Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 9 ziyaretçi)

kardelen49 garip DerinSu

Bu saatte bu kadar misafir maşallahımız var kızlar.
Derinim yok yaa o kadar acımıyo muayenedeki kadar belki birazcık fazla.Ama zaten çok kısa sürüyo rahat ol

hayirli aksamlar arkadaslar:80::80:hepiniz iyisiniz insallah?
birkac gundur ugrayamadim siteye,2 gundur misafirlarim vardi.dun bir posta,bugun de bir posta agirladim..az öncede misafirlarimi ugurladim,dinlenirken size bakiyim dedim:KK6::KK6:
Bugun guatr testi icin doktara gittim..önce ultrason muayenesi yapti,sonrasinda da kan aldilar..ultrason muayenesinde bana kücükte olsa guatr oldugumu söyledi,kucukse neden kucuk arastirilmasi gerek dedii.acaba kücük olmasi iyi birsey degilmi?yoksa benmi yanlis anladim doktoru bilemiyorum:26:1 hafta sonra kan tahlilimden gelen sonuca göre tekrar randevu verip durumumu degerlendirecekmis.:KK59:ilac icmemin gerekip gerekmedigi konusunda da kan tahlili durumuma göre degerlendirecek sanirim:KK59:velhasili kelam guatr oldugumu ögrendim dostlar:KK59::KK59:neyse rabbimin hikmetinden sual olmaz,vardir bir hayir:KK61:bende durumlar bölye.......:KK31:

EBRARIM,ben dualari okudum canim..:KK61:
BONCUGUM,bende iyiyim canim sukur,bildigin gibi iste rutin hayat sartlari..:KK61:
ECEMCIM,cok gecmis olsun canim.merak etmistik seni..:KK61:
BIRSENCIM,emrecik ne kadar buyumus ve toparlanmis öyle :nazar::nazar::nazar:rabbim hayirli evlat eylesin..:KK61:

kardelenim,derinim,selinam,banucum,sevcancim,ranacim,cicili,uebeslicim,pelincim, hepiniz iyisiniz insallah:44:

slm kızlar nasılsınız merak etmişsinizdir eminim kac gündür giremiyorum ya demiştim ya grip oldum diye cuma sabahı çok kötüydüm bide gece 3 e kadar neredeyse hep istira ettim sabah fenalastım sağlık ocağına gittim gripden dolayı sonra sağlık ocağından cıktım eve kadar da çıkardım evdede öle devam edince doğum dr umu aradım anlattım böle böle dedim hemen gel hastaneye yatırayım dedi apar topar evden çıktık eşimle yatırdı dr sizlere haber veremedim diye çok üzüldüm 15 şişe serum yedim iğneler filan dün çıktım ama giremedim gecmiş olsuna gelenler oldu annemlerde buradaydı girip söyleyemedim bulanti istifradan yattım çıkarmaktan boğazlarım tahrip olmuş ve karnıma ağrı girmişti düşerse diye korktum ondan yattım şükür şimdi iyiyim beni merak edip soran olduysa allah razı olsun olduysa diyorum çünkü gecmişi okuyamadım çok yorgun ve bitkinim ne olur kusura bakmayın sizler nasılsınız canlarım ne var ne yok anlatın bakalım sizleri çok seviyorum iiki varsınız herkese ii aksamlar

Canım gecmiş olsaun cok. Ama iyimişin cok şükür canım sen dinlenmeye devam et yinede inşallah bulantılarında gecer bir aya kalmadan

Ben geldım kıslar.selam kardelenım...kızlar kocişler dün işlerini halledemediler tam olarak bugun yıne gttıler.sabah çok erken cıkacaklarına geceden gtmelerı daha iyi oluyo aslnda ama olan bana oluyo.off.eşleri gececi olanlara,görevde olup gunlerce görüşemeyenlere Allahım bol sabır versın..abarttıgımı duşunmeyın sakın elimde dgl kızlar aglayıp duruyorum.bugun cok yansıttım aklım kalıyo yapma böyle dıyo ama ne fayda...:KK43:

Canım madem öyle ağla içini boşalt ama yumurtalama zamanı istemiyoruz ağlamanı ona göre :))

Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 9 ziyaretçi)

kardelen49 garip DerinSu

Bu saatte bu kadar misafir maşallahımız var kızlar.
Derinim yok yaa o kadar acımıyo muayenedeki kadar belki birazcık fazla.Ama zaten çok kısa sürüyo rahat ol

Kardelencim nasılsın keyfin nasıl. Aşağıda Anatolia da gördüm napıyon canım

Kızlar bende bugün hastaydım aslında hala kırıklık var üstümde boğazlarım bir yandan belimin ağrısı bir yandan. İnanmıycanız ama bu havada o kadar üşüdümkü ayaklarıma sıcak su torbası yaptım da öyle uyumuşum ğlen baya

Benimde keyfiim yok regli olsam da atlatsam su boşuna beklemeyi regli olunca kötü oluyorum ama sonra tekrar toplamak kolay oluyo Öyle yani kızlar anlaşılan topicte kimsenin keyfi yok bu ara nolcak böyle pekiiii

birkac gundur ugrayamadim siteye,2 gundur misafirlarim vardi.dun bir posta,bugun de bir posta agirladim..az öncede misafirlarimi ugurladim,dinlenirken size bakiyim dedim:KK6::KK6:
Bugun guatr testi icin doktara gittim..önce ultrason muayenesi yapti,sonrasinda da kan aldilar..ultrason muayenesinde bana kücükte olsa guatr oldugumu söyledi,kucukse neden kucuk arastirilmasi gerek dedii.acaba kücük olmasi iyi birsey degilmi?yoksa benmi yanlis anladim doktoru bilemiyorum:26:1 hafta sonra kan tahlilimden gelen sonuca göre tekrar randevu verip durumumu degerlendirecekmis.:KK59:ilac icmemin gerekip gerekmedigi konusunda da kan tahlili durumuma göre degerlendirecek sanirim:KK59:velhasili kelam guatr oldugumu ögrendim dostlar:KK59::KK59:neyse rabbimin hikmetinden sual olmaz,vardir bir hayir:KK61:bende durumlar bölye.......:KK31:

BONCUGUM,bende iyiyim canim sukur,bildigin gibi iste rutin hayat sartlari..:KK61:
BIRSENCIM,emrecik ne kadar buyumus ve toparlanmis öyle :nazar::nazar::nazar:rabbim hayirli evlat eylesin..:KK61:

kardelenim,derinim,selinam,banucum,sevcancim,ranacim,cicili,uebeslicim,pelincim, hepiniz iyisiniz insallah:44:

Geçmiş olsun canım yaa inşallah önemsizdir.Gebe kalmaya o da engel olur öğrendiğin iyi oldu.Bende nerde diyodum bu garip misafirlerinin olduğunu unutmuştum yorulmuşsundur

Uebesli merhaba canım.Bende donuyorum sorma patikli hırkalı geziyorum.Adet zamanımda geldi karnım çok ağrıyo üşüttüm galiba

Geçmiş olsun canım yaa inşallah önemsizdir.Gebe kalmaya o da engel olur öğrendiğin iyi oldu.Bende nerde diyodum bu garip misafirlerinin olduğunu unutmuştum yorulmuşsundur

allah razi olsun kardelenim,insallah.canim dun ögle sonu ve bugun aksam misaiflrlerim vardi.öncesinde temizlik vs derken yoruldum inan..neyse ki agirladik cok sukur..sen nasilsin canim:KK61:

Elifcim,şimdi iyiyim cnm.yolcu ederken kötü oldm ama iyiyım yanı.siz olmasanız tv olmasa kötu olurum zaten...üşüyosn demek,havada serınledı ama kuşum.suan benımde ayaklar soguk.üstmde ürperıyo ama ısrarla giyinmıyorum bunalıyorum cok.
Garibim gecmıs olsun ya.üzülme sakın ilaçla geçer küçükmùş zaten.
Kardelenim sen napıyosun cnm,ya ne dıcem senın gelmeyesiceye kaç gün var merak ettm?me sakın ilaçla geçer küçükmùş zaten.
Kardelenim sen napıyosun cnm,ya ne dıcem senın gelmeyesiceye kaç gün var merak ettm?

Elifcim,şimdi iyiyim cnm.yolcu ederken kötü oldm ama iyiyım yanı.siz olmasanız tv olmasa kötu olurum zaten...üşüyosn demek,havada serınledı ama kuşum.suan benımde ayaklar soguk.üstmde ürperıyo ama ısrarla giyinmıyorum bunalıyorum cok.
Garibim gecmıs olsun ya.üzülme sakın ilaçla geçer küçükmùş zaten.
Kardelenim sen napıyosun cnm,ya ne dıcem senın gelmeyesiceye kaç gün var merak ettm?me sakın ilaçla geçer küçükmùş zaten.
Kardelenim sen napıyosun cnm,ya ne dıcem senın gelmeyesiceye kaç gün var merak ettm?

Benim gelmeyesiceye 5 gün falan var.Yani her zamanki gibi 1 hafta gecikmeli gelirse öyle oluyo.

günaydın kızlar hayırlı sabahlarr.işlerimi yaparken topiği açayım dedim.
derincim yazını gördüm de acı olayı sadece o metal alet acıtıyo sorasını hissetmiyosun bile.hakkında hayırlısı olsun canım inşş.bu son uğraşın olur inşallahhh

herkese hayırlı bi gün diliyorum
derincim adet olmuşsun hadi hayırlısı olsun inş aşılama benim kolay geçmişti sadece çok hafif bi sızıltı hissetmiştim bide çiş olayı beni zorlamıştı yarım saat bekleyince kalk der demez wc ye koşmuştum :)
ececim çok geçmiş olsun canım allah şifa versin senin ve miniğinin iyi olmasına sevindim:)
garipcim sanada geçmiş olsun sonucunu almadan korkma benimde guatr vardı ilaç verdi dr düştü hem ögrenmen daha iyi olmuş sonuçta bebegin gelmesine etken bi durum :KK43:

uebeşli snada geçmiş olsun canım bu aralar herkeste bi bogaz agrısı var ya
bende dün gittim dr a elazıg a gökceye de banada baktı dr benim burun etimde büyüme ve kemiginde egrilme varmış kulak zarındada incelme :KK43: ilaç verdi gene antibiotik ve soguk algınlıgıbide fısfıs inş geçer yoksa ameliyat olucan dedi:KK43: gökceyede deniz suyu verdi bide bogazının kızarıklıgı hala geçmemiş soguk algınlıga devam dedi :KK43:

birsencim oglunada sanada geçmiş olsun canım maşallah oglun çok yakışıklı allah nazarlardan saklasın inş gözlerde maviş :) çok severim benim benim kızında mavişti ama giderek yeşile döndü ilerdede kahve olur galiba:KK43:

Ay kızlar hepınızı kacırmısım ya annem yemek hazır dıyınce yazamadan cıktım kusura bakmayın.
Pelıncım ıns hersey yolundadır da bebıs calısmalarına baslarsın hemen.
Banucum o motıvasyonundan bende de bol mıktarda mevcut.ama ıstemeye ıstemeyede olsa 2gunde bır supur sıl toz al yapıyorum.yapmadıgım gunlerdede camasır utu.gına gelıyo bazenn ama 3 5 gun sallasam ne yazar netıcede yıne ben yapıcam.kadın olmanın zorlukları sanırım.zaten bı onları becerebılıyorum baksana cocuk yapmayı beceremedımm :KK60:
derıncım naptı acep aksam huzursuz yatmıs ıns guzel uyumustur ugramamıs.
Ebrar ablamda gorunmuyo??
Bırsencımm o yakısıklıya ben talıbım senınde gonlun varsa :KK60:cok tatlı olmus yaaa cırkınn seyyy masallahhh masallahhh.gozlerı renklı gıbı duruyo oylemı??erkekım benım yaa cok begendım ...
Ayy bu arada tursu mevzusu ınsallah hamıslerımızı uzmez yoksa dedıgıme ben cok uzulcemm.dalgınlıkla akıl edemeden yazdım baktım herkesın canı cekmıs umarım hamısler sevmıyodurrr...
amin selinacım inş...
slm kızlar nasılsınız merak etmişsinizdir eminim kac gündür giremiyorum ya demiştim ya grip oldum diye cuma sabahı çok kötüydüm bide gece 3 e kadar neredeyse hep istira ettim sabah fenalastım sağlık ocağına gittim gripden dolayı sonra sağlık ocağından cıktım eve kadar da çıkardım evdede öle devam edince doğum dr umu aradım anlattım böle böle dedim hemen gel hastaneye yatırayım dedi apar topar evden çıktık eşimle yatırdı dr sizlere haber veremedim diye çok üzüldüm 15 şişe serum yedim iğneler filan dün çıktım ama giremedim gecmiş olsuna gelenler oldu annemlerde buradaydı girip söyleyemedim bulanti istifradan yattım çıkarmaktan boğazlarım tahrip olmuş ve karnıma ağrı girmişti düşerse diye korktum ondan yattım şükür şimdi iyiyim beni merak edip soran olduysa allah razı olsun olduysa diyorum çünkü gecmişi okuyamadım çok yorgun ve bitkinim ne olur kusura bakmayın sizler nasılsınız canlarım ne var ne yok anlatın bakalım sizleri çok seviyorum iiki varsınız herkese ii aksamlar
canım cok gecmiş olsun...şimdi iyi olmana sevindim...bizde seni seviyoruz kendine ve yigenime dikkat et öpüyorum sizi...
Banum sagol cnm düşünmen yeter...o saatte arayamazdım cnm ya geçtı baya.olsn korkmadım canım konuştuk zaten sagolasın.yegenını sormayı unuttum telde iyidir inş cnm.
Selinam turşu mu istiyosn kızz hadi hayırlısı:)annemde domates biber kavurmuş kavanozlara...bide ben turşu türlerınden bşeyı daha svyormda anlatmim şimdi.
Ebuşum sorma,biliyosun benı cok duygusalım..ama dun gece gıdince agladım bi posta,snra bı rahatlık geldı Allahtan.ama uyuyamadım işte...sende yorgun dusmuşsün cnm benım dinlenebilmişindir inşallah.
Ececim ya çok çok geçmis olsun.15serum ne demek ya of.Allah yardımcın olsun.şmdi iyı olmama sevındım daha ıyı ol inş.
Peloşum benim hap bitti demek.hadı hayırlısı sende artık bu ay başlarsın çalışmalara...
Kızlar bende yarına randevumu aldım başlıyoruz kısmetse.hakkımızda hayırlısı artık.
evet derinim bitti şükür şimdi daha iyiyim dün adette oldum rahatladım...bakalım doktorum ne diycek inş canım hakkında hayırlısı olsun inş bebişin sıkı sıkı tutunur sana rabbim yüzünü ggüldürsün canım arkadaşım...
Merhabaaa 4 yıllık uğraşın sonunda hamileyim ama değerim çok yüksekmiş doktorum sevincimi kursağımda bıraktı 3 haftalık 4993 acaba ne düşünüyor yarın gidicem.Umarım en kısa zamanda burada ki herkesten güzel habeler duyarım.Sevgiler...
tebrikler canım hayırlı olsun rabbim saglıklı kucagına almayı nasip etsin...inş bir sorun yoktur...

canım gecmiş olsun inş onemli bişey yoktur sonucların güzel cıkar...bende merak etmiştim seni misafirlerin oldugunu bilmiyodum...iyiyim canım bende adetten sonra doktora gitcem bakalım hayırlısı olsun hepimiz icin...
Canım gecmiş olsaun cok. Ama iyimişin cok şükür canım sen dinlenmeye devam et yinede inşallah bulantılarında gecer bir aya kalmadan

Canım madem öyle ağla içini boşalt ama yumurtalama zamanı istemiyoruz ağlamanı ona göre :))

Kızlar bende bugün hastaydım aslında hala kırıklık var üstümde boğazlarım bir yandan belimin ağrısı bir yandan. İnanmıycanız ama bu havada o kadar üşüdümkü ayaklarıma sıcak su torbası yaptım da öyle uyumuşum ğlen baya

Benimde keyfiim yok regli olsam da atlatsam su boşuna beklemeyi regli olunca kötü oluyorum ama sonra tekrar toplamak kolay oluyo Öyle yani kızlar anlaşılan topicte kimsenin keyfi yok bu ara nolcak böyle pekiiii

canım gecmiş olsun...bende bu aralar cok üşüyodum adet olmadan önce ama olunca bir rahatlık geldi bana o duygusallıkta üstümden kalktı şükür hapında etkisi vardı tabi doktoruma soyliycem bi daha o haptan vermesin bana ...hayırlısı olsun canım belkide sürpriz yapıp gelmiştir minişin bellimi olur...

eboşum sendende alıntı almıştım ama cıkmamış...evet canım hapım bitti dünde adet oldum ama cok agrım oldu hap icmek zorunda kaldım bugun iyiyim şükür inş her şey yolunda giderde bende calışmalara başlarım hayırlısıyla...:KK16:

günaydın kızlar nasılsınız hayırlı günler...bende işlerimi yapcaktım ama ne sular var ne elektrikler sinir oldum ya ikisi birden gitti...beklerken size bakıyım dedim... şimdi int nasıl giriyosun diyceksiniz...internetimin kablosu başka bir eve baglı oldugu icin girebiliyorum...

pelincim sende grip gibiymişsin bi kbb ye git istersen sonra yara iyice kötü olmasın canım bizde seni öpüyoruz kib canım
ecrincim sende hoşgelmişsin eşinin sperm sayısı düşük ama olsun sıfır spermle hamile kalanlar var sıkmma canını inş yakın zamanda sende hamile kalırsın :)
haydi kızlar bende kaçayım evi temizleyim gökce uyuyoken kimse yok zaten kib öptmmmm:KK16:

bende dün gittim dr a elazıg a gökceye de banada baktı dr benim burun etimde büyüme ve kemiginde egrilme varmış kulak zarındada incelme :KK43: ilaç verdi gene antibiotik ve soguk algınlıgıbide fısfıs inş geçer yoksa ameliyat olucan dedi:KK43: gökceyede deniz suyu verdi bide bogazının kızarıklıgı hala geçmemiş soguk algınlıga devam dedi :KK43:

canım ya ikinizide cok gecmiş olsun...rabbim şifa versin...inş ilaclar iyileştir de amaliyat olmak zorunda kalmassın...gökcemide benim yerime öp baya büyümüştür artık maşallah...

pelincim sende grip gibiymişsin bi kbb ye git istersen sonra yara iyice kötü olmasın canım bizde seni öpüyoruz kib canım
ecrincim sende hoşgelmişsin eşinin sperm sayısı düşük ama olsun sıfır spermle hamile kalanlar var sıkmma canını inş yakın zamanda sende hamile kalırsın :)
haydi kızlar bende kaçayım evi temizleyim gökce uyuyoken kimse yok zaten kib öptmmmm:KK16:

haklısın canım bende gitmeyi düşünüyorum gecmedi bir türlü cünkü...kolay gelsin gökcecim sende k.i.b görüşmek üzre...:KK16:

kimse kalmadı bende cıkıyım bari görüşmek üzre kızlar öpüyorum hepinizi:KK16:

pelincim hoşgeldin canım.benimde işler vardı onları yaptım çokk yoruldum yaa.dün turşu malzemesi almıştım yıkadım hepsini dün bide patlıcan biber közledik temizledik başkada bişey yapacak halim yoktu akşam.bugun sabah kocişi gönderdiğimden beri mutfaktayım bu saat oldu yeni bitti işim.turşuyu kurdum,patlıcanı biberi ayarladım buzdolabı poşetlerine paylaştırdım koydum.sırtım belim kopuyo yani.sende de şans elektrik su ikisi gittimi kötü.birinden biri olsa bi işe yarardı en azından.

ece cim geçmiş olsun canım ya.o kadar serumdan sora toparlandın inşallah.Allahım şifa versin canım.

banucumm altta seni görüyorum nasılsın canım?

Banuşum cnm,hadı ıns bu ay kendılıgınden kalıver insallahhh.yumurtlama gunlerını dolu dolu gecir kuşum:KK66:bakarsın hic tüpe gerek kalmaz be banum.Allah büyük.
Ahh nerde be derincim.
saol canım ağzına sağlık ben iyiyim sen nasılsın bakalım az kaldı heyecan dorukta değilmi

saol canım düşüncen için hayırlısı olsun tatlım nasipde kim varsa onun haberini alalım inşallah

saol canım olursa haber ederim sana

ay canım ya merak etmiştim demek hastaydın
ah kıyamam ALLAH şifa versin ne çok serum yemişsin yaa serumlar kiloda yapar ama sağlık olsun canım umarım enkısa zamanda toparlanırsın bolca dinlen öpüyorum seni

boncuğum görüşürüz diyoruzda görüşemiyoruz yaa bigün gece muhabbet edelim olurmu öptüm seni bitanem

canım ya inanki bende senin gibiyim eşim kısa zaman biyere bile gitse çok koyuyo allahım eksik etmesin başımızdan onları
ay demek yarın başlıyosun cano hadi hayırlısı dualarım seninle

vay seni gezenti vay iyi yapmışsın banum arada gezmek iyi oluyo bende tüm gün evdeydim aslında misafirler biyerlere gitti ben gitmek istemedim okadar yorgunumki anlatamam .tüm gün dinlendim ayy insanın evi gibisi yok
Valla epeydir çıkamıyordum iyi oldu geezmek ama dediğin gibi insanın evi gibisi yok dinlen tabi canım bayadır koşturuyorsun misafirlerle.
burdayım canım muhteşem yüzyılı izliyorum.kuzeyede guzel dıyolarda bakamıyorum malesef hurremı bırakıp:)
Bendeee::))
ya kızlar ben bugün evdeyim muhabbet edelim diyodum ama kimsecikler yok hay benim şansım yaa :)))))))))))
yoksam ben varım diyemi gelmiyosunuz :63::63:
Canımsın ben dün çok yorgun hissettim kendimi midemde çok fena bulanıyor anlamadım valla yinemi grip olucam...
Ben geldım kıslar.selam kardelenım...kızlar kocişler dün işlerini halledemediler tam olarak bugun yıne gttıler.sabah çok erken cıkacaklarına geceden gtmelerı daha iyi oluyo aslnda ama olan bana oluyo.off.eşleri gececi olanlara,görevde olup gunlerce görüşemeyenlere Allahım bol sabır versın..abarttıgımı duşunmeyın sakın elimde dgl kızlar aglayıp duruyorum.bugun cok yansıttım aklım kalıyo yapma böyle dıyo ama ne fayda...:KK43:
Ay kıyamam arkadaşıma ben ağlama ya sen şimdi gene hiç ağlama.
Sagol kardelenim benım...süreç başlıyor ama ben stres oluyorum herseye bugunlerde.yumurtlama gunlerınde rahat olmaya calısıcam artık.
Pianocum sagol tatlım ya.bugunlerde streslı ve sınırliyim aksine ama elimden geleni yapıcm cnm...ya bide bşy sorucam acı durumu nasıl ya.rahim filmi kadar varmı.benim rahim filmi acı vermedı hafif agrım olmustu sadece.aşılamada da spermler verilirken acıyo diye duymuştm dogrumu?aşılama yaptıran kıslar bişy diyin nolur merak edıyorum.aşılama topıclerını okuyorum ama en yakınlarımdan duymak daha iyi canlar rahatlatın benı:KK43:
Çok acımıyor derincim sana anlatmıştım ya eğer doktor iyiyse gene hiç anlamıyorsun benimkini yapan ilk doktor berbattı ama hemen başkası geldi inanki anlamadım.
Garipcim ufak noduller görmüş olabilir doktor ultrasondo bakalım test sonucun ne gelicek hiç tedirgin olma bendede var içiyorum ilacımı normal seviyelerde gidiyor.

Garipcim ufak noduller görmüş olabilir doktor ultrasondo bakalım test sonucun ne gelicek hiç tedirgin olma bendede var içiyorum ilacımı normal seviyelerde gidiyor.

Çok geçmiş olsun canım topikçe dökülüyoruz valla.
Çok geçmiş olsun sanada bebişinede.

Son düzenleme:
Kızlar banada yiğenim gelicek şirinlerin cd sini almış beraber sinemaya gitmiştik onunla gene beraber izlemek istedi bende şimdi kalkıyım hanfendinin istedikleri var onları yapayım hepinizi öpüyorum.

X