Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

amin canım benimde sabhtan beri aklımdalr gözümün önünden gitmiyo o sevimli halleri .ALLAHIM inşallah sıcak yuvalar nasip etsin onlara
valla canım aslında gidilmesi gerek ama bizim gibi evlat hasreti çekenler kötü oluyomuş onu çok iyi anladım :KK43:(

canım yaa kıyamam bende farklı değilim ama kendimi toparlamam gerekiyo eşim böyle görmemeli beni çünkü üzülceğimi bildiği için hiç istemiyodu gitmemi
ama yinede iyki gitmişim ve iyki tanımışım o melekleri .

peloşum canımsın yaa saol güzel düşüncelerin için .sende iyi değilmişsin kuzum hapın etkisi muhtemelen inşallah çabucak biterde rahatlarsın kuzum
birgün istanbulayolun düşerse beraber gideriz inşallah

aramıza hoşgeldin canım dilerim daha fazla beklemeden gelir bebişin

ay kuzum kıyamam ya hakkınızı helal edin üzdüm sizi ama bazı şeyleride yaşamak gerekiyo .ALLAHIM hepsinin yardımcısı olsun

elifim saol canım arkadaşım güzel düşüncelerin için amin diyorum gönülden
sende yeni iş görüşmesi yapıcaksın galiba hayırlısı olsun hakkında canım
adetini bekliyosun ama dilerim gelmez bebişin süpriz bir şekilde gelir kuzum

inanmıyorum anlatmıştın bana şaşırdım kuzum

amin canım inşallah yaa

canım arkadaşım kıyamam sana gittim gördüm ve yüreğimde buruklukla çıkıp geldim
RABBİM hepsinin yardımcısı olsun sıcacık yuvalar nasip etsin okuzucuklara

arkadaşlar KARDELOŞUMUN hepinize çok selamı var 1 hafta daha olamıycak aramızda hepinizi özlemiş sizin özlediğinizide ilettim .
eşim gelmeden bakıyım dedim bende aptal gibiyim inanın
sende sagol canım benim... inş o yavruları görmeye seninle gitmek cok isterim ...eboşum hapım bitti adet olmayı bekliyorum bir an once olsamda doktora gitsem...artık calışmalara başlamak istiyorum hayırlısıyla tabi inş kistim erimiştir bide tahlil sonuclarım var onlarıda cok merak ediyoum bir sorun cıkmaz inş...bu arada canım be ayetel kursuleri okudum gecen sayfada yazmıştım ama göden kacırmışsındır diye yine yazayım dedim...
slm kızlar nasılsınz
ebusum cnm benım ne mutlu sana cok duygulandım:KK43:(
canım ya nerelerdesin sen artık sık gelmiyosun özlettin kendini...her şey yolundadır inş öpüyorum seni...
Selamm kızlar hayırlı aksamlar hepınızee.
Boncugum nasılsın canım ??
Derıncım gozun aydın canım,rabbım hayırlısıyla tedavını mutlu haberle bıtırmenı nasıp etsın ınsallah.
Ebrar ablam kocısın gelmıs,ben yazana kadar kacırırım senı kesın.neyse optumm.
Pelıncım ılacların yan etkısı onlar.dogum kont ıcın olan hepsınde var bu etkı.evlendıgımde ıgne ıle korunuyodum ben ve kafayı sıyırmıstım ıcerıgı okuyunca ogrenmıstım allahtan cok kullanmadım 4ay fln vurulmustum.ınsallah bu aykı kontrolunde kıstın gıtmıs olucak bu durumları da yasamıcaksın bı daha canım.kendıne dıkkat et optum.
Elıfcım ınsallah bebıs gelırde calısmazsın canım.rabbım gonlune gore versın ınsallah.
Ya aleynam hala ugramamıs vallahı cok merak ettım hee.
Kardelenım demek 1hafta daha yokk puff ozlemıstım ama ben yoklugu cok bellı yaa.ınsallah mutlu mesut doner evıne.
Nasılsınız kızlarr kocıs gelmek uzere ama sıze bakım dedım.tlfndan gırdım aklımda kaldıgı kadarıyla yazdım.yenı gelen arkadaslarda hosgelmısler..
haklısın selinacım hapım bitti şükür inş bi daha kullanmak zorunda kalmam ama doktora söyliycem agır geldi bana o hap...sagol canım inş her şey yolunda giderde bende bebiş calışmalarına başlarım sende kendine iyi bak öptüm...
:KK59::85::85: slm kızlar fazla kalamayacam malum ebrarım anlatmış hastayız oğluşumla ama ben biliyom en son banuyla telefonda konuştum o hastaydı kesin ondan geçmiştir çünkü oda hastaydı :KK71::KK71::KK71::KK71::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: neyse bu şakaydı durumumuz vahim inşallah enkısa zamanda toparlarız sormayın bide dudağımda kocaman uçuk çıktı sanrım sonunda vücut dayanamadı dışada vurdu neyse fazla yazamayacam herkese teşekkür ederim en kısa zamanda gelecem beni bekleyin bak unutmayın yoksa karışmam :KK4::KK4::KK4::84::84::84::84::83::83::83::KK43::KK43::KK43::KK43::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:Eki Görüntüle 264298 Eki Görüntüle 264300 Eki Görüntüle 264299 Eki Görüntüle 264301 Eki Görüntüle 264296 Eki Görüntüle 264302 Eki Görüntüle 264303 Eki Görüntüle 264304 Eki Görüntüle 264305
canım öncelikle gecmiş olsun ikinizede allahım şifa versin...ayyy ne kadar yakışıklı emremiz ya maşallah allahım nazarlardan saklasın şimdi yanımda olsada biraz sevsem...rabbim güzel yazılar yazzın cocuklarına birsencim öpüyorum sizi...
Bırsenim tekrar gecmıs olsun cnm.ayy o emremıde cok öpuyorum yaa MAAŞALLAH ona en kocamanından büyümüş yaaa:)
of kızlar ya iyi dglm aslnda...kocisin tekirdagda işi var 12de gtcek kaynımla.bende ne onlarda nede kendı annemde kalmak istemedım...şmdıde aglayıp duruyorum nasıl durucam diye.ya korkarsam:KK43:ay ben kocişim askere gdnce napıcam ya off.bu gece gecmez bana aglayıp durcam kesın.bıde uyuyamam heralde.
derinim yanlız kaldın demek kıyamam canım ya zor oldugunu bende biliyorum helede korku oluyosa icinde inş güzel gecirmişsindir geceni öpüyorum seni...
günaydın arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum benıde aranıza aldıgınız için çok sagolun paylaşımlarınız cok güzel arkadaşlıklarınızda süper :KK3:

günaydın canım nasılsın...sende sagol burası herkeze acık...zaman gectikce daha cok kaynaşacaksın hepimizle ve hic kopamıycaksın cünkü burası bagımlılık yapıyo canım :)))

garipim sende sagol canım haplardan dolayı böyle oldum galiba...inş rabbim hepimizin yüzünü güldürür kendine iyi bak öptüm...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...inş bugun güzel haberler alırız hayırlısıyla:KK16:

Iyıyım berrıncım cok sukur.annemdeyım pazara geldım kıslık patlıcan bıber alıp kozleyıp dolaba koyucam.bıde fasulye tursusu yapmayı dusunuyorum.tursu kavurması fln yapmak ıcın,ama hıc bılmıyorum hangı fasulyeden yapıldıgını?karadenız tarafları ıyı bılır ama kım varkı kardelenımde gelmedı daha o olsa ona sorardım.oyle ıste.

Pelıncım sen nasılsın canım.ılacın bıtmıs yan etkılerı de bıraz gecmıstır ınsallah.dr a reglın 3cu gunu mu gıdıceksın,tahlıllerde o zaman mı ogrenılecek?

Pelıncım sen nasılsın canım.ılacın bıtmıs yan etkılerı de bıraz gecmıstır ınsallah.dr a reglın 3cu gunu mu gıdıceksın,tahlıllerde o zaman mı ogrenılecek?

bugun daha iyiyim selinam... dedigin gibi yan etkileri kayboluyo şükür dengemi bozdu ya...yok canım adetim bitince gitcem o zaman ogrencem inş tahlil sonuclarını...

Iyıyım berrıncım cok sukur.annemdeyım pazara geldım kıslık patlıcan bıber alıp kozleyıp dolaba koyucam.bıde fasulye tursusu yapmayı dusunuyorum.tursu kavurması fln yapmak ıcın,ama hıc bılmıyorum hangı fasulyeden yapıldıgını?karadenız tarafları ıyı bılır ama kım varkı kardelenımde gelmedı daha o olsa ona sorardım.oyle ıste.

karadenizli ben varım canımm :) ama bende tam bilmiyorum hiç yapmadım annem yapacak bana da ohhh ne güzel yaa kış hazırlıklarıı .bu arad tursu kavurmasını bende çokk severimm :)canım ben çıkıyorum şimdi kayınvalidemin komsusu davet etti oraya gidecezz kalıp konuşmka isterdimm acıkcasıı :)

günaydın canım nasılsın...sende sagol burası herkeze acık...zaman gectikce daha cok kaynaşacaksın hepimizle ve hic kopamıycaksın cünkü burası bagımlılık yapıyo canım :)))

garipim sende sagol canım haplardan dolayı böyle oldum galiba...inş rabbim hepimizin yüzünü güldürür kendine iyi bak öptüm...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...inş bugun güzel haberler alırız hayırlısıyla:KK16:[/QUOTE]

teşekkürler canım evet yazılarınızdan anladıgım kadarıyla cok sıcak kanlısınızz :)))

bende çok severim turşuyu ama benım kayınvalıdem yapıyo ben yiyorummm

X