Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Merhabaaa 4 yıllık uğraşın sonunda hamileyim ama değerim çok yüksekmiş doktorum sevincimi kursağımda bıraktı 3 haftalık 4993 acaba ne düşünüyor yarın gidicem.Umarım en kısa zamanda burada ki herkesten güzel habeler duyarım.Sevgiler...

Sagol ebuşum benim hayırlısı bakalım.yarın gidiyorum.klomenlemı igneylemı gelıstrcek acaba ya...of heyecan yptm şmdı.
Pianooo hoşgeldın cnm.senı gordugume sevındım,nasılsın durumlar nasıl?

canom ya haklısın heyecan yapmakta ben olsam bende heyecanlı olurum zaten her doktora gidişte heyecan oluyorum ben
of of nolcak bu halimiz
senin için hayırlısı neyse o olsun cano bebiş gelsinde

aaa negüzel bir haber yaa gözünaydın diyim canım normal yollamı yoksa tedaviylemi
ya belkide üstüne filan gördün değerin ondan yüksek

Sagol ebuşum benim hayırlısı bakalım.yarın gidiyorum.klomenlemı igneylemı gelıstrcek acaba ya...of heyecan yptm şmdı.
Pianooo hoşgeldın cnm.senı gordugume sevındım,nasılsın durumlar nasıl?

canım bende seni gördüğüme çok sevindim. yarın ilaca başlayacağına göre sanırım aşılama yaptırıyorsun umarım herşey yolunda gider canım.

burdayım canım muhteşem yüzyılı izliyorum.kuzeyede guzel dıyolarda bakamıyorum malesef hurremı bırakıp:)

ben izlemiyorum canım o diziyi osamnlıya uygun olmayan şeyler var malesef
bende sevdim kuzey güneyi :)))kıvanç tam bir serseri :))

aaa negüzel bir haber yaa gözünaydın diyim canım normal yollamı yoksa tedaviylemi
ya belkide üstüne filan gördün değerin ondan yüksek

canım daha önce bir çok tedavi gördüm sonra aşılamaya geçtik ilki tutmadı 2.aşılama bu ama yüksek değer biraz endişelendirdi doktorumu yarın belli olur herşey.

Evet ebusum bende her gittigimde heyecan oluyorum hayırlısı canom.valla boşa da olsa nasip dicez elimizden gelenı yapıcaz bitanem.
Pianocum hayırlı olsun cnm ya cok sevındım.ama 3haftaysa eger kan degerın iyi sanki cnm ya inş bi sorun yoktr hadı hayırlısı.aklına olumsuzluk getırme.

Evet ebusum bende her gittigimde heyecan oluyorum hayırlısı canom.valla boşa da olsa nasip dicez elimizden gelenı yapıcaz bitanem.
Pianocum hayırlı olsun cnm ya cok sevındım.ama 3haftaysa eger kan degerın iyi sanki cnm ya inş bi sorun yoktr hadı hayırlısı.aklına olumsuzluk getırme.Evet ebusum bende her gittigimde heyecan oluyorum hayırlısı canom.valla boşa da olsa nasip dicez elimizden gelenı yapıcaz bitanem.
Pianocum hayırlı olsun cnm ya cok sevındım.ama 3haftaysa eger kan degerın iyi sanki cnm ya inş bi sorun yoktr hadı hayırlısı.aklına olumsuzluk getırme.

canım daha önce bir çok tedavi gördüm sonra aşılamaya geçtik ilki tutmadı 2.aşılama bu ama yüksek değer biraz endişelendirdi doktorumu yarın belli olur herşey.

canım acaba tahlilin yanış yapılma ihtimali varmı ki?bende hamileyken hatta 4 haftalıkken değerim 12bnlerde çıkmıştı meğerse sıfırı fazla koymuşlar yani 1200lerdeymiş .yani bu hastanelerdende herşey bekleniyor .hakkında hayırlısı olsun canım inşallah bi sorun yoktur

öyle kuzu yaa hayırlısı olsun ALLAHIM güldürsün yüzünü canım arkadaşım her daim duamdasın unutma

DerinSu yarın doktora gittiğinde haber ver.Ben bu aşılamada kendimi rahat bıraktım olmuyorsa ollmasın dedim hatta aşılamayı unutacaktım nerdeyse..rahat olmak çok önemli içini ferah tut hiç korkma endişelenme,benim geçen yıl yaşadıklarımdan dolayı sol yumurtalık iptaldi,olunca oluyor demekki.Çok rahat ol seni ne mutlu ediyorsa onu yap.

ya kızlar ben bugün evdeyim muhabbet edelim diyodum ama kimsecikler yok hay benim şansım yaa :)))))))))))
yoksam ben varım diyemi gelmiyosunuz

Hoşbulduk SeLİNa23 teşekkürler.. Mco(multikistik over): Genelde doktorların PKO diyip geçiştirdikleri,fakat pkoya göre çok daha basit bir yumurtlama sorunu demektir.Pko'nun bir akrabası diyebiliriz kısaca.Tahlillerinde sorun yoksa,adet gecikmen,düzensizliğin,kilon,kıl,tüy vb. polikistik over belirtilerin yoksa sadece ultrason görüntüsünde problem varsa buna MCO diyorlar.Amin inşallah dediğin gibi olur..Rabbim seninde gönlüne göre versin..Evet herşey allahtan coook ciddi problemleri olan kişilerden ne hikayeler duyuyoruz.Ama bize düşen sadece rabbim isterse olur diyip beklemek olmaz tabiki..Allah akıl fikirde vermiş.Kısmetimizde bu zorluklar varmış.Başımızın üstüne allahtan gelen.. Tedavimizi olup tüm yolları deneriz.duamızı ederiz gerisi beklemek..Verdiğin bilgiler için teşekkürler nerede yaptıdığınıa özelden veya buradan yazarsan sevinirim.(fikir olur)

Ececim geçmiş olsun merak ediyoduk valla.Allah iyilik versin dikkat et kendine
Derinim adet olmuşsunve sürecin başlıyo bende heyecanlandım yaa hadi hayırlısı.
Birsenim tosun büyümüş maşallah gözleri çok tatlı boncuk boncuk
Berrincim dileğin için teşekkürler bende ilk dörtteyim malum:))

Ben geldım kıslar.selam kardelenım...kızlar kocişler dün işlerini halledemediler tam olarak bugun yıne gttıler.sabah çok erken cıkacaklarına geceden gtmelerı daha iyi oluyo aslnda ama olan bana oluyo.off.eşleri gececi olanlara,görevde olup gunlerce görüşemeyenlere Allahım bol sabır versın..abarttıgımı duşunmeyın sakın elimde dgl kızlar aglayıp duruyorum.bugun cok yansıttım aklım kalıyo yapma böyle dıyo ama ne fayda...

Sagol kardelenim benım...süreç başlıyor ama ben stres oluyorum herseye bugunlerde.yumurtlama gunlerınde rahat olmaya calısıcam artık.
Pianocum sagol tatlım ya.bugunlerde streslı ve sınırliyim aksine ama elimden geleni yapıcm cnm...ya bide bşy sorucam acı durumu nasıl ya.rahim filmi kadar varmı.benim rahim filmi acı vermedı hafif agrım olmustu sadece.aşılamada da spermler verilirken acıyo diye duymuştm dogrumu?aşılama yaptıran kıslar bişy diyin nolur merak edıyorum.aşılama topıclerını okuyorum ama en yakınlarımdan duymak daha iyi canlar rahatlatın benı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…