Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selamm kızlar hani kimsecikler yok ?
ebrar ablam evet akşam harikaydı.keşke gündüzleride öyle toplansak muhabbet güzel oluyo.ama bana her zaman nasip olmaz işte.
fellix buyur canım ben varım???

iyiyim canım allaha şükür...bazen öyle geliyo bana esti gecti...sen nasılsın canım...

Canım hemen rüyanı hayırlara vesile olsun ve sabah niyetine diyerek yoruyom bu aylara yakın 5 kişi hamiş kalacak. Birinin bebeşi ceylan geyik gibi güzel gözlü olacak. Biri inek memesi gibi ak pak be bereketli olacak biri tavsan gibi hareketli olacak ( bu arada tavsan kesin çocuktur) biri ördek gibi ağgızlı bol konuşkan olacak biri leylek gibi uzun bir kız olacak Bu arada denizin yanınıza geldiğinde diğerlerinin kaçması ve senin kaçmmanda şu demek sadece o ortamda bu kısmeti yani cocuğu sen istiyon yaştan ve cocukları olanlar da hamilelikten kaçıyo haliyle :) Şimdi kimler hamiş kalacak tahminlerim Aleyna, Ebrar, Selina , Banu, Derin :)

Allah bu sekiliyle cıkarır inşallahhhhhh kuşummm Aminn

Kızlar benim daha gelmedi kırmızılar salıya kadar bekleyip test yaptırcam ama korkuyorum bir yandanda acaba bişeymi oldu gecikti yada yine kimyasalmı cünkü hiç belirti yok her an sökülecek gibi ağrım var. Heveslendirmeyin sakın beni:) Normalde ben önden olurum dün olmam gerekiyordu biliyosunuz yumurta takibi yaptırdım ya 17. sinde catlamıştı bu akşamda gelmesse 2 gün gecmiş olacak bakalım testi yaptırmaya korkanları hiç anlamazdım ama şimdi cok cok iyi anlıyorum o korkuyu o yüzden salı ya kadar heveslenmek istemiyorumm birde asıl heveslenmeme sebep belimde ki regli ağrısı kasıklarım öyle ağrımıyor. Regliykende belim ağrır kasıklarım değil. Acaba diyorum yapışıklık yüzünden mi gelmiyor Allah korusun ama dua edin nolur inşallah hamişimdir yada kötü bişey yoktur. Rabbim güldürür yüzümüzü hepimizin inşallah
canım inş dokuz ay boyunca gelmez kırmızılar...bu arada test yapmışsın cift cizgiyi görmüşsün inş dogrudurda bizlere güzel haberler verirsin...

canım benim iyi olmama sevindim minik paşları yer teyzesi maşallah onlara rabbim saglıklı dogmalarını nasip etsin dualarınız icinde allah razı olsun sevcanım öpüyorum sizi allaha emanet olun...

olsun eboşum son senesiymiş rabbim başka ayrılıklar vermesin inş tekrar allah kavuştursun canım...

oy canım ya bu gelen grip gitmiyo heralde bende aynı sizin gibiyim bi daha gitcem doktora ilacta fayda etmiyo...gecmiş olsun minik gökceme ve sana allah şifa versin...

canım yumurtlama zamanı degişebiliyo sıkma canını...inş rabbim melegini gönderir hayırlısıyla...

hoşgeldin canım aramıza...

canım daha bir sene olmuş allah şükür sorunda yokmuş rahat ol stres yapma rabbim en kısa zamanda gönderir melegini inş....

sagol derinim benim gercekten ne yapıyosak kendimize yapıyoruz bundan sonra üzülmemeye calışcam stres yapmıycamki daha kolay gelsin melegim inş...

selinam ne diycemi bilmiyorum insan adet olunca üzülüyo inş en kısa zamanda düzelirsin seni mutlu görmek istiyorum...rabbim yüzümüzü güldürsün inş en kısa zamanda kendine iyi cok öpüyorum seni....

canım inş gelmiştir melegin rabbim bu mutlulugunun devamını getirsin...

canım ne güzel cocuklarla vakit gecirmek bende cok seviyorum eltimin kızları var onları alıp oyun oynuyorum onlarla butun sıkıntılarım gidiyo valla inş bir gün bizlerde bebişlerimizle oynamak nasip olur...

canım inş sendende güzel haberler alırız..rabbim yüzünü güldürsün kardelenim...

iyiyim canım sagol sende iyiyimişsin sevindim ogluşunun gelmesinede az kalmış maşallah paşaya..hayırlısıyla saglıklı dogsun inş...

bak korkacak bişey yokmuş icin rahatlamıştır artık...inş cok beklemeden rabbim melegini gönderir hayırlısıyla...

canım sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyo öpüyorum yigenimi ve seni...

oy benim paşam gripmi olmuş kıyamam ben ona ya gecmiş olsun rabbim şifa versin cok öpüyorum emremizi...

canım inş bu ay melegin gelmiş olurda 9 ay boyunca adet olmassın rabbim yüzümüzü güldürsün...

sagol eboşum sanada güzel bir gün diliyorum canım...demek msn sohbeti yaptınız üzüldüm şimdi ya bilseydim gelirdim...neyse başka zaman görürürüz inş..tamam canım bende öpüyorum cok kendine iyi bak...bu arada ikiniz icinde hayırlısı olsun inş bir gün oetstte cift cizgiyi görmek nasip olur...

canım ya sorma otemizlik benide sinir ediyo yapıyosun yapıyosun yine toz yine toz derler ya ev işi nankor diye gercekten öyle...kolay gelsin banucum...

garipcim alıntın karışıktı almadım canım...sagol canım şükür daha iyiyim rabbim hepimize sabır versin yüzümüzü güldürsün inş...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...bende yarın evime kalarufer döşettircem bir iki gün giremeyebilirim...eger yorgun olmassam akşam girerim belki... haber vereyim dedim merak etmeyin diye kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi...[/QUOTE]
Kolay gelsin pelin büyük işe kalkışmışsın canım iyi günlerinizde ısının inşallah.
Ebrarım banum kolay gelsin canlarım size.
Pelinim sağol canım bu ayda olmadı malesef inşallah bi dahaki aya.Bu ayda gümledik:KK1:
Sağol canım benim bugün çok uzun sürdü işim mıy mıy anca yaptım.
sağol canım benim görüşemedik bende giremiyorum birkaç gündür rahatsızdım.çok zor oluyo hemde canım özellikle bu aralar çok duygusalım tlf kapatıyorum gözler doluyo ben hariç herkes orada ne bileyim yaa.insallah hepimizin melekleri süpriz yapar canım .sen nasılsın bu arada görüşmeyeli
Berrin bira annenlerin yanına gitsen yollamazmı eşin.
canım inş dokuz ay boyunca gelmez kırmızılar...bu arada test yapmışsın cift cizgiyi görmüşsün inş dogrudurda bizlere güzel haberler verirsin...

canım benim iyi olmama sevindim minik paşları yer teyzesi maşallah onlara rabbim saglıklı dogmalarını nasip etsin dualarınız icinde allah razı olsun sevcanım öpüyorum sizi allaha emanet olun...

olsun eboşum son senesiymiş rabbim başka ayrılıklar vermesin inş tekrar allah kavuştursun canım...

oy canım ya bu gelen grip gitmiyo heralde bende aynı sizin gibiyim bi daha gitcem doktora ilacta fayda etmiyo...gecmiş olsun minik gökceme ve sana allah şifa versin...

canım yumurtlama zamanı degişebiliyo sıkma canını...inş rabbim melegini gönderir hayırlısıyla...

hoşgeldin canım aramıza...

canım daha bir sene olmuş allah şükür sorunda yokmuş rahat ol stres yapma rabbim en kısa zamanda gönderir melegini inş....

sagol derinim benim gercekten ne yapıyosak kendimize yapıyoruz bundan sonra üzülmemeye calışcam stres yapmıycamki daha kolay gelsin melegim inş...

selinam ne diycemi bilmiyorum insan adet olunca üzülüyo inş en kısa zamanda düzelirsin seni mutlu görmek istiyorum...rabbim yüzümüzü güldürsün inş en kısa zamanda kendine iyi cok öpüyorum seni....

canım inş gelmiştir melegin rabbim bu mutlulugunun devamını getirsin...

canım ne güzel cocuklarla vakit gecirmek bende cok seviyorum eltimin kızları var onları alıp oyun oynuyorum onlarla butun sıkıntılarım gidiyo valla inş bir gün bizlerde bebişlerimizle oynamak nasip olur...

canım inş sendende güzel haberler alırız..rabbim yüzünü güldürsün kardelenim...

iyiyim canım sagol sende iyiyimişsin sevindim ogluşunun gelmesinede az kalmış maşallah paşaya..hayırlısıyla saglıklı dogsun inş...

bak korkacak bişey yokmuş icin rahatlamıştır artık...inş cok beklemeden rabbim melegini gönderir hayırlısıyla...

canım sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyo öpüyorum yigenimi ve seni...

oy benim paşam gripmi olmuş kıyamam ben ona ya gecmiş olsun rabbim şifa versin cok öpüyorum emremizi...

canım inş bu ay melegin gelmiş olurda 9 ay boyunca adet olmassın rabbim yüzümüzü güldürsün...

sagol eboşum sanada güzel bir gün diliyorum canım...demek msn sohbeti yaptınız üzüldüm şimdi ya bilseydim gelirdim...neyse başka zaman görürürüz inş..tamam canım bende öpüyorum cok kendine iyi bak...bu arada ikiniz icinde hayırlısı olsun inş bir gün oetstte cift cizgiyi görmek nasip olur...

canım ya sorma otemizlik benide sinir ediyo yapıyosun yapıyosun yine toz yine toz derler ya ev işi nankor diye gercekten öyle...kolay gelsin banucum...

garipcim alıntın karışıktı almadım canım...sagol canım şükür daha iyiyim rabbim hepimize sabır versin yüzümüzü güldürsün inş...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...bende yarın evime kalarufer döşettircem bir iki gün giremeyebilirim...eger yorgun olmassam akşam girerim belki... haber vereyim dedim merak etmeyin diye kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi...
cok şükür iyiyimm kızlar
abllacım hayırlıı sı olsun
banucum seninde dietin hayırlı olsun inş kiloları veririnsin:KK34:
[/QUOTE]
Sağol cicili inşallah bugün ikinci günüm ve daha iyi geçiyor şükür.

Selamlar kıslar...banum sylemıs zaten sagolsun.evet kocıs ben kayınvalıdecım ve kaynım köye geldık.hem kaynımın askerlık işi için hemde dönuste köyde kalalım dedık.şmdı de bahcede kamp yapıyoruz ortaya koca bı ates yaktık çay içiyoruz:)
bugün kimseler ugramamıs fazla.herkes iyidir ınsallah.
Kızlar bıde bugun klomenımin son günü.ben cıkarken evde unut klomenı nasıl üzüldm anlatamam...iki tane hap için yeni kutu almak zorunda kaldım.riske atamazdım yolda gelirken aldım...ve banum senle konustm kapadım aklıma geldı.senle knşmasydm köye gelınce aklıma gelcktı kesın...valla riskede atamazdm kızlar iyi etmişim demi?

Nisacım ne demek cnm,sor tabı.ben 29 yaşımdayım.6senelık evlıyım.evlendkten 1.5 yıl snra kendılıgımden hamıle kaldım.ama dusuk oldu...o zamanlar polikistikover oldugumu vede rahimde şekil bozuklugu oldugunu bilmıyodm tabı.snrasnda bı daha kalamadım cnm.pko yüzünden yumurtlama olmuyor cnm.ilaclarla denedık olmadı.şmdi aşılama olucam bu ay kısmetse.böyle işte cnm.

Benim adetime daha 10 gün var ama karnım başladı ağrımaya bugün başımda çok döndü ben hemen anlıyorum adetin ayak sesleri bunlar gene gümlüyorum 11 yıldır olduğu gibi 132 kez adet olmuşum tabi aralda olmadığım ve bir kerede geçirdiğim gebeliğim hariç.
telde demiştinde şaşırmıştım hakkaten saymışsın ya adetleri neyse hayırlısı olsun inşallah bidahakine bebiş gelir 9 ay olmazsın
Birsencim geçmiş olsun Allah iyilik versin
Derinim bi ara girdim çıktım görmedim selamını iyiyim canım çok şükür
kardelenim sgl sizde gümlemişsiniz inşallah sıra sizlere gelirde biran önce hamiş kalmış olursunuz
Kızlar kusura bakmayın beklettim siiz ama test yaptırmadım ağrım okadar arttıki bugün kesin oldum diye ha bire wc deyim daha yok bişey ama hamile gibi hisetmiyorum kendimi valla bak regli olunca dediydi dersiniz:) Ama Ebrarım inşallah 9 ay gecikir kuşum varmı bir belirti falan
hadi ama eğer hamiş çıkarsan test kağıdını değerini yazanı buraya koyacan yoksa küserim
Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 5 ziyaretçi)
garip,
zahide_30,
banu145145,
uebesli,
ebrar_53+,
kardelen49,
olipps,
DerinSu

selamun aleykum kizlar...iyisiniz insallah?masallah kalabaligiz bu aksam....:)
garipcim nasılsın kız konuşamıyoruz iyisindir umarım
Aman şaşırtmaz şimdiden başladı ağrılar ben anlıyorum onu.Gelsin valla parti vericem topikte.
yaaa partide giyecek elbisem yok şişko olunca kalmadı elbise alırsan geliirm
evet kalabalıklar güzel canım evin bereketi.evlerimiz her türli bereketlensin inş.nufusumuzda artsın inş.1 ken 2 olduk 2yken 3 olalım inş.:KK54:
inşallah inşallah 3-4- sonrada 5 olursunuz
hanımlar hepinize güzel birgün diliyorum iyisinizdir inşallah
dün gece msn sohbeti süperdi :KK76::KK76:
ordaki arkadaşlar bilirler kardelenim ve bende negatif gördük testte nasip değilmiş üzülmüyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun .ALLAHIMIN hergününe şükürler olsun .bugün erkenciyim ama kalamıycam bugün pazara gidicem evde hiçbişey yok .bide rizeden misafirim geldi anlıyacağınız yine yoğunum .
peloşum altta gördüm seni kuzum ama çıkmam gerek kusura bakma öpüyorum seni
cano ya hayırlısı inşallah yakında gelecek sıpalar sizde popolarına vuracanız bende özledim seni evet artık pek görüşemiyoruz neyse tel var :90::90:
sağol canım benim görüşemedik bende giremiyorum birkaç gündür rahatsızdım.çok zor oluyo hemde canım özellikle bu aralar çok duygusalım tlf kapatıyorum gözler doluyo ben hariç herkes orada ne bileyim yaa.insallah hepimizin melekleri süpriz yapar canım .sen nasılsın bu arada görüşmeyeli

selamm kızlar hani kimsecikler yok ?
ebrar ablam evet akşam harikaydı.keşke gündüzleride öyle toplansak muhabbet güzel oluyo.ama bana her zaman nasip olmaz işte.
fellix buyur canım ben varım???
selinam nasılsın senlede konuşamıyoz şu zaman ı gelsede bi dahaki aya :KK49: böyle ol inşallah
Selamlar kıslar...banum sylemıs zaten sagolsun.evet kocıs ben kayınvalıdecım ve kaynım köye geldık.hem kaynımın askerlık işi için hemde dönuste köyde kalalım dedık.şmdı de bahcede kamp yapıyoruz ortaya koca bı ates yaktık çay içiyoruz:)
Kızlar bıde bugun klomenımin son günü.ben cıkarken evde unut klomenı nasıl üzüldm anlatamam...iki tane hap için yeni kutu almak zorunda kaldım.riske atamazdım yolda gelirken aldım...ve banum senle konustm kapadım aklıma geldı.senle knşmasydm köye gelınce aklıma gelcktı kesın...valla riskede atamazdm kızlar iyi etmişim demi?
seni gezekçi seni neyse olsun riske atmadığın iyi olmuş sevcan gibi olursun inşallah :KK49::KK49::KK66::KK66::KK66::KK66:

Kızlar nasılsınız benim bilgisayar acık ama fırsat bulup bir yazamadım nasılsınız. ebrarım Kardelenim testle negatif cıktı sonrasında ben hemen gitmek zorunda kaldım malesef dinleyemedim sizi :KK43:Ya bu kadar gectiyse regli neden regli olmadınız. Kızlar idarr testlerine aldanmayın bence Cünkü siz cok uzun zamandır bekliyosunuz o yüzden hani psikolojik etkilendim ondan gecikti falan sanmam yani bence bir kaç gün bekleyip olmassanız yine kan testi yaptırın. Kızlar inşallah hamilesinizdir inşallahhh

Ben daha olmadım bel ağrım azaldı ama aynı zmanda akıntımda azaldı kuruluk başladı belkide bende bir kaç güne görürüm benim psikolojik olamaz sanmam çünkü ben bu ay kendimi hiç hazırlamadım yumurta küçük diye. Ben belki yarın gidcem ama inanın hamileysemde kimyasaldan korktuğum için gitmek istemiyorum çünkü belirtileri hissetmiyorum Şimdi normalde kimyasalsa 10 gün sonra falan regli oluyosunya o yüzden bekliyorum yaniolsun ayın 10 gibi gitmeye karr verdim bu süre zarfında regli olursam zaten olucam olmassam mecbur gidicem Sizleri bekletmek istemiyorum ama benim psikolojimde bu. Her sabah bugün kesin olurum diye kalkıyorum yataktan bu saatlerde olmayınca hem rahatlıyorum ama bi yandanda hem kasılıyorum belirtiler başlasa ne biliyim gögüslerim sızlasa yada biraz uykum fazlalaşşa daha ümitli olucam Allah hepimizin yardımcısı olsun inaşşalhh :)

:KK1::KK1::KK1: kızlar biliyosunuz bugün gelişimsel pediatri randevumuz vardı gittik emrenin gelişimine baktılar gözüyle takip etmesine ses çıkarana bakmasına agu diye seslerine kafasını vücudunun hareketlerine hepsine çok güzel dedi dr bayramdan sonra artık oturtun dedi ek gıdayada geçtik teyzeleri çorba bisküvi yoğurt peynir danino meyve veriyoruz bizde haberler böyle emrecik hepinizi öpüyo hepinize iyigeceler :90::90::90::90::90::90::90::KK3::KK3::KK3:

:KK1::KK1::KK1: kızlar biliyosunuz bugün gelişimsel pediatri randevumuz vardı gittik emrenin gelişimine baktılar gözüyle takip etmesine ses çıkarana bakmasına agu diye seslerine kafasını vücudunun hareketlerine hepsine çok güzel dedi dr bayramdan sonra artık oturtun dedi ek gıdayada geçtik teyzeleri çorba bisküvi yoğurt peynir danino meyve veriyoruz bizde haberler böyle emrecik hepinizi öpüyo hepinize iyigeceler :90::90::90::90::90::90::90::KK3::KK3::KK3:

ohh maşallah oğlumuza baya baya büyüdü ha. İnşallah hayatı boyu hep böyle sağlıklı mutlu olur Birsencim

ohh maşallah oğlumuza baya baya büyüdü ha. İnşallah hayatı boyu hep böyle sağlıklı mutlu olur Birsencim
sgl canım bende tam çıkıyodum sana yazdığımı unutma inşallah hamiş olursunda bunları sizde yaşarsınız neyse ben kaçar iyigeceler byee:KK64::KK64::KK64:

Sağol birsoşum dileklerin için.Maşallah Hüseyin Emreye sağlıkla büyüyo.
Uebesli inşallah hamilesindir güzel haberini bekliyoruz.Ben artık adetimi bekliyorum ama gelmiyo sinir oldum hava değişimindenmi oldu neden oldu anlamadım inşallah bi sorun bi yoktur.Bebiş olsaydı çıkardı canım ya testler beni hiç yanıltmadılar sağolsunlar.
Kardeloş e gel gari artık bacım özledik yaw:KK48:

Ohhh maşallah keyfin yerinde inşallah hep böyle olsun bahçe keyfide başak güzel ama battaniyede al üstüne bizim oralar geceleri soğuk olur.Aman iyikide almışsın valla almasaydın çok kızardım sana iyikide araşmışız işe yaradı bak öpüyorum seni iyi eğlenceler.
telde demiştinde şaşırmıştım hakkaten saymışsın ya adetleri neyse hayırlısı olsun inşallah bidahakine bebiş gelir 9 ay olmazsın

kardelenim sgl sizde gümlemişsiniz inşallah sıra sizlere gelirde biran önce hamiş kalmış olursunuz

hadi ama eğer hamiş çıkarsan test kağıdını değerini yazanı buraya koyacan yoksa küserim

garipcim nasılsın kız konuşamıyoruz iyisindir umarım

yaaa partide giyecek elbisem yok şişko olunca kalmadı elbise alırsan geliirm

inşallah inşallah 3-4- sonrada 5 olursunuz

cano ya hayırlısı inşallah yakında gelecek sıpalar sizde popolarına vuracanız bende özledim seni evet artık pek görüşemiyoruz neyse tel var :90::90:

selinam nasılsın senlede konuşamıyoz şu zaman ı gelsede bi dahaki aya :KK49: böyle ol inşallah

seni gezekçi seni neyse olsun riske atmadığın iyi olmuş sevcan gibi olursun inşallah :KK49::KK49::KK66::KK66::KK66::KK66:
Kız istediğin elbise olsun ben sana alırım şöyle barbie elbisesi kabarıkk pembede oldumu üsper olursun ::))
Kızlar nasılsınız benim bilgisayar acık ama fırsat bulup bir yazamadım nasılsınız. ebrarım Kardelenim testle negatif cıktı sonrasında ben hemen gitmek zorunda kaldım malesef dinleyemedim sizi :KK43:Ya bu kadar gectiyse regli neden regli olmadınız. Kızlar idarr testlerine aldanmayın bence Cünkü siz cok uzun zamandır bekliyosunuz o yüzden hani psikolojik etkilendim ondan gecikti falan sanmam yani bence bir kaç gün bekleyip olmassanız yine kan testi yaptırın. Kızlar inşallah hamilesinizdir inşallahhh

Ben daha olmadım bel ağrım azaldı ama aynı zmanda akıntımda azaldı kuruluk başladı belkide bende bir kaç güne görürüm benim psikolojik olamaz sanmam çünkü ben bu ay kendimi hiç hazırlamadım yumurta küçük diye. Ben belki yarın gidcem ama inanın hamileysemde kimyasaldan korktuğum için gitmek istemiyorum çünkü belirtileri hissetmiyorum Şimdi normalde kimyasalsa 10 gün sonra falan regli oluyosunya o yüzden bekliyorum yaniolsun ayın 10 gibi gitmeye karr verdim bu süre zarfında regli olursam zaten olucam olmassam mecbur gidicem Sizleri bekletmek istemiyorum ama benim psikolojimde bu. Her sabah bugün kesin olurum diye kalkıyorum yataktan bu saatlerde olmayınca hem rahatlıyorum ama bi yandanda hem kasılıyorum belirtiler başlasa ne biliyim gögüslerim sızlasa yada biraz uykum fazlalaşşa daha ümitli olucam Allah hepimizin yardımcısı olsun inaşşalhh :)
Hayırlısı canım hakkında kısmetinde varsa gelsin inşallah bekle bakalım ne olucak...
Bizde onun yoğurtlu ağzını öpüyoruz tabi diloşuda yanaklarından öpüyoruz.

Kızlar dün msn muhabbeti ağırmı geldi:)) Nerdesiniz yahuu

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler olsun.

Hayırlı günleeer Selinam nasılsın?Senden önce girerim belkim dedim ama maşallah senin hızına yetişilmiyo arkadaşım.Kur'an kursuna başlıyorum bugün artık bende erkenciyim.:KK66:

Ebrarım banum kolay gelsin canlarım size.
Pelinim sağol canım bu ayda olmadı malesef inşallah bi dahaki aya.Bu ayda gümledik:KK1:
hayırlısı olsun canım...inş bidaki aya gelir bebişin kardelenim...
canım benimde ailem uzakta bende cok özlüyorum ama napalım saglık olsun yeterki...cok stres yapma bak bebişinin gelmesini engeller...rabbim inş en kısa zamanda yüzümüzü güldürür...
canım ne güzel ya degişiklik olmuştur sanada...iyi yapmışsın derinim inş bu cabalarının sonunda bebişin sürpriz yapıp gelir hayırlısıyla...

canım inş 9 ay boyunca gelmez kırızıların...cok belirti olcak diye bişey yokki...benim ablamlarımın midesi bile bulanmamıştı...hakkında hayırlısı olsun ama bence var gibi geliyo inş öyledir...

oh maşallah paşamıza ya ne kadar buyudu öyle mamalar yemeyede başladı...rabbim bizlerede nasip eder inş...bende emrecigi kokulu kokulu öpüyorum...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...bizim kalaruforculer gelmedi bugun işleri varmış yarın gelir heralde...

banucum cok sagol canım amin inş...gercekten buyuk iş ya bide eşyalı ev olunca pısligi aha cok oluyo ama olsun sonunda sıcak sıcak oturmak var...rabbim verir kolaylıgını...

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler olsun.
Günaydın sanada hayırlı günler.
Hayırlı günleeer Selinam nasılsın?Senden önce girerim belkim dedim ama maşallah senin hızına yetişilmiyo arkadaşım.Kur'an kursuna başlıyorum bugün artık bende erkenciyim.:KK66:
Tünaydın kardelen yetişememişsin canım selinanın hızına::)))Ne güzel canım inşllah çabuk öğrenirsin.

Kızlar nasılsınız günaydın herkese. Banu Pelin nasılsınız kızlar

X