Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Naber kızlar nasılsınız.
iyi canım sagol sen nasılsın...
hemde cokkk güzel olurr bazen çok sıkılıyorum yaaa bu aralar olduğu gibii
evet canım bende cok sıkılıyorum...rabbim inş en yakın zamanda bir bebiş nasip eder hepimize...
teşekkürler canım evet yazılarınızdan anladıgım kadarıyla cok sıcak kanlısınızz :)))

sagol canım eminim sende öylesindir...

kızlar ben cıkıyorum işlerimi yapıyım sonra görüşürüz...

iyilik canım sen iyi oldun mu ?ben şimdi komsu oturmasına gidecem hiç canım istemiyo ya

benim eşim yemez fazla ama ben tam bi tursucuyummm ohh mis gibi bu arada ben daha kahvaltı yapmadım :)
Daha iyiyim ama ayşecim hasta büyük ihtimal tekrar başlıyacak bazen çok zor geliyor banada ama mecbur olunca napıcan iyi yerinden bakmaya çalış.Kız saat kaç olmuş yapsana kahvaltını sonra daha çopk acıkıcan.

Pelincim kolay gelsin şu ev işi kadar nankör işmi var hergün batıyor valla bazen bıkıyorum iş yapmaktan nasıl motive ettim seni dimi:::))))))))))))))

geçmiş olsun bende hasta olcam galıb aüstümde bir kırgınlık var çevremdekılerde hep grip inş. cabuk toparlarım kendımı

gecmiş olsun canımm ya kıyamam inş tez zamanda uzklasır ikinizdende.yaa tabi iyi yönü de var canım ama kendimi çok halsiz bitkin hissediyorum kaç 2 gecedir de üşüyorum hep. canım kahvalti yapmayacam galiba hiç canım istemiyo yanlız bişey yiyemiyorum ben ya

Pelincim kolay gelsin şu ev işi kadar nankör işmi var hergün batıyor valla bazen bıkıyorum iş yapmaktan nasıl motive ettim seni dimi:::))))))))))))))

evet canım cok güzel motive ettin :)))sorma banucum ya valla her gün yap yine toz oluyo bide düşün bizim cocugumuz yok olunca heralde süpürge elimizden düşmez ama olsunda bende her saniye süpürmeye razıyım...neyse canım ben cıktım görürüşürüz....

aynen valla hemde nasıl nankör evde 2 kişiyiz nasıl oluyosa batıyo bende kış temizliğine baslayacam yakında kayınvalidemin de evide temizlenecekk

Ay kızlar hepınızı kacırmısım ya annem yemek hazır dıyınce yazamadan cıktım kusura bakmayın.
Pelıncım ıns hersey yolundadır da bebıs calısmalarına baslarsın hemen.
Banucum o motıvasyonundan bende de bol mıktarda mevcut.ama ıstemeye ıstemeyede olsa 2gunde bır supur sıl toz al yapıyorum.yapmadıgım gunlerdede camasır utu.gına gelıyo bazenn ama 3 5 gun sallasam ne yazar netıcede yıne ben yapıcam.kadın olmanın zorlukları sanırım.zaten bı onları becerebılıyorum baksana cocuk yapmayı beceremedımm
derıncım naptı acep aksam huzursuz yatmıs ıns guzel uyumustur ugramamıs.
Ebrar ablamda gorunmuyo??
Bırsencımm o yakısıklıya ben talıbım senınde gonlun varsa cok tatlı olmus yaaa cırkınn seyyy masallahhh masallahhh.gozlerı renklı gıbı duruyo oylemı??erkekım benım yaa cok begendım ...
Ayy bu arada tursu mevzusu ınsallah hamıslerımızı uzmez yoksa dedıgıme ben cok uzulcemm.dalgınlıkla akıl edemeden yazdım baktım herkesın canı cekmıs umarım hamısler sevmıyodurrr...

Grp olucan heralde bol bol ıhlamur iç.
İnşallah canım bende razıyım o zaman iş yapmaya.
aynen valla hemde nasıl nankör evde 2 kişiyiz nasıl oluyosa batıyo bende kış temizliğine baslayacam yakında kayınvalidemin de evide temizlenecekk
Kolay gelsin birde kayınvalidenin evimi zor iş valla.
Güldürdün kız beni bende aynıyım anam bari evleri temizleyelim ::::::::::::)))))))))))))))))))Allah iyiliğini versin.

cano evet banada öyle geldi keyifsizdi ee çok normal kayganasının yanında :)))
adet gelmiş canom hadi hayırlısı ya çok heyecanlandım inşallah herşey yolunda giderde başlarsın ve minişin göbüşüne gelir
Selam kızlar nasılsınız?Misafirlerim vardı giremedim ne var ne yok
Eboşum kıl payı mı kaçırdır seni
kuzu yaa karşılaşamadık özledim seni ayrıca dün doğum günündü dünkü duygusal sağanakla bişey yazamadım kusura bakma kuzum iyki doğdun iyki varsın ve iyki benim güzel kardeşimsin

görüşürüz kızlar cok kısa oldu ama :))kib
kuzum ya kusura bakma inanki yemek yiyip biyere gitmemiz gerekiyodu kalamadım yani çokda özlemiştim seni cano
selinam öncelikle geçmiş olsun canım
ay bu erkekler benimkide aynı merasimle iğne oluruz canları saolasıcalar :))))
kuzum ya hakkınızı helal edin gerçekten üzüldünüz ama hayatın gerçekleri işte biz herşeyi toz pembe görüyoruz aslın nice canlar var savunmasız ve yanlız .ALLAHIM kimseyi yanlız bırakmasın .sen nasılsın tatlım adetden ses yoktur umarım
banuşum evet kuzum yaa okadar korkutuyolarki gözümüzü ne düşüneceğimizi bilemez haldeyiz
berincim canım ya kıyamam
ya evlat bu nasıl terk edilir gerçi bilemiyoruz nedurumdalar ama yinede çok acı
buarada mesajını aldım tatlım saol ağzına sağlık
oyyyy teyzesi kurban yerim ben onu maşallah kuzuma ALLAHIM esirgesin ya çok datlu olmuş birsenim benim yerime kokulu kokulu öp
sende düzelemedin demek kıyaam ya ALLAHIM şifa versin canım
Ebrarım ç.e'ye gittiniz demek çok kötü oldum yazdıgını okuyunca Rabbim yardımcıları olsun o yavrucakların,kıyamam...
Hele o koklayarak öpüyorlar dedin ya içim gitti yaa offfff
balım sorma yaa hala yanagımda duruyo öpücükleri nasıl tuhaf bir duygu normal bir çocuk öpmeyi sevmezya bunlarda tam tersi öpmeye doyamıyo yavrularım offf yine fena oldum heee .sen nasılsın ablam
ay kıyamam sana duygusal arkideşim benim yerim seni :)))ALLAHIM yaman ayrılıklar vermesin canom
belli olmaz kuzu hayırlısı olsun
arkadaşım hoşgeldin aramıza sende zor bir görev yapıyorsun ama çokda kutsal ALLAH kolaylık versin
ne demek canım inşallah aramızdaki değerli dostlardan olursun sende
günaydın arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum benıde aranıza aldıgınız için çok sagolun paylaşımlarınız cok güzel arkadaşlıklarınızda süper
bizim kapımız herkese açık canım arkadaşlarımında dediği gibi dost olmakdan yana olanlar burdalar zaten olmak istemiyende aramızda olmuyo dilerim güzel paylaşımlarımız olur
peloşum negüzel hapın bitmiş hadi hayırlısı inşallah erimiştirde birdaha ömrün boyunca kullanmazsın kuzum
tahlillerinde inşallah çok çok iyi çıkar .
ah be kuzum keşke imkan olsa gitsek
aaaa aşkol bende yarı karadenizliyim yaaa hem sen nerden biliyon kayserili turşu kavurmasını :)))sen mantı yap boşver turşuyu
canım işin şakası taneli fasulye olmasın yani boncuk ayşe filan olmaz diğerleri olur şimdiden afiyet olsun
benim görümcem yaptı ondan yapmıycam zaten yapmasalarda ben hazır kociş getiriyo yapıyorum kavurma
kıyamam ayşeme geçmiş olsun canım inşallah çabucak iyileşir

he he he burdayım ama hepinizi kaçırmışım
ya kuzular misafir olayı çok yordu beni bide dün gerçekten hiç iyi değildim resmen süründüm kociş anlamasın diyerol yaptım ne zormuş rol yapmak oyuncuları kutluyorum

buarada sevcanım nerelerde ya merak ettim onu umarım iyidir haberi olan varmı kızlAR

ALEYNAMIDA MERKA ETTİM sürekli profiline bakıyorum ama giriş yapmamış

neyse bende çıkıp işlerimi yapıyım daha sonra görşürüz hanımlar
ay zaten kimse yok deli gibi konuşuyorum işte

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL
EBRAR................10 YIL
DERİN ..............6 YIL
KARDELEN49..........6 YIL
KARDELOŞ.............3,5 YIL
ALEYNA...............3,5 YIL
GARİP................2,5 YIL
BONCUK...............2 YIL
PELİN................1,5 YIL
SELİNA ..............1,5 YIL
ELİF.................1 YIL
BERRİN...............7 AY

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK)
RANA(KIZ)
SEVCAN
EGAL
CİCİLİ(ERKEK)
TOSTİ
SEMRA
ECE
KAYRA

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ)
SAMYELİ(EYMENİMİZ)
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ)
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ)

canım nerelerdesin merak ettim seni rahatsızdın inşqallah iyisindir .öpüyorum seni canım

herkeze selam ablacım ben duaları okudum
kızlar nasılsınız inş iyisinizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…