Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bayrak7.gif

kızlar izninizle ben çıkıyorum daha sonra görüşürüz
buarada duaları bildirirseniz sevinirim yani bildirmiyenelere diyorum :))banuşum buarada seninkini derinim okuycak merak etme kuzum
hadi görüşmek üzere
canım,ben iyiyim,herhangi bi yaramazlık yok çok şükür,yani ben öyle biliyorum,inşallahta öyle.
arkadaşa hiç belirtim yok dedim,bi tek adetim geçti dedim,ALLAHTAN BELANI MI İSTİYON,daha ne belirtisi arıyon dedi bana
bu arada bildirmeyenlerden birisi benim sanki,sen bitti say cano,okicam ben ok.
cok sagol derinim amin canım inş... hepimiz verelim artık mujdeli haberi hayırlısıyla...bende seni öpüyorum ay hep bebişinide demek geliyo icimden inş tutunmuştur sıkı sıkı annesine...:KK49:
pelincim herşeyin yolunda olmasına,ençokta moralinin düzelmiş olmasına çok sevindim.
iyiakşamlar kızlar nasılsınız dıcem ama kımse ıyı degıl galıba benım gıbı:KK43:(
allah mekanlarını cennet etsın gerıde kalanlara sabır versin:KK43: kızlar rakamlar basına yansıtılan kadar az degıl galıba....:KK43:(
rabbım tüm askerlerımıze polıslerımıze güç kuvvet versin hepsini korusun...
b-559984-ter%C3%B6r.gif

bende öyle olduğunu düşünüyorum malesef.
anlayamadığım eğer bizde bu kadar güç kuvvet varken,bu kadar ağır silahlarımız varken,bu kadar evladımızı yitiriyosak,demikki adamların bi kaç tane savaş uçağı falan olsa kökümüzü kurutabilcekler,BU NE ACİZLİKTİR ANLAMADIM.
İLLA TOPLUCA ASKERE Mİ BAŞVURMALIYIZ BU KÖTÜ DURUMLARI BERTARAF ETMEK İÇİN.

yok canım,kızmıyorum kesinlikle,sizle bi aile gibiyiz ve biliyorum ki gerçekten iyiliğimi düşünüyosunuz.muck

aaaaaa,aaaaaaaaa kız cumhuriyet bayramı 29 ekim,ama sizin zafer bayramınız olsun inşallah.
ayrıca da bizim evlilik yıldönümümüz

tebrikler,rabbim tamamına erdirsin.

teşekkürler banucum,süt yoğurt hepsi yasak,dün bende araştırırken gördüm ama benimki heterozigot canım,diyet vermidi bana dr um.
teşekkürler emeğin içinrabbim seni hamile yapsın inşallah,hatta birsen e bulaş accık,sana beddua etsin canım,onunki tutuyo sanırım.
Aminnnnn
ah bide ikiz olursa o zaman inanacan tuttuğuna yada bebiş yaramaz olursa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

naber banucum nasılsın özletttin kendini :KK16::KK16:
Bugün biraz halsizim canımanlamadım.
selam kızlar bi cee diyip cıkmış gibi olcam ama yarın erkenden doktora gitcem...dua edin benim icinde hic bir sorun cıkmasın inş...kendinize iyi bakın iyi geceler hepinize:KK16:
İnşallah iyi haberlerle gel pelincim.
Günaydın canlarım,sabahın bereketi üzerinize olsun.şuan sabah haberlerıne bakıyoruz fena oldum gene sinirden of yaa.
Banuşum dualarım senınle kuzucum hersey gönlünce olsun.
Pelınım senın ıcınde aynı cnm dualarımdasın sende ıns ıyı gecer.
Kızlar grip olanlar gripi bana sattınız.dunden bellıydı ama bugun bı uyandım bogazm acıyo yutkunamıyorum burnumu silmekten hal oldum huff.burnumun ici alnıma kadar yanıyo bı acaıpm ya bsyde icemıyorum.
Canımcım geçmiş olsun konuştuk ama burdanda yazıyım dedim.
gunaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı gunler ınsallah.
Kardelenım aklımda zafer bayramın olsun demek vardı,ondan herhalde zafer bayramı yazmısım.neyseeee
derınım gecmıs olsun canım yaa.tam hasta olacak havalardayız aman dıkkat edelım yaa.bende evde koca karılar gıbı gıyındım oyle gezıyom valla.acıl sıfalar canım.
Pelıncım dr a gıdıyormussun,dualarım senınle canım hayırlı haberlerle gel ınsallah.optum.
Banumm sende dr a gıdıyomussun testlerın hepsı normal cıksın ınsallah.dualarım senınle canım optum.
Kızlar yaa haberlere baktıkca ıcım acıyo.ınsan hazmedemıyo.bızler allahtan gelen olumu kabullenemezken teror bızım ınsanlarımızın canını alıyoo.off offf.onların basını daha ne besleyıp bakarlar kıı oldurup versınler lesını onlara.sınır olmamak elde degıll.allah hepsını kahretsın!!!!!
Amin selina içimden bir ses senin için iyi şeyler söylüyor ne biliyim his işte.
canım nasıl olalım iyi demek adet olmuş işte :KK43:(((

canım hayırlı haberler alırsınız inşallah mevlam şifa versin

banum duramıyorum izliyorum ama boğuluyorum kuzen yaa dün gece nefes alamıyodum inanki .off allahım herkese sabır versin

cano elimde değil işte yaa aslında tvyi hiç izlememek gerek

canım baya yoğun olmuşsun hadi inşallah hayra yoralım bebiş gelmek için yerinimi hazırlıyoki :))

taze hamiş nasılsın herşey yolunda inşsllsh .yaa yoğurt süt yasakmı ana ben hamileliklerimde öyle çok yiyip içmişimdirki ne çok bilmediğimiz şey varmış yaa .buarada tekrar muayene nezaman gitcen cano ?

peloşum hayırlı haberler al inşallah canım dualarım seninle

ay canım yaa geçmiş olsun kuzu vaya hep böyle dönemlerde hasta oluyo insan bende tüpde öyle olmuştum .ay belkide tutundu miniş ondan hasta oldun hani bağışıklık düşermişya hamile olunca hadi hayırlısı sen inanmıyosunda ben çok ümitliyim canım yaa

ah be selinam ah nerde bizim konuşmamız kadar kolay değil bazı şeyler sanırsam :KK43:(

yok cano yaa senin için hiç uygun olmaz ALLAHIM sabır vrsin ailesine .dikkat et sende kendine

selamlar canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .ben nasılım bende bilmiyorum .neyse gelen olur umarım buralardayım
Dikkat et kendine canım ya hepimiz üzüldük hemde çokkk.
Yok be kuzen nerde gelicekde yerleşicek:KK43:
berrinim ve derinim hoşgeldiniz hanımlar
derinim galiba bende hasta oluyorum yaa hapşurup duruyorum sen nasıl oldun
Geçmiş olsun sendemiii.
Of kızlar sankı tum gun ayakta kalmıs gıbı belım fecı agrıyo.umarım iyiye isarettır ınşş.byle olunca umutlanıyorum.hernekadar cok agrısada...
He bu arada 10bın askerle kara harekatı baslatılmıs teröristlere kızlar cok sevındım.
Derincim iyi işaretler olsun kuzum.
Ya banusumda hıc ugramadı ya naptı acep.bı cagrı atım.
Cancazım bugün yoğundum ayşeyle oyun oynadık makyajcılık kendine yaptı bana yaptı kuzum.Sonrada biranda sol tarafımda bir ağrıda değilde bir ağırlık gibi bir sıkıntı geldi geldi Allahtan derin aradı o sırada konuştuk rahatladım birde yatıştırıcı içtim iyi geldi nefret ediyorum şu panik ataktan arada böyle geliyor Allahtan ablamda yanımdaydı o beni sakinleştirdi şükür daha iyiyim birazdanda yatıcam.

selam kızlar kalamayacam dualara okundu diyebiilirsiniz herkese iyigeceler byee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEKızlar eve gelirken şehitler için yürüyüşe katıldık eşimle çok duyguluydu sloganlar ve itiklal marşında gözyaşlarımızı tutamadık.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Herkese iyi akşamlar ben yatıyorum kızlar sabahta erken kalktım yatıyım baride dinleniyim hepinizi öptüm.

bende öyle olduğunu düşünüyorum malesef.
anlayamadığım eğer bizde bu kadar güç kuvvet varken,bu kadar ağır silahlarımız varken,bu kadar evladımızı yitiriyosak,demikki adamların bi kaç tane savaş uçağı falan olsa kökümüzü kurutabilcekler,BU NE ACİZLİKTİR ANLAMADIM.
İLLA TOPLUCA ASKERE Mİ BAŞVURMALIYIZ BU KÖTÜ DURUMLARI BERTARAF ETMEK İÇİN.
öyle malesef kardelosum durum hıcte tvde yansıtılan gıbı degıl..

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEKızlar eve gelirken şehitler için yürüyüşe katıldık eşimle çok duyguluydu sloganlar ve itiklal marşında gözyaşlarımızı tutamadık.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
cnm bız tvlerde görünce kötü oluyoruz orda olsam bayılrdım heralde üzüntüden:KK43:(

Son düzenleme:
kızlar boncuk gelmıyor dıyorsunuz ben gelıncede hıcbırınız olmuyosunuz:KK5:
ebusum cnm benım duayı okudum cnm allah kabuletsın:KK16:

Son düzenleme:
Boncugum evet cnm teröru lanetlıyoruz Allah hepsını kahretsın.tüm askerlerımızı korusun rabbım.naslsn demıcem üzgn oldugunu bılıyorum.
Banum konustk ztn cnm konustktan snra ıyı olmana sevndım.
Ebusumda gelmemıs neyse.bende erkencıyım yatayım.hepınıze ıyı geceler.

İyi geceler kardelosum yatıyon mu?öptum.
Boncugum ben burdaym cnm...skılıyosan az takılayım fıstgm.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin.askerlerimizi polislerimizi korusun.görev yapanlara güç kuvvet versin inşallah.aminn.

banucum bende de güzel hisler var ama bi tarafımda ümitlerin kırılır heves etme diyor.hakkımızda hayırlısı olsun canım.benim karın ağrım hala devam ediyo.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin.askerlerimizi polislerimizi korusun.görev yapanlara güç kuvvet versin inşallah.aminn.

banucum bende de güzel hisler var ama bi tarafımda ümitlerin kırılır heves etme diyor.hakkımızda hayırlısı olsun canım.benim karın ağrım hala devam ediyo.

hadi inşallah selinacım,inşallah güzel haberlerini duyarız

kızlar sabah haberlerinde gördüm,şehidin bi tanesi face de yazmış ki
KALBİM ACIYOR,ÖP TE GEÇSİN ANNE
ay içim parçalandı yaaaaaaaa
hepsi yavru,hepsi ana kuzusu,rabbim geride kalanlara sabır versin.
hele bi tanesi var,elektrikleri kesilmiş ödeyemedikleri için ve şehit haberi gelince açmışlar

ne denir ki?
gerçekten bu silahlarla,bu uçaklarla bu haldeysek,rabbim sonumuzu hayreylesin.

Gunaydın herkese hayırlı cumalar canlarım.selınam dualarına amın dıyorum cnm.Allah korusun hepsını..
Kardelosum selam cnm.gercekten bızde bu guc varken neden olmuyo bende merak edıyorum.yıllardır en cok merak ettıgımde o serefsızı neden hala besledıklerı.bı bıldgı vardr dıyorum ama ne olabılırkı.onun köpeklerı daha azar bızımkılere dahada zarar verır dıye mı?daha ne kadar verecekler kı öylede böylede yapıyolar bu mubarek gun dualarımızı kabul et rabbım.askerlerımıze onları bulmaları ve öldurmelerı ıcın yol goster.amın.

kızlar herkein cuması mübarek olsun duaları kabul olsun İNŞALLAH

kardelen 49 duası bugün galiba ALLAHIM kabul eder İNŞALLAH TEZ ZAMANDA HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASİB EDER İNŞALLAH GÜZEL ALLAHIM

Sagol aleynam senınde canım...evet kardelenın duası bugun.amın cnm.rabbım kardelenımızın yuzunu güldürsün inş.

Herşeyin hayırlısı selina.......
Günaydın kızlar hayırlı cumalar kimseler yok daha.

X