıktan sonraki gün gittim aşılama yaptı.rahim filmim temiz çıktı neyse başını ağrıtmıyım daha fazla saol verdiğin bilgiler için

iyiyim canım sagol sen nasılsın bebiş nasıl...
canım benim icin umutlar bu ay sondu adet oldum...hayırlısı olsun inş selinamdan güzel haber alırız...seninde degerin inş yükselir derinim...
iyidir canım yaa nolsun.Senden gelecek güzel haberi bekliyorum.Selinam ve pelinimdende ümitliyim ben gerçi.Berrininde az kalmıştı adetine naptı acaba yaa.Toptan coşturun topiği bayram önü
keşke umitlerin dogru cıksaydı canım ama adet oldum hayırlısı buymuş...rabbim inş cok bekletmeden bebişlerimizi gönderir ...
canım babana rabbim acil şifalar versin...rabbim uzun ömürler nasip etsin...sen nasılsın bebişde iyidir inş...

canım bizde seni özledik...ama anlıyoruz seni kolay degil kalabalık ailede yaşamak...yok birsencim ben bu ay güzel haberler veremiyorum adet oldum...seni kızını ce emrmizi cok öpüyorum...
selam canım hoşgeldin aramıza...inş rabbim en kısa zamanda bebişini yollar sana...

selam canım nasılsın...

kızlar malasef benim kırmızılar teşrif etti ama üzülmedim biliyodum zaten...rabbim hayırlı zamanda saglıklı bebişler nasip etsin hepimize...

Boşver cnm geçmişteki şeyler işte,şeytan vesvese veriyor sürekli...
Rabbim inşaallah gönlünüze göre verir cnm bnm

Bu arada kareloşum senin yazdıgına cvp vermemişim cnm hormonal değil maalesef:S
canım üzme kendini lütfen,bu hayatta sen ne yaparsan yap,her şey olacağına varıyo.
sen kendini yıprattığınla kalıyosun malesef.
biz değil de kayra çok bekledi seni,tabi benim aracılığımla,az bi msn gel bakim sen
tek çözüm tüp bebek diye biliyorum,bi arkadaşta vardı ve tüple hamile kaldı,antikor çok güçlüyse aşılama fayda etmiyo.

boncuğum,nerdesin sen,ben seni ne çok merak ettim taaaa pazar dan beri

amin pelincim,üzülme canım,inşallah çok yakında gelir bebişin.
kızlar iyi geceler

slm kızlar sanırım aranıza katılma vaktim geldi....

kısaca hikayemi anlatayım... 2.5 senelik evliyim geçtiğimiz nisan ayında kasım annelerine katılmıştım ama malesef bebeğimi 2 aylıkken kaybettim. 1,5 aylıkken kanamam başladıiki hafta sırt üstü yattım progesterol hap kullandım ama malesef bebğimin kalbi dayanmadı ve durdu düşük yaşadım. Aradan 5 ay geçti ne kadar gözüm korksada yeniden bebek istiyorum.

bende tiroid var geçengün ölçtürdüm9.18 çıktı modüller görüldü. Dr. değer 2 ye düşmeden çocuk düşünme dedi çok üzüldüm çünkü 4 senedir ilaç kullanıyorum ama değerim hiç 4 ün altına düşmedi... ((

Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inş....

kızlar malasef benim kırmızılar teşrif etti ama üzülmedim biliyodum zaten...rabbim hayırlı zamanda saglıklı bebişler nasip etsin hepimize...

çok üzüldüm ama 1 hafta önce bende adet olduğumu görünce üzülmedim sanırım bende biliyodum hamile olmadığımı Allah en kısa zamanda yüzünü güldürür bir bebek nasip eder her isteyene

Znknur hg aramıza...o dedıgın sorunu duymustm bebek olmaz dıye bsy yok bence..ins tup bebek tutar da ugrasmzsn fazla.
Elifim öncelikle babacıgına cok gecmıs olsn.senden ricam hemen kötu sonuclar dusunmemen.Allah bilir kim kac sene yaşar,ins baban bu hastalıktan kurtulcak hayırlısıyla ben ınanıyorum.bak tedavıden snra ertesı gun toparlanmasıda bunyesının saglam oldugunu gösterır.ıns ıyılesıck cnm...bana gelırsek,nasıp artık elifim ya.dıger testlerde meydana cıkıcak artık.smdı yınede nolur nolmaz deyıp dıkkat edıyorum.
Birsoş konustk zten cnm.ıns dedıgın gıbı olur sagolasn.
Boncgm tatlım nasılsn?sagol fıstgm ıns.

rabbim şifa versin,bi an önce kavuş inşallah bebeğine.

arkadaşım çok geçmiş olsun Allah hayırlısını versin bende yeni katıldım da sanırım çok fazla soracak sorum var tiroidin hamilelikle nasıl ilişkili oluyo benim kuzenimde de tiroid var

amin pelincim,üzülme canım,inşallah çok yakında gelir bebişin.
kızlar iyi geceler
yok canım üzülmedim zaten korunmadan sonraki ilk ayımız ben inanıyorum bebişim en kısa zamanda gelcek inş hayırlısıyla...iyi geceler kardeloşum...
aramıza hoşgeldin canım...gecmiş olsun rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın kimseye inş...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin...
çok üzüldüm ama 1 hafta önce bende adet olduğumu görünce üzülmedim sanırım bende biliyodum hamile olmadığımı Allah en kısa zamanda yüzünü güldürür bir bebek nasip eder her isteyene

canım ben üzülmedim cünkü mayısta dış gebelik gecirdim korunuyodum bu ay korunmayı bıraktım...hemen olmıycanı biliyodum zaten...amin rabbim hepimizin yüzünü güldürür inş...

arkadaşım çok geçmiş olsun Allah hayırlısını versin bende yeni katıldım da sanırım çok fazla soracak sorum var tiroidin hamilelikle nasıl ilişkili oluyo benim kuzenimde de tiroid var

canım tiroidi olanlarda hamile kalma süresi uzuyor geç hamile kalınıyor ve düşüğe neden oluyor ayrıca hamileyken tiroid yüksekliğinde ilaç tedavisi uygulanmazsa bebeğte zeka geriliğine neden oluyor sen ne kadarlık evlisin ne zamnadan beri bebek istiyorsunuz? İnş en kısa zamanda bebişimiz olur...

teşekkürler canım amin inş herkese hayırlı evlatlar versin Rabbim...

canım ben üzülmedim cünkü mayısta dış gebelik gecirdim korunuyodum bu ay korunmayı bıraktım...hemen olmıycanı biliyodum zaten...amin rabbim hepimizin yüzünü güldürür inş...

ben aşılama yada tüp bebek yaptırdın sandım yeni katıldığım için bilmiyordum neyse hayırlısı olsun umarım önümüzdeki ay hayırlı haberlerini duyarız.

znknur, 88prenses22, banu145145, kardelen5233+, emsalsiz, DerinSu+, nktbkt, kızlar ben cıkıyorum hepinize iyi geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…